Page 2712 of 2957

#67776 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 05/06/2022 00:39
by guruguru95

#67777 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 06/06/2022 00:56
by galia95
Pjesma koja je nakon 37 godina ponovo postala mega hit, zahvaljujući seriji Stranger Things :thumbup:


#67778 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 06/06/2022 10:30
by planamac
Nierika wrote: 01/06/2022 22:36
planamac wrote: 01/06/2022 15:45
Nije loša ni za početak dana, ja sam je jutros slušala. :D
:thumbup:


Meni je jutrošnja "mantra", tj. podloga dok sam nešto divanio na Ljubinoj temi :-D bilo ovo muzičko djelo.


#67779 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 06/06/2022 10:42
by Nierika
planamac wrote: 06/06/2022 10:30
Nierika wrote: 01/06/2022 22:36

Nije loša ni za početak dana, ja sam je jutros slušala. :D
:thumbup:


Meni je jutrošnja "mantra", tj. podloga dok sam nešto divanio na Ljubinoj temi :-D bilo ovo muzičko djelo.

Evo sad i ja slušam. :D

#67780 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 06/06/2022 19:21
by MujkicHaris

#67781 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 07/06/2022 05:43
by 88Sioux

#67782 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 07/06/2022 10:40
by hadzinicasa

#67783 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 07/06/2022 20:46
by omar little


ma boi <3

#67784 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 07/06/2022 20:58
by medvjed23

#67785 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 11:04
by hadzinicasa
Ma kako je sjajno muzicira! :helga:


#67786 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 11:58
by travar

#67787 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 15:51
by SmokingMan

#67788 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 16:17
by hadzinicasa
Kako je ovo SJAJAN album!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a5R_hMS ... uvu5zWZxrA[/youtube]

#67789 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 16:20
by dale cooper
hadzinicasa wrote: 08/06/2022 11:04 Ma kako je sjajno muzicira! :helga:

Sad me podsjeti, ovaj zadnji album joj je super. Preporučujem ako već nisi poslušala. :)


#67790 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 21:05
by MujkicHaris

#67791 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 22:20
by medvjed23

#67792 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:41
by Bloo
zomri wrote: 04/06/2022 23:29
Spoiler
Show
Ma daj. :lol: Jos neko cuo za ovo osim mene. :thumbup:

#67793 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:43
by zomri
Bloo wrote: 08/06/2022 23:41
zomri wrote: 04/06/2022 23:29
Spoiler
Show
Ma daj. :lol: Jos neko cuo za ovo osim mene. :thumbup:
Brit pop pa onda i Nomad dijete sam ti ja <3

#67794 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:44
by dale cooper
Bloo wrote: 08/06/2022 23:41
zomri wrote: 04/06/2022 23:29
Spoiler
Show
Ma daj. :lol: Jos neko cuo za ovo osim mene. :thumbup:
Bonus pitanje. :D Kojeg izvođača su SFA semplovali na ovoj pjesmi?

#67795 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:44
by dale cooper
zomri wrote: 08/06/2022 23:43
Bloo wrote: 08/06/2022 23:41

Ma daj. :lol: Jos neko cuo za ovo osim mene. :thumbup:
Brit pop pa onda i Nomad dijete sam ti ja <3
:thumbup: :kiss:

#67796 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:45
by Bloo

#67797 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:47
by Bloo
dale cooper wrote: 08/06/2022 23:44
Bloo wrote: 08/06/2022 23:41

Ma daj. :lol: Jos neko cuo za ovo osim mene. :thumbup:
Bonus pitanje. :D Kojeg izvođača su SFA semplovali na ovoj pjesmi?
Dvojac sa porny imenom benda. :mrgreen:

#67798 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:49
by dale cooper
Bloo wrote: 08/06/2022 23:47
dale cooper wrote: 08/06/2022 23:44

Bonus pitanje. :D Kojeg izvođača su SFA semplovali na ovoj pjesmi?
Dvojac sa porny imenom benda. :mrgreen:
:thumbup:

Dobijaš pljeskavicu sa pavlakom kad dođeš opet u Tuzlu. :D

#67799 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:53
by zomri
Bend ciji je jedan bivsi clan moze se reci poznatiji od benda samog :lol:

#67800 Re: Sta trenutno slusate IV

Posted: 08/06/2022 23:56
by dale cooper
zomri wrote: 08/06/2022 23:53 Bend ciji je jedan bivsi clan moze se reci poznatiji od benda samog :lol:
:?: