Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
hecimnadri
Posts: 331
Joined: 23/01/2011 06:09

#6801 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by hecimnadri »

Mnogi su u SBB otišli jer su smatrali da nemaju alternativu.Mnogi miisle da će Željko Komšić kad osnuje stranku ,oduzeti biračei članove SDP-eu,
Zasad niko osim mene, nemisli da će dobar dio razočaranih članova iz SBB-ea ,kao i njihovih birača napustiti SBB i preći u novi stranku.
Koliko god je Željko Komšić Opasan po Lagumdžiju ,isto toliko jeopasan i za Radončića.
Živi bili pa vidjeli.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#6802 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by JoseMujica »

što nam je Tornjak nepravedno zapostavljen...da malo dignemo temu...de nam pojasnite jeko ovaj Ustamujić , po svemu sudeći novi ministar sigurnosti
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#6803 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by addy_sa »

veoma je indikativno da umjesto F.Radončića SBB delegira Ustamujića (1981.) za ministra sigurnosti BiH..zašto ? to vjerovatno nećemo saznati..
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#6804 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by JoseMujica »

čuj zašto :shock: valjda što najbolje sluša gospodara :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#6805 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by VjecitiStudent »

JoseMujica wrote:što nam je Tornjak nepravedno zapostavljen...da malo dignemo temu...de nam pojasnite jeko ovaj Ustamujić , po svemu sudeći novi ministar sigurnosti
Odokativno, dobio desetak kila otkako je uletio u politiku, bezbeli ganja image Staneta Dolanca, to mu je valjda i glavna kvalifikacija za ovo mjesto :D
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#6806 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

addy_sa wrote:veoma je indikativno da umjesto F.Radončića SBB delegira Ustamujića (1981.) za ministra sigurnosti BiH..zašto ? to vjerovatno nećemo saznati..
25/10/2012 22:36:00

UMJESTO MINISTARSTVA SIGURNOSTI
Škaljić za TV1: Moguće da Radončić bude ministar energetike u Vladi FBIH
Intervju sa Vehid Hecom za Magazin Start 29. mrt 2010.

mozda ce ti sad biti nesto jasnije . . . . ??
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#6807 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Pasiflora »

Ne zna se sta je opasnije za ovu drzavu: varijanta da je Fahro ministar sigurnosti ili energetike :(
Mene je strah!!!!!
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#6808 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by KatarinaKosaca »

Pasiflora wrote:Ne zna se sta je opasnije za ovu drzavu: varijanta da je Fahro ministar sigurnosti ili energetike :(
Mene je strah!!!!!
+1
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#6809 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by bambina78 »

R_v_P20 wrote::lol: :lol: :lol: Strah vas novog covjeka koji dolazi, a nije vas strah postojecih :lol: Ja lokige :lol: :lol:
Novi covjek?

Pa star je bar 17 godina :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#6810 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by JoseMujica »

da utvrdimo starost ovog čoeka treba napraviti reviziju državljanstava osoba durmitorsko-limskog porijekla i streljat onoga ko mu je potpisao bh. rodni list
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#6811 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by udrch »

ovaj Ustamujić žilav i prepreden pravo..
s obzirom da je pala kantonalna vlada i pokušava se formirati nova većina u KS, skontao da bi vjerovatno trebao ostati bez posla u NO kantonalne televizije..
ali nisam se nadao da će sa magarca na konja..
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#6812 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Corto Maltese »

Je l' istina da će Ustamujić biti novi ministar za legalizaciju Tornjakove imovine i eliminaciju političkih, i svih drugih, neprijatelja?
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#6813 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by starii »

kazu da ce se fahrA na sljedecim izborima izjasniti kao DŽedaj :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#6814 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by JoseMujica »

berke wrote:
JoseMujica


da utvrdimo starost ovog čoeka treba napraviti reviziju državljanstava osoba durmitorsko-limskog porijekla i streljat onoga ko mu je potpisao bh. rodni list
Jose, a sta cemo sa mufijom za Srebrenicu?
nije tu pitanje samo muftija...nego se zahebavam sa Tornjakom malo....ima prije muftije masa Srba prijavljena u Srebrenici samo radi bh. papira i ima hiljade ljudi raznih vjeroispovjesti koje su nekom magijom uvedene u bh. državljanstvo, a za to krivično djelo niko nikada nije odgovarao....za ove "naše" se tačno i zna ko ih je i kad uvodio i ti ljudi i danas haraju Ministarstvom sigurnosti.

ako neko misli da smo ovim zahebali Srbe ili Hrvate vara se...zahebali smo sami sebe što smo ovim potkopali pravi sistem i time unazadili državu.

inače ova ekipa inicijativa za Srebrenicu je extra odradila posao i tako i samo tako se brani ova država...radom i to pametnim radom a ne kenjanjem i plačom po TV-u
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#6815 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by vrbas1979 »

