Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6951 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

Eto vas ko pioniri... :D
Dobra tekma bila,nije bila dosadna ni najmanje...
Da je bio koji go više,bila bi još bolja...
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#6952 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fixer »

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6953 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Image
Image
Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6954 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Image
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#6955 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by veljaca »

fixer wrote:
ultima_palabra wrote:
veljaca wrote:- Realu su nedostajali neki igraci - ali nije to Vrbanjusa da zavisi od nekolicine igraca. Isti slucaj bi bio i sa Barcelonom ....
Postao/la veljaca dana 23/04/2012 20:19
Prodje i jos jedan El Classico .... Puno nekvalitetniji od prethodnih ...
Puno su Barceloni od pocetka falili: Pique, Fabregas, Sanchez i Pedro a i povrijedjeni Villa
:-D
:thumbup:
Svaka cast
I odgovorio sam ja na ovo vec ultimi .... :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6956 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »


User avatar
Mikady
Posts: 641
Joined: 18/12/2012 15:06

#6957 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Mikady »

505sCrtom wrote:Image
Image
Image
Fino se poceo ponasati i Ronaldo na terenu sto mu je falilo kod glasanja za zlatnu loptu, iz pouzdanog izvora znam da je vise od 50 % igraca a bogami svjetski mediji i treneri repki.
Da skratim pricu znaci tokom glasanja za zlatnu loptu dalo glas svoj nekome drugome upravo zbog tog Ronaldovog odvratnog ponasanja itd.. i to ga je sigurno kostalo 2 zlatne lopte..
Nema sta Ronaldo je nogometna masina ali kao osoba pokvaren do max.


Za sada grabi zlatnu loptu 2013 :mrgreen:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#6958 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fixer »

Mikady wrote:
505sCrtom wrote:Image
Image
Image
Fino se poceo ponasati i Ronaldo na terenu sto mu je falilo kod glasanja, iz pouzdanog izvora znam da je vise od 50 % igraca a bogami i svjetski mediji i treneri repki da skratim pricu znaci tokom glasanja za zlatnu loptu dalo glas svoj nekome drugome upravo zbog tog Ronaldovog odvratnog ponasanja itd.. i to ga je sigurno kostalo 2 zlatne lopte..
Nema sta Ronaldo je nogometna masina ali kao osoba pokvaren do max.


Za sada grabi zlatnu loptu 2013 :mrgreen:
:D
User avatar
fudbaler07
Posts: 48
Joined: 07/01/2013 21:55
Contact:

#6959 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fudbaler07 »

Caleon je 13 igrac Barce... :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102792
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6960 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Logovan »

Mikady wrote: Fino se poceo ponasati i Ronaldo na terenu sto mu je falilo kod glasanja za zlatnu loptu, iz pouzdanog izvora znam da je vise od 50 % igraca a bogami svjetski mediji i treneri repki.
Da skratim pricu znaci tokom glasanja za zlatnu loptu dalo glas svoj nekome drugome upravo zbog tog Ronaldovog odvratnog ponasanja itd.. i to ga je sigurno kostalo 2 zlatne lopte..
Nema sta Ronaldo je nogometna masina ali kao osoba pokvaren do max.


Za sada grabi zlatnu loptu 2013 :mrgreen:
E čuj zbog ponašanja. :lol:
User avatar
Mikady
Posts: 641
Joined: 18/12/2012 15:06

#6961 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Mikady »

zlo87 wrote:
Mikady wrote: Fino se poceo ponasati i Ronaldo na terenu sto mu je falilo kod glasanja za zlatnu loptu, iz pouzdanog izvora znam da je vise od 50 % igraca a bogami svjetski mediji i treneri repki.
Da skratim pricu znaci tokom glasanja za zlatnu loptu dalo glas svoj nekome drugome upravo zbog tog Ronaldovog odvratnog ponasanja itd.. i to ga je sigurno kostalo 2 zlatne lopte..
Nema sta Ronaldo je nogometna masina ali kao osoba pokvaren do max.


