The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52741
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6826 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

Neko je vec govorio Abraham I Glenn. To bi vec bio tezak udarac za ekipu.

Da budem posten, najmanje bih volio da to stvarno bude Abraham. Glenn se" prezalio" nekoliko puta dosad, a uz Maggie, kao novu liderku (iz aviona se vidi da ce voditi jedno od naselja, svi joj govore uci, trebace ti :roll: ) Glenn bi bio mozda visak. Svakako je trudna, tako da...

Kazem, Glenn ili ako ne budu imali mu*a, Eugene.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6827 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

uijek prvo crnac zaplati...
ko je crnac u redu?
sabljarka?
il ona il abraham il meg...
il sincina...
plus ode i ruka serifu u prikolici.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52741
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6828 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

Znaci sumire, ni blizu :D

Gdje ce ba bez michonne (previse kul lik) ili megi (previse bitan lik za dalje) ili karl (isto ko megi)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#6829 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

nesto kontam... mogao bi i Brko zaplatiti... nesto mi je previše kurčevito gledao Negana na postrojavanju i nešto se kao prsio... to bi baš bio udarac za ekipu... ali tipujem na frizuricu da ce dobiti po pič :oops: ci... we will see... :)
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6830 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Brko će ostati, siguran sam.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#6831 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

i ja bih volio da ostane
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#6832 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

I ja kontam da nije Abe jer je Negan toliko vrtio priču oko tog Right hand mana. A realno Negan ne zna ko je Rickova desna ruka, vjerovatno misli da je Abe jer se on jedini kurcio.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#6833 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

hoće li opet biti ponedeljkom na foxu?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6834 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Chmoljo wrote:Znaci sumire, ni blizu :D

Gdje ce ba bez michonne (previse kul lik) ili megi (previse bitan lik za dalje) ili karl (isto ko megi)
e vazda prvo crnac zaplati,a crnaca nema...osim onog ludog i sabljarke... :D
ima ono predstavljanje ekipe pred sezonu i svi sjede u redu osim glena on "kasnio" :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6835 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Pandakonda wrote:I ja kontam da nije Abe jer je Negan toliko vrtio priču oko tog Right hand mana. A realno Negan ne zna ko je Rickova desna ruka, vjerovatno misli da je Abe jer se on jedini kurcio.
rajt hend men.znaci ode ricku desna ruka...
garant...negan rik sikirica adria prikolica, osim ako ga nece silovavat...seksi taaajm :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6836 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

kakavdanakneiskustvu wrote:hoće li opet biti ponedeljkom na foxu?
Trebalo bi, odavno najavljuju premijeru.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6837 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

ma megi il abraham linkoln.po fleci da rikovom desnom obrazu..
al ima i onaj klip dje se vidi sjena sa sesirom na neganu :skoljka:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52741
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6838 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

Ma jedno je sigurno, svi gledamo detalje, a bgm, koliko znam, pocesto su znali biti nedosljedni. Tako da... Strpimo se jos desetak dana. Sitno otkucava...
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6839 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

luda serija def...
fali smao malo zesceg seksa...
ima i ona dva kamencica na zemlji,polozaj svjetla iza negana,od farova,ono cebe jel od megi ,pa negan izleti zaginuce vojica,pa da namjerno navode na pogresan trag, ameri bogovi teorija i zavrzlama :D
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6840 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

kakavdanakneiskustvu wrote:hoće li opet biti ponedeljkom na foxu?
Hoće.
sumirprimus wrote:luda serija def...
fali smao malo zesceg seksa...
ima i ona dva kamencica na zemlji,polozaj svjetla iza negana,od farova,ono cebe jel od megi ,pa negan izleti zaginuce vojica,pa da namjerno navode na pogresan trag, ameri bogovi teorija i zavrzlama :D
Od Daryla.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6841 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

E O ovom ja govorim...
detalji se prate :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#6842 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Ja ne znam kako vi možete čekat to na Foxu do 10 sati :-) Torrent majka :-)
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#6843 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by r_faruk »

bas zato sto nisu dosljedni i cak su negdje kreatori serije spominjali da abraham nece preseliti, vjerovatno ce zaplatiti gospoja, ja tipujem na megi... opet :)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6844 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

ok zveknuce nekog i onda 6 epizoda, hrrrr hrrrr beng beng,kmeeeee...
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6845 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

r_faruk wrote:bas zato sto nisu dosljedni i cak su negdje kreatori serije spominjali da abraham nece preseliti, vjerovatno ce zaplatiti gospoja, ja tipujem na megi... opet :)
Zar ne bi bilo glupo da ona plati, obzirom da je trudna. :-)
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#6846 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Logovan wrote:
r_faruk wrote:bas zato sto nisu dosljedni i cak su negdje kreatori serije spominjali da abraham nece preseliti, vjerovatno ce zaplatiti gospoja, ja tipujem na megi... opet :)
Zar ne bi bilo glupo da ona plati, obzirom da je trudna. :-)
Pa to bi samo povećalo emocionalnu reakciju kod gledatelja zato što je trudna :-) Mada nema AMC muda kao HBO da ubije trudnu ženu :-)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52741
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6847 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

Realno nije ni HBO ubio trudnu zenu, nego Martin. Istina, u knjigama ona nije ubijena, ali nije ni bitna za nastavak radnje.

Megi ipak jeste. Nije stvar toga sta ce i kako ce gledatelji to podnijeti, problem im ostaje u daljoj prici, odnosno ko bi popunio tu ogromnu rupu koja bi ostala iza Megi. Mozda bi njenim ubistvom dobili par lajkova, jer je eto neocekivano, ali sta poslije?

Megi nije omrazen ni iritantan lik, izgubila je sestru, oca, sad da i ona skonca... Ne ide. Prije da ce izgubiti covjeka. On je vojnik, ona je vodja.
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#6848 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by r_faruk »

sada kada to tako postavis..... ima smisla...
koga god drugog da ubije sada, mogao ga je ubiti i u prosloj epizodi....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#6849 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tomahawk11 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:hoće li opet biti ponedeljkom na foxu?
Trebalo bi, odavno najavljuju premijeru.
:thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#6850 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

Logovan wrote:Brko će ostati, siguran sam.


evo sad sam bas naisao na spojler prve epizode ove sezone sto nam predstoji i nisam zadovoljan.. :| imam link ako hoces da ti posaljem u inbox da ne bi kmecali neki ako postavim ovdje... ili nek citaju na svoju odgovornost :mrgreen:
Post Reply