Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#676 Re: Veliki Brat 2013

Post by Casual's »

Sutra (danas :lol: ) vjerovatno izlazi ona što posti :D
@duša da nije pero djetlić :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#677 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

:lol:


Ova plava posti, al' zato casu ne ispusta iz ruku. :lol:
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#678 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

Ocekivano da ce ispasti Petruci. Sljedeci kandidati su Maja Volk i ona Vesna sto se vratila iz bolnice. Kriterijumi su jasni: sto se vise svadjas ili eventualno pogazujes sise i guzove, to su ti vece sanse da ostanes u kuci.


Samo mi nije jasno kako je narod tako naivan, pa ocekuje da njihovi glasovi imaju uticaja na to ko ce izaci iz kuce... :roll:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#679 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sindi je sve privlacnija iako je ofalila. budi u meni muzjacki nagon.
dva nagona, zastitnicki i seksualni. sva je putena, njezna i ranjiva.
da mi je znati sta je u horoskopu?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#680 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

didžej wrote:sindi je sve privlacnija iako je ofalila. budi u meni muzjacki nagon.
dva nagona, zastitnicki i seksualni. sva je putena, njezna i ranjiva.
da mi je znati sta je u horoskopu?
Rodjena 05.07.1979 - znaci da je Rak :D
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#681 Re: Veliki Brat 2013

Post by Tiger 033 »

Image
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#682 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

haha...predobro
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#683 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Ambrozija wrote:
didžej wrote:sindi je sve privlacnija iako je ofalila. budi u meni muzjacki nagon.
dva nagona, zastitnicki i seksualni. sva je putena, njezna i ranjiva.
da mi je znati sta je u horoskopu?
Rodjena 05.07.1979 - znaci da je Rak :D
vidim ja da me privlaci od starta. :) onako sexy i osjecajna...
prava zena za ljubav. :)
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#684 Re: Veliki Brat 2013

Post by Mustang1 »

Ko je ta Sindi ?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#685 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

didžej wrote:
Ambrozija wrote:
didžej wrote:sindi je sve privlacnija iako je ofalila. budi u meni muzjacki nagon.
dva nagona, zastitnicki i seksualni. sva je putena, njezna i ranjiva.
da mi je znati sta je u horoskopu?
Rodjena 05.07.1979 - znaci da je Rak :D
vidim ja da me privlaci od starta. :) onako sexy i osjecajna...
prava zena za ljubav. :)
Pa eto, meni je odvratna sinoc bila u pregledu dana kad je pocela pricati da je ona iz Beograda i da je Skoplje selo i da je ona model i da je prelijepa...Bas ima fino misljenje od sebi :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#686 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Ambrozija wrote:
Pa eto, meni je odvratna sinoc bila u pregledu dana kad je pocela pricati da je ona iz Beograda i da je Skoplje selo i da je ona model i da je prelijepa...Bas ima fino misljenje od sebi :D
mi muskarci nismo toliko sitnicavi.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#687 Re: Veliki Brat 2013

Post by sumirprimus »

tako mlada(79) a tako poharana??? kodaj joj je 45 glat...
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#688 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sumirprimus wrote:tako mlada(79) a tako poharana??? kodaj joj je 45 glat...
hajd' razguli s teme.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#689 Re: Veliki Brat 2013

Post by sumirprimus »

didžej wrote:
sumirprimus wrote:tako mlada(79) a tako poharana??? kodaj joj je 45 glat...
hajd' razguli s teme.
e sad neČu... em je poharana ko ona pjesma bosno moja poharana četr ljeta nesijana,em panglu žešća.ono šo sam mogo ćut,haj ono ona beograđanka,a ona seljanka iz skopja,haj to,al kad reće kako promoviše modu kroz muziku hahahaahahahahah i na plejbek u big bradru neJma dalje druze momire,ima bore ko marsove brazde ,pakosna je,zlobna,negotivna,i tako to..modelsica :D
dorkcic
Posts: 776
Joined: 19/12/2008 20:26

#690 Re: Veliki Brat 2013

Post by dorkcic »

Iritantna je ženska pravo, jadnica, Aneta je poprskala vodom zato što je ova otišla da je provocira i pod tušem. Ako nećeš da ti se neko obraća, nemoj hodat za tom osobom i govorit joj da ti se ne obraća i provocirat.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#691 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sumirprimus wrote:
didžej wrote:
sumirprimus wrote:tako mlada(79) a tako poharana??? kodaj joj je 45 glat...
hajd' razguli s teme.
e sad neČu... em je poharana ko ona pjesma bosno moja poharana četr ljeta nesijana,em panglu žešća.ono šo sam mogo ćut,haj ono ona beograđanka,a ona seljanka iz skopja,haj to,al kad reće kako promoviše modu kroz muziku hahahaahahahahah i na plejbek u big bradru neJma dalje druze momire,ima bore ko marsove brazde ,pakosna je,zlobna,negotivