Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17059
Joined: 27/04/2021 22:52

#68476 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

mk ultra wrote: 17/12/2022 09:24
tataćusak wrote: 17/12/2022 08:32

Inače je zadnji pokušaj udbe i izdajnika da nas posvađa sa dijasporom. Oni kao nemaju pravo ni da se jave.
To su naša braća i sestre na prinudnom radu vani i imaju pravo u BiH isto kao i mi ovdje a možda im čak treba dati i neka veća prava jer su oni investitori u BiH
Investitori velis :lol:
investitori u vlastite zube i frizure i sa onom nigdje nema rahatluka kao u Bosni , i kad ti donesu čokoladu sa angebota iz lidla i predstavljaju tu kao sedmi svjetsko cudo :lol: :lol:

70% dijaspore uziva da ostane ovo stanje samo da bi oni mogli kad dodju na odmor da se hadzijaju i glume gospodu :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#68477 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

tramvajtrojka wrote: 17/12/2022 09:42
mk ultra wrote: 17/12/2022 09:24

Investitori velis :lol:
investitori u vlastite zube i frizure i sa onom nigdje nema rahatluka kao u Bosni , i kad ti donesu čokoladu sa angebota iz lidla i predstavljaju tu kao sedmi svjetsko cudo :lol: :lol:

70% dijaspore uziva da ostane ovo stanje samo da bi oni mogli kad dodju na odmor da se hadzijaju i glume gospodu :mrgreen:
Ja bih da kazem da nisam u tih 70% :skoljka: :run:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17059
Joined: 27/04/2021 22:52

#68478 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

skafiskafsnjak wrote: 17/12/2022 09:43
tramvajtrojka wrote: 17/12/2022 09:42

investitori u vlastite zube i frizure i sa onom nigdje nema rahatluka kao u Bosni , i kad ti donesu čokoladu sa angebota iz lidla i predstavljaju tu kao sedmi svjetsko cudo :lol: :lol:

70% dijaspore uziva da ostane ovo stanje samo da bi oni mogli kad dodju na odmor da se hadzijaju i glume gospodu :mrgreen:
Ja bih da kazem da nisam u tih 70% :skoljka: :run:
naravno da nisi jer si ti otisao nedavno i znas u kakvom je stanju drzava i zbog cega i koga si otisao nisi otisao zbog dodika i covica nego nepravde u svom narodu gdje ti uhljebi odredjuju svakodnevnicu , gdje patriotske ublehe ne vaze kad vidis da sda amidzic ispred tebe na steli dobije posao
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#68479 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

velikonja wrote: 17/12/2022 09:41
MuaDib wrote: 17/12/2022 09:07 SDA čim izgubi vlast spremna je da dezintegrira ovo zemlju, a Bošnjake predstavi kao narod koji ne želi Bosnu i Hercegovinu, kao multietničku državu.
Godinama trune o ljevici koja ne prelazi etničke granice, a svaki pokušaj i ostvarenje toga proglašavaju izdajom (slučaj Mijatović, Čavara). Od kad je šestorka došla u KSvstalno traže srpsko-hrvatske uljeze, targetiraju ljude po imenima i ugrožavaju dostojanstvo tih ljudi, otvoreno prizivajući da se smjene jer su Vera, Duška, Milorad, Kristina. Znači ne valjaju um oni koji žive s Bošnjacima. Kada zbog ustavnog okvira kom su kumovali sami, mora se prihvatiti volja birača u RS i iz Hercegovini, kada izborne jedinice koje su oni oblikovali zahtjevaju uvažavanje realnosti na terenu opet je to izdaja. Nije osmokrka potpisala 33-33-33 već Alija i SDA. Nisu entiteti voljom osmorke surogat države, već voljom onih koji su se vodili maksimom da svak glasa za svoje nacionalne projekte jer time počinje novi dogovor naroda. Ali kad isključe SDA obavezno im se dodaje etiketa nova izdaja. I šta sad zato što je SDA izgubila vlast treba mrtva glava past, treba neko ozbiljno shvatiti botove, stranačke drotiva i dokonih SDA simpatizera. A da ne govorim koji je grijeh ponovo retraumatizirati ljude, zarad vlasti i buditi u ljudima najgore osjećaje, strepnje i tjeskobu, samo jer su poljuljana funkcije i moć. To dno koje se ovdje propagira, je nepatvoreni zlo iz propagandne mašinerije SDA. A biće interesantno kada se sav taj bijes brati u stranačke gabarite i počne se razvijat svijest o razmjerama poraza. Ako se ikad i razvije.
šta cavara??? on za mutlietnicku BiH, ljevica??

