sumirprimus wrote:druze apokalispa, survajvl of d fitist, nije ni rik macji kasalj, nit je prezivio bez razloga.
znaci s onom sikiricom ga je moro ko s tim tvojim nickom tomahavkom po po zadnjeg reznja cimom iz zgloba nije mu cak ni moro pric...
il kad mu se unio u facu, s tri prsta za grkljan,ende.padne negan ona banda je rasulo bez njeg.
To bi onda bio JCVD ilitiga izadjite sva cetvorica
Uzmi u obzir da je Rick vec bio prilicno slomljen, ovaj zatukao dva lika pred njim.
Uzmi u obzir da je Negan prosao kroz tu situaciju vjerovatno vise puta, dakle postaje mu rutinski da vodju grupe prevaspitava na svoj nacin.
Vidi, mislili smo da Rick ima silu, ima utvrdjeni grad, ima oruzje, ali u usporedbi sa Neganom, on je sacica jada. Realno.
E sad, kakav dalje razvoj ide, kakav upgrade, to cemo vidjeti. Ali ovo su fakti i moramo priznati da se ovaj put namjerio na puno jaceg.
I jos nesto. Vidio si kod situacije kad treba sjeci ruku....koliko je tu slaba tacka Ricka njegov sin.
Pa onda i Michonne, ne treba zaboraviti ni to da je i sa njom povezan. Jbg, Negan nista ne gubi, nema slabih tacaka (zasad), Rick ipak previse otvorenih tacki bez zastite.