Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6751 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

cijene su uzas, cuj €20 za ime i broj plus sto ti naplate sigurno po slovu/broju :-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6752 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Šveđanin wrote:
Teletubbies wrote:
Šveđanin wrote:Švedska
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).

Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli.. :izet:
Ouu što ste se sparili...a dječurlija (ako je imaš :D ) nek uzmu Asmirove dresove...tad ste u kompletu
Svojih još nemam, al od sestre mali se najavio ima deset dana.. hoće Kolašinca plavog. :izet: :-D
Pametan malac :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#6753 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by pirmin »

pirmin wrote:
Crvena Tifoza wrote:A sad pitanje... Kakve dresove planirate uzimati - sa imenom ili bez? :D
Ako nadjem sa imenima Rahimic ili Misimovic.

Inace bez.
Uz ova dva dosao bi u obzir i Vrsajevic.
U inat supcima koji prozivaju i ismijavaju momka koji nije svjetska klasa al posteno odradi svoju ulogu.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#6754 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SkyLimit »

Smijat će se i tebi kad te vide sa dresom.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6755 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Ja kad ga budem uzimao,onda će na ledjima pisati SEO
Ha ga uzmem postavljam sliku
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6756 Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Danas N.Ireland igrala protiv Chilea u nasim bijelim dresovima. Dobro izgledaju. :D
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6757 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

Ja jucer narucio dres od mahira iz zenice, steta sto samo cojk prodaje od dzeke plavi a meni zelja od kolasinca (ne mozes da ga ne volis). izadje nekih 320 kr u prevodu 65 KM sa dostavom za Svedsku. I tako ja malo da se pofalim u firmi, kad kolegice hoce da narucim njihovoj djeci kazu bale po vazda o dresu a kud ja budala pofali se i sa cjenom da sam naso jeftino, mogo sam usput i sta zaradit na ova 3 dodatno narucena!
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6758 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Odakle dobija dresove Mahir?

Nije original?
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6759 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

Šveđanin wrote:Odakle dobija dresove Mahir?

Nije original?
Nemam pojma, pise adidas ko ce znat mozda je samo dobra replika. imas na ebay-u.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6760 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

A kako ste skontali kako će ti poslati..
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6761 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

Šveđanin wrote:A kako ste skontali kako će ti poslati..
to njega pitaj samo znam da je 10,95 $ dostava a vrsi dostavu za EU,Australiju i Aziju. ja sinoc narucio kasno, a danas dobio poruku da je poslato vec.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6762 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

ado1230 wrote:Ja jucer narucio dres od mahira iz zenice, steta sto samo cojk prodaje od dzeke plavi a meni zelja od kolasinca (ne mozes da ga ne volis). izadje nekih 320 kr u prevodu 65 KM sa dostavom za Svedsku. I tako ja malo da se pofalim u firmi, kad kolegice hoce da narucim njihovoj djeci kazu bale po vazda o dresu a kud ja budala pofali se i sa cjenom da sam naso jeftino, mogo sam usput i sta zaradit na ova 3 dodatno narucena!
:lol: :lol: :lol:

Neka si posten ako nista :-) :lol: :lol: :lol:
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6763 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

ado1230 wrote:
Šveđanin wrote:A kako ste skontali kako će ti poslati..
to njega pitaj samo znam da je 10,95 $ dostava a vrsi dostavu za EU,Australiju i Aziju. ja sinoc narucio kasno, a danas dobio poruku da je poslato vec.
http://www.ebay.com/itm/ADIDAS-JERSEY-D ... 233b3f004c evo jos 9 ostalo. stari je grb al ja bi platio dodatno za ovaj grb, nemoj mi samo cirilicu!
Crvena Tifoza
Posts: 11758
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6764 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

MOSALJOZE wrote:Ja kad ga budem uzimao,onda će na ledjima pisati SEO
Ha ga uzmem postavljam sliku
Ali ti ćeš morati opravdati taj dres. Ako ti leđa ne zategnu dres kao SEU onda nije to to. Teretana dok ne dođe dres. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
sead80
Posts: 56
Joined: 01/07/2010 17:21

#6765 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sead80 »

