BAKIRE ODLAZI

Post Reply
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#676 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Innovation »

It_is_a_Leclerc wrote: OHR je ona institucija na Marin Dvoru gdje sjedi onaj čiko što pokušava ispraviti što SDA zajebe.
:-)
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#677 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by navedeni »

Seka bar vozi sama svoj ML, kcerku vozi vozac u audi a7 :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#678 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

Da li je ovo za leoparda i 500E istina, ili mahalanje?

A sto se Allaha/boga tice - taj nit' je kad koga kaznio, niti ce. Zna to Bake vrlo dobro, zato i radi sve sto radi. A za njim i ostala SDA kamarila.
I Tihic se polomi da ozdravi lijececi se u inostranstvu, opet preko nasih ledja i kroz fondove zdravstvenog kojima mi, obicni smrtini ne mozemo ni prismrditi, i troseci stotine hiljada na to. A zasto to radi ako je vjernik musliman? Zar ga "tamo" ne ceka dzennet i sve one hurije, bolji "zivot" nakon ovog jada u ovom zivotu?
Ili se, mozda, boji da ipak nece u dzennet, nego u dzehennem, pa se bori da sto duze ostane "ovdje"? I, onako usput, klepi jos koji stan, uhljebi jos kojeg rodju/havera/sina/kcer, pa da, valjda, na taj nacin zaradi dzennet?
Tesko Tihicu, tesko...
Last edited by Dozer on 27/08/2014 14:45, edited 1 time in total.
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#679 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by navedeni »

Dozer wrote:Da li je ovo za leoparda i 500E istina, ili mahalanje?

A sto se Allaha/boga tice - taj nit' je kad koga kaznio, niti ce. Zna to Bake vrlo dobro, zato i radi sve sto radi. A za njim i ostala SDA kamarila.
Istina, i nije jednom, sad pred izbore je ukinula facebook account radi slika, ali iskopat ce neko
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#680 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Rampage »

Dozer wrote:Da li je ovo za leoparda i 500E istina, ili mahalanje?

A sto se Allaha/boga tice - taj nit' je kad koga kaznio, niti ce. Zna to Bake vrlo dobro, zato i radi sve sto radi. A za njim i ostala SDA kamarila.
Što se tiče njih i Allaha/Boga, da ih je imalo strah i da imaju imalo bogobojaznosti, ne bi radili to što rade.
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#681 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

O'zone wrote:
navedeni wrote:Bakira i njegovu kcerku Jasminu koja u kuci na poljinama drzi malog leoparda kao kucnog ljubimca, i placa zvake u BBIu sa novcanicama od 500 eura ce Allah kazniti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Počela kružiti slika gdje Seka dolazi na posao u onom polovnom autu što ima sa Baketom po pola i koje vrijedi ako se ne varam 15 000 KM

Image

Možda je samo na test vožnji :?

cuj Seka , lijepo srpsko ime
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#682 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by navedeni »

Rampage wrote:
Dozer wrote:Da li je ovo za leoparda i 500E istina, ili mahalanje?

A sto se Allaha/boga tice - taj nit' je kad koga kaznio, niti ce. Zna to Bake vrlo dobro, zato i radi sve sto radi. A za njim i ostala SDA kamarila.
Što se tiče njih i Allaha/Boga, da ih je imalo strah i da imaju imalo bogobojaznosti, ne bi radili to što rade.

Zato se Jasminina firma i zove FABCAT, http://www.fabcat.ba/ i logo u bojama leoparda. Babo joj sredjuje poslove, npr ima stalni ugovor sa Euroasfaltom, koji slucajno gradi autoput, http://www.euro-asfalt.ba/ (Na dnu se vidi da sve radi Bakirovca kcerka), kolike su pare u pitanju ne zelim da znam... Isto tako BBI Banka i mnogo drugih kompanija

http://isrmsp.gov.ba/?p=123525
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#683 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by O'zone »

navedeni wrote:Seka bar vozi sama svoj ML, kcerku vozi vozac u audi a7 :lol:
Što si ba ljubomoran?

Snašla se djevojka ima svoju marketing agenciju tu i tamo čvakne neki poslić od babinih ahbaba iz državnih kompanija i et...
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#684 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by navedeni »

O'zone wrote:
navedeni wrote:Seka bar vozi sama svoj ML, kcerku vozi vozac u audi a7 :lol:
Što si ba ljubomoran?

Snašla se djevojka ima svoju marketing agenciju tu i tamo čvakne neki poslić od babinih ahbaba iz državnih kompanija i et...
Ja vozim a8, a babu u ratu izgubio, ali babo njen krade od mene i od nas sviju, tu je mala razlika :lol: , ista su govna i svi ostali politicari,ali za tu malu znam koje je govno
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#685 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

Mila majko...
I onda jos postoje oni koji tu takvu stoku brane...
Last edited by Dozer on 27/08/2014 14:59, edited 1 time in total.
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#686 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by navedeni »

Dozer wrote:Mila majko...
I onda jos postoje oni koji tu takvu sotku brane...
Pa kako nece braniti, 20 godina daju svojim ljudima vikendice, auta,fotelje, pare, i ja bi ih branio :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#687 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by O'zone »

Dozer wrote:Mila majko...
I onda jos postoje oni koji tu takvu sotku brane...
Njih brane oni koji imaju koristi od njih a takvih je PUUUUUUUNOOOOOOOOOO!

