Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#6851 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Tornjak Fahra sprema pojacanja u ministarstvu Keljmendi,Salja,Turkovic sve veliki Bih patrioti
Inace kako strani pokrajinac i tornjak sa dva bukove i dva hrastove(kaze da ima i nesto mejtafa)moze na funkciju 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#6852 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
kokice spremne

-
Alfa_Ze
- Posts: 1284
- Joined: 04/05/2006 15:09
#6853 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ima li javnost pravo znati ko su vlasnici Radončićeve imovine?
U četvrtak je užurbano kompletirano Vijeće ministara BiH: za ministra sigurnosti izabran je Fahrudin Radončić, KV trgovac i nastavnik likovnog vaspitanja, kojemu SIPA nije uspjela provjeriti čak 12 godina života, a njegovim vezama sa kriminalcima se nije ni bavila.

U četvrtak je užurbano kompletirano Vijeće ministara BiH: za ministra sigurnosti izabran je Fahrudin Radončić, KV trgovac i nastavnik likovnog vaspitanja, kojemu SIPA nije uspjela provjeriti čak 12 godina života, a njegovim vezama sa kriminalcima se nije ni bavila.

Rođen prije 55 godina u Ivangradu – Berane nakon završene osnovne škole upisao je ŠC "Vukadin Vukanović” u Ivangradu te isti završio dobrim uspjehom, sve trojka do trojke, i stekao zvanje kvalifikovanog trgovca. Nakon toga je upisao Univerzitet "Veljko Vlahović” Titograd i naredne četiri godine sticao zvanje nastavnika likovnog vaspitanja (dva na jedan, što bi se reklo).
Kako bi potkrijepio pisanim dokazima stepena obrazovanja Radončić je dostavio kopije uvjerenja i svjedodžbi, međutim njihovu vjerodostojnost nije uspjela provjeriti Agencija za istragu i zaštite BiH (SIPA) (vidi faksimil).
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... ve-imovineCrkavica medijskog magnata
Uvidom u platnu listu koju je na provjeru dostavio ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić vidljivo je da je bio malo plaćen za sve poslove koje je obavljao kao vlasnik “Avaza”. Vlasnik, graditelj i neimar primio je zadnju plaću u iznosu od 1.404,00 KM neto. Daljnjim uvidom vidljivo je da je 2003. mjesečno zarađivao 1.846 KM, 2004. godine 1.731 KM, 2005 mjesečna primanja su iznosila 978 KM, da bi se 2006. popela na 1141 KM, a 2007. opet pala na 1058 KM. Zaustavit ćemo se na 2008. kada je mjesečno primao svega 1.114 KM. Za 2009. Radončić nije ni dostavio platnu listu. Hoće li poreske inspekcije ustanoviti kako je u istom periodu postao vlasnik zemlje i šuma koje je nemilice prijavio u svom kartonu?
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#6854 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ovo je dio iz intervjua doktora Lavića dat avazu..Kako komentirane aktuelnu političku situaciju u BiH, posebno kada je u pitanju položaj Bošnjaka?
- Bošnjački narod i svi oni koji prihvataju BiH kao svoju državu već 16 godina učestvuju u "dejtonskom procesu" koji je pretvoren u opasan proces destrukcije internacionalno priznate i suverene države Republike BiH, nastavljajući prljavi posao "legalnim" mirnodopskim umjesto ilegalnim ratnim sredstvima i metodama iza kojih je ostalo razoreno bosanskohercegovačko društvo i genocidna tvorevina. Sada, združeno i otvoreno, srpskohrvatski antibosanski savez pokušava mirnim putem završiti ono što je započeo u ratu protiv RBiH (1991-1995.). U tome mu pomažu mnogi bošnjački naivci koji se petljaju tamo gdje im nije mjesto.
da li će ovaj novinar koji je dopustio da prođe ova rečenica ostati bez posla..
dopustio je da objavi da mu je šef bošnjački naivac koji podržaje srpskohrvatsku koaliciju
-
sorted
- Posts: 580
- Joined: 05/03/2012 11:56
#6855 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Jel to ima veliku maturu iz likovnog ko Rodni? 
