Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
hladan.preminger wrote:Preporuka za kvalitetan akumulator za w203 220 CDI 2005. godina?
Sa koliko je Ah najbolje uzeti akumulator za taj motor?
U starline-u je cijena "originalnog" 406 KM za akumulaor 75Ah. Pa majku mu.
jel za auto sa strat stop sistemom??
ili najobičniji
Za moje auto (w203 220 CDI 2005. godina), obicni akumulator. Ja nazvao da pitam radi reda kolika je kod njih cijena, kad covjek rece ja se sav streso.
Mislim da je Varta prva ugradnja kod mercedesa.
imaju ba ovo neki akumulatori za vozila sa onim start stop sistemom, imaju neki dodatak na sebi košta 75 Ah 460 KM Vartin,
zato te pitam
reko kod njih jeftinije
konektovan wrote:Gdje je moguce kupiti wynn's proizvode kod nas???
Sent from my C6603 using Tapatalk
Bilo ranije po tržnim centrima, zadnji put kupio u Citroen ABC.
Inaće, moja formula za čišlenje je pun gas autoputem do Zenice.
Ako neko zna ili je nailazio na ove Wynns proizvode u BiH, bilo bi fino da kaze gdje, ja sam sam nalazio one Abro i Liqui moly
Liqui moly imas u hondasu, el tarik oil pumpama, selexu, ac simanic (najkompletnija ponuda liqui moly aditiva i mannola) a avanti prodaje abro, trzni centri itd.
situacija je slijedeca.. kada sjednem u auto, upalim grijanje i stavim na dvicu, kada se zagrije nakon desetak minuta stavim na jedinicu eventualno ugasim skroz grijanje i cim ugasim grijanje odmah mi zamagle sva stakla.. sta bi moglo biti? da nije filter od klime u pitanju?
Daryl Dixon wrote:situacija je slijedeca.. kada sjednem u auto, upalim grijanje i stavim na dvicu, kada se zagrije nakon desetak minuta stavim na jedinicu eventualno ugasim skroz grijanje i cim ugasim grijanje odmah mi zamagle sva stakla.. sta bi moglo biti? da nije filter od klime u pitanju?
kad pises "ugasis grijanje" da li ventilaciju iskljucis u potpunosti ili samo temperaturu smanjis na minimum? pokusaj da ostavis ventilaciju na najmanjoj brzini ali da temperaturu smanjis...
Daryl Dixon wrote:situacija je slijedeca.. kada sjednem u auto, upalim grijanje i stavim na dvicu, kada se zagrije nakon desetak minuta stavim na jedinicu eventualno ugasim skroz grijanje i cim ugasim grijanje odmah mi zamagle sva stakla.. sta bi moglo biti? da nije filter od klime u pitanju?
kad pises "ugasis grijanje" da li ventilaciju iskljucis u potpunosti ili samo temperaturu smanjis na minimum? pokusaj da ostavis ventilaciju na najmanjoj brzini ali da temperaturu smanjis...
stavim temperaturu grijanja na max (na crveno ga zategnem) i stavim ventilaciju na nulu prijatelju i pod tim podrazumijevam da sam ugasio grijanje u ovom slucaju.. hajde poslusat cu te pa javim sutra..