Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#6951 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Kako se zove ova p(l)aćenička "kokoš", pošto ne pratim Fahriiine biiilteeene?

Ovo je zlo zla od "novinarstva". Klasična sluga koja čita već pripremljena pitanja.
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#6952 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by recto-verso »

vrbas1979 wrote:Kako se zove ova p(l)aćenička "kokoš", pošto ne pratim Fahriiine biiilteeene?

Ovo je zlo zla od "novinarstva". Klasična sluga koja čita već pripremljena pitanja.
Cerka od Demic Marica Zvonimira Zvonka iz Rozaja, tj. rodjenog u Beranam gdje je i mali Scepo a kazu da su ih umalo zamijenili u porodlistu, zvanog Odliv mozaka.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#6953 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

recto-verso wrote:
vrbas1979 wrote:Kako se zove ova p(l)aćenička "kokoš", pošto ne pratim Fahriiine biiilteeene?

Ovo je zlo zla od "novinarstva". Klasična sluga koja čita već pripremljena pitanja.
Cerka od Demic Marica Zvonimira Zvonka iz Rozaja, tj. rodjenog u Beranam gdje je i mali Scepo a kazu da su ih umalo zamijenili u porodlistu, zvanog Odliv mozaka.
Odliv mozaka, dakle mozaka, mozaka, ovaj mozgova, mozaka...

Hvala
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#6954 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by racionalista »

Mlađa kći Zvonka Marića ili ako kome više paše Bajrama Demića :D

Babo klasični plaćenik među novinarima pa valjda i nju laganice uvodi u biznis :mrgreen:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#6955 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by veljaca »

racionalista wrote:Mlađa kći Zvonka Marića ili ako kome više paše Bajrama Demića :D

Babo klasični plaćenik među novinarima pa valjda i nju laganice uvodi u biznis :mrgreen:
Ova drzava tone sve dublje i dublje - to se mora podhitno zaustaviti ....
Ali kada nije nepotizam zaposliti brata - onda ce CIK pronaci da nije ni zaposliti kcerku .... :mrgreen:
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#6956 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Gradski »

Da li ovaj Fahro ima Državljanstvo pored naših čistih Bosanaca i Hercegovaca mi stavljamo nekog Crnogorca boga ti, on veči patriota od nas samih Bosanaca i Hercegovaca.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#6957 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ultima_palabra »

Pa riječ je o privatnoj televiziji :?
Aqua_S
Posts: 533
Joined: 27/07/2012 09:28

#6958 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Aqua_S »

vidim spominje se rahmetli Adil-beg, pa eto kad već pišete o njemu moja preporuka vam je knjiga autora M.Đilasa i N.Gaće pod nazivom "Bošnjak"...
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#6959 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Mene interesuje hoće li novi miniSTAR bezbEdnosti išta poduzeti u pogledu optužbi koje onomad iznese protiv Velikog vođe !?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#6960 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by veljaca »

novi.dan.nova.nafaka wrote:Mene interesuje hoće li novi miniSTAR bezbEdnosti išta poduzeti u pogledu optužbi koje onomad iznese protiv Velikog vođe !?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jesi i ti naivan ... :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#6961 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kakavdanakneiskustvu »

novi.dan.nova.nafaka wrote:Mene interesuje hoće li novi miniSTAR bezbEdnosti išta poduzeti u pogledu optužbi koje onomad iznese protiv Velikog vođe !?



na to se mora zaboraviti
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#6962 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:Mene interesuje hoće li novi miniSTAR bezbEdnosti išta poduzeti u pogledu optužbi koje onomad iznese protiv Velikog vođe !?

na to se mora zaboraviti
Ma kakvi, sada se ližu i dobro im je... pravi jarani.
Nema više pomena o Prezident nekretninama ni o Reketu. Još kada nam se Bakir vrati neće biti potrebe za neutralni jingle, skupa će nam njih dvojica palamuditi o prosperitetu, sigurnosti, napretku, ekonooooomiji putem malih ekrana čitavih 240 minuta (je li im dovoljno toliko svakog ponedjeljka?)
Granichar
Posts: 68
Joined: 27/12/2012 00:31

