Pandakonda wrote:Izgleda da će biti uživo na foxu. Samo ne znam da li su ovo oni što se prenose kod nas![]()
izgleda da je to to,i na epg pise da je u 3 i 30
Moderator: _BataZiv_0809
Pandakonda wrote:Izgleda da će biti uživo na foxu. Samo ne znam da li su ovo oni što se prenose kod nas![]()
K'o sto bi brat Chmoljo rek'o: "Oj Indijo"last mohicans wrote:Ja sam nesta misljenja da ce Carl zaplatiti. Nekako bi to na Ricka najviše ostavilo traga, za njegov ubilački nagon i osvetu, mada ce on biti osvetoljubljiv za bilo kojega člana ekipe.
Znaci, nema apsolutno NIKAKVE sanse da Rick i Carl fasuju u ovoj sceni. Ama bas nikakve.Anybody moves, anybody says anything, cut the boy’s other eye out and feed it to his father and then we’ll start. You can breathe, you can blink, you can cry, hell you are all going to be doing that.
Ovdje sam prest'o citat', jer tu pokazujes koliko nemas pojma o cemu pricas. Ne bih sad da stavljam ovdje spoilere iz stripa zbog drugih forumasa, al' de majke ti saberi se, klikni na link, i malo citaj.last mohicans wrote:Jbg vi, pa ima li insan slobodu da nagađa i pogađa? Eto kao gdje ces ba na njega pomisliti pored svih drugih. Ne shavatam pojedince. Po stripu je Glen trebao biti odavno u vječnim lovištima, a nije, iako znamo da se strip ne prati do kraja, što je i dobro. Neki se ovdje potpuno identificirali sa serijom i glavnim junacima,pa bi i reditelje glumili. Ako bi glavni likovi po defoltu bili zaštićeni od pogibija, serija nema imala dobar feedback, po meni. Ko je pratio sve sezone, zna da nisu bili povlašteni, zato serija i jeste dobra. Onaj za koga odavno ocekujemo da odapne, tipa Glen, ne bio neko vauu iznenađenje i nešto neocekivano,osim što bi bio brutalno ubijen. Mislim da su i ostale pogibije glavnih likova bile prilično brutalne i neočekivane. Pa strpimo se do ponedjeljka.
Nema.last mohicans wrote:Jbg vi, pa ima li insan slobodu da nagađa i pogađa?
Foreshadowing?Pandakonda wrote:Ako bi sad ubili Glenna postavlja se pitanje čemu onda ona glupost sa kontenjerom na početku sezone ? Mogli su ga komotno tad ubit i onda još jednog lika u finalu. Glenn bi dobio dobru smrt (umro kako je i živio, pomagajući ljudima) i u finalu ubit nekog tako da ljudi dobiju utisak da niko nema plot armor. Po menu su najsigurniji Rick, Carl, Daryl.
zaboravio da ti posaljem, halali..Logovan wrote:Samo šalji.Daryl Dixon wrote:Logovan wrote:Brko će ostati, siguran sam.
evo sad sam bas naisao na spojler prve epizode ove sezone sto nam predstoji i nisam zadovoljan..imam link ako hoces da ti posaljem u inbox da ne bi kmecali neki ako postavim ovdje... ili nek citaju na svoju odgovornost
Ne mogu sad dočekati da vidim kako će se ovo odigrati na ekranu (ako je istina naravno).Daryl Dixon wrote:
zaboravio da ti posaljem, halali..
evo link ispod, spominje se sve, ogrtaĆi, pokrivaĆi itd..
ZpojlerĆiĆ..
Ćitate na svoju odgovornost..
https://imgur.com/mKUAVs2
Pa uklapa se sa onim što su oni sa Spoiling Dead upratili prilikom snimanja, ko fali, ko ne i tako dalje.Daryl Dixon wrote:@dale tebra meni ima logike, vidjet cemo za par dana hoce li se sta poklopiti![]()
potpisujemdale cooper wrote:Pa uklapa se sa onim što su oni sa Spoiling Dead upratili prilikom snimanja, ko fali, ko ne i tako dalje.Daryl Dixon wrote:@dale tebra meni ima logike, vidjet cemo za par dana hoce li se sta poklopiti![]()
Tako da je ovaj gore spojler možda jedini "real deal" u moru raznih drugih koji su se zadnjih mjeseci
i dana pojavili na netu. Čudno, ali meni stvarno ne smeta što sam pročitao, jer kao što rekoh, interesuje
me kako će to sve odigrati na tv-u. Po meni neće mi nimalo umanjiti emotivni impact, posebice ako
se to dobro odradi.
Takodje. Ovo sto sam procit'o zvuci dobro, samo da se to jos snimi kako treba.Daryl Dixon wrote:potpisujemdale cooper wrote:Pa uklapa se sa onim što su oni sa Spoiling Dead upratili prilikom snimanja, ko fali, ko ne i tako dalje.Daryl Dixon wrote:@dale tebra meni ima logike, vidjet cemo za par dana hoce li se sta poklopiti![]()
Tako da je ovaj gore spojler možda jedini "real deal" u moru raznih drugih koji su se zadnjih mjeseci
i dana pojavili na netu. Čudno, ali meni stvarno ne smeta što sam pročitao, jer kao što rekoh, interesuje
me kako će to sve odigrati na tv-u. Po meni neće mi nimalo umanjiti emotivni impact, posebice ako
se to dobro odradi.![]()
Strip ne čitam i nisam ni rekao da čitam. Mišljenje o Glenu sam iznio na osnovu ove teme i tobože onih koji prate strip a govorili su da je, ako pratimo strip, trebao davno otići. Ja sam takav zaključak stekao. Sad ako sam fulio, izvinjavam se uvaženom auditoriju koji ima vremena da prati i strip. Ne kontam što se palite ko kutnjaci. De nam recite ko bi to po vama trebao odapeti, da se mi "neupućeni" ne provaljujemo.Tito_i_Partija wrote:Ovdje sam prest'o citat', jer tu pokazujes koliko nemas pojma o cemu pricas. Ne bih sad da stavljam ovdje spoilere iz stripa zbog drugih forumasa, al' de majke ti saberi se, klikni na link, i malo citaj.last mohicans wrote:Jbg vi, pa ima li insan slobodu da nagađa i pogađa? Eto kao gdje ces ba na njega pomisliti pored svih drugih. Ne shavatam pojedince. Po stripu je Glen trebao biti odavno u vječnim lovištima, a nije, iako znamo da se strip ne prati do kraja, što je i dobro. Neki se ovdje potpuno identificirali sa serijom i glavnim junacima,pa bi i reditelje glumili. Ako bi glavni likovi po defoltu bili zaštićeni od pogibija, serija nema imala dobar feedback, po meni. Ko je pratio sve sezone, zna da nisu bili povlašteni, zato serija i jeste dobra. Onaj za koga odavno ocekujemo da odapne, tipa Glen, ne bio neko vauu iznenađenje i nešto neocekivano,osim što bi bio brutalno ubijen. Mislim da su i ostale pogibije glavnih likova bile prilično brutalne i neočekivane. Pa strpimo se do ponedjeljka.
http://walkingdead.wikia.com/wiki/Glenn_(Comic_Series)