The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#6951 Re: RE: Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by zdruzdjo »

gonzalez wrote:.......
Negan je udahnuo totalno novu dimenziju kvalitetne glume i zaista je bilo zadovoljstvo gledati ga u ulozi psihopate. Iskreno se nadam da će karakter potrajati još par sezona, sjajan glumac, fantastično se snašao u ulozi, u seriji koja je prepuna loše, nedočarane glume.
Ma ni blizu.
Scena gdje prica sa glennom nakon "nemilog dogajaja" gdje se on smije i ono "cuca" naprijed nazad je smjesna. Gluma za quratz. Pred kraj epizode je vec postao "smor" sa svojim humorom.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#6952 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Averus »

Ja sam bio skeptičan po pitanju Neagana, jer je glumac meni ostao kao fini baaaaabo od Sam i Dead Winchestera :D

Ali me iznenadio, odlično mu stoji uloga i nadam se da ga neće izlizati kao guvernera, nego da će makar dvije sezone biti kvalitetna prijetnja Ricku - kao predstavniku "naših", ali i kao integritetu njegovog lika.

Mislim da će rezultat ove etape biti Carlita postaje CARL THE DESTROYER!
Malac je Neagan 2, samo mu još niko nije rekao :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6953 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

kakav je negativac imo je rick bar triput u kombiju priliku da ga skine.
ko zvecku.
jos kad iskezi one savrseno bijele vjestacke zube a apokalipsa traje vec kolko godina???
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#6954 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Dr Kova »

Jedva pregledah epizodu, kontao sam da ne gledam. Žao mi Abrahama, lik je do jaja, a Glenn baš mi je drago što je odapeo.

Idu dva oka, jedno Glennovo
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6955 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Averus wrote: Mislim da će rezultat ove etape biti Carlita postaje CARL THE DESTROYER!
Malac je Neagan 2, samo mu još niko nije rekao :D
Neagan 2, ali u nekom pozitivnom smislu. :D
DonieBrasco
Posts: 20089
Joined: 31/08/2016 16:09

#6956 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by DonieBrasco »

Znaci u novoj sezoni imamo Neganovu grupu, Rikovu i ovu (lik sa tigrom) na koju ce da nalete Carol i Morgan.

:?
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#6957 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Fajcion »

Mali koji glumi Carla je toliko odvratan i loš glumac da njegovu smrt prizivam još od 3 sezone. Svaku scenu gdje je on mi automatski pokvari.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6958 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:kakav je negativac imo je rick bar triput u kombiju priliku da ga skine.
ko zvecku.
jos kad iskezi one savrseno bijele vjestacke zube a apokalipsa traje vec kolko godina???
Pa on je htio da Rick misli da je lagana meta.
Medjutim, ocito da ima oci i na ledjima i zna sta radi.

Heh...pa jel kralj ili nije. Moze bar sebi priustiti ciste zube :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52704
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6959 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

sumirprimus wrote:kakav je negativac imo je rick bar triput u kombiju priliku da ga skine.
ko zvecku.
jos kad iskezi one savrseno bijele vjestacke zube a apokalipsa traje vec kolko godina???
i onda vrlo jednostavno pobiti pedesetak Neganovih ljudi i tako spasiti ostatak ekipe, među kojima mu je i sin.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6960 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

druze apokalispa, survajvl of d fitist, nije ni rik macji kasalj, nit je prezivio bez razloga.
znaci s onom sikiricom ga je moro ko s tim tvojim nickom tomahavkom po po zadnjeg reznja cimom iz zgloba nije mu cak ni moro pric...
il kad mu se unio u facu, s tri prsta za grkljan,ende.padne negan ona banda je rasulo bez njeg.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6961 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Chmoljo wrote:
sumirprimus wrote:kakav je negativac imo je rick bar triput u kombiju priliku da ga skine.
ko zvecku.
jos kad iskezi one savrseno bijele vjestacke zube a apokalipsa traje vec kolko godina???
i onda vrlo jednostavno pobiti pedesetak Neganovih ljudi i tako spasiti ostatak ekipe, među kojima mu je i sin.
tu vec mozak radi 120 na sat u krivini, oni su vec svkako mrtvi,cojk ih ubija redom, sta je mogo ocekivat,borba za goli zivot..???
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6962 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:druze apokalispa, survajvl of d fitist, nije ni rik macji kasalj, nit je prezivio bez razloga.
znaci s onom sikiricom ga je moro ko s tim tvojim nickom tomahavkom po po zadnjeg reznja cimom iz zgloba nije mu cak ni moro pric...
il kad mu se unio u facu, s tri prsta za grkljan,ende.padne negan ona banda je rasulo bez njeg.
To bi onda bio JCVD ilitiga izadjite sva cetvorica :D
Uzmi u obzir da je Rick vec bio prilicno slomljen, ovaj zatukao dva lika pred njim.
Uzmi u obzir da je Negan prosao kroz tu situaciju vjerovatno vise puta, dakle postaje mu rutinski da vodju grupe prevaspitava na svoj nacin.

Vidi, mislili smo da Rick ima silu, ima utvrdjeni grad, ima oruzje, ali u usporedbi sa Neganom, on je sacica jada. Realno.
E sad, kakav dalje razvoj ide, kakav upgrade, to cemo vidjeti. Ali ovo su fakti i moramo priznati da se ovaj put namjerio na puno jaceg.

I jos nesto. Vidio si kod situacije kad treba sjeci ruku....koliko je tu slaba tacka Ricka njegov sin.
Pa onda i Michonne, ne treba zaboraviti ni to da je i sa njom povezan. Jbg, Negan nista ne gubi, nema slabih tacaka (zasad), Rick ipak previse otvorenih tacki bez zastite.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52704
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6963 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

sumirprimus wrote: tu vec mozak radi 120 na sat u krivini, oni su vec svkako mrtvi,cojk ih ubija redom, sta je mogo ocekivat,borba za goli zivot..???
malo je to...

čovjek u onakvim situacijama uvijek ima neku ludu nadu da će preživjeti. nemoj me pogrešno shvatiti, ali podsjeti me na jednog prijatelja koji komentariše silna strijeljanja koja su se dešavala u našoj nedavnoj prošlosti: nije mi jasno kako samo stoje i čekaju da ih ubiju!

pa šta bi ti uradio?

kaže: ja bih se zaletio...

jah...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6964 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Zato i kazem, te varijante sa zalijetanjem su Rambo fazon.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6965 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

uzo sam sve u obzir i totalno loodilo bi bilo da najveceg bedesa izlotvora ubije odma u prvoj epizodi ionako znaju pobjec od stripa haha :evil:
rik je ba rik,ovo je njegov sou,kakav negan krac palac,kad se savije tacno vidis zdapi ko vegetarijanac.ni ramena ni kukova,lafo nakav koznjak iz lewisa 700 stoja.a zubi ko u milica vukasinovica.
karakterni derpe pravi a apokalipsa.
u sranju nema price, samo deri.on lafo nesto drzi govore i kao dovodi se u situaciju da bi mozda preko puta mogla bit macka i iz budalastine mu presudit.ja malo sutra.i za ove zombi serije previse je.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6966 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

neganova najveca slabost je ta sto je presiguran u sebe. ucero svima strah u kosti, a strah je najbolji motivator .
svakako mu je bit zveknut do kraja sezone, pa najbolje odma da nas kotarisu nervoze i iscekivanja.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52704
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6967 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

sumirprimus wrote:karakterni derpe pravi a apokalipsa.
ma fukara.


:mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6968 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

:lol: :lol: :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6969 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Chmoljo wrote:
sumirprimus wrote: tu vec mozak radi 120 na sat u krivini, oni su vec svkako mrtvi,cojk ih ubija redom, sta je mogo ocekivat,borba za goli zivot..???
malo je to...

čovjek u onakvim situacijama uvijek ima neku ludu nadu da će preživjeti. nemoj me pogrešno shvatiti, ali podsjeti me na jednog prijatelja koji komentariše silna strijeljanja koja su se dešavala u našoj nedavnoj prošlosti: nije mi jasno kako samo stoje i čekaju da ih ubiju!

pa šta bi ti uradio?

kaže: ja bih se zaletio...

jah...
znaci, ne znas dok se ne dovedes u sit.tacno.
medjutim po prirodi sam impulzivan, i imam i te neke lude genetike.
i tacno bi probo haha :evil:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6970 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Chmoljo wrote:
sumirprimus wrote:karakterni derpe pravi a apokalipsa.
ma fukara.


:mrgreen:
e necemo u vakcinu,mozda sam pakas i napor,al zdapi nikad.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6971 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

elem da sumiram i odjavljujem se do iduce epizode,
pravo mi je vokri sto se nisu borili od starta, i sto ih ovakav lihvar na foru dobi.
i toliku bazu imat s ljudima a da ih ovi i ne omirisu.bjeri ba
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#6972 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

losa epizoda,jos jedna u nizu,toliko se pricalo o njoj a opet nas razocarase.sad sljedi drame sa megi,te njena cmizdrenja ,znaci sve ono sto smo ranije mogli vidit.i opet su razvukli epizodu.negan isto lose glumi,uklopio se u sivilo.sad opet sljedi cmizdrenja i padanje u krizu unutar rickove grupe,pa vracanje iz te krize,pa grupisanje snage i dovlacenjem novih likova i onda finalna epizoda ,napad na negana,a garant ce to sa neganom razduzit na dvije sezone.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#6973 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

neganov govor vise od pola epizode odnio :lol: :lol: :lol: ,pa sta ovi scenaristi,reziseri i produkcija misle da je TWD jedina serija u svijetu,kao da drugi nista ne proizvode.AMC je totalno podbacio.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6974 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:elem da sumiram i odjavljujem se do iduce epizode,
pravo mi je vokri sto se nisu borili od starta, i sto ih ovakav lihvar na foru dobi.
i toliku bazu imat s ljudima a da ih ovi i ne omirisu.bjeri ba
Moze, sad iza Nove ce novi Resident Evil, bice tako :thumbup:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6975 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Tomahawk11 wrote:
sumirprimus wrote:elem da sumiram i odjavljujem se do iduce epizode,
pravo mi je vokri sto se nisu borili od starta, i sto ih ovakav lihvar na foru dobi.
i toliku bazu imat s ljudima a da ih ovi i ne omirisu.bjeri ba
Moze, sad iza Nove ce novi Resident Evil, bice tako :thumbup:
a inace je ovo realna serija u pm.
oni zombiji jedva hodaju pa sta ih izgrizose...laganim trkom mos pobjec kome hos.
daj malo akcije, nikad ne naidjose na kakvu vojnu bazu pa malo napalma, malo rokacine,pa imas dronove,vako nako,
pa neka laboratorija amfetamina da se puknu pa da zuje danima...nista.
Post Reply