The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#6901 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Al napeta je epizoda.hororcek pravi 
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#6902 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Imam osjećaj da su pokupili malo GOT "filozofije", muški umiru, žene postaju glavne na bojnom polju...
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#6903 Re: RE: Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Mozda, ali ja sam se ovaj put operisao od citanja bilo kakvih nagadjanja pa me je iznenadio drugi sut. Mislim da je jos trebao i malca odradit i to bi bilo to Rick skroz pukneChmoljo wrote:Nije bas neocekivan. O ovome se najvise nagadjalo. A drugo je sta je ko od nas prizeljkivao. Ja prvi.
Al hajd, nisu se ustrtarili pa ubili nekog relativno nebitnog.
Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102802
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6904 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Prvo da kažem, nije trebala biti zaključana tema, ali hajde eto.
Drugo, uništi Negan Rickovu bandu. Ode Ibro, drag mi lik bio. Hajde za onog je i na neki način bilo logično da dobije palicom po glavi, jer se milion puta izvlačio (situacija kod kontejnera, itd.).
Strašna je scena kad je Ricku malo falilo da bude ugrižen dok je visio na onom mrtvacu.
Drugo, uništi Negan Rickovu bandu. Ode Ibro, drag mi lik bio. Hajde za onog je i na neki način bilo logično da dobije palicom po glavi, jer se milion puta izvlačio (situacija kod kontejnera, itd.).
Strašna je scena kad je Ricku malo falilo da bude ugrižen dok je visio na onom mrtvacu.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#6905 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pogodio sam prvog ali ko bi rekao da ce pasti oba
JDM odlican
JDM odlican
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#6906 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ma jbg, meni su pogubljeni nekako kolateralna steta.
Nisu se mogli izvuci sa zrtvom nebitnih likova, al opet, ja sam cak kontao da bi mogao Daryl fasovati.
Glennu je bio i vakat, a Ibro...sta znam, nekako je i njegov lik potrosen u prosloj sezoni.
Sve u svemu, dobro. Vidjecemo je li samo premijera ili ce nas jebavati u zdrav mozak do finala, kad ce opet neka situacija da se nagadja sta i kako dalje.
I gledao sam necenzurisanu, nisam mogao cekati ovu do 22 00
Ovo pici upada u igru (sa tigrovima umjesto lavova)
Nisu se mogli izvuci sa zrtvom nebitnih likova, al opet, ja sam cak kontao da bi mogao Daryl fasovati.
Glennu je bio i vakat, a Ibro...sta znam, nekako je i njegov lik potrosen u prosloj sezoni.
Sve u svemu, dobro. Vidjecemo je li samo premijera ili ce nas jebavati u zdrav mozak do finala, kad ce opet neka situacija da se nagadja sta i kako dalje.
I gledao sam necenzurisanu, nisam mogao cekati ovu do 22 00
Ovo pici upada u igru (sa tigrovima umjesto lavova)
-
splinter
- Posts: 8717
- Joined: 08/10/2011 12:28
#6907 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
The King Ezekiel će da izdominira u slijedećoj epizodi, koja će čini mi se imati puno više akcije nego ova prva
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#6908 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ček jel to sad Fox nije prikazao razbijene glave, Glenovo oko itd. ?
Doduše ja sam gledao uživo (03:30) pa su valjda zbog termina mogli prikazat sve
Posljednji pozdrav za palu braću

