Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#676 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Na svim nivoima - u jedinstvu je snaga...
pokazi odgovornost - trazi odgovornost....
pokazi odgovornost - trazi odgovornost....
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#677 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
U koaliciji sa SBBHM 2011 wrote:Na svim nivoima - u jedinstvu je snaga...
pokazi odgovornost - trazi odgovornost....
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#678 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
dnevno politicka zbilja Bosne i Hercegovine_BataZiv_0809 wrote:U koaliciji sa SBBHM 2011 wrote:Na svim nivoima - u jedinstvu je snaga...
pokazi odgovornost - trazi odgovornost....
promjenimo to, svi podrzimo SDA na svim nivoima...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#679 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Izdali su svoje glasace.HM 2011 wrote: dnevno politicka zbilja Bosne i Hercegovine
promjenimo to, svi podrzimo SDA na svim nivoima...
-
Drinski
- Posts: 6344
- Joined: 25/03/2014 10:24
#680 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
bhnapoleon1 wrote:sad kada po avazovom pisanju potece med i mlijeko bosnom. Ocekviati clanke tipa BiH ima najbrze rastucu ekonomiju u svijetu, EU nikad bliza,
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#681 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Pa sve je to SDA. I Šćepo, i Sefer i Silajdžić.
To što su neki pomislili da se razlikuju jer su osnovali svoje stranke, do njih je, jebi ga.
To što su neki pomislili da se razlikuju jer su osnovali svoje stranke, do njih je, jebi ga.
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#682 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Svi se na kraju vraćaju svojoj matici.Adriatic wrote:Pa sve je to SDA. I Šćepo, i Sefer i Silajdžić.
To što su neki pomislili da se razlikuju jer su osnovali svoje stranke, do njih je, jebi ga.
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#683 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Dobar je Fahro. Samo nije dobro da on bude prvi u bošnjaka. 
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#684 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Sve u svemu, mogi su poletili Radončića udat u vlast, a Fahro ko mudri lisac sada otvoreno SDA vrti oko malog prsta, dajući joj lažne nade.
NEZAVISNE SAZNAJU - Radončić: SBB neće u vlast!
SARAJEVO - Prihvatio sam poziv gospodina Dragana Čovića da me upozna sa stavovima vladajuće koalicije, ali nisam mu obećao bilo kakav ulazak SBB-a u vlast sa HDZ-om i SDA, niti je to realna opcija!
Ovo je juče za "Nezavisne" izjavio lider SBB-a Fahrudin Radončić, kojeg smo telefonski zatekli na moru.
Radončić podsjeća da SDA "ni godinu od izbora nije uspjela da napravi vladajuću koaliciju u BiH po vertikali".
"To je žalosno, i ako SDA to može da napravi sa drugim političkim projektima - mi im čestitamo, ali u ovom trenutku nismo spremni da razgovaramo o ulasku SBB-a u vlast na bilo kojem nivou. I poruku gospodina Izetbegovića nismo shvatili kao direktan poziv u vlast, nego više kao ponudu da se sami prijavimo u tu vrstu opcija", rekao je Radončić te istakao kako ostaje pri izjavi da sa Izetbegovićem može razgovarati o mnogim temama važnim za BiH, ali ne i na temu ulaska u vlast.
On ističe da je, u ovom trenutku, SBB jedina opoziciona stranka u Federaciji, "jer je SDA u vlasti, a SDP ima svoje direktore javnih preduzeća".
"I DF, iako se predstavlja kao opozicija, duboko je u vlasti, jer ima državnog ministra i zamjenika, potpredsjednika FBiH, u mnogim je kantonalnim vladama i ministarstvima, a isto se odnosi i na A-SDA i druge manje stranke.
Prema tome, SBB se kao jedina prava i moćna opoziciona stranka neće gurati u to blato vlasti, gdje svugdje neko participira, a rezultata, uspjeha, ekonomskog prosperiteta i borbe sa radikalizmom nema", zaključuje Radončić.
On navodi da u takvoj konstelaciji odnosa delegacija BiH ide na iznimno važan sastanak u Beč, uz neoborivu činjenicu da ne postoji Vlada Federacije BiH i "barem tri kantonalne vlade".