#6963 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Granichar »

cetmi wrote:Od svih političara koji se navodno bore za bošnjačke intere, Fahrudina Tornjaka Radončića, utemeljitelja i vakifa najviše mrzim, jer je najveće zlo koje nas je gazilo. Da mi Allah dž.š. oprosti, ali njega zaista mrzim.
na ovom forumu se da prepoznat koliko njegovih ljudi ima. Na zalost puno!
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#6964 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Korisničkoime »

Granichar wrote:
cetmi wrote:Od svih političara koji se navodno bore za bošnjačke intere, Fahrudina Tornjaka Radončića, utemeljitelja i vakifa najviše mrzim, jer je najveće zlo koje nas je gazilo. Da mi Allah dž.š. oprosti, ali njega zaista mrzim.
na ovom forumu se da prepoznat koliko njegovih ljudi ima. Na zalost puno!
De, de, de, ne znam da li spadaš u tu vrstu ali ima mnogo onih koji su se kleli u Fahru, Havaz i njihovo poštenje dok je svoja govancad rasipao po drugima a nema po kome nije. Pa Havaz je bio sveto pismo SDA i Baketa do skora. Sada je to Zlaje i SDP-ovaca samo je pitanje kada će se strane opet okrenuti. Smijem se kladiti za 1 do 1,5 godine opet će se promjeniti a mi nikada doći pameti i prestati uzimati Havaz.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#6965 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ultima_palabra »

Korisničkoime wrote:
Granichar wrote:
cetmi wrote:Od svih političara koji se navodno bore za bošnjačke intere, Fahrudina Tornjaka Radončića, utemeljitelja i vakifa najviše mrzim, jer je najveće zlo koje nas je gazilo. Da mi Allah dž.š. oprosti, ali njega zaista mrzim.
na ovom forumu se da prepoznat koliko njegovih ljudi ima. Na zalost puno!
De, de, de, ne znam da li spadaš u tu vrstu ali ima mnogo onih koji su se kleli u Fahru, Havaz i njihovo poštenje dok je svoja govancad rasipao po drugima a nema po kome nije. Pa Havaz je bio sveto pismo SDA i Baketa do skora. Sada je to Zlaje i SDP-ovaca samo je pitanje kada će se strane opet okrenuti. Smijem se kladiti za 1 do 1,5 godine opet će se promjeniti a mi nikada doći pameti i prestati uzimati Havaz.
I svi odjednom progledali kad je Fahro počeo gaziti po SDA... svakako :roll:
User avatar
crno_sa_zlatnim
Posts: 280
Joined: 15/01/2011 23:20

#6966 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by crno_sa_zlatnim »

cetmi wrote:Od svih političara koji se navodno bore za bošnjačke intere, Fahrudina Tornjaka Radončića, utemeljitelja i vakifa najviše mrzim, jer je najveće zlo koje nas je gazilo. Da mi Allah dž.š. oprosti, ali njega zaista mrzim.
Isto tako, mnogo ljudi, cija djeca godinama poslije uspješno završenog fakulteta sa viskom prosjekom obijaju pragove biroa i firmi i dobijaju odbijenice, mrze bagru iz SDA koja preko stele zavrsava fakultete (sad im je i to previse pa su se prebacili u Kiseljak i Travnik) i brzopotezno dobijaju najbolja radna mjesta u drzavnim firmama i ministarstvima.
I niima ce Allah dž.š. oprostiti.
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#6967 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Pasiflora »