Pozz raja...gdje se ima kupiti ovaj original adidas dres od repke??
ovom sa ebay-a nesto ne vjerujem bas da je original?!!!!!!!!!!!!!

na stranici fanaticos-a stoji da nemaju vise..
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6766 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

sead80 wrote:Pozz raja...gdje se ima kupiti ovaj original adidas dres od repke??
ovom sa ebay-a nesto ne vjerujem bas da je original?!!!!!!!!!!!!!

na stranici fanaticos-a stoji da nemaju vise..
ma zasad sve je u pitanju sto se tice orginalnosti, bar ne pocne adidas prodavati ili onaj savezov fan shop.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6767 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bingov buraz »

ovaj plavi fejk Dzeko vec ima na pijacama sirom drzave
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#6768 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Iago »

bingov buraz wrote:ovaj plavi fejk Dzeko vec ima na pijacama sirom drzave
Ima i bijeli kod Sebilja, 30 KM i 50 KM, kupio ja malcu u utorak onaj od 30. Za onaj od 50 me ubjeđuje da je original :lol: :lol: Još kad reče da Savez nabavlja kod njega :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6769 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

:lol:
Mozda je to vlasnik Adidasa, samo malo ubija paru sa strane.
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#6770 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Referent za ONO i DSZ »

Neka i ovih svercera, pa nema svako da plati 80-90 EUR dres. Svako neka bira prema sebi, najbitnije da nas ima.

Jos kad bi se neko sjetio i opalio po ovom novom dresu ime

SERGEJ BARBAREZ

e to bi vrijedilo, a treba li reci koliko je zasluzio :bih:
Mustang1
Posts: 29906
Joined: 29/12/2010 17:31

#6771 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Iago wrote:
bingov buraz wrote:ovaj plavi fejk Dzeko vec ima na pijacama sirom drzave
Ima i bijeli kod Sebilja, 30 KM i 50 KM, kupio ja malcu u utorak onaj od 30. Za onaj od 50 me ubjeđuje da je original :lol: :lol: Još kad reče da Savez nabavlja kod njega :lol:
Ima znak adidasa ? :D Morat cu i ja do ove nase pijace da vidim kakav je izbor mozda i mi imamo nabavljaca za savez :D Ja cu uzet jedan pijacki fejk ali necu onaj bez znaka adidasa :D Cisto da se ima .. A kad izadju patchevi svjetskog za rukave i to cu nastampat i nek stoji vjerovatno ga necu nosati :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6772 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Mustang1 wrote:
Iago wrote:
bingov buraz wrote:ovaj plavi fejk Dzeko vec ima na pijacama sirom drzave
Ima i bijeli kod Sebilja, 30 KM i 50 KM, kupio ja malcu u utorak onaj od 30. Za onaj od 50 me ubjeđuje da je original :lol: :lol: Još kad reče da Savez nabavlja kod njega :lol:
Ima znak adidasa ? :D Morat cu i ja do ove nase pijace da vidim kakav je izbor mozda i mi imamo nabavljaca za savez :D Ja cu uzet jedan pijacki fejk ali necu onaj bez znaka adidasa :D Cisto da se ima .. A kad izadju patchevi svjetskog za rukave i to cu nastampat i nek stoji vjerovatno ga necu nosati :D
Ne znam jesu li Zadici i Sejo vec nabavili dresove, mozda ima kod njih?
Mustang1
Posts: 29906
Joined: 29/12/2010 17:31

#6773 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ma tu sam i mislio .. Jesu Zadici onaj stand preko puta DM.a odnosno ispred Jazz.a ? Ako jesu cini mi se da oni i na ebayu prodaju :D Jucer je neko link stavljao .. Ali onaj dres bez znaka adidasa
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6774 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Crvena Tifoza wrote:
MOSALJOZE wrote:Ja kad ga budem uzimao,onda će na ledjima pisati SEO
Ha ga uzmem postavljam sliku
Ali ti ćeš morati opravdati taj dres. Ako ti leđa ne zategnu dres kao SEU onda nije to to. Teretana dok ne dođe dres. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moje mjere
203cm
105 kg
RUŠIM TERETANU
Mustang1
Posts: 29906
Joined: 29/12/2010 17:31

#6775 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Hoces nabaviti S velicinu ? 8-)
Post Reply