Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6776 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Mustang1 wrote:Hoces nabaviti S velicinu ? 8-)
m
tifoza evo ti odg,na prethodnoj stranici
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6777 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Iago wrote:
bingov buraz wrote:ovaj plavi fejk Dzeko vec ima na pijacama sirom drzave
Ima i bijeli kod Sebilja, 30 KM i 50 KM, kupio ja malcu u utorak onaj od 30. Za onaj od 50 me ubjeđuje da je original :lol: :lol: Još kad reče da Savez nabavlja kod njega :lol:
:lol:
Hajde što te je ubjeđivao da je original ali čuj savez nabavlja kod njega. :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6778 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Mustang1 wrote:Ma tu sam i mislio .. Jesu Zadici onaj stand preko puta DM.a odnosno ispred Jazz.a ? Ako jesu cini mi se da oni i na ebayu prodaju :D Jucer je neko link stavljao .. Ali onaj dres bez znaka adidasa
Tu je Sejo /odnosno neko iz njegove ekipe/, a Zadici ordiniraju blize prolazu ka Kineskom
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#6779 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ma tu je to znam na koga mislis uglavnom :D Nisam dugo prosao gradom tim dijelom pa ne znam tacno gdje su sad :D Ako odes vidi samo je'l ima sa znakom adidasa i koliko je :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6780 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Ma tu je to znam na koga mislis uglavnom :D Nisam dugo prosao gradom tim dijelom pa ne znam tacno gdje su sad :D Ako odes vidi samo je'l ima sa znakom adidasa i koliko je :D
Hajde prodji Carsijom, ako si frajer u Liverpoolovom dresu :D
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#6781 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

sead80 wrote:Pozz raja...gdje se ima kupiti ovaj original adidas dres od repke??
ovom sa ebay-a nesto ne vjerujem bas da je original?!!!!!!!!!!!!!

na stranici fanaticos-a stoji da nemaju vise..
Pa najavili su od sljedece sedmice u fan shopu saveza, ne znam gdje zure ljudi i kupuju ocite kopije. :roll:

I ovaj sa ebaya nemas mu sta ne vjerovat, dres nije orginal. Jeste lijepa kopija, ali takvu istu mozete onda kupiti i ovdje na pijaci. Jos tip hladno prodaje dres kao orginal. :roll:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6782 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Cuj gdje zure a prvenstvo pocinje za 6 dana a ljudi polaze vec sad za vikend za daleki Brazil i nemas gdje kupit dres. Eto nije zurba nikako

Gesendet von meinem SM-N9005
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#6783 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

missko wrote:Cuj gdje zure a prvenstvo pocinje za 6 dana a ljudi polaze vec sad za vikend za daleki Brazil i nemas gdje kupit dres. Eto nije zurba nikako

Gesendet von meinem SM-N9005
Pa ga kupuju preko ebaya? Gdje nema jebene sanse da ti stigne za 10 dana, kamo li sest. :roll:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6784 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Mustang1 wrote:Ma tu je to znam na koga mislis uglavnom :D Nisam dugo prosao gradom tim dijelom pa ne znam tacno gdje su sad :D Ako odes vidi samo je'l ima sa znakom adidasa i koliko je :D
Vijest sa teleksa :D :
Jaran sad bio na pijaci, 20KM dres, dva za 36 :D adidas, plavi i bijeli, Dzeko, Pjanic....ima znak adidasa i stari grb Saveza.
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#6785 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by holowey »

OldMayor wrote:
missko wrote:Cuj gdje zure a prvenstvo pocinje za 6 dana a ljudi polaze vec sad za vikend za daleki Brazil i nemas gdje kupit dres. Eto nije zurba nikako

Gesendet von meinem SM-N9005
Pa ga kupuju preko ebaya? Gdje nema jebene sanse da ti stigne za 10 dana, kamo li sest. :roll:
stici ce do finala :D
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#6786 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

phillie wrote:
Mustang1 wrote:Ma tu je to znam na koga mislis uglavnom :D Nisam dugo prosao gradom tim dijelom pa ne znam tacno gdje su sad :D Ako odes vidi samo je'l ima sa znakom adidasa i koliko je :D
Vijest sa teleksa :D :
Jaran sad bio na pijaci, 20KM dres, dva za 36 :D adidas, plavi i bijeli, Dzeko, Pjanic....ima znak adidasa i stari grb Saveza.
Ma orginal orginala od njih savez nabavlja :D Ja cu taj uzeti sta me briga .. Jos ako ima bar malo nekog modela pa da mi bude uz ruku rukav :D
User avatar
route_66
Posts: 99
Joined: 29/05/2014 23:58