Nakon svega, ovakav Radončićev stav baca novo svjetlo na proces, odnosno pokušaj prekompozicije vlasti na federalnom i državnom nivou i sami pokušaj uspostavljanja nove većine u FBiH.
Naime, SDA i HDZ sada ostaju ponovo sa nategnutom većinom u FBiH (ako je uopće i ima), dok su, s druge strane, stvari na nivou BiH, gdje participiraju SDA, HDZ, DF i Savez za promjene, sada potpuno jasne i izvjesne.
Ipak, iz SDA su i juče ponovili da su otvoreni da se koaliciji priključe i SBB i HDZ 1990.
"Minimalna većina postoji, ali ona nije dovoljna, i zbog toga smo otvoreni za ulazak u vlast SBB-a i HDZ 1990. Nije sporna ni saradnja sa SNSD-om kada je u pitanju Reformska agenda", kaže Edin Ramić, potpredsjednik SDA, navodeći da se to odnosi na federalni nivo.
Kada je, pak, u pitanju Vijeće ministara, podsjeća da na ovoj razini postoji sporazum SDA, HDZ-a, DF-a i Saveza za promjene.
"SDA nema namjeru koalirati sa SNSD-om ili mijenjati Savez za promjene. A stranka je otvorena i za priključenje SBB-a zbog nekog šireg interesa", ponavlja Ramić.
Ako je suditi prema stavu iz DF-a, a posebno nakon ovog Radončićvog "ne", Federaciji i dalje prijeti "status quo", ili, pak, dugoročna nestabilnost ukoliko SDA ne uspije osigurati većinu.
Naime, Reuf Bajrović, visoki zvaničnik DF-a i bivši ministar energetike, juče je ponovio da Milan Dunović, potpredsjednik FBiH koji dolazi iz ove partije, "ni po koju cijenu" neće dati potpis za mogući ulazak SNSD-a u Vladu FBiH, ali hoće za druge opcije ukoliko bude obezbijeđena većina.
"To je službeni stav DF-a. Ako pogledate i Klub Srba u Domu naroda, oni tamo nemaju ni dovoljno ruku, tako da nećemo dozvoliti da se kriza produbi", poručio je Bajrović.
Bosić: Nema mjesta za SNSD i SBB
Mladen Bosić, predsjednik SDS-a, izjavio je juče da je ova stranka spremna da, eventualno, proširi skupštinsku većinu na nivou BiH, ali da među partijama koje bi mogle da daju doprinos toj većini nema prostora za SNSD i Savez za bolju budućnost (SBB).
Bosić je, nakon sjednice Predsjedništva SDS-a u Istočnom Sarajevu, rekao da SNSD i SBB nisu kompatibilni sa političkim projektom SDS-a i pokretanjem borbe protiv korupcije u BiH i Republici Srpskoj.
Predsjednik SDS-a ne vidi nikakvu mogućnost da u narednom periodu dođe do značajnije promjene skupštinske većine na nivou BiH i rekonstrukcije Savjeta ministara BiH na bilo koji način.
Nezavisne novine http://www.nezavisne.com/novosti/bih/NE ... ast/322305
-
Drinski
- Posts: 6344
- Joined: 25/03/2014 10:24
#685 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
ja prije mislim da ga je Bakir nasukao, Fahro prvo izjavi "kada mozemo sa SDS-om onda mozemo i sa SDA, reforme , bla.bla", da bi mu Bakir suknuo sa onim da cekaju "SBB molbu za ulazak".
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#686 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
DF je odahnuo ...MuaDib wrote:
Sve u svemu, mogi su poletili Radončića udat u vlast, a Fahro ko mudri lisac sada otvoreno SDA vrti oko malog prsta, dajući joj lažne nade.
Bakir, zapravo Tihićeva struja koja sada kroji SDA, odgađa neizbježno.
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#687 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Ma nasuko Bakir FahrA i to gospodski.Drinski wrote:ja prije mislim da ga je Bakir nasukao, Fahro prvo izjavi "kada mozemo sa SDS-om onda mozemo i sa SDA, reforme , bla.bla", da bi mu Bakir suknuo sa onim da cekaju "SBB molbu za ulazak".
