Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#676 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by HM 2011 »

Na svim nivoima - u jedinstvu je snaga...

pokazi odgovornost - trazi odgovornost....
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#677 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by _BataZiv_0809 »

HM 2011 wrote:Na svim nivoima - u jedinstvu je snaga...

pokazi odgovornost - trazi odgovornost....
U koaliciji sa SBB
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#678 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by HM 2011 »

_BataZiv_0809 wrote:
HM 2011 wrote:Na svim nivoima - u jedinstvu je snaga...

pokazi odgovornost - trazi odgovornost....
U koaliciji sa SBB
dnevno politicka zbilja Bosne i Hercegovine

promjenimo to, svi podrzimo SDA na svim nivoima...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#679 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by _BataZiv_0809 »

HM 2011 wrote: dnevno politicka zbilja Bosne i Hercegovine

promjenimo to, svi podrzimo SDA na svim nivoima...
Izdali su svoje glasace.
Drinski
Posts: 6344
Joined: 25/03/2014 10:24

#680 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Drinski »

bhnapoleon1 wrote:sad kada po avazovom pisanju potece med i mlijeko bosnom. Ocekviati clanke tipa BiH ima najbrze rastucu ekonomiju u svijetu, EU nikad bliza,
:lol: :lol: :lol: :lol:
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#681 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Adriatic »

Pa sve je to SDA. I Šćepo, i Sefer i Silajdžić.
To što su neki pomislili da se razlikuju jer su osnovali svoje stranke, do njih je, jebi ga.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#682 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

Adriatic wrote:Pa sve je to SDA. I Šćepo, i Sefer i Silajdžić.
To što su neki pomislili da se razlikuju jer su osnovali svoje stranke, do njih je, jebi ga.
Svi se na kraju vraćaju svojoj matici.
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#683 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pedeset »

Dobar je Fahro. Samo nije dobro da on bude prvi u bošnjaka. :zzzz:
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#684 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by MuaDib »

Sve u svemu, mogi su poletili Radončića udat u vlast, a Fahro ko mudri lisac sada otvoreno SDA vrti oko malog prsta, dajući joj lažne nade. :D
NEZAVISNE SAZNAJU - Radončić: SBB neće u vlast!
SARAJEVO - Prihvatio sam poziv gospodina Dragana Čovića da me upozna sa stavovima vladajuće koalicije, ali nisam mu obećao bilo kakav ulazak SBB-a u vlast sa HDZ-om i SDA, niti je to realna opcija!

Ovo je juče za "Nezavisne" izjavio lider SBB-a Fahrudin Radončić, kojeg smo telefonski zatekli na moru.

Radončić podsjeća da SDA "ni godinu od izbora nije uspjela da napravi vladajuću koaliciju u BiH po vertikali".

"To je žalosno, i ako SDA to može da napravi sa drugim političkim projektima - mi im čestitamo, ali u ovom trenutku nismo spremni da razgovaramo o ulasku SBB-a u vlast na bilo kojem nivou. I poruku gospodina Izetbegovića nismo shvatili kao direktan poziv u vlast, nego više kao ponudu da se sami prijavimo u tu vrstu opcija", rekao je Radončić te istakao kako ostaje pri izjavi da sa Izetbegovićem može razgovarati o mnogim temama važnim za BiH, ali ne i na temu ulaska u vlast.

On ističe da je, u ovom trenutku, SBB jedina opoziciona stranka u Federaciji, "jer je SDA u vlasti, a SDP ima svoje direktore javnih preduzeća".

"I DF, iako se predstavlja kao opozicija, duboko je u vlasti, jer ima državnog ministra i zamjenika, potpredsjednika FBiH, u mnogim je kantonalnim vladama i ministarstvima, a isto se odnosi i na A-SDA i druge manje stranke.

Prema tome, SBB se kao jedina prava i moćna opoziciona stranka neće gurati u to blato vlasti, gdje svugdje neko participira, a rezultata, uspjeha, ekonomskog prosperiteta i borbe sa radikalizmom nema", zaključuje Radončić.

On navodi da u takvoj konstelaciji odnosa delegacija BiH ide na iznimno važan sastanak u Beč, uz neoborivu činjenicu da ne postoji Vlada Federacije BiH i "barem tri kantonalne vlade".

Nakon svega, ovakav Radončićev stav baca novo svjetlo na proces, odnosno pokušaj prekompozicije vlasti na federalnom i državnom nivou i sami pokušaj uspostavljanja nove većine u FBiH.

Naime, SDA i HDZ sada ostaju ponovo sa nategnutom većinom u FBiH (ako je uopće i ima), dok su, s druge strane, stvari na nivou BiH, gdje participiraju SDA, HDZ, DF i Savez za promjene, sada potpuno jasne i izvjesne.

Ipak, iz SDA su i juče ponovili da su otvoreni da se koaliciji priključe i SBB i HDZ 1990.

"Minimalna većina postoji, ali ona nije dovoljna, i zbog toga smo otvoreni za ulazak u vlast SBB-a i HDZ 1990. Nije sporna ni saradnja sa SNSD-om kada je u pitanju Reformska agenda", kaže Edin Ramić, potpredsjednik SDA, navodeći da se to odnosi na federalni nivo.

Kada je, pak, u pitanju Vijeće ministara, podsjeća da na ovoj razini postoji sporazum SDA, HDZ-a, DF-a i Saveza za promjene.

"SDA nema namjeru koalirati sa SNSD-om ili mijenjati Savez za promjene. A stranka je otvorena i za priključenje SBB-a zbog nekog šireg interesa", ponavlja Ramić.

Ako je suditi prema stavu iz DF-a, a posebno nakon ovog Radončićvog "ne", Federaciji i dalje prijeti "status quo", ili, pak, dugoročna nestabilnost ukoliko SDA ne uspije osigurati većinu.

Naime, Reuf Bajrović, visoki zvaničnik DF-a i bivši ministar energetike, juče je ponovio da Milan Dunović, potpredsjednik FBiH koji dolazi iz ove partije, "ni po koju cijenu" neće dati potpis za mogući ulazak SNSD-a u Vladu FBiH, ali hoće za druge opcije ukoliko bude obezbijeđena većina.

"To je službeni stav DF-a. Ako pogledate i Klub Srba u Domu naroda, oni tamo nemaju ni dovoljno ruku, tako da nećemo dozvoliti da se kriza produbi", poručio je Bajrović.

Bosić: Nema mjesta za SNSD i SBB
Mladen Bosić, predsjednik SDS-a, izjavio je juče da je ova stranka spremna da, eventualno, proširi skupštinsku većinu na nivou BiH, ali da među partijama koje bi mogle da daju doprinos toj većini nema prostora za SNSD i Savez za bolju budućnost (SBB).

Bosić je, nakon sjednice Predsjedništva SDS-a u Istočnom Sarajevu, rekao da SNSD i SBB nisu kompatibilni sa političkim projektom SDS-a i pokretanjem borbe protiv korupcije u BiH i Republici Srpskoj.

Predsjednik SDS-a ne vidi nikakvu mogućnost da u narednom periodu dođe do značajnije promjene skupštinske većine na nivou BiH i rekonstrukcije Savjeta ministara BiH na bilo koji način.

Nezavisne novine http://www.nezavisne.com/novosti/bih/NE ... ast/322305
Drinski
Posts: 6344
Joined: 25/03/2014 10:24

#685 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Drinski »

ja prije mislim da ga je Bakir nasukao, Fahro prvo izjavi "kada mozemo sa SDS-om onda mozemo i sa SDA, reforme , bla.bla", da bi mu Bakir suknuo sa onim da cekaju "SBB molbu za ulazak".
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#686 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Banksy »

MuaDib wrote:
Sve u svemu, mogi su poletili Radončića udat u vlast, a Fahro ko mudri lisac sada otvoreno SDA vrti oko malog prsta, dajući joj lažne nade. :D
DF je odahnuo ... :mrgreen:

Bakir, zapravo Tihićeva struja koja sada kroji SDA, odgađa neizbježno.
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#687 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Drinski wrote:ja prije mislim da ga je Bakir nasukao, Fahro prvo izjavi "kada mozemo sa SDS-om onda mozemo i sa SDA, reforme , bla.bla", da bi mu Bakir suknuo sa onim da cekaju "SBB molbu za ulazak".
Ma nasuko Bakir FahrA i to gospodski.
Hoce Fahro u drzavnu vlast :-D ali "gospodin Izetbegovic" (kako ga Fahro nazva tvitajuci) se pita ... tako da ... nista od toga moj Fahro :-D
Prije korpe, Zukic i Sarajlic ubijedili Fahru da je sve MOGUCE :lol:

A zamalo da "gospodin Izetbegovic" postane licnost dana u havazu :-D ... umjesto njega bice Bakir Alispahic :lol:
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#688 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JBT »

Bogami, sa strane gledajuci, Radoncic dadne SDA-u nadu da ce im legalizovati Federalnu Vladu, pa kad se ocajna SDA obraduje onda im Radoncic kaze: "Ma necu, predomislio sam se." :)
Driblanje na maramici. :)
SDA je satjerana u cosak. Izgubila je i dio kredibileta podilazeci HDZ-u kao kakav hamal, niko nece sa njima u koaliciju, niko nece da im SDA preko njihovih ledja i dalje zgrce lovu slabeci drzavu, nemaju vecinu u Parlamentu, ne smiju ici na nove izbore, unutarstranacko razjedinjavanje..... Pa sta ce dalje? Ne bih im bio na mjestu.
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#689 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Vares City »

Scepo na aparatima,..a rado bi na vlast :mrgreen:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#690 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

JBT wrote:Bogami, sa strane gledajuci, Radoncic dadne SDA-u nadu da ce im legalizovati Federalnu Vladu, pa kad se ocajna SDA obraduje onda im Radoncic kaze: "Ma necu, predomislio sam se." :)
Driblanje na maramici. :)
SDA je satjerana u cosak. Izgubila je i dio kredibileta podilazeci HDZ-u kao kakav hamal, niko nece sa njima u koaliciju, niko nece da im SDA preko njihovih ledja i dalje zgrce lovu slabeci drzavu, nemaju vecinu u Parlamentu, ne smiju ici na nove izbore, unutarstranacko razjedinjavanje..... Pa sta ce dalje? Ne bih im bio na mjestu.
Hajd' sto ce SDA propasti, nego propade nam drzava bez Radoncica :sad:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#691 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by HM 2011 »

"AVAZ" PRVI SAZNAJE Ovo je novi broj mobitela Amela Tuke - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/192802/avaz-p ... Cgb7J.dpuf

BH Telecom, sponzor osvajača bronzane medalje sa Svjetskom prvenstvu u Pekingu Amela Tuke, potrudio se da našem atletičaru obezbijedi specijalni broj koji se sastoji od cifara rezultata našeg rekordera sa mitinga Dijamantske lige u Monacu.

"Avazov" portal ekskluzivno je otkrio novi broj mobitela legende bh. sporta Amela Tuke - 062/142-510.

Da pojasnimo - posljednjih šest cifara predstavljaju vrijeme rekorda BiH koji je na 800 metara upravo postavio Tuka.

Za marketinški tim BH Telecoma problem će biti ako Tuka popravi svoj rekord na završnom mitingu Dijamantske lige u Švicarskoj.

------------------------------------------------

MARKETING !
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#692 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Innovation »

Oni su uhapšeni zbog postojanja osnovane sumnje da su počinili krivična djela podstrekavanje na krivično djelo ubistva, razbojništva i teška krivična djela protiv opće sigurnosti ljudi i imovine, saopćeno je iz Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapseni ... /150915102

Da li ce objaviti na Alfi? :roll:
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#693 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by bumerangss »

Stvarno kad Fahro misli isplatiti dne nice svijim posmatracima na proslim izborima?
Meni je ostao duzan 50KM :sad: nikad vise necu glasati za SBB niti cu biti njihov posmatrac niti cu kupovati avaz :run:
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#694 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by bumerangss »

corrida33 wrote:
bumerangss wrote:Stvarno kad Fahro misli isplatiti dne nice svijim posmatracima na proslim izborima?
Meni je ostao duzan 50KM :sad: nikad vise necu glasati za SBB niti cu biti njihov posmatrac niti cu kupovati avaz :run:
Sto ne odes kod Fahre i lijepo ga upoznas da ti je duzan trazeni novac! Garantujem, da ce ti isplatiti i vise! Ovako kmecati je umobolno!

p.s. iako ti ni ovo ne vjerujem...forumski nacin pljuvanja po neistomisljenicima po nalogu drugih centrala
Hajde ako ne vjerujes da se nadjemo pa da skupa odemo pa da vidim hoce li mi dati i tih zaradjenih 50 a ne jos vise?!
Reci gdje kad i u koliko da te cekam?
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#695 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by zunazu »

Image
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#696 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by zunazu »

Image :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#697 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by insomnia78 »

I TO JE SVRŠENO, ON JE POBIJEDIO,
ĐAV'O JE PORAŽEN, VLAST SMRTI JE SLOMLJENA!
FAHRO JE GOSPOD! O, ALELUJA!
KRALJ JE KRALJEVA KROZ VJEČNOST SVU!
:lol: :lol: :lol:
Jbt led, zajeb'o je Murdoch-a
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#698 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Vidal89 »

Koliko trebas biti retardiran pa da itas Avaz nakon ovoga hahahahhaha

Od silnog dugogodisnjeg pljuvanja i blacenja SDA od strane avaza, nastalo med i mlijeko

Sad im DF trn u oku i napadaju svim snagam

Narode u inat ih kazniti, fahraon se pogubio sada totalno sam sebi popusio hahahah
User avatar
Danguba
Posts: 15848
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#699 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

Vidal89 wrote:Koliko trebas biti retardiran pa da itas Avaz nakon ovoga hahahahhaha

Od silnog dugogodisnjeg pljuvanja i blacenja SDA od strane avaza, nastalo med i mlijeko

Sad im DF trn u oku i napadaju svim snagam

Narode u inat ih kazniti, fahraon se pogubio sada totalno sam sebi popusio hahahah
odavno nije bio blizi razvojnoj banci.
mamu li im lesinarsku :izet:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#700 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pici »

Amir Zukić, generalni sekretar SDA, kazao je za Klix.ba da očekuje da će se u što kraćem roku izvršiti rekonstrukcija Vlade FBiH. Zukić kaže da bi SBB-u trebala pripasti sva ministarstva na čijem čelu su ministri iz DF-a.





Post Reply