Fajcion wrote:Sve zavisi iz kojeg ugla ko gleda, ali eto meni ona smrdi po svemu viđenom. Recimo o Glennu neću ni da pomišljam, toliko je zavrzlama oko njegove smrti i od ranije stvoreno da bi to na kraju bilo samo jedno veliko ništa.
Inače @Chmoljo koja bi to bila tvoja teorija ?
Najociglednije: ne bi zensku rekao "take it like a champ".
Fraza koja se obicno upucuje muskarcima slabije fizicke gradje. Dakle Aron, Carl ili Eugene. Ili Glen, jer je ipak sitan.
Aron je previse nebitan za medjusezonski cliffhanger. Carl previse bitan za nastavak radnje, da sad ne spojlam sta sam procitao da ce biti u stripovima, a za Glena je dosta toga receno.
Rekao sam vec: Eugene. Nije ni on nesto strasno bitan, ali kao, razvili su mu lik. Donedavno je bio neko ko ih je zavlacio i varao. Svi su njemu koristili jer je bio kukavica. Ipak, stisno je cojones, pa je uspio i ubiti kojeg walkera. I stavise, nasao je radionicu gdje mogu proizvoditi municiju. Nesto sto bi im dalo ogromnu prednost. Pred samo hvatanje ekipe, on je Ricku dao upute kako proizvoditi i gdje se nalazi radionica. On je svoju svrhu ispunio: sazrio je kao lik, dao doprinos ekipi. Prerastao svoju svrhu. Mozda je nekome postao i simpatican, jer je ipak podobar dio epizoda tu. Tako da, ako nije Glen, onda je on.