Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#68451 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nijje to gaf to je emocija 
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#68452 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
"Nenad Nešić (DNS) najizglednija opcija za novog ministra sigurnosti BiH"
Slobodan Vaskovic:
"Vila “Kristina” koja se nalazi na naslovnoj fotografiji dio je nekretnina koje je kupila NarkoGrupa Nenada Nešića, narkodilera i perača narkonovca, Mladena Lučića i Alekandra Glavaša."
Euforija, napadi smijeha pred medijima, plaženje jezika ... dosukali se robe.
Veseli neki ljudi ...
- enko 1964
- Posts: 1391
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#68454 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Drina je medjunarodna rijeka i prioada državnoj imovini. Blok 7 je na zemljištu EP BiH. Ogromna razlika. Pravio bi se kineskim kreditom i sumnjam da RS ima para da ona daje kredit umjesto kineza. Nemoj miješati državnu i privatnu imovinu.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#68455 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Bolje nam je ovo na vrijeme shvatiti nego kasnije kad bude nanesena šteta.
Mržnja prema Bakiru i SDA nije razlog da radimo protiv svoje države. Bakir ce svakako otici kao i njegova Elena i to mu je bolje da se sam povuce nego da ceka da ga njegovi ruše ali pteta koju debili mogu napraviti će biti nepopravljiva. Cak sam i kod Senada H. vidio ovaj lagani otklon i sumnju u dobar ishod pregovora osmorke. Pa i Kukić na početku rece da SDP postaje SDA i da ovo što su uradili u Zenici uništava gradjanski model. Sve više ljudi otvara oci i shvata da se uslo u pregovore sa previše emocije i malo mozga.
Da je bilo mozga išlo bi se na Vladu F BiH gdje bi sacuvali principe i pokazali da se može. Ovako su otišli na državni nivo gdje su najtanji i djeluju kao kurban. A sa njima i citav Bošnjački narod. Još kreten Konaković rece da pristaje i na sukobe na ulici ako se narod okupi. Kreten ne konta da ga je podržalo 5% gradjana i da bi mu to bio kraj. Nadam se da nece doci do toga i da ce se ovo riješiti na drugi nacin ali osmorka nema šanse ako dodje do ulice da odlucuje
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68456 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#68457 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ima li iko ko će napisati nešto protiv trojke a da valja?tramvajtrojka wrote: ↑16/12/2022 22:00i ovaj je bursac ubleha mrtva dok su ga placali stranci nije izlazio iz njihove straznjice , bili su mu top dok ga nisu u Ameriku prebacili , kad mu se docepala straznjica americkog tla odmah zli cafirski ameri![]()
![]()
![]()
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#68458 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#68459 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
tandmand wrote: ↑17/12/2022 00:07"Nenad Nešić (DNS) najizglednija opcija za novog ministra sigurnosti BiH"
Slobodan Vaskovic:
"Vila “Kristina” koja se nalazi na naslovnoj fotografiji dio je nekretnina koje je kupila NarkoGrupa Nenada Nešića, narkodilera i perača narkonovca, Mladena Lučića i Alekandra Glavaša."
Euforija, napadi smijeha pred medijima, plaženje jezika ... dosukali se robe.
Veseli neki ljudi ...
Najluđe je što su se obožavaoci osmorke veselili vaskovićevom blogu i sky aplikaciji ali sad nije bitno
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#68460 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
tataćusak wrote: ↑17/12/2022 07:30Ima li iko ko će napisati nešto protiv trojke a da valja?tramvajtrojka wrote: ↑16/12/2022 22:00
i ovaj je bursac ubleha mrtva dok su ga placali stranci nije izlazio iz njihove straznjice , bili su mu top dok ga nisu u Ameriku prebacili , kad mu se docepala straznjica americkog tla odmah zli cafirski ameri![]()
![]()
![]()
Ne pika mu se post, premalo smajlija.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#68461 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Inače je zadnji pokušaj udbe i izdajnika da nas posvađa sa dijasporom. Oni kao nemaju pravo ni da se jave.
To su naša braća i sestre na prinudnom radu vani i imaju pravo u BiH isto kao i mi ovdje a možda im čak treba dati i neka veća prava jer su oni investitori u BiH
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68462 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Veliš udbe i izdajnika? Pa ko je izdajnik ako je pobjegao pa palamudi sa sigurne distance? I gdje su to oni investitori sem za potrebe vlastite guzice?
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#68463 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
SDA čim izgubi vlast spremna je da dezintegrira ovo zemlju, a Bošnjake predstavi kao narod koji ne želi Bosnu i Hercegovinu, kao multietničku državu.
