
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6751 Re: Veliki Brat 2013
A ovo je smajli za Milana Tarota…


- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6752 Re: Veliki Brat 2013
mene to ne tangira, oni su u svojoj zemlji, nece se nama prilagodjavati.de balzac wrote:usro je sa onim srbovanjem, ali smiješan likdidžej wrote:slavko je trebao da pobijedi, najjaci lik u kuci, realno.
poslije sindi, normalno.
mene je nasmijavao do suza.
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6753 Re: Veliki Brat 2013
Top se sredio kao da je prvopričesnik.
Aureola mu iznad glave.
Aureola mu iznad glave.
-
deveraux
- Posts: 12
- Joined: 14/04/2013 16:09
#6754 Re: Veliki Brat 2013
top odron mrtvi.
njega kad bi na smrtnoj kazni pitali sta bi zelio pojesti za zadnji obrok, on bi rekao: "ba'te, de mi namazi malo pavlake na hljeb, dosta je to meni..."
njega kad bi na smrtnoj kazni pitali sta bi zelio pojesti za zadnji obrok, on bi rekao: "ba'te, de mi namazi malo pavlake na hljeb, dosta je to meni..."
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6755 Re: Veliki Brat 2013
Da su pametni da podijele po 25 milja i ljepota i jednom i drugom, pa i trećem Željku.
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#6756 Re: Veliki Brat 2013
ova marijana se nafurala covjek bi reko da ce im ona dat pare iz svog đepa
- ČičineBrčine
- Posts: 676
- Joined: 04/04/2013 14:02
#6757 Re: Veliki Brat 2013
Jedina pozitivna stvar ovog vb je Marijana
dajte njoj tih 50 000 € zasluzila je.
dajte njoj tih 50 000 € zasluzila je.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6758 Re: Veliki Brat 2013
sad mi je jasno ono od velikog brata ne brini tope i današnji apel za psihologa.....
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6759 Re: Veliki Brat 2013
deveraux wrote:top odron mrtvi.
njega kad bi na smrtnoj kazni pitali sta bi zelio pojesti za zadnji obrok, on bi rekao: "ba'te, de mi namazi malo pavlake na hljeb, dosta je to meni..."
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6760 Re: Veliki Brat 2013
A valja tek tamo po farmi upratiti nadimke...
Bojim se da se necemo uklopiti i da cemo biti pravi autsajderi

- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6761 Re: Veliki Brat 2013
joj topicu rokni se 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6762 Re: Veliki Brat 2013
deveraux wrote:top odron mrtvi.
njega kad bi na smrtnoj kazni pitali sta bi zelio pojesti za zadnji obrok, on bi rekao: "ba'te, de mi namazi malo pavlake na hljeb, dosta je to meni..."
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6763 Re: Veliki Brat 2013
poruka topu: 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6764 Re: Veliki Brat 2013
što bi se rokno , uzima 50 milja....VenomousV wrote:joj topicu rokni se
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6765 Re: Veliki Brat 2013
Nemaju još neke nadimke, slabo je to…_nevermind_ wrote:A valja tek tamo po farmi upratiti nadimke...Bojim se da se necemo uklopiti i da cemo biti pravi autsajderi
![]()
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6766 Re: Veliki Brat 2013
ne mogu odolitideveraux wrote:top odron mrtvi.
njega kad bi na smrtnoj kazni pitali sta bi zelio pojesti za zadnji obrok, on bi rekao: "ba'te, de mi namazi malo pavlake na hljeb, dosta je to meni..."
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6767 Re: Veliki Brat 2013
Fino se provedite na Farmi 
-
MagyA
- Posts: 33
- Joined: 05/03/2012 12:24
#6768 Re: Veliki Brat 2013
Hahahaha, bas takodeveraux wrote:top odron mrtvi.
njega kad bi na smrtnoj kazni pitali sta bi zelio pojesti za zadnji obrok, on bi rekao: "ba'te, de mi namazi malo pavlake na hljeb, dosta je to meni..."
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6769 Re: Veliki Brat 2013
haj nek zavrsava i ovo da ne gledam vise ovu odvratnu topovu facu
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6770 Re: Veliki Brat 2013
tviter, miter, fejsbuk, redbuk
maaaarš!
maaaarš!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6771 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Nemaju još neke nadimke, slabo je to…_nevermind_ wrote:A valja tek tamo po farmi upratiti nadimke...Bojim se da se necemo uklopiti i da cemo biti pravi autsajderi
![]()
Edit:
Da ne dodje do zabune, mislim na nadimke medju ucesnicima farme
Last edited by _nevermind_ on 06/05/2013 23:27, edited 1 time in total.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6772 Re: Veliki Brat 2013
samo jedan ne zaboravitiklavirdžija wrote:Nemaju još neke nadimke, slabo je to…_nevermind_ wrote:A valja tek tamo po farmi upratiti nadimke...Bojim se da se necemo uklopiti i da cemo biti pravi autsajderi
![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6773 Re: Veliki Brat 2013
jao fejsbuk, rejsbuk, tviter, miter... mrs u macku piter! 
Last edited by didžej on 06/05/2013 23:26, edited 1 time in total.
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#6774 Re: Veliki Brat 2013
meni nije jasno kako pobjedi uvijek onaj kojeg mrzi vecina.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6775 Re: Veliki Brat 2013
Zar ne rece neko da uskoro pocinje i onaj VB sa anonimnim osobama? Druzit cemo se jos, iako mene nisi bas nesto voljelaNot My Idea wrote:Fino se provedite na Farmi