- fantom slobode
- Posts: 9023
- Joined: 07/09/2006 15:24
#6856 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Nego kad ce nam Fahro stopama Sanadera, njegov formalni ulazak u zatvor, to bi bila dobra tema za buducnost? Naravno u drustvu ostalih koji za to imaju sve predispozicije. Pa onda moze da se bavi umjetnoscu, koliko mu dusa zeli, sa svojim prijateljima, poslovnim, a eto i sad kolegama iz politike. Taj dan ce biti definitivno oslobodjenje Bosne.
-
OmerD
- Posts: 157
- Joined: 29/09/2012 18:39
#6857 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Osim toga sto je jasno na sta ciljaju oslobodjenje i selimovici treba ipak pojasniti da ovo sa crkavicom pokazuje kako manipulisu ljudima. visina njegove plate uopste nije bitna, samo bi ovi htjeli prikazati kao "otkud mu sve to ako zaradjuje 1500km".Alfa_Ze wrote:Ima li javnost pravo znati ko su vlasnici Radončićeve imovine?
U četvrtak je užurbano kompletirano Vijeće ministara BiH: za ministra sigurnosti izabran je Fahrudin Radončić, KV trgovac i nastavnik likovnog vaspitanja, kojemu SIPA nije uspjela provjeriti čak 12 godina života, a njegovim vezama sa kriminalcima se nije ni bavila.
Rođen prije 55 godina u Ivangradu – Berane nakon završene osnovne škole upisao je ŠC "Vukadin Vukanović” u Ivangradu te isti završio dobrim uspjehom, sve trojka do trojke, i stekao zvanje kvalifikovanog trgovca. Nakon toga je upisao Univerzitet "Veljko Vlahović” Titograd i naredne četiri godine sticao zvanje nastavnika likovnog vaspitanja (dva na jedan, što bi se reklo).
Kako bi potkrijepio pisanim dokazima stepena obrazovanja Radončić je dostavio kopije uvjerenja i svjedodžbi, međutim njihovu vjerodostojnost nije uspjela provjeriti Agencija za istragu i zaštite BiH (SIPA) (vidi faksimil).http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... ve-imovineCrkavica medijskog magnata
Uvidom u platnu listu koju je na provjeru dostavio ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić vidljivo je da je bio malo plaćen za sve poslove koje je obavljao kao vlasnik “Avaza”. Vlasnik, graditelj i neimar primio je zadnju plaću u iznosu od 1.404,00 KM neto. Daljnjim uvidom vidljivo je da je 2003. mjesečno zarađivao 1.846 KM, 2004. godine 1.731 KM, 2005 mjesečna primanja su iznosila 978 KM, da bi se 2006. popela na 1141 KM, a 2007. opet pala na 1058 KM. Zaustavit ćemo se na 2008. kada je mjesečno primao svega 1.114 KM. Za 2009. Radončić nije ni dostavio platnu listu. Hoće li poreske inspekcije ustanoviti kako je u istom periodu postao vlasnik zemlje i šuma koje je nemilice prijavio u svom kartonu?
on dobro zaradjuje na dividendi koja se takodjer na isti nacin oporezuje (nije bitno da li pare dobijes kao prijavljeni radnik ili samostalni privrednik ili... kod poreza se sve samo sabere) i to nikad fahrA nije krio, cak je i rekao to u jednom intervju-u. takodjer ako ste pogledali njegov imovinski karton, covjek uopste ne krije da ima love (za razliku od ostalih koji po imovinskom kartonu ispadnu siromasni), samo ovi iz oslobodjenja ga zele prikazati kao da nesto krije.