Za sada grabi zlatnu loptu 2013 :mrgreen:
E čuj zbog ponašanja. :lol:
Druze da se Ronaldo ponasa kao Raul grabio bi sve moguce nagrade, naravno posto je papak prema radnim kolegama Messi mu kupi sve zlato :mrgreen:

Nego jeli zna neko na forumu koliko je teska ova "jedna zlatna lopta" i jeli to pravo zlato i gdje se pravi ova zlatna lopta, nesto sam kontao.. ?

Moze neko da odg. naravno da ima pouzdan izvor bio bi mu zahvalan.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#6962 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by JoseMujica »

odavno bolji El Classico nisam gledao...... onaj mali francuz igrač utakmice i čovjek koji je držao Real da ne potone....inače ko je igrao FM nije mu nepoznat ...overall Barca bila bolja ekipa, a Real imao dosta sreće

ps

CR je Portugalac...samo se sjetite baraža sa nama :-) ....ko bi Pepeu ili Karvalju dao zlatnu loptu sve da su 3x bolji od Messija...oni su od BiH bar 2x bolja repka ali su isto tako 5x gori šljam
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#6963 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fixer »

JoseMujica wrote:odavno bolji El Classico nisam gledao...... onaj mali francuz igrač utakmice i čovjek koji je držao Real da ne potone....inače ko je igrao FM nije mu nepoznat ...overall Barca bila bolja ekipa, a Real imao dosta sreće
:D
Meni cak ni prilike Barcelone nisu bile nista bolje. Dvije Benzemine su cisti sutevi, Ronaldo sam pred golom glavom fula nesto sto nema sanse da se drugi put fuli. Tri puta Barcelonini igraci skidaju loptu sa noge koja bi samo trebala da loptu skrene u gol. Ali to je fudbal.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#6964 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ruud »

Mikady wrote: Fino se poceo ponasati i Ronaldo na terenu sto mu je falilo kod glasanja za zlatnu loptu, iz pouzdanog izvora znam da je vise od 50 % igraca a bogami svjetski mediji i treneri repki.
Da skratim pricu znaci tokom glasanja za zlatnu loptu dalo glas svoj nekome drugome upravo zbog tog Ronaldovog odvratnog ponasanja itd.. i to ga je sigurno kostalo 2 zlatne lopte..
Nema sta Ronaldo je nogometna masina ali kao osoba pokvaren do max.


Za sada grabi zlatnu loptu 2013 :mrgreen:
pa nismo te prepoznali :lol: :lol:
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#6965 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Entropio »

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#6966 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by JoseMujica »

fixer wrote:
JoseMujica wrote:odavno bolji El Classico nisam gledao...... onaj mali francuz igrač utakmice i čovjek koji je držao Real da ne potone....inače ko je igrao FM nije mu nepoznat ...overall Barca bila bolja ekipa, a Real imao dosta sreće
:D
Meni cak ni prilike Barcelone nisu bile nista bolje. Dvije Benzemine su cisti sutevi, Ronaldo sam pred golom glavom fula nesto sto nema sanse da se drugi put fuli. Tri puta Barcelonini igraci skidaju loptu sa noge koja bi samo trebala da loptu skrene u gol. Ali to je fudbal.
da nisu ni ovi bili bez šansi...nego je meni Barca djelovala moćnije i aktivnije na terenu.....Real je dominirao prvih i zadnjih 10 minuta utakmice što je 20 od 90 minuta igre.

u svakom slučaju mi je drago što nije bilo bunkera
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#6967 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fixer »

JoseMujica wrote:
da nisu ni ovi bili bez šansi...nego je meni Barca djelovala moćnije i aktivnije na terenu.....Real je dominirao prvih i zadnjih 10 minuta utakmice što je 20 od 90 minuta igre.

u svakom slučaju mi je drago što nije bilo bunkera
Onda ja imam bolje misljenje o Barceloni nego ti. Meni ono sto je Barcelona prikazala nimalo ne lici na ekipu za koju se kaze da je najbolja na svijetu. Pa, ako je vjerovati statistici, Barcelona je imala samo 10 suteva. Tih 70 minuta igre(koji je po mom misljenju puno manje, jer po tebi je Barcelona bila bolja i kad je Real statisticki imao loptu u nogama) Barcelona nije bila puno opasna. Puno se meljalo sa loptom, a velik broj akcija koji su na nesto licili, na moje odusevljenje, odbranbeni Reala su lako sprijecavali. U pojedinim momentima Barcelona nije mogla izbaciti loptu sa svoje polovice, sto ne znam da sam ikad vidio kod ove ekipe.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#6968 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Dr. Kuca »