Al ova ubija

Posljednji pozdrav za palu braću

Al ova ubija

-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#6909 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ona scena sa glenom mi je presmjesna bila... Kao neka parodija.... Nisam se mogao prestati smijati
Ibru nisam ocekivao, pogotovu sto je tvorac rekao da mu je zao sto ga se rijesio u stripu... Spomenuli smo njegovu smrt prije par mjeseci cini mi se...
Sve u svemu dobri efekti, dobra i epizoda
Trazim onu sliku iz hot shots, sa charlie sheen-om, u ringu, marisana
Ne mogu da je nadjem...
Ibru nisam ocekivao, pogotovu sto je tvorac rekao da mu je zao sto ga se rijesio u stripu... Spomenuli smo njegovu smrt prije par mjeseci cini mi se...
Sve u svemu dobri efekti, dobra i epizoda
Trazim onu sliku iz hot shots, sa charlie sheen-om, u ringu, marisana
Ne mogu da je nadjem...
- dale cooper
- Posts: 31369
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6910 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pogledao sam epizodu još jutros u gluho doba noći (necenzurisanu naravno
) na Foxu. Jebiga potrefilo se da ne radim danas, a nisam
bio pospan, tako da sam gledao.
Samo ću ponoviti ono što sam rekao na drugoj temi. Odlično otvaranje, ali jako brutalno i mučno
za gledati. Morgan i Lincoln odradili fenomenalan posao. Nasilje...iako je kako sam spomenuo bilo brutalno i mučno...bilo
je apsolutno u svrsi razvoja radnje serije...nije iskorišteno kako šok taktika...iako je bilo i to naravno. Poenta je bila da se naša
grupa, a posebice Rick kao vođa, slome. I Negan je to uspio...na zaista stravičan način.
Zadnji Glenovi momenti su
zaista bili potresni.
Dobar momenat je bio i na kraju kada su se zajedno kao porodica udružili da pomognu Meg sa Glenovim
tijelom. U onom svom očaju su našli snage da pruže utjehu.
bio pospan, tako da sam gledao.
za gledati. Morgan i Lincoln odradili fenomenalan posao. Nasilje...iako je kako sam spomenuo bilo brutalno i mučno...bilo
je apsolutno u svrsi razvoja radnje serije...nije iskorišteno kako šok taktika...iako je bilo i to naravno. Poenta je bila da se naša
grupa, a posebice Rick kao vođa, slome. I Negan je to uspio...na zaista stravičan način.
zaista bili potresni.
tijelom. U onom svom očaju su našli snage da pruže utjehu.
Last edited by dale cooper on 24/10/2016 23:11, edited 1 time in total.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#6911 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Eto,ne moramo vise razbijati glavu ko je umro 
- dale cooper
- Posts: 31369
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6912 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pun intended, pretpostavljam?bingov buraz wrote:Eto,ne moramo vise razbijati glavu ko je umro
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#6913 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
sokantno,brutalno,odlicno
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#6915 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
http://image.prntscr.com/image/66539a28 ... f9017b.png
Ukinut cu sliku, ne da gledati u sebe
Bolje da nista nije govorio, ovo je bilo preglupo za zadnje rijeci
Ukinut cu sliku, ne da gledati u sebe
Bolje da nista nije govorio, ovo je bilo preglupo za zadnje rijeci
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#6916 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
naravno,dobro si to uOciodale cooper wrote:Pun intended, pretpostavljam?bingov buraz wrote:Eto,ne moramo vise razbijati glavu ko je umro
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
- Logovan
- Posts: 102802
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6918 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kako romantično.KPNCTNJAH wrote:http://image.prntscr.com/image/66539a28 ... f9017b.png
Ukinut cu sliku, ne da gledati u sebe![]()
![]()
Bolje da nista nije govorio, ovo je bilo preglupo za zadnje rijeci
- dječak sa šibicama
- Posts: 51218
- Joined: 29/06/2011 23:39
#6919 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Meni licno bolja i od uvodne epizode.
Sad scenaristi imaju prostora da se razmasu, nadam se da nece razvuci radnju. To bi sad zapravo bio "uspjeh", nakon ovoga razvlaciti radnju.
Sad scenaristi imaju prostora da se razmasu, nadam se da nece razvuci radnju. To bi sad zapravo bio "uspjeh", nakon ovoga razvlaciti radnju.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#6920 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Eto...cyprus wrote:Nego da razbacimo neku kladionicu... Ja se nadam da nije u pitanju Glenn, a pare bih stavio na Abrahama
- dale cooper
- Posts: 31369
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6921 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Još da su Carlu ruku odsjekli bilo bi jebiga. Ali ima mali muda, čak i kad je Negan Ricka slomio, mali je
pokazivao prkos. Još Ricku govori sjeci...u redu je. Mali Carl nam je pravo odrastao.
pokazivao prkos. Još Ricku govori sjeci...u redu je. Mali Carl nam je pravo odrastao.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#6922 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Znaci bio sam u pravu.jalijas74 wrote:Hajdemo ovako ko stoji desno do Rika ?
Krv ga je prsnula po desnom obrazu i nosu znaci ubijen je neko ko je odmah do njega, kako ide eci-peci-pec ??
trudnjaca Meg je do njega pa zatim Ibro koliko sam ja zapamtio pa Micika , Dejl , lezba i Glen![]()
Zaplati ga Ibro bas nisu trebali
A za Glena sam se bas trznuo.
Rik i ekipa ce trpiti ovoga jedno vijeme dok ne ojacaju, a Meg ce do tada da postane neka super-ratnica i ima da mu nanu naninu kad tad
Posto ce biti dosadno u Aleksandriji malo ce pricu prebaciti na ovoga lika sa tigrom i nase dvoje odbjegle Morgana i "tetu razapetu - Karol"
- dale cooper
- Posts: 31369
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6923 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Samo brko je imao muda...i tvrdu glavu.
Zveknu ga onaj manijak prvi put, ja kontam, ništa jebote...ono malo krvi,
umalo ne puče Lucille. Još mu brko kaže da mu lizne jajca, ko veli ko te jebe jarane...udri...ja više svakako
ništa ne osjetim.
umalo ne puče Lucille. Još mu brko kaže da mu lizne jajca, ko veli ko te jebe jarane...udri...ja više svakako
ništa ne osjetim.
Last edited by dale cooper on 24/10/2016 23:36, edited 2 times in total.
-
DonieBrasco
- Posts: 20089
- Joined: 31/08/2016 16:09
#6924 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Za pola sata ide epizoda bez cenzure ... nadam se ludoj sezoni, ovaj novi gazda brutalan.
P.S.
Nego ne znam jeste li primjetili svaka sezona manje vise ista, uvjek se nađu na novom teritoriju, uvjek ima neki ludi vođa druge ekipe koji Riku i njegovim napravi probleme, pa onda uvjek upoznaju neke nove sa kojima se sprijatelje, pa kako vrijeme odmice srede tog glavnog iz druge ekipe, stanu na noge, nastave dalje...itd.
P.S.
Nego ne znam jeste li primjetili svaka sezona manje vise ista, uvjek se nađu na novom teritoriju, uvjek ima neki ludi vođa druge ekipe koji Riku i njegovim napravi probleme, pa onda uvjek upoznaju neke nove sa kojima se sprijatelje, pa kako vrijeme odmice srede tog glavnog iz druge ekipe, stanu na noge, nastave dalje...itd.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52714
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#6925 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pa dobro, nije sad da ocekujemo da se serija bavi obnavljanjem agrokulture...
I ne da mi se gledati opet necenzurisano zbog malo fasiranog mesa
ebala ih gledanost.
I ne da mi se gledati opet necenzurisano zbog malo fasiranog mesa