i sta ce mu automobil kada mu firme imaju nekoliko automobila koje moze koristiti, i to je sasvim logicno i normalno. sjecam se da je covjek rekao da ce i tokom svog mandata imati svoje licno osiguranje i nece koristiti ono osiguranje sto se iz budzeta placa, te da nece primati platu ministarsku, odnosno da ce sve osim 1km donirati,i to su "zaboravili" napisati u tekstu.
ali eto opet ce se naci neki kao ti koji ce nasjesti na ovakav tekst.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#6858 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
evo epskog naslova koji niti jedna novina neće smjeti obraditi, jer nema niti jedne u Sarajevu koju "famalije" ne kontrolišu:
"Bošnjaci između Fahrinog i Hilminog poštenja"
"Bošnjaci između Fahrinog i Hilminog poštenja"
-
Alfa_Ze
- Posts: 1284
- Joined: 04/05/2006 15:09
#6859 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
OmerD wrote: . . . . i sta ce mu automobil kada mu firme imaju nekoliko automobila koje moze koristiti, i to je sasvim logicno i normalno. sjecam se da je covjek rekao da ce i tokom svog mandata imati svoje licno osiguranje i nece koristiti ono osiguranje sto se iz budzeta placa, te da nece primati platu ministarsku, odnosno da ce sve osim 1km donirati,i to su "zaboravili" napisati u tekstu.
ali eto opet ce se naci neki kao ti koji ce nasjesti na ovakav tekst.
Популизам
(Из Википедије ), Популизам је политичка оријентација која тежи да привуче пажњу и подршку што већег броја становника. Популизмом се најчешће обећавају нереалне бенефиције социјално угроженим групама пре него стварни економски и социјални интереси и развојни програми. Користи се у свим областима живота, али најчешће у политици.
Fahrudin Radončić, KV trgovac i nastavnik likovnog vaspitanja . . . . ????
-
hecimnadri
- Posts: 331
- Joined: 23/01/2011 06:09
#6860 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Re: SDP
PostPostao/la Co0l dana 25/11/2012 16:06
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3ncjhLuTZQ
PostPostao/la Co0l dana 25/11/2012 16:06
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3ncjhLuTZQ
- FOČANSKI PROPISI
- Posts: 2510
- Joined: 11/04/2012 09:37
- Location: JELEČ-BEČ
#6861 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Koliki mu ono bješe IQ : 176?
-
dragonz
- Posts: 2352
- Joined: 20/09/2008 13:12
#6862 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
FOČANSKI PROPISI wrote:Koliki mu ono bješe IQ : 176?

- %tacno*
- Posts: 806
- Joined: 13/05/2012 21:48
#6863 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
kada se sabere u cijeloj porodici...FOČANSKI PROPISI wrote:Koliki mu ono bješe IQ : 176?
salu na stranu ali da kriminalac bude ministar policije to moze samo kod nas...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#6864 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
jao ovo je i meni na facebooku iskočilo....odmah sam prijavio kao sexualy explicite
dobar rename teme
dobar rename teme
-
viabosnia
- Posts: 5
- Joined: 25/11/2012 22:13
#6865 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
samo neka održi obećanje i pohapsi sve iz sda
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#6866 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Gledanje ove emisije vam je omogucio Zlatko Lagumdzija...Banksy wrote:Nazdravlje ...
To ste i tražili.
- CaCO3
- Posts: 727
- Joined: 18/03/2011 12:58
#6867 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
ne sve, samo one koji su se ogrijesili o zakonviabosnia wrote:samo neka održi obećanje i pohapsi sve iz sda
hmmm znaci ipak ce sve morati
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#6868 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
I svi vi koji ste glasali za njega 2010. ...ultima_palabra wrote:Gledanje ove emisije vam je omogucio Zlatko Lagumdzija...Banksy wrote:Nazdravlje ...
