Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6776 Re: Veliki Brat 2013
Evo ga,sad i anti-alkoholičar.
Nema šta,svaka bi ga majka za zeta poželila.
Nema šta,svaka bi ga majka za zeta poželila.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6777 Re: Veliki Brat 2013
kisni indijanac wrote:sad mi je jasno ono od velikog brata ne brini tope i današnji apel za psihologa.....
rekoh ja...
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6779 Re: Veliki Brat 2013
ti ne idešNot My Idea wrote:Fino se provedite na Farmi
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6780 Re: Veliki Brat 2013
Njoj je to ispod nivoa. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6781 Re: Veliki Brat 2013
ПРАВДА ЗА курАву!!!!
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6782 Re: Veliki Brat 2013
Vendi je bila show dok je hejtala Maju. Poslije je bila za povracanje.
Milicevo NEMOJ PJEVAT i meketanje su bili genijalni
paaa ti si pored vv jedna od rijetkih poznatih lica
valjda ce novi VB brzo
Milicevo NEMOJ PJEVAT i meketanje su bili genijalni
ama otkud to?Ambrozija wrote:Zar ne rece neko da uskoro pocinje i onaj VB sa anonimnim osobama? Druzit cemo se jos, iako mene nisi bas nesto voljelaNot My Idea wrote:Fino se provedite na Farmi
paaa ti si pored vv jedna od rijetkih poznatih lica
Ne mogu ono svarit, pa hajde balzac wrote:ti ne idešNot My Idea wrote:Fino se provedite na Farmi
valjda ce novi VB brzo
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6783 Re: Veliki Brat 2013
Na kojim su kanalima seljačine sa Farme 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6784 Re: Veliki Brat 2013
Vidi njegaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamleetavi wrote:ПРАВДА ЗА курАву!!!!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6785 Re: Veliki Brat 2013
Ma sto Top densa, zivjele 90te 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6786 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Ma sto Top densa, zivjele 90te
ne volim ga al mu je ples bio genijalan
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6787 Re: Veliki Brat 2013
joj topa ludi letnji ples.
"imAla je samo ova polovina cijelo vrijEme". by slavko
"imAla je samo ova polovina cijelo vrijEme". by slavko
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6788 Re: Veliki Brat 2013
Na PINK reality po vazdanRED SKY wrote:Na kojim su kanalima seljačine sa Farme
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6789 Re: Veliki Brat 2013
Dobro je i ona krivljavina one metuzalemke kako ju je naguzila vevericaNot My Idea wrote:Vendi je bila show dok je hejtala Maju. Poslije je bila za povracanje.
Milicevo NEMOJ PJEVAT i meketanje su bili genijalni![]()
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6790 Re: Veliki Brat 2013
Fkt, svi se registrovali samo zbog ovoga, osim vas tri.Not My Idea wrote:
ama otkud to?
paaa ti si pored vv jedna od rijetkih poznatih lica
:
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6791 Re: Veliki Brat 2013
E da mi je neko rekao da ću gledati Pink,rekao bih mu da nije bardo...ali eto..._nevermind_ wrote:Na PINK reality po vazdanRED SKY wrote:Na kojim su kanalima seljačine sa Farme
Svi smo mi spremni na pokajanje
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6792 Re: Veliki Brat 2013
oca jebo svog
sjedi ko monaliza
fuj
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#6793 Re: Veliki Brat 2013
ajde Žarkooooooooo 
-
kremali
- Posts: 173
- Joined: 03/05/2013 17:40
#6794 Re: Veliki Brat 2013
Najbolja scena IKAAADA je scena sa Majom Volk i vjevericom..Pa ja danima placem samo kad pomislim
I ono "Slavko je pojeo papir"
I ono "Slavko je pojeo papir"
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6795 Re: Veliki Brat 2013
Vidi kako gleda svoj profil...sigurno razmislja o tome kako bi trebao Oscara dobiti 
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#6796 Re: Veliki Brat 2013
Farma je za papke_nevermind_ wrote:Na PINK reality po vazdanRED SKY wrote:Na kojim su kanalima seljačine sa Farme

-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6797 Re: Veliki Brat 2013
P308 wrote:Vidi kako gleda svoj profil...sigurno razmislja o tome kako bi trebao Oscara dobiti
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6798 Re: Veliki Brat 2013
nije ba, konta kako je trebao vise plakatP308 wrote:Vidi kako gleda svoj profil...sigurno razmislja o tome kako bi trebao Oscara dobiti
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6799 Re: Veliki Brat 2013
aaa eno ono "Sta je UHA" 
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#6800 Re: Veliki Brat 2013
Marijana: a sad cemo da vidimo kako je Topa vidio VB!
Haha, nije ga ni vidio...ni VB, ni mi!
Haha, nije ga ni vidio...ni VB, ni mi!

