hurmasica wrote:evo da se tuspasim
jedoh danas u MCD i ostah gladna, a potrosih vise od cenera.
Hrana je ok, samo mi se ne svidja jebeni luk u hamburgeru u kombinaciji sa kecapom i kiselim krastavcima i svim ostalim. Bljakasto. Porcija pre pre pre mala. Onaj neki BIg nesto je u pola manji od najobicnijeg hamburgera u bilo kojem nasem FF.
Jedino me je odusevilo pecivo, zaista je mekano i ukusno, za razliku od vecine nasih FF gdje je pecivo uglavnom bajato. KOla razrjedjena, pomfrit sasvim obican, cokoladna krofna ok samo malo bajata.
Mislila sam da cu dozivjeti neko van tjelesno iskustvo, ali nista pod toga.
Osoblje ljubazno, ali se vidi da glume ljubaznost, djeluju neprirodno i pomalo naporno. POzuruju vas kada narucujete radi guzve i nema nikakvog menija koji bi se mogao na tanane razmotriti, nego je sve naruci na brzinu pa sta te zapadne.
Preporuka svima koji namjeravaja uskori ici da objeduju u Meki, neka se dobro najedu kuci, jer ovaj obrok u Mekiju moze posluziti samo kao uzina.
Moja prognoza, radit ce, ne u ovom obimu , ali ce ga uglavnom posjecivati djecurlija. Ja otisla, vidjela i ne pada mi na pamet im vise ostavljati pare za praznu slamu.
koju ti kolicinu hrane onda unosis u sebe......