To ste i tražili.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#6869 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
ma nek prvo pocisti u svojoj avliji( federacija) pa onda nek predje na RS..
sto se mene tice..RS me ne dotice..i briga me koliko uzimaju iz svog entiteta i koliko njih tamo krade.al u FBIH je vec nesto drugacije..to me se dotice..tu nema posla radi kradje i mafije koja sve unistava..i vala ako ce je tu prvo tamanit onda bujrum
sto se mene tice..RS me ne dotice..i briga me koliko uzimaju iz svog entiteta i koliko njih tamo krade.al u FBIH je vec nesto drugacije..to me se dotice..tu nema posla radi kradje i mafije koja sve unistava..i vala ako ce je tu prvo tamanit onda bujrum
- Nacionalniid_BOSANCI
- Posts: 767
- Joined: 02/09/2003 00:00
#6870 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Ja apsolutno ne branim nikakvu Bosnjacku mafiju i naravno da ih treba ocistiti ali u isto vrijeme treba ocistiti srpsku i hrvatsku mafiju. I sta je sada slijedeci projekt na stetu i protiv Bosnjaka i drugih proBosanaca i unistavanju istih kao drzavnog, politickog, ekonomskog, vojnog i svakog drugog faktora, ukinuti takozvanu Bosnjacku Mafiju i napraviti slobodan teren za Srpsku i eventualno Hrvatsku mafiju u Federaciji BiH i samo medju BosnjacimaRestart wrote:Radončić: Slijedi obračun s bošnjačkom mafijom
Fahrudin Radončić, novi ministar sigurnosti BiH, najavljuje potpuni otklon od načina rada njegovog prethodnika Sadika Ahmetovića te u tom kontekstu kaže da će ovo ministarstvo u potpunosti depoltizirati.
Podsjećamo, Radončić, lider Saveza za bolju budućnost (SBB) BiH, na osnovu ranijeg koalicijskog sporazuma SBB-a sa SDP-om te nakon podrške ostalih lidera "šestorke" nedavno je preuzeo ministarsku funkciju.
"Ministarstvo mora da se okrene struci i svojim obavezama, a ne politici. I što je jako važno, samim mojim dolaskom na čelo Ministarstva sigurnosti prestaje praksa da se informacije dostavljaju paravojnom odjelu SDA, takozvanom Savjetu za sigurnost, koji vode proiranski obavještajci iz Sarajeva", ističe on.
NN: Bilo je određenih najava da biste kao lider stranke koja je postala dio nove "šestorke" umjesto Ministarstva sigurnosti BiH ipak mogli preuzeti federalno Ministarstvo energetike, što bi u situaciji duboke krize i recesije u kojoj je BiH možda bilo i očekivanije. Zašto ste na kraju ipak prihvatili poziciju ministra sigurnosti?
RADONČIĆ: Koalicionim ugovorom između SBB-a i SDP-a regulirano je da predsjednici stranaka uđu u Vijeće ministara, kako bi na taj način pokazali da nam je zaista stalo do državnog nivoa vlasti. To je u konkretnom slučaju presudilo koju ću funkciju preuzeti.
NN: Konačno su popunjene upražnjene pozicije u najvišim institucijama izvršne i zakonodavne vlasti u državi. Ipak, vjerujte li da su preostale dvije godine do narednih općih izbora dovoljne da nova "šestorka" napravi barem male reformske pomake, jer čini se da građani sve manje vjeruju u bilo kakav boljitak?
RADONČIĆ: Građani su s razlogom pod traumom 17 godina loše vlasti, naročito u federalnom dijelu BiH. Kao država, prvi smo u Evropi po nezaposlenosti, sistemskoj korupciji, 70 posto mladih ne vidi perspektivu u BiH, kako to govore evropska istraživanja. Znači, neko je ovu zemlju potpuno devastirao u socijalnom, ekonomskom i političkom smislu i nije korektno očekivati da sada nova "šestorka" riješi u roku od nekoliko dana probleme koje je korumpirana vlast radila desetljećima. Mi, svakako, za dvije godine možemo napraviti - treba da napravimo i to je naša obaveza - reformske iskorake, prvenstveno prema onome što se zove evropski put BiH i promjena ekonomskog stanja nabolje. Ne bih ušao u ovu priču da zaista u to ne vjerujem.