Hoce Fahro u drzavnu vlast :-D ali "gospodin Izetbegovic" (kako ga Fahro nazva tvitajuci) se pita ... tako da ... nista od toga moj Fahro :-D
Prije korpe, Zukic i Sarajlic ubijedili Fahru da je sve MOGUCE :lol:
A zamalo da "gospodin Izetbegovic" postane licnost dana u havazu :-D ... umjesto njega bice Bakir Alispahic :lol:
- JBT
- Posts: 5003
- Joined: 20/11/2002 00:00
- Location: Korea
#688 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Bogami, sa strane gledajuci, Radoncic dadne SDA-u nadu da ce im legalizovati Federalnu Vladu, pa kad se ocajna SDA obraduje onda im Radoncic kaze: "Ma necu, predomislio sam se."
Driblanje na maramici.
SDA je satjerana u cosak. Izgubila je i dio kredibileta podilazeci HDZ-u kao kakav hamal, niko nece sa njima u koaliciju, niko nece da im SDA preko njihovih ledja i dalje zgrce lovu slabeci drzavu, nemaju vecinu u Parlamentu, ne smiju ici na nove izbore, unutarstranacko razjedinjavanje..... Pa sta ce dalje? Ne bih im bio na mjestu.
Driblanje na maramici.
SDA je satjerana u cosak. Izgubila je i dio kredibileta podilazeci HDZ-u kao kakav hamal, niko nece sa njima u koaliciju, niko nece da im SDA preko njihovih ledja i dalje zgrce lovu slabeci drzavu, nemaju vecinu u Parlamentu, ne smiju ici na nove izbore, unutarstranacko razjedinjavanje..... Pa sta ce dalje? Ne bih im bio na mjestu.
- Vares City
- Posts: 6965
- Joined: 01/02/2008 21:13
- Location: 'nonde
#689 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Scepo na aparatima,..a rado bi na vlast 
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#690 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Hajd' sto ce SDA propasti, nego propade nam drzava bez RadoncicaJBT wrote:Bogami, sa strane gledajuci, Radoncic dadne SDA-u nadu da ce im legalizovati Federalnu Vladu, pa kad se ocajna SDA obraduje onda im Radoncic kaze: "Ma necu, predomislio sam se."![]()
Driblanje na maramici.![]()
SDA je satjerana u cosak. Izgubila je i dio kredibileta podilazeci HDZ-u kao kakav hamal, niko nece sa njima u koaliciju, niko nece da im SDA preko njihovih ledja i dalje zgrce lovu slabeci drzavu, nemaju vecinu u Parlamentu, ne smiju ici na nove izbore, unutarstranacko razjedinjavanje..... Pa sta ce dalje? Ne bih im bio na mjestu.
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#691 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
"AVAZ" PRVI SAZNAJE Ovo je novi broj mobitela Amela Tuke - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/192802/avaz-p ... Cgb7J.dpuf
BH Telecom, sponzor osvajača bronzane medalje sa Svjetskom prvenstvu u Pekingu Amela Tuke, potrudio se da našem atletičaru obezbijedi specijalni broj koji se sastoji od cifara rezultata našeg rekordera sa mitinga Dijamantske lige u Monacu.
"Avazov" portal ekskluzivno je otkrio novi broj mobitela legende bh. sporta Amela Tuke - 062/142-510.
Da pojasnimo - posljednjih šest cifara predstavljaju vrijeme rekorda BiH koji je na 800 metara upravo postavio Tuka.
Za marketinški tim BH Telecoma problem će biti ako Tuka popravi svoj rekord na završnom mitingu Dijamantske lige u Švicarskoj.
------------------------------------------------
MARKETING !
BH Telecom, sponzor osvajača bronzane medalje sa Svjetskom prvenstvu u Pekingu Amela Tuke, potrudio se da našem atletičaru obezbijedi specijalni broj koji se sastoji od cifara rezultata našeg rekordera sa mitinga Dijamantske lige u Monacu.
"Avazov" portal ekskluzivno je otkrio novi broj mobitela legende bh. sporta Amela Tuke - 062/142-510.