Lider SBB-a BiH Fahrudin Radončić gostovao u Dnevniku FACE TV-a:
Ušao sam u šestorku da bi naš najveći razvojni projekat bilo dobijanje Zimskih olimpijskih igara 2022 :-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#6816 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by starii »

vrbas1979 wrote:Lider SBB-a BiH Fahrudin Radončić gostovao u Dnevniku FACE TV-a:
Ušao sam u šestorku da bi naš najveći razvojni projekat bilo dobijanje Zimskih olimpijskih igara 2022 :-D :-D :-D :-D :-D
fahrA daj se bre ne provaljuj, cuj olimpijada, mora da ce se spust voziti sa onoh rugla tornjaka, a ko zna mozda i cilj bude obrnuto stavljen kao zastava hhahah :)
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#6817 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by The BEN10 »

starii wrote:
vrbas1979 wrote:Lider SBB-a BiH Fahrudin Radončić gostovao u Dnevniku FACE TV-a:
Ušao sam u šestorku da bi naš najveći razvojni projekat bilo dobijanje Zimskih olimpijskih igara 2022 :-D :-D :-D :-D :-D
fahrA daj se bre ne provaljuj, cuj olimpijada, mora da ce se spust voziti sa onoh rugla tornjaka, a ko zna mozda i cilj bude obrnuto stavljen kao zastava hhahah :)
http://www.dailymotion.com/video/xusmwj ... 1-dio_news
Kad glupa faca skonta da je ugovor pred njim (engleska verzija) star par mjeseci, a ne nikakav rezultat dogovora SDP-SNSD eksperata...
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#6818 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Comrad »

starii wrote:
vrbas1979 wrote:Lider SBB-a BiH Fahrudin Radončić gostovao u Dnevniku FACE TV-a:
Ušao sam u šestorku da bi naš najveći razvojni projekat bilo dobijanje Zimskih olimpijskih igara 2022 :-D :-D :-D :-D :-D
fahrA daj se bre ne provaljuj, cuj olimpijada, mora da ce se spust voziti sa onoh rugla tornjaka, a ko zna mozda i cilj bude obrnuto stavljen kao zastava hhahah :)
Da su nam ovi dosadasniji vladari izglasali kako treba zastavu, mozda je ne bi svako drugi covjek naopako okretao.

Image
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#6819 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by vrbas1979 »

Malo mi je izgleda danas, dosadno

Ukucaš u google spektakularan (ili što bi utemeljtelj izgovorio: spaktakulaaaAAAaaaran, te ekonooooomijaaa) i sbbbih i dobijes preko 12.000 rezultata:

Spektakularan skup Saveza za bolju budućnost BiH u prepunoj Zetri
U petak spektakularni predizborni skup SBB BiH u Tuzli
Spektakularan skup SBB BiH pred više od 6.000 građana
Radončić: Mi smo po drugi put ostvarili spektakularan rezultat
SBB BiH: Napravili smo spektakularan rezultat
Spektakularna atmosfera na Centralnom skupu SBB-a
Fahrudin Radončić nastavio je sa spektakularnim skupovima koji su danas održani u Doboj Istoku, Gračanici i Lukavcu
U četvrtak, 04. oktobra u 19 sati, održat će se spektakularni centralni predizborni skup Saveza za bolju budućnost BiH
Spektakularan skup članova Saveza za bolju budućnost BiH odražn je sinoć u kinosali
Spektakularni skupovi SBB Jajce

Eto samo sa dvije-tri stranice...dosta više. Ako je nekom dosadnije neka nastavi niz :D
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#6820 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Bosnolog »

Image

Farhonova tariguz novina ABA3 i Zlatkova ubleh politika najboilje rade za dvodecenijsku SDA sektomafijsku stranku,...Najvece zasluge za pobjedu na proslomjesecnim opstinskim izborima pripada upravo ovoj dvojici idiota,...Predvidam da ce 2014 na opstim izborima imati poslijeratni rekordni uspjeh,.....
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#6821 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by starii »

"MITA grupa" radi prljavi posao za bošnjačku mafiju
Internet-plaćenici SDA divljaju na portalima!
Oficijelna stranica MITA-e: Dokaz da su radili kampanju
FOTO: Avaz
Internet-plaćenici SDA divljaju na portalima!

Internet-plaćenici Stranke demokratske akcije (SDA) i državne bošnjačke mafije već mjesecima zagušuju medijski prostor agresivnim porukama i govorom mržnje koji se šalje putem portala, Facebook profila, ali i komentara na vijesti koje se objavljuju na internetu, saznaje "Dnevni avaz".

Cjelokupnu kampanju pokušavaju predstaviti kao tobožnji val anonimnih kritika čitalaca, ali radi se o dobro osmišljenom i koordiniranom medijskom pritisku, koji za potrebe SDA i posebno njenog radikalnog krila osmišljava i vodi marketinška agencija "MITA grupa"!