NN: Pribojavate li se najave iz SDA "da će svim demokratskim sredstvima" spriječiti provođenje sporazuma nove "šestorke" s obzirom na to da ova stranka u Domu naroda parlamenta BiH ima mehanizme da to učini?
RADONČIĆ: Nema SDA nikakve mehanizme, osim kriminala, mafije i te vrste muljaža. Mi smo, kao Savez za bolju budućnost, dvije godine bili konstruktivna opozicija i poznato je javnosti da smo kao lideri opozicije glasali za svaki reformski zakon i sve ono što je bilo pozitivno za državu. Znači, svaka politička stranka, neovisno je li u vlasti ili opoziciji, ima obavezu da radi u interesu te zemlje. Ako radi u konkretnom slučaju obratno, onda želi da se evropski put BiH zaustavi, a to znači vraćanje na pozicije Bošnjačkog sabora 1993. godine i želju da se BiH podijeli na tri nacionalno-vjerske državice. A to mi nećemo dozvoliti.
Mojim dolaskom na čelo Ministarstva sigurnosti prestaje praksa da se informacije iz tog ministarstva dostavljaju paravojnom odjelu SDA, rekao Radončić
NN: Da ne prejudiciramo, ali da li je moguće da, recimo, tri delegata SDA u Domu naroda jednostavno ne dolaze na sjednice, ili ih napuštaju kada na dnevnom redu budu ključne teme iz sporazuma nove "šestorke", čime ne bi bilo kvoruma za odlučivanje?
RADONČIĆ: To je patetička pozicija koja čak, u nekom dnevnopolitičkom smislu, možda i ne bi bila loša da SDA stvarno pokaže legitimaciju antireformske snage. Međutim, i tamo sjede odgovorni ljudi, a međunarodna zajednica također ima mehanizme da onemogući tu vrstu destrukcije i blokade i u tom smislu mislim da su prijetnje SDA obični politički blefovi.
NN: Država na leđima već godinama nosi teški teret ubistava visokih policijskih dužnosnika Nedžada Ugljena i Joze Leutara, jer počinioci i naredbodavci nikada nisu otkriveni. Vjerujete li da ćete, kao nominalni šef svih policijskih struktura u BiH, uz pomoć ostalih agencija moći rasvijetlili ova, po mnogima, politička ubistva, a što ste najavili po preuzimanju dužnosti?
RADONČIĆ: Ministarstvo sigurnosti nema pravo i ne treba da se miješa u operativni rad policije i tužilaštava, ali ima pravo da pravi ambijent i milje da oni neovisno rade svoj posao i da oni što uspješnije rade svoj posao. Nema napretka BiH, pogotovo Federacije, ukoliko ne budu otkrivene ubice Ugljena i Leutara, ali i nalogodavci iz političko-bošnjačkog vrha, što je mnogo važnije. Ako država nije u stanju da otkrije ubice svojih najviših policijskih dužnosnika, to jednostavno govori da njome i dalje vlada mafija. Učiniću sve da takvo stanje što prije prestane.
NN: Na koji način mislite depolitizirati Ministarstvo sigurnosti, što ste najavili?
RADONČIĆ: Dovoljno je da ne radim na način kako je radio gospodin Sadik Ahmetović. Vi znate da je on davao izjave da ovaj ili onaj treba biti procesuiran, miješao se u rad tužilaštava, miješao se u rad policije, tako da je, za početak, najbolje da se Ministarstvo sigurnosti prestane baviti davanjem političkih izjava. Snimićemo kakva je kadrovska situacija u samom ministarstvu; vi znate da postoje velika ograničenja vezana za status državnih službenika, sekretara, i to ne mora biti ni loše. Ali to ministarstvo mora da se okrene struci i svojim obavezama, a ne politici.