koji ti je k...?
ja sljepila bog te zgrebo
Od svega sto je covjek napisao ti se uhvatio cavare i oko njega pravis pricu. Zanemari cavaru komentarisi ostatak teksta
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#68480 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

tramvajtrojka wrote: 17/12/2022 09:50
skafiskafsnjak wrote: 17/12/2022 09:43
Ja bih da kazem da nisam u tih 70% :skoljka: :run:
naravno da nisi jer si ti otisao nedavno i znas u kakvom je stanju drzava i zbog cega i koga si otisao nisi otisao zbog dodika i covica nego nepravde u svom narodu gdje ti uhljebi odredjuju svakodnevnicu , gdje patriotske ublehe ne vaze kad vidis da sda amidzic ispred tebe na steli dobije posao
To je to.
Ne bih nista oduzeo ni dodao 😆
velikonja
Posts: 878
Joined: 19/01/2014 20:37

#68481 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

sajber87 wrote: 17/12/2022 09:54
velikonja wrote: 17/12/2022 09:41

šta cavara??? on za mutlietnicku BiH, ljevica??

koji ti je k...?
ja sljepila bog te zgrebo
Od svega sto je covjek napisao ti se uhvatio cavare i oko njega pravis pricu. Zanemari cavaru komentarisi ostatak teksta

da, zato sto tog smrada pominje zajedno sa mijatovicem
ne mogu svariti da vam to ne smeta, pa grob ga jebo vise i to slijepilo
ili da ti ne smeta zet keme ademovica koji je osudjeni pedofil, i vracen na rad u os grbavica ( hint samir alihodzic )

pa vidite li sta je nip,gdje nas guraju, koji vam je...
velikonja
Posts: 878
Joined: 19/01/2014 20:37

#68482 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

i da

https://www.klix.ba/vijesti/bih/central ... /221217017

samo relax, ma jebo te vise ta prica
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#68483 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Chmoljo »

BHCluster wrote: 16/12/2022 23:24
Chmoljo wrote: 16/12/2022 23:09

Znaci nemas problem da blok 7 bude pola-pola? :mrgreen: ili nemas samo zato sto nema naznake da ce se uopste graditi?
Veci problem je taj sto bi blok 7 isao na ugalj.
Kako da ne. Vidjecemo kad i ako se zakopa prva looata, a ep rs krene traziti "svoje". Jer taj ugalj ce i njih trovati.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#68484 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Chmoljo »

animus wrote: 17/12/2022 01:48
Chmoljo wrote: 16/12/2022 23:09

Znaci nemas problem da blok 7 bude pola-pola? :mrgreen: ili nemas samo zato sto nema naznake da ce se uopste graditi?
Drina je medjunarodna rijeka i prioada državnoj imovini. Blok 7 je na zemljištu EP BiH. Ogromna razlika. Pravio bi se kineskim kreditom i sumnjam da RS ima para da ona daje kredit umjesto kineza. Nemoj miješati državnu i privatnu imovinu.
Ne mijesam ja, vec je neko drugi postavio takvo stanje stvari.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#68485 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Chmoljo »

tataćusak wrote: 17/12/2022 07:32
Chmoljo wrote: 16/12/2022 23:09

Znaci nemas problem da blok 7 bude pola-pola? :mrgreen: ili nemas samo zato sto nema naznake da ce se uopste graditi?
Blok 7 veze nema sa dogovorom u državi, on nije sporan ni sekunde i mogao se graditi i do sad, koliko sam ja upućen
Opet, pogledaj sta sam ja napisao, sta drugi.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68486 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Covic i Dodik nisu dali Osmorki ministarstvo sigurnosti zato da ovi iz Osmorke ne mogu rovariti i traziti bakirov kriminal jer znaju da ce i njihov kriminal tad izaci na vidjelo.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68487 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Covic i Dodik su jos davno odlucili da Konakovic mora biti ministar vanjskih poslova da sebi previse bavio unutrasnjim stvarima i Bakirom. Jer dobro znaju koliko je to opasno i po njih same. Dzaba im to sto ih je Konakovic i Osmorka oprali od svih grijeha kad isplivaju snimke, dokumeni i tako to.
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#68488 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:14 Covic i Dodik nisu dali Osmorki ministarstvo sigurnosti zato da ovi iz Osmorke ne mogu rovariti i traziti bakirov kriminal jer znaju da ce i njihov kriminal tad izaci na vidjelo.
Mislim da jos nisi shvatio da tata preko bare sad ovdje vodi igru, kazace ti se sve u narednom periodu, a do tada pusti masti na volju i zamuti sta se zamutiti da :)
Last edited by sajber87 on 17/12/2022 10:23, edited 1 time in total.
benki2
Posts: 306
Joined: 20/09/2008 20:31

#68489 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by benki2 »

skafiskafsnjak wrote: 17/12/2022 09:39
benki2 wrote: 17/12/2022 09:23 Evo konakovica prijeti svom narodu, jos malo ko karadzic. Aferim glupani za koga ste glasali :izet:
Ako smo mi glupani, koja je definicija za vas zelene ? Pa nema rijeci koja bi vas opisala :lol:
Evo ti je osmorka dovela proslavu u lukavicu, otidji malo prohodaj, proslavi s njima.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68490 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Ako iko u ovoj drzavi ima informacije stranih obavjestajnih sluzbi o licima i dogadjanjima u BiH onda je to Bakir tj. Osmica. Ovdje cesto stavljaju onu sliku Avde Avdica i Osmice. Avdo je pisao o tome kako hrvatska tajna sluzba ucjenjuje drzavljane BiH da unesu oruzje u dzamije kako bi se to otkrilo i oni imali dokaze o islamskom terorizmu. Sta mislite od koga je Avdo dobio te informacije? Od Covica?