Godinama trune o ljevici koja ne prelazi etničke granice, a svaki pokušaj i ostvarenje toga proglašavaju izdajom (slučaj Mijatović, Čavara). Od kad je šestorka došla u KSvstalno traže srpsko-hrvatske uljeze, targetiraju ljude po imenima i ugrožavaju dostojanstvo tih ljudi, otvoreno prizivajući da se smjene jer su Vera, Duška, Milorad, Kristina. Znači ne valjaju um oni koji žive s Bošnjacima. Kada zbog ustavnog okvira kom su kumovali sami, mora se prihvatiti volja birača u RS i iz Hercegovini, kada izborne jedinice koje su oni oblikovali zahtjevaju uvažavanje realnosti na terenu opet je to izdaja. Nije osmokrka potpisala 33-33-33 već Alija i SDA. Nisu entiteti voljom osmorke surogat države, već voljom onih koji su se vodili maksimom da svak glasa za svoje nacionalne projekte jer time počinje novi dogovor naroda. Ali kad isključe SDA obavezno im se dodaje etiketa nova izdaja. I šta sad zato što je SDA izgubila vlast treba mrtva glava past, treba neko ozbiljno shvatiti botove, stranačke drotiva i dokonih SDA simpatizera. A da ne govorim koji je grijeh ponovo retraumatizirati ljude, zarad vlasti i buditi u ljudima najgore osjećaje, strepnje i tjeskobu, samo jer su poljuljana funkcije i moć. To dno koje se ovdje propagira, je nepatvoreni zlo iz propagandne mašinerije SDA. A biće interesantno kada se sav taj bijes brati u stranačke gabarite i počne se razvijat svijest o razmjerama poraza. Ako se ikad i razvije.
Godinama trune o ljevici koja ne prelazi etničke granice, a svaki pokušaj i ostvarenje toga proglašavaju izdajom (slučaj Mijatović, Čavara). Od kad je šestorka došla u KSvstalno traže srpsko-hrvatske uljeze, targetiraju ljude po imenima i ugrožavaju dostojanstvo tih ljudi, otvoreno prizivajući da se smjene jer su Vera, Duška, Milorad, Kristina. Znači ne valjaju um oni koji žive s Bošnjacima. Kada zbog ustavnog okvira kom su kumovali sami, mora se prihvatiti volja birača u RS i iz Hercegovini, kada izborne jedinice koje su oni oblikovali zahtjevaju uvažavanje realnosti na terenu opet je to izdaja. Nije osmokrka potpisala 33-33-33 već Alija i SDA. Nisu entiteti voljom osmorke surogat države, već voljom onih koji su se vodili maksimom da svak glasa za svoje nacionalne projekte jer time počinje novi dogovor naroda. Ali kad isključe SDA obavezno im se dodaje etiketa nova izdaja. I šta sad zato što je SDA izgubila vlast treba mrtva glava past, treba neko ozbiljno shvatiti botove, stranačke drotiva i dokonih SDA simpatizera. A da ne govorim koji je grijeh ponovo retraumatizirati ljude, zarad vlasti i buditi u ljudima najgore osjećaje, strepnje i tjeskobu, samo jer su poljuljana funkcije i moć. To dno koje se ovdje propagira, je nepatvoreni zlo iz propagandne mašinerije SDA. A biće interesantno kada se sav taj bijes brati u stranačke gabarite i počne se razvijat svijest o razmjerama poraza. Ako se ikad i razvije.
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68464 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Tračim svoje vrijeme na forumu svoje domovine čiji sam državljanin, drago mi je da mogu iz drugačijeg ugla posmatrati dešavanja u domovini.
Šteta je da si non stop kivan na nekoga i ogorčen. Život je jedan, živi ga PM.
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68465 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pusti bolan ovoga, kad nemaju šta pametno reći onda ide priča taš ti sa Zapada. Ovakvi bi samo da primaju lovu od dijaspore a nikako ne i mišljenja. Klasična udbaška šuplja. Neće moći ove noći.tataćusak wrote: ↑17/12/2022 08:32Inače je zadnji pokušaj udbe i izdajnika da nas posvađa sa dijasporom. Oni kao nemaju pravo ni da se jave.
To su naša braća i sestre na prinudnom radu vani i imaju pravo u BiH isto kao i mi ovdje a možda im čak treba dati i neka veća prava jer su oni investitori u BiH
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68466 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Dobro si bogami...ja udbaš i izdajnik a vi patrote i borci za Bosnu...aferim...da nisi i ti sa Bakirom ranjen u imaginarnoj odbrani Predsjedništva 02.05.1992?
-
benki2
- Posts: 306
- Joined: 20/09/2008 20:31
#68467 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Evo konakovica prijeti svom narodu, jos malo ko karadzic. Aferim glupani za koga ste glasali 
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#68468 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Investitori velistataćusak wrote: ↑17/12/2022 08:32Inače je zadnji pokušaj udbe i izdajnika da nas posvađa sa dijasporom. Oni kao nemaju pravo ni da se jave.