I što je jako važno, samim mojim dolaskom na čelo Ministarstva sigurnosti prestaje praksa da se informacije iz tog ministarstva dostavljaju paravojnom odjelu SDA, takozvanom Savjetu za sigurnost, koji vode proiranski obavještajci iz Sarajeva.
NN: Često pominjete pojam "državna mafija" i najavljujete obračun s njom. Možete li precizirati na šta konkretno mislite?
RADONČIĆ: Vrlo precizno ću vam odgovoriti. Neko je u Federaciji oteo, potpuno nezakonito, 120 najuspješnijih bh. kompanija. Neko je uništio sarajevski "Klas", zadužio sarajevsku "Pivaru" za 140 miliona maraka, uništio "Vegafruit", "Dijamant", "Bosna auto", mostarsku "Zlatku Vuković", "Polet"... Sve su to kompanije koje su zapošljavale hiljade radnika, a SDA je omogućila da te kompanije budu uništene i da se preko noći ugasi više hiljada radnih mjesta. Te firme danas duguju ogromne iznose PDV-a i ostalih poreza. Vi znate da nas Evropa svrstava na prvo mjesto po sistemskoj korupciji, a ako ste prvi po sistemoj korupciji, onda morate imati državnu mafiju. To ne mogu raditi dva nepismena čovjeka, otac i sin Selimović (Hilmo i Mujo, vlasnici sarajevskog "Oslobođenja", "Pivare", "Klasa"... op.a.). To radi bošnjačka mafija, i ja ne tajim nijednog trenutka na koga se to odnosi. Oni imaju svoje medije, svoje urednike, svoje novinare. Unose javnu zabunu, ali država, odnosno nadležni policijski i finansijski organi, treba da rade svoj posao. Prije ili kasnije, neko će morati, kao u Srbiji i Hrvatskoj, da odgovara.
- %tacno*
- Posts: 806
- Joined: 13/05/2012 21:48
#6871 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
valja ti krenuti od sebe a posle sta bude...Radončić: Slijedi obračun s bošnjačkom mafijom
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#6872 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Cijela Bosna jedna avlija, ...kokuz_sa wrote:ma nek prvo pocisti u svojoj avliji( federacija) pa onda nek predje na RS..
sto se mene tice..RS me ne dotice..i briga me koliko uzimaju iz svog entiteta i koliko njih tamo krade.al u FBIH je vec nesto drugacije..to me se dotice..tu nema posla radi kradje i mafije koja sve unistava..i vala ako ce je tu prvo tamanit onda bujrum
Radnočić je ministar sigurnosti za cijelu BiH.
A da se treba riješiti kriminala, treba.
- fantom slobode
- Posts: 9023
- Joined: 07/09/2006 15:24
#6873 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
e sad moze kao ministar bezbjednosti, da se obezbjedi za citav zivot, ako mu do sad nije uspjelo, ono po njegovim shvatanjima...slijedi obracun sa mafijom, ali onom sto konkurise njegovoj raji...
- Nacionalniid_BOSANCI
- Posts: 767
- Joined: 02/09/2003 00:00
#6874 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Pa ako je tako politicki i na sve druge nacine sposoban i jak neka krene prvo sa ciscenjem Srpske mafije u RS-u i Hrvatskoj mafiji u takozvanoj Herceg Bosni?%tacno* wrote:valja ti krenuti od sebe a posle sta bude...Radončić: Slijedi obračun s bošnjačkom mafijom
-
RS6_BI_TURBO
- Posts: 137
- Joined: 28/06/2010 14:01
#6875 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Pa samo ovom izjavom se razotkrio u potpunosti, jer zna se koga on zove bosnjackom mafijom. Dakle, nije bitno sta je ko uradio bitno je da iz SDA i da je blizak SDA-u, to je princip Fahre. Ostali mogu da rade sta hoce.Radončić: Slijedi obračun s bošnjačkom mafijom
I sad neka neko kaze da je on na toj funkciji iz visih, drzavnih interesa.