Konsalting usluge

Prije dvije godine ta agencija vodila je predizbornu kampanju ove stranke za opće izbore te promotivnu kampanju i vizuelni identitet SDA i Bakira Izetbegovića. No, veze SDA, njenih crnih fondova i ove agencije, prema svemu sudeći, mnogo su dublje, a jedan od načina saradnje upravo je angažiranje internet-plaćenika, koji mahom za sitan novac vrše podlu i prljavu kampanju koristeći nepostojanje nikakve regulative u sajber prostoru. Čak je i direktor "MITA grupe" Ejub Kučuk jučer potvrdio u izjavi za "Avaz" da radi za SDA, ali tvrdeći da nema nikakvog ugovora!?

- Zašto moram imati ugovor ako radim kampanju?! Šta ako sam ja simpatizer stranke i radim kampanju kao Ejub Kučuk sam od sebe? Besplatno sam radio konsalting usluge - kazao je Kučuk ponosno, pitajući se više puta "zašto se dovodi u vezu s nekim stvarima".





Kučuk: Bez ugovora


No, očigledno je da se Kučuk sam doveo u vezu sa SDA priznavši za "Avaz" da nacrno radi za ovu stranku. Godine 2010. niko nije spominjao Ejuba Kučuka kao konsalting stručnjaka SDA, već "MITA grupu", koja je i izradila oficijelne spotove i promotivne materijale za izbore, pa se samo po sebi nameće pitanje šta je Kučuk dobio zauzvrat zbog "besplatne" kampanje koju je radio.

Prema našim informacijama, sve govori da se, po stranačkoj liniji SDA, posao namješta upravo marketinškoj agenciji "MITA grupa", a najveća spona "entuzijasta" Kučuka i SDA jeste zlatna koka Bakira Izetbegovića "BH Telecom". Kučuk, naime, odavno radi s tom kompanijom, ali nije želio javno govoriti o koliko milionskim iznosima je riječ, tvrdeći da sa "BH Telecomom" radi, ali "jako malo".

Plaćeni komentari

No, jasna veza između poslova s telekomom i "altruističkog" angažmana Kučuka na prljavoj kampanju otkriva samo dio hobotnice koja, dok gubi konce 17-godišnje vladavine nad državnim resursima, pokazuje da je spremna na sve.

Svakojake laži i podvale vidljive u komentarima na portalima, SMS porukama u pojedinim TV emisijama, koje redovno postavljaju/šalju plaćenici, sve su učestaliji. Kučuk tvrdi da njegova agencija "ne radi takve stvari niti održava internet-sajtove i oficijelne stranice". Ipak, priznaje, za takve stvari zaduženi su plaćeni ljudi.

- SDA ima pres-ured, imaju ljude koji su zaposleni i rade taj posao - dodao je Kučuk.

Slučaj "Fimi-Media"

Kompletan slučaj "MITA grupe", koja je samo jedan od alata putem kojih SDA izvlači novac za crne fondove iz državnih kasa, sliči poznatoj aferi "Fimi-Media" u Hrvatskoj. Na tom slučaju pao je tada najmoćniji čovjek u Hrvatskoj Ivo Sanader, nakon čega je otkriven niz afera zbog kojih mu se sada sudi, a on vrijeme provodi iza rešetaka.



hahaha jos sam placenik SDA :))))))) al se smijah jutros na sabah, mogao bi ga jos tuziti za klevetu :))).moj fahrA doce drugi izbori al pasces sa sdp ko kruska s grane :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6822 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Banksy »

Zamišljam situaciju u kojoj bi Tihić, Bakir ili Hare uveli Radončića za državnog ministra sigurnosti ...

kakve bi tad bile reakcije i komentari ...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#6823 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote:Zamišljam situaciju u kojoj bi Tihić, Bakir ili Hare uveli Radončića za državnog ministra sigurnosti ...

kakve bi tad bile reakcije i komentari ...
Meni je draze sjecanje na izjave mnogih prisutnih ovdje prije koju godinu sta bi se desilo sa nasom politikom da Lagumdzija ode sa pozicije prvog u SDP-u, mantralo se "kako bi Fahro preuzeo sve" i kako je Zlatko predsjednik jedina prepreka silama tame tj. Radoncicu.
User avatar
Skijaš
Posts: 13883
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#6824 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Skijaš »

Lagumdžija : Halo, Mile, izvini što smetam, ali ima dosta ovih koji se bune, šta da radim ?
Dodik : Reci Radončiću da ih predstavi kao plaćenike, k'o ja mašinovođe i studente kad hoće na ulice
Lagumdžija : OK, fala, izvini još jednom
Dodik : --klik--
User avatar
Skijaš
Posts: 13883
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#6825 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Skijaš »

starii wrote:"MITA grupa" radi prljavi posao za bošnjačku mafiju
Internet-plaćenici SDA divljaju na portalima!
Oficijelna stranica MITA-e: Dokaz da su radili kampanju
FOTO: Avaz
Internet-plaćenici SDA divljaju na portalima!
Post Reply