Al i ti nalupa. Igraci barcelone su izlazili 5 puta 1vs1 sa golmanom, i fulali. Real je imo 2-3 ciste sanse, sutevi sa distance nisu sanse. Real je dao 150% i nije upio dobit. Barcelona odigrala jednu laganu utakmicu bez zamaranja.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#6969 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fixer »

Dr. Kuca wrote:Al i ti nalupa. Igraci barcelone su izlazili 5 puta 1vs1 sa golmanom, i fulali. Real je imo 2-3 ciste sanse, sutevi sa distance nisu sanse. Real je dao 150% i nije upio dobit. Barcelona odigrala jednu laganu utakmicu bez zamaranja.
Nije bas 5 puta. Benzemin sut je sut iz daljinje? Ono kad je Puyol lego na zemlju? Onda onaj od vanjsku mrezu nakon dodavanja Callejona. Pa Ronaldo je imao kod onog udarca prazan gol sa tri metra. Meni je to izglednija sansa od one u kojoj ides iskosa u 1na 1 sa golmanom. Fabregas, Alba, Pedro i Xavi su imali dobru priliku. S tim da je Xavijeva proizvod pocetnicke greske - poklon.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#6970 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Pedro je promašio nemoguce (možda i samo finale), javno se obrukao sa onim.
I jedan nepostojeci ofsajd je sviran Messiju, a to bi isto bilo 1 na 1 sa golmanom...s tim što Messi nije Pedro, vec bi se to rutinski završilo.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#6971 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fixer »

LSD wrote:Pedro je promašio nemoguce (možda i samo finale), javno se obrukao sa onim.
I jedan nepostojeci ofsajd je sviran Messiju, a to bi isto bilo 1 na 1 sa golmanom...s tim što Messi nije Pedro, vec bi se to rutinski završilo.
Ono sto je on fulio nije bas toliko nemoguce. Njegovo kretanje prema golu je bilo lose. S tim je sebe doveo u losiju situaciju od one u kojoj je mogao biti. Ofsajd je greska. Greske se, kod ofsajda, koliko nam god to bilo tesko - desavaju. Sjecam se tih gresaka u proslim utakmicama na racun Reala. Ove godine je Realu dosta bodova otkinuto na tim greskama ofsajda. Jbg. :(
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#6972 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

fixer wrote:
LSD wrote:Pedro je promašio nemoguce (možda i samo finale), javno se obrukao sa onim.
I jedan nepostojeci ofsajd je sviran Messiju, a to bi isto bilo 1 na 1 sa golmanom...s tim što Messi nije Pedro, vec bi se to rutinski završilo.
Ono sto je on fulio nije bas toliko nemoguce. Njegovo kretanje prema golu je bilo lose. S tim je sebe doveo u losiju situaciju od one u kojoj je mogao biti. Ofsajd je greska. Greske se, kod ofsajda, koliko nam god to bilo tesko - desavaju. Sjecam se tih gresaka u proslim utakmicama na racun Reala. Ove godine je Realu dosta bodova otkinuto na tim greskama ofsajda. Jbg. :(
Kako nije bolan.... 50 metara je pretrcao, toliko uloženog truda, uletio ne u 16-erac, vec u peterac, sam naspram golmana i umjesto da raspali po loptu, unese u gol i loptu i Lopeza, on sa 4 metra gađa neke uglove :shock: - smiješno....ono bi rasan golgeter rutinski završio bez puno pametovanja.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#6973 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fixer »

Sam je sebi kriv. Lopez ga zeznuo tako sto je ostao na liniji, i zbog toga je on napravio jos jedan dribling i unistio ugao.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6974 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by MOSALJOZE »

U el klasiku samo se ceka prekid da neko nekog udari,u šta se pretvorilo
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#6975 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

Ona lopta za Messija kad je bio nepostojeći ofsajd je bila dosta u stranu, 1 ili 2 odbrambena bi ga stigli sigurno... što ne znači da ih on ne bi prešao, ali samo kažem da nije baš išao drito na golmana :D
Locked