Zato kad mi neko spomene bojkot izbora cjepanicom bi ga u glavu :evil: :evil: :evil:
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#688 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

Doduse...

@Sulejmane, sta ti velis na ove lavove, tigrove, leoparde, Mercedese, Eure, luksuzne vibratore i tako to...?
Imas li ikakav komentar?

Mozda da nam objasnis - odakle sve to? Od cega? Kojih plata?
Last edited by Dozer on 27/08/2014 15:02, edited 1 time in total.
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#689 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

sulejman1
Krediti su
dizati
u zadnji 8 godina za vrijeme SDP i drugih
da su ( je ) vecina SDA ovaca nepismeni seljoberi i krkani koji znaju samo krasti i lagati to znaju i ptice na grani . Ali lijepo je vidjeti kada sami daju pecat dijagnozi sa svojim poskocicama i pravopisom koji je nivou sumskih zivotinja . Slusam neki dan Bakira Izdajniklopovbegovica kako kaze ,, razgovarali smo vise od deset
sata
:lol: :lol: :lol: a jos arhitekta koji je rodjen u Sarajevu . Mozes misliti vokabular i gramatiku i pravopis onog Saje i slicnih papaka i djilkosa iz istocne Bosne . Tugo moja SDA ovaca vratite se u u prvi osnovne pa naucite pisati i slusajte uciteljicu koja kaze kako nije lijepo krasti i lagati jer onaj ko krade i laze taj i ubija . Ubili ste Bosnu ! SDA ovci i ovani i svinje jedne . krmad su gospoda za SDA sljam i olos .
User avatar
Haris033
Posts: 5096
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#690 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Haris033 »

Dozer wrote:Mila majko...
I onda jos postoje oni koji tu takvu stoku brane...
:thumbup:

Takvu stoku brane isti oni koji se okupljaju po koridama, auto pijacama, itd... A takvih, na žalost, ima mnogo i njima nije mrsko izaći na izbore i staviti "x" za svoga čobana... :roll:
Last edited by Haris033 on 27/08/2014 15:04, edited 1 time in total.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#691 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by O'zone »

@gepard ti si meni sumLJiv otim tvojim nikom!

Ima veze sa mačkama a znamo ko drži i voli mačke i to te velike.

Da ti nijesi možda petokolonaš?
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#692 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

navedeni wrote:
Dozer wrote:Mila majko...
I onda jos postoje oni koji tu takvu sotku brane...
Pa kako nece braniti, 20 godina daju svojim ljudima vikendice, auta,fotelje, pare, i ja bi ih branio :lol:

njih je nemoguce odbraniti . evo i ovaj sulejman 1 ( kakv god bio djon obraz i seljak ) je pobjegao sa teme . prvo sto je nepismen a drugo ( braniti SDA ) to je vec odavno posatlo jalov posao .
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#693 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by crysis »

O'zone wrote:@gepard ti si meni sumLJiv otim tvojim nikom!

Ima veze sa mačkama a znamo ko drži i voli mačke i to te velike.

Da ti nijesi možda petokolonaš?
nije, neodgovara boja dresa , on je tackast nije prugast.
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#694 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

O'zone wrote:@gepard ti si meni sumLJiv otim tvojim nikom!

Ima veze sa mačkama a znamo ko drži i voli mačke i to te velike.

Da ti nijesi možda petokolonaš?
:lol: dobar si , imas pivu
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#695 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

A i brzi je od leoparda ;)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#696 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by O'zone »

gepard_ wrote:
O'zone wrote:@gepard ti si meni sumLJiv otim tvojim nikom!

Ima veze sa mačkama a znamo ko drži i voli mačke i to te velike.

Da ti nijesi možda petokolonaš?
:lol: dobar si , imas pivu
Nek bude kvalitetno na račun stranke :mrgreen:
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#697 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

Haris033 wrote:
Dozer wrote:Mila majko...
I onda jos postoje oni koji tu takvu stoku brane...
:thumbup:

Takvu stoku brane isti oni koji se okupljaju po koridama, auto pijacama, itd... A takvih, na žalost, ima mnogo i njima nije mrsko izaći na izbore i staviti "x" za svoga čobana... :roll:

tacno , yebat im mater seljacku . ja nikada nisam cuo od bakira i SDA ovaca da pljuju po genocidnoj RS . Takodje su alergicni na rijeci ( bosanski, Bosanac , bosansko ) isto kao i cetnici i ustase . Oni ce pristati na sve samo na Bosnu i Bosance nikada .
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#698 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

O'zone wrote:
gepard_ wrote:
O'zone wrote:@gepard ti si meni sumLJiv otim tvojim nikom!

Ima veze sa mačkama a znamo ko drži i voli mačke i to te velike.

Da ti nijesi možda petokolonaš?
:lol: dobar si , imas pivu
Nek bude kvalitetno na račun stranke :mrgreen:
bez alkoholnu ali kada bakir okrene ledja ja ti stavim malo alkohola da on ne primjeti ( i on nama svasta radi iza ledja )
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#699 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

:lol: :lol: :lol:
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#700 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

nego odakle ovoj baketovoj skvo nadimak ,, Seka ,, za vrijeme Juge u mojoj carsiji cure koje imale taj nadimak su bile iskolmpleksirane muslimanskim imenom i porijeklom . Tako je bio u mojoj carsiji a sada kako je to kod vas tamo u sarajvu :? pojma nemam .
Post Reply