#6787 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by route_66 »

phillie wrote:
Mustang1 wrote:Ma tu je to znam na koga mislis uglavnom :D Nisam dugo prosao gradom tim dijelom pa ne znam tacno gdje su sad :D Ako odes vidi samo je'l ima sa znakom adidasa i koliko je :D
Vijest sa teleksa :D :
Jaran sad bio na pijaci, 20KM dres, dva za 36 :D adidas, plavi i bijeli, Dzeko, Pjanic....ima znak adidasa i stari grb Saveza.
je li original?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6788 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

route_66 wrote:
phillie wrote:
Mustang1 wrote:Ma tu je to znam na koga mislis uglavnom :D Nisam dugo prosao gradom tim dijelom pa ne znam tacno gdje su sad :D Ako odes vidi samo je'l ima sa znakom adidasa i koliko je :D
Vijest sa teleksa :D :
Jaran sad bio na pijaci, 20KM dres, dva za 36 :D adidas, plavi i bijeli, Dzeko, Pjanic....ima znak adidasa i stari grb Saveza.
je li original?
jest :zzzz:
Ma orginal orginala od njih savez nabavlja Ja cu taj uzeti sta me briga .. Jos ako ima bar malo nekog modela pa da mi bude uz ruku rukav
nema djecijih :P
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#6790 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

phillie wrote:
route_66 wrote:
phillie wrote:
Vijest sa teleksa :D :
Jaran sad bio na pijaci, 20KM dres, dva za 36 :D adidas, plavi i bijeli, Dzeko, Pjanic....ima znak adidasa i stari grb Saveza.
je li original?
jest :zzzz:
Ma orginal orginala od njih savez nabavlja Ja cu taj uzeti sta me briga .. Jos ako ima bar malo nekog modela pa da mi bude uz ruku rukav
nema djecijih :P
Ma meni je XXL uski :oops:
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#6791 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Edin H. wrote:
Mustang1 wrote:Ma tu je to znam na koga mislis uglavnom :D Nisam dugo prosao gradom tim dijelom pa ne znam tacno gdje su sad :D Ako odes vidi samo je'l ima sa znakom adidasa i koliko je :D
Hajde prodji Carsijom, ako si frajer u Liverpoolovom dresu :D
E to ne smijem ima puno navijaca Uniteda :D
DonVitoo
Posts: 68
Joined: 03/06/2014 01:00
Location: Bihac

#6792 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoo »

Sta kazete 80 eura.



ADIDAS CONDIVO 14, mozes ga nabaviti za 30-35 eura.
Image
Problem logo nsbih :? to je najmanji problem...
Crvena Tifoza
Posts: 11748
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6793 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

MOSALJOZE wrote:
Crvena Tifoza wrote:
MOSALJOZE wrote:Ja kad ga budem uzimao,onda će na ledjima pisati SEO
Ha ga uzmem postavljam sliku
Ali ti ćeš morati opravdati taj dres. Ako ti leđa ne zategnu dres kao SEU onda nije to to. Teretana dok ne dođe dres. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moje mjere
203cm
105 kg
RUŠIM TERETANU
Ne zahebavaj nas ovdje. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Crvena Tifoza
Posts: 11748
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6794 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

DonVitoo wrote:Sta kazete 80 eura.



ADIDAS CONDIVO 14, mozes ga nabaviti za 30-35 eura.
Image
Problem logo nsbih :? to je najmanji problem...
Kupi sebi i stavi grb. Niko ti ne tjera da plaćaš 80 eura.


Sent from my iPhone using Tapatalk
DonVitoo
Posts: 68
Joined: 03/06/2014 01:00
Location: Bihac

#6795 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoo »

Momce ja nisam svercer niti sta nudim ali eto neka si dosao do tog zakljucka da neko nekog bezbeli tjera.
A sto se tice ovi online shopova svercera, sta mislis da ces dobiti :roll:
Hajde zivis van BIH kupi tamo negdje USA, xy zemlji vec je izasao u prodaji tj. imaju ADIDAS centar.
Ja cu radije cekati i kupiti u fan shop nsbih za xy novce, otom potom kad bude..
Nego sebi ganjao da od ovi kvazi shopinga kupovao za 80 eura a do prije bar mjesec dana isti su tvrdili kuhali i davili raju sa nekakvim LEGEA dresovima sa kojima cemo kao igrati na SP a sada...druga ploca :facepalm:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6796 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by channel10 »

http://store.fifa.com/departments-2014- ... untry.html

Samo mi nemamo opreme za prodaju! Moze se kupiti dres svih reprezentacija koje ucestvuju na WC, samo kod nas obicna cotton majica :D
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6797 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Da si gledao jucer mogao si kupiti. Nece tebe zalihe cekati.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6798 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by channel10 »

isx wrote:Da si gledao jucer mogao si kupiti. Nece tebe zalihe cekati.
Ma nisam ni mislio kupovati nego dobio danas mail sa FIFA.com i samo otvorim da vidim ima li naseg dresa u ponudi, kad ono prc milojko :)
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#6799 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by veliki_ah »

gdje u beču ima kupiti?
lajkujMe
Posts: 12943
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#6800 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lajkujMe »

Remi Gaillard objavio video trikova u svim dresovima ucesnica SP'a, ukljucujuci nas, prvo sto mi je upalo u oko je onaj nas Grb koji se vidi s marsa :lol:



Na 3.12 minuti smo mi
Post Reply