Da pojasnimo - posljednjih šest cifara predstavljaju vrijeme rekorda BiH koji je na 800 metara upravo postavio Tuka.
Za marketinški tim BH Telecoma problem će biti ako Tuka popravi svoj rekord na završnom mitingu Dijamantske lige u Švicarskoj.
------------------------------------------------
MARKETING !
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#692 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
http://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapseni ... /150915102Oni su uhapšeni zbog postojanja osnovane sumnje da su počinili krivična djela podstrekavanje na krivično djelo ubistva, razbojništva i teška krivična djela protiv opće sigurnosti ljudi i imovine, saopćeno je iz Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo.
Da li ce objaviti na Alfi?
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#693 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Stvarno kad Fahro misli isplatiti dne nice svijim posmatracima na proslim izborima?
Meni je ostao duzan 50KM
nikad vise necu glasati za SBB niti cu biti njihov posmatrac niti cu kupovati avaz 
Meni je ostao duzan 50KM
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#694 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Hajde ako ne vjerujes da se nadjemo pa da skupa odemo pa da vidim hoce li mi dati i tih zaradjenih 50 a ne jos vise?!corrida33 wrote:Sto ne odes kod Fahre i lijepo ga upoznas da ti je duzan trazeni novac! Garantujem, da ce ti isplatiti i vise! Ovako kmecati je umobolno!bumerangss wrote:Stvarno kad Fahro misli isplatiti dne nice svijim posmatracima na proslim izborima?
Meni je ostao duzan 50KMnikad vise necu glasati za SBB niti cu biti njihov posmatrac niti cu kupovati avaz
p.s. iako ti ni ovo ne vjerujem...forumski nacin pljuvanja po neistomisljenicima po nalogu drugih centrala
Reci gdje kad i u koliko da te cekam?
- zunazu
- Posts: 1429
- Joined: 02/11/2014 11:20
- zunazu
- Posts: 1429
- Joined: 02/11/2014 11:20
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#697 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
I TO JE SVRŠENO, ON JE POBIJEDIO,
ĐAV'O JE PORAŽEN, VLAST SMRTI JE SLOMLJENA!
FAHRO JE GOSPOD! O, ALELUJA!
KRALJ JE KRALJEVA KROZ VJEČNOST SVU!

Jbt led, zajeb'o je Murdoch-a
ĐAV'O JE PORAŽEN, VLAST SMRTI JE SLOMLJENA!
FAHRO JE GOSPOD! O, ALELUJA!
KRALJ JE KRALJEVA KROZ VJEČNOST SVU!
Jbt led, zajeb'o je Murdoch-a
-
Vidal89
- Posts: 1012
- Joined: 18/01/2013 02:26
#698 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Koliko trebas biti retardiran pa da itas Avaz nakon ovoga hahahahhaha
Od silnog dugogodisnjeg pljuvanja i blacenja SDA od strane avaza, nastalo med i mlijeko
Sad im DF trn u oku i napadaju svim snagam
Narode u inat ih kazniti, fahraon se pogubio sada totalno sam sebi popusio hahahah
Od silnog dugogodisnjeg pljuvanja i blacenja SDA od strane avaza, nastalo med i mlijeko
Sad im DF trn u oku i napadaju svim snagam
Narode u inat ih kazniti, fahraon se pogubio sada totalno sam sebi popusio hahahah
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#699 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
odavno nije bio blizi razvojnoj banci.Vidal89 wrote:Koliko trebas biti retardiran pa da itas Avaz nakon ovoga hahahahhaha
Od silnog dugogodisnjeg pljuvanja i blacenja SDA od strane avaza, nastalo med i mlijeko
Sad im DF trn u oku i napadaju svim snagam
Narode u inat ih kazniti, fahraon se pogubio sada totalno sam sebi popusio hahahah
mamu li im lesinarsku
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#700 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Amir Zukić, generalni sekretar SDA, kazao je za Klix.ba da očekuje da će se u što kraćem roku izvršiti rekonstrukcija Vlade FBiH. Zukić kaže da bi SBB-u trebala pripasti sva ministarstva na čijem čelu su ministri iz DF-a.