To su naša braća i sestre na prinudnom radu vani i imaju pravo u BiH isto kao i mi ovdje a možda im čak treba dati i neka veća prava jer su oni investitori u BiH
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#68470 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Konaković: Veći sam od Dodika!Procesuirat ćemo Hodžu zbog kupovine ljudi!Smijenit ćemo Osmicu i Seku
FACE HD TV
288K subscribers
Sve je jasnije da je Konakovic politicki kreten. Ali koristan kreten. Nista on nece smijeti uraditi sto bi isprovociralo Bakira da krene istovarati zajednicki prljavi ves njega, Covica i Dodika. Pa Dodik je poceo provocirati jer je od Osmorke dobio cetvrtog delegata pa se osjetio mocnim. I onda je Bakir samo poceo da prica na koji nacin je Dodik usao u vlast i prica prestade. Covic se nije ni usudio da bilo sta pokusa kao sto je Dodik. Vec sam napisao ali i ponovit cu. Nista, ali bas nista Konakovic nece smijeti uraditi sto bi dobvelo Bakira u situaciju da nema sta izgubiti. Previse Bakir zna o Dodiku i Covicu da bi njih dvojica pustili Konakovica sa lanca. Moze Konakovic samo lajati i na tome ce se i zavrsiti.
FACE HD TV
288K subscribers
Sve je jasnije da je Konakovic politicki kreten. Ali koristan kreten. Nista on nece smijeti uraditi sto bi isprovociralo Bakira da krene istovarati zajednicki prljavi ves njega, Covica i Dodika. Pa Dodik je poceo provocirati jer je od Osmorke dobio cetvrtog delegata pa se osjetio mocnim. I onda je Bakir samo poceo da prica na koji nacin je Dodik usao u vlast i prica prestade. Covic se nije ni usudio da bilo sta pokusa kao sto je Dodik. Vec sam napisao ali i ponovit cu. Nista, ali bas nista Konakovic nece smijeti uraditi sto bi dobvelo Bakira u situaciju da nema sta izgubiti. Previse Bakir zna o Dodiku i Covicu da bi njih dvojica pustili Konakovica sa lanca. Moze Konakovic samo lajati i na tome ce se i zavrsiti.
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68471 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ti uvijek nešto mjeriš. Prođe te život u mjerenju, pusti se bolan ćorava posla.
Samo trebaš da prihvatiš činjenicu da svi imamo jednaka prava da obitavamo na ovome javnom forumu i učestvovati u diskusijama na istom u okviru pravila, naravno.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#68473 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Mozemo jos ispisati 2500 stranica na politicka desavanja u BiH i istrositi na desetine tastatura, ali konkretno i u naredne 4 godine se nece nista promjeniti na politickom uredjenju i planu BiH
Jednostavno sistem je taj koji nedozvoljava bilo kakve promjene a vladajuce strukture na svim nivoima vlasti ne zele bilo kakve promjene jer im najbolje odgovara trenutacna situacija.
Jednostavno sistem je taj koji nedozvoljava bilo kakve promjene a vladajuce strukture na svim nivoima vlasti ne zele bilo kakve promjene jer im najbolje odgovara trenutacna situacija.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68474 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Niko ti ništa ne osporava ali ti sa krstom ili križom na pasošu ne možeš meni govorit da sam udbaš i izdajnik.
-
velikonja
- Posts: 878
- Joined: 19/01/2014 20:37
#68475 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
šta cavara??? on za mutlietnicku BiH, ljevica??MuaDib wrote: ↑17/12/2022 09:07 SDA čim izgubi vlast spremna je da dezintegrira ovo zemlju, a Bošnjake predstavi kao narod koji ne želi Bosnu i Hercegovinu, kao multietničku državu.
Godinama trune o ljevici koja ne prelazi etničke granice, a svaki pokušaj i ostvarenje toga proglašavaju izdajom (slučaj Mijatović, Čavara). Od kad je šestorka došla u KSvstalno traže srpsko-hrvatske uljeze, targetiraju ljude po imenima i ugrožavaju dostojanstvo tih ljudi, otvoreno prizivajući da se smjene jer su Vera, Duška, Milorad, Kristina. Znači ne valjaju um oni koji žive s Bošnjacima. Kada zbog ustavnog okvira kom su kumovali sami, mora se prihvatiti volja birača u RS i iz Hercegovini, kada izborne jedinice koje su oni oblikovali zahtjevaju uvažavanje realnosti na terenu opet je to izdaja. Nije osmokrka potpisala 33-33-33 već Alija i SDA. Nisu entiteti voljom osmorke surogat države, već voljom onih koji su se vodili maksimom da svak glasa za svoje nacionalne projekte jer time počinje novi dogovor naroda. Ali kad isključe SDA obavezno im se dodaje etiketa nova izdaja. I šta sad zato što je SDA izgubila vlast treba mrtva glava past, treba neko ozbiljno shvatiti botove, stranačke drotiva i dokonih SDA simpatizera. A da ne govorim koji je grijeh ponovo retraumatizirati ljude, zarad vlasti i buditi u ljudima najgore osjećaje, strepnje i tjeskobu, samo jer su poljuljana funkcije i moć. To dno koje se ovdje propagira, je nepatvoreni zlo iz propagandne mašinerije SDA. A biće interesantno kada se sav taj bijes brati u stranačke gabarite i počne se razvijat svijest o razmjerama poraza. Ako se ikad i razvije.
koji ti je k...?
ja sljepila bog te zgrebo
