Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#6926 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Leon16v »

bleee_sa wrote:Nek pripremi pare za letvu volana :D
Reko je da nece nista dirat do proljeca pa nek se sve raspadne :lol: A ta letva ce ga pogotovo obradovati
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#6927 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

Nekog ševa, nekog letva... :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83488
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6928 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _BataZiv_0809 »

Znate li nekog ko radi popravke auto presvlaka?

Htio bih zategnuti presvlake na vozacevom i suvozacevom sjedistu.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#6929 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Ima ona neka firma u Pazaricu sto se time bavi. Cuo sam od puno ljudi da su odlicni.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83488
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6930 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _BataZiv_0809 »

NediM17 wrote:Ima ona neka firma u Pazaricu sto se time bavi. Cuo sam od puno ljudi da su odlicni.
Htjedoh ti ovo na pp :D

Radio sam kod njih komplet nove presvlake za Lybru. Nisam siguran da li rade ovo, doduse nisam ni pitao :-?
User avatar
konektovan
Posts: 51443
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#6931 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote:
NediM17 wrote:Ima ona neka firma u Pazaricu sto se time bavi. Cuo sam od puno ljudi da su odlicni.
Htjedoh ti ovo na pp :D

Radio sam kod njih komplet nove presvlake za Lybru. Nisam siguran da li rade ovo, doduse nisam ni pitao :-?
Bio je jedan lik kod Kiseljaka, Tahir se zove, radio drugu na golfu popravke spuzve i presvlake, al' smo izgubili broj, a nejad je imao i profil na piku, pa ako ti nije mrsko roviti, pokusaj?!
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#6932 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by made_in_sarajevo »

Znam kakav je za voziti i sve to ali me zanima koliko je skup ili jeftin za odrzavati mercedes 230e,automatik na plinu 1987 godiste?

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
User avatar
corsa
Posts: 2594
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#6933 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by corsa »

made_in_sarajevo wrote:Znam kakav je za voziti i sve to ali me zanima koliko je skup ili jeftin za odrzavati mercedes 230e,automatik na plinu 1987 godiste?

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Jeftin je za odrzavati, jedino ce ti mozda praviti probleme taj plin. Mislim da taj motor ima K jetronik sistem ubrizgavanja koji na plinu zna praviti probleme.
Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#6934 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Dzontra_Volta »

Zar auto staro 30 g. može biti jeftino za održavati?
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#6935 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by preludezalude »

Dzontra_Volta wrote:Zar auto staro 30 g. može biti jeftino za održavati?
To je jako varjivo za odgovoriti. Dijelovi su jeftini, ali tu prica ne zavrsava. Auto staro 30 godina trazi non stop neka ulaganja.
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#6936 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

Topran grijači, ima li neko iskustva sa njima?
Svako govori različito, uglavnom nisu iz kine ovi što trebam dobiti. :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#6937 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

52KM prednji nosac motora, jel to uredu? Nemam pojma koliko se to krece al mi nesto plaho bi, obzirom da je ostalo na trapu sve do 30KM :lol:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#6938 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by 530i »

junior3 wrote:Topran grijači, ima li neko iskustva sa njima?
Svako govori različito, uglavnom nisu iz kine ovi što trebam dobiti. :mrgreen:
Da nisu iz mačkaNje?
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#6939 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

Kad' sutra dobijem vidjeću, garantuje mi čovjek da nisu, al' ajd ga opet znaj.
Znaš li što god o njima? :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#6940 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

Throttle wrote:52KM prednji nosac motora, jel to uredu? Nemam pojma koliko se to krece al mi nesto plaho bi, obzirom da je ostalo na trapu sve do 30KM :lol:
Za taj tvoj motor u corsi c to je OK cijena
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#6941 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Sodom1 »

45 marki za merivu
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#6942 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Bakir1 wrote:
Throttle wrote:52KM prednji nosac motora, jel to uredu? Nemam pojma koliko se to krece al mi nesto plaho bi, obzirom da je ostalo na trapu sve do 30KM :lol:
Za taj tvoj motor u corsi c to je OK cijena
Kao neki kvalitetniji je dio :mrgreen:
hajd bar nije zavaljivanje neko :lol:
hvala ti
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#6943 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Arslan_11 »

Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#6944 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mad_max_ba »

Arslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
Vitez Ivica ovako nekako
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#6945 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

Arslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
Ako mozes vidi broj sa tog dijela, lahko se moze desiti da se identican dio ugradjuje u dosta drugih auta koja cak nisu ni iste marke. Samim time i cijena varira.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#6946 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mad_max_ba »

Optimist wrote:
Arslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
Ako mozes vidi broj sa tog dijela, lahko se moze desiti da se identican dio ugradjuje u dosta drugih auta koja cak nisu ni iste marke. Samim time i cijena varira.
Jok nemre probo, nije isti prikljucak
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#6947 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

mad_max_ba wrote:
Arslan_11 wrote:Zna li neko gdje mogu naci balast za orginal xenone za opel insigniu?

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
Vitez Ivica ovako nekako
http://www.olx.ba/profil/JEGER1
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#6948 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Arslan_11 »

Nema jeger trenutno. Ima farex valeo-ve.

Sent from my HTC Desire 620 using Tapatalk
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#6949 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#6950 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol:
gdje ovo najde :D :lol: :lol:
Post Reply