crno_sa_zlatnim wrote:... iz SDA koja preko stele zavrsava fakultete (sad im je i to previse pa su se prebacili u Kiseljak i Travnik) i brzopotezno dobijaju najbolja radna mjesta u drzavnim firmama i ministarstvima.
Kao i SDP-ovi "puleni" :skoljka:
Edit: nije u pitanju koja je stranka (svi oni to rade), vec je problem sto su u stanju bilo sta uraditi za dobro futrovane pozicije, bez ikakvih kriterija i dobrih namjera - osim za svoje vlastite gu**ice.
Gade mi se, gamad smrdljiva! (smajlikojipovraca)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#6968 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kokuz_sa »

jel ovo poceo Fahro mesti prvo u svoj dvoristu

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krivicn ... ahmetovica
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#6969 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Frtalj_Duše »

kokuz_sa wrote:jel ovo poceo Fahro mesti prvo u svoj dvoristu

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krivicn ... ahmetovica
Pa neće valjda havera nasera da tuži, šta ti je!? :oops:
Propast i katastrofa
Posts: 557
Joined: 23/10/2012 20:04

#6970 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Propast i katastrofa »

Hapsi Fahro hapsi! Hapsi zelenu mafiju, od mene ti je :thumbup: :bih:
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6971 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by T-Rexx »

Kada ce Fahro da krene u borbu protiv srpske mafije i Dodikove kriminalne hobotnice??
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#6972 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Hodidid »

JoseMujica wrote:mislim da neko bela košulja fali....ona što se na leđima kopča
Zulfikarpasic je bio gospodin covjek iznimne inteligencije i elokvencije sa backgroundom da ga mozes samo pozeljeti.Uradio je vise za svog zivota za bosnjake nego sto bi 10 Alija to uradilo. Steta sto je bio u poznim godinama jos 1990-tih. Valjao bi nam glave dnas. Sa ovim ublehasima i uhljupima nigdje nas nema niti ce nas biti.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#6973 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by dustaban »

Kad malo bolje razmislim... moglo bi se ispostaviti da je ovaj Radoncic dobro rjesenje.

Da se razumijemo, radi se o najvecem lopuzi, kriminalcu, mutivodi itd.

Alo kako ovdje nema sistema i pravne drzave, a ove evropske zandare nabiyem na neku stvar (da se razumijemo, rijec je o Incku i chuni!)... jedini koji moze dohakati domacim kriminalcima je... domaci kriminalac!

I ne znam zasto, ali ovom lopini vjerujem kad kaze da ce biti hapsenja.
U svakom slucaju vise vjerujem njemu nego kad to isto kaze drzavni tuzilac (kojeg takodje nabiyem na istu stvar na kojoj se vec nalazi Incko).

Hapsi Fahro Hapsi. To nam je jedina nada da ces i ti jednog dana biti uhapsen.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#6974 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Paranoid »

dustaban wrote:Kad malo bolje razmislim... moglo bi se ispostaviti da je ovaj Radoncic dobro rjesenje.

Da se razumijemo, radi se o najvecem lopuzi, kriminalcu, mutivodi itd.

Alo kako ovdje nema sistema i pravne drzave, a ove evropske zandare nabiyem na neku stvar (da se razumijemo, rijec je o Incku i chuni!)... jedini koji moze dohakati domacim kriminalcima je... domaci kriminalac!

I ne znam zasto, ali ovom lopini vjerujem kad kaze da ce biti hapsenja.
U svakom slucaju vise vjerujem njemu nego kad to isto kaze drzavni tuzilac (kojeg takodje nabiyem na istu stvar na kojoj se vec nalazi Incko).

Hapsi Fahro Hapsi. To nam je jedina nada da ces i ti jednog dana biti uhapsen.
Ne nadaj se mnogo, jer Fahrin jedini cilj je "uništiti" braću Selimoviće...zakleo se da neće ni marke uzet dok to ne odradi..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#6975 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kakavdanakneiskustvu »

T-Rexx wrote:Kada ce Fahro da krene u borbu protiv srpske mafije i Dodikove kriminalne hobotnice??




ne interesuje to njega
Post Reply