Ali to sa ucjenom BiH drzavljana koko bi omogucili Hrvatskoj "dokaze" da su Bosnjaci islamski teroristi je proslo vrijeme sad zivimo u vrijeme relaksacie i ljubavi.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68491 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Od svih veliki riba Konakovic ce jedino smjeniti Osmicu ali ne zato sto on tako hoce nego sto Covic i Dodik tako hoce i na tome ce se zavrsiti. On ce ganjati ove opstinske funkcionere >SDA nista vise nece smijeti ni prijeko pogledati. Mada nece imati ni vremena jer ce se morati baviti vanjsikim poslovima i po svijetu objasnjavati kako "nije fer da Bosnjaci biraju predstavnike Hrvatima".
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#68492 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

benki2 wrote: 17/12/2022 10:22
skafiskafsnjak wrote: 17/12/2022 09:39

Ako smo mi glupani, koja je definicija za vas zelene ? Pa nema rijeci koja bi vas opisala :lol:
Evo ti je osmorka dovela proslavu u lukavicu, otidji malo prohodaj, proslavi s njima.
Hahahah da imas obraza imalo ne bi se ni javljao. Sta ste vi uradili od rata pa do danas :skoljka:

Joj al milina vas je slusat i citat ... miiillliinaaaaa ....

Kmeeee kmeeeeeeeee kme kme kmeee kmeeeeeee kmeeeeeee
User avatar
SmokingMan
Posts: 22610
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#68493 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SmokingMan »

Pa kako će ljudi dovesti neustavni praznik u I. Sarajevo, kada nemaju ništa sa tim. Svašta će čovjek pročitati ovdje.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#68494 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

SmokingMan wrote: 17/12/2022 10:31 Pa kako će ljudi dovesti neustavni praznik u I. Sarajevo, kada nemaju ništa sa tim. Svašta će čovjek pročitati ovdje.
Ma zelena bagra zakuhala proslih 25 godina .... i za sve kriva Osmorka. A to sto je BiH dobila kand status su oni zasluzni :lol: :lol: :lol:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8317
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#68495 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Idemedosumom »

Da pročitam jutarnju turu kmeketanja, uz kahvu :)
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#68496 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Trappist »

"KONAKOVIĆ OTKRIO SCHMIDTOVU ULOGU: "Da možemo odmah bi formirali Federalnu vladu, ali oni imaju 13 delegata i zato će Schmidt intervenirati jer on može šta hoće!"

Znaci moze sprijeciti dodika i covica da ne blorakiju sjednice VM ili PS, da se usvoje ukidanje akciza, smanjenje pdv-a, da se priblizimo NATO-u, pa super, ne znam sto se brinemo onda uopste :bih:
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68497 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Najveci plac na ovom forumu ce dozivjeti kme-kme frakcija tj. ljubitelji istine o sebijinoj diplomi. Sve sto ce se dogoditi je da ce Sebija ili dati ostavku ili dobiti otkaz i poslije toga Konakovic nece smijeti javno izgovoriti njeno ime kao sto Niksic ne smije izgovoriti euroatlanske integracije. Mozda na pocetku bude koji put pregrizao jezik ali naucit ce on to brzo.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#68498 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Idemedosumom wrote: 17/12/2022 10:34 Da pročitam jutarnju turu kmeketanja, uz kahvu :)
E to to.
Neprocjenjivo :D
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68499 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

To sto se proslava seli iz Banjaluke u Sarajevo vjerovatno nema veze sa Osmorkom. Jeste malo glupo da se bas sad seli kad je Osmorka potpisala koaliciju. Mogli su zamoliti prijatelje iz koalicije da zbog relaksacije odnosa sacekaju sa tom selidbom godinu dvije.
velikonja
Posts: 878
Joined: 19/01/2014 20:37

#68500 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

samo relax, neki novi vjetrovi, povjerenje, eu integracije,

https://..../vijest/280764/zeljkina_zeljezna_zavjesa_na_dan_dodjele_kandidatskog_statusa_bih_cvijanovicka_pisala_osce_u_da_ne_podrzava_stavove_eu_o_agresiji_na_ukrajinu.html

al ispravice to dino, samo dok preuzme mvp.
Locked