Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6826 Re: Veliki Brat 2013
Sad Aneta konta "Joj, oduži se ovo, trebala sam spakovat pile za puta"…
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6827 Re: Veliki Brat 2013
Uzivaj dok traje.didžej wrote:eki.Not My Idea wrote:didžej wrote:hajde zarko eltona ti dzona, dzordz majkla i fredi merkjurija.![]()
oderi ih sve.![]()
klavirdžija wrote:Sad Aneta konta "Joj, oduži se ovo, trebala sam spakovat pile za puta"…
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6828 Re: Veliki Brat 2013
skupljaju jos uvijek 50'000P308 wrote:smijesak wrote:i? ko pobjedi
Niko jos uvijek
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#6829 Re: Veliki Brat 2013
Drago mi je što završava, prvenstvano što ne moram više gledati one slučajeve na mojih pet minuta
A znali smo od početka za Topa, samo eto mogli smo se nadati da će se nešto provaliti baš pa da ne bude kao što je planirano..
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#6830 Re: Veliki Brat 2013
Kaze Top: bila.je.jos jena.moja scena tamo (misli na plakanje) ali je montaza kratka...
Jaooo debila
Jaooo debila
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6831 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Sad Aneta konta "Joj, oduži se ovo, trebala sam spakovat pile za puta"…
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#6834 Re: Veliki Brat 2013
ćemu se nadate ba top uzma sta vam je.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6835 Re: Veliki Brat 2013
a ne znamo ni miGospodin_bez_kravate wrote:ćemu se nadate ba top uzma sta vam je.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6836 Re: Veliki Brat 2013
Gospodin_bez_kravate wrote:ćemu se nadate ba top uzma sta vam je.
nadamo se cudu
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6837 Re: Veliki Brat 2013
mislio sam da sam na ignore.Not My Idea wrote:Uzivaj dok traje.didžej wrote:
eki.![]()
![]()
lijepo od tebe.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6838 Re: Veliki Brat 2013
Imam osjecaj da ce se desiti do cudo!VenomousV wrote:Gospodin_bez_kravate wrote:ćemu se nadate ba top uzma sta vam je.
nadamo se cudu
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6839 Re: Veliki Brat 2013
Odužilo se...
Da ne bude posthumna dodjela?
Ovaj dečko u bijelom,ne osjeća se baš najbolje
Da ne bude posthumna dodjela?
Ovaj dečko u bijelom,ne osjeća se baš najbolje
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6840 Re: Veliki Brat 2013
RED SKY wrote:Odužilo se...
Da ne bude posthumna dodjela?
Ovaj dečko u bijelom,ne osjeća se baš najbolje
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6841 Re: Veliki Brat 2013
Kakav je ovo govor ko da na 56-godišnjici mature. Mrš glupačo jeftina.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6843 Re: Veliki Brat 2013
RED SKY wrote:Odužilo se...
Da ne bude posthumna dodjela?
Ovaj dečko u bijelom,ne osjeća se baš najbolje
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6844 Re: Veliki Brat 2013
Rubbie wrote:bice jos jedne reklame![]()
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6845 Re: Veliki Brat 2013
Imam osjecaj da ce se desiti neko cudo i da ce Zarko pobijediti 
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#6846 Re: Veliki Brat 2013
moze i ova Mara da sere u pm 
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6847 Re: Veliki Brat 2013
Onaj odvratni krik Dragutin Topić Top.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6848 Re: Veliki Brat 2013
kažu muhadžeri sa vbP308 wrote:Kogade balzac wrote:upeglaše sa reklamama![]()
na farmi se sprema doček
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6849 Re: Veliki Brat 2013
aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6850 Re: Veliki Brat 2013
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mirikl mirikl!!!
mirikl mirikl!!!
