Reko je da nece nista dirat do proljeca pa nek se sve raspadnebleee_sa wrote:Nek pripremi pare za letvu volana
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#6926 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#6927 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nekog ševa, nekog letva... 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83488
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6928 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znate li nekog ko radi popravke auto presvlaka?
Htio bih zategnuti presvlake na vozacevom i suvozacevom sjedistu.
Htio bih zategnuti presvlake na vozacevom i suvozacevom sjedistu.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#6929 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima ona neka firma u Pazaricu sto se time bavi. Cuo sam od puno ljudi da su odlicni.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83488
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6930 Re: Pitamo Mehanicare ?
Htjedoh ti ovo na ppNediM17 wrote:Ima ona neka firma u Pazaricu sto se time bavi. Cuo sam od puno ljudi da su odlicni.
Radio sam kod njih komplet nove presvlake za Lybru. Nisam siguran da li rade ovo, doduse nisam ni pitao
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#6931 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bio je jedan lik kod Kiseljaka, Tahir se zove, radio drugu na golfu popravke spuzve i presvlake, al' smo izgubili broj, a nejad je imao i profil na piku, pa ako ti nije mrsko roviti, pokusaj?!_BataZiv_0809 wrote:Htjedoh ti ovo na ppNediM17 wrote:Ima ona neka firma u Pazaricu sto se time bavi. Cuo sam od puno ljudi da su odlicni.![]()
Radio sam kod njih komplet nove presvlake za Lybru. Nisam siguran da li rade ovo, doduse nisam ni pitao
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#6932 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znam kakav je za voziti i sve to ali me zanima koliko je skup ili jeftin za odrzavati mercedes 230e,automatik na plinu 1987 godiste?
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#6933 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jeftin je za odrzavati, jedino ce ti mozda praviti probleme taj plin. Mislim da taj motor ima K jetronik sistem ubrizgavanja koji na plinu zna praviti probleme.made_in_sarajevo wrote:Znam kakav je za voziti i sve to ali me zanima koliko je skup ili jeftin za odrzavati mercedes 230e,automatik na plinu 1987 godiste?
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8004
- Joined: 20/01/2011 11:10
#6934 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zar auto staro 30 g. može biti jeftino za održavati?
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#6935 Re: Pitamo Mehanicare ?
To je jako varjivo za odgovoriti. Dijelovi su jeftini, ali tu prica ne zavrsava. Auto staro 30 godina trazi non stop neka ulaganja.Dzontra_Volta wrote:Zar auto staro 30 g. može biti jeftino za održavati?
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#6936 Re: Pitamo Mehanicare ?
Topran grijači, ima li neko iskustva sa njima?
Svako govori različito, uglavnom nisu iz kine ovi što trebam dobiti.
Svako govori različito, uglavnom nisu iz kine ovi što trebam dobiti.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#6937 Re: Pitamo Mehanicare ?
52KM prednji nosac motora, jel to uredu? Nemam pojma koliko se to krece al mi nesto plaho bi, obzirom da je ostalo na trapu sve do 30KM 
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#6938 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da nisu iz mačkaNje?junior3 wrote:Topran grijači, ima li neko iskustva sa njima?
Svako govori različito, uglavnom nisu iz kine ovi što trebam dobiti.
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#6939 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kad' sutra dobijem vidjeću, garantuje mi čovjek da nisu, al' ajd ga opet znaj.
Znaš li što god o njima?
Znaš li što god o njima?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#6940 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za taj tvoj motor u corsi c to je OK cijenaThrottle wrote:52KM prednji nosac motora, jel to uredu? Nemam pojma koliko se to krece al mi nesto plaho bi, obzirom da je ostalo na trapu sve do 30KM
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#6941 Re: Pitamo Mehanicare ?
45 marki za merivu
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#6942 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kao neki kvalitetniji je dioBakir1 wrote:Za taj tvoj motor u corsi c to je OK cijenaThrottle wrote:52KM prednji nosac motora, jel to uredu? Nemam pojma koliko se to krece al mi nesto plaho bi, obzirom da je ostalo na trapu sve do 30KM
hajd bar nije zavaljivanje neko
hvala ti
- Arslan_11
- Posts: 6436
- Joined: 13/05/2011 21:17
#6943 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#6944 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vitez Ivica ovako nekakoArslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#6945 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako mozes vidi broj sa tog dijela, lahko se moze desiti da se identican dio ugradjuje u dosta drugih auta koja cak nisu ni iste marke. Samim time i cijena varira.Arslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#6946 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jok nemre probo, nije isti prikljucakOptimist wrote:Ako mozes vidi broj sa tog dijela, lahko se moze desiti da se identican dio ugradjuje u dosta drugih auta koja cak nisu ni iste marke. Samim time i cijena varira.Arslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#6947 Re: Pitamo Mehanicare ?
http://www.olx.ba/profil/JEGER1mad_max_ba wrote:Vitez Ivica ovako nekakoArslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
- Arslan_11
- Posts: 6436
- Joined: 13/05/2011 21:17
#6948 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nema jeger trenutno. Ima farex valeo-ve.
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#6950 Re: Pitamo Mehanicare ?
gdje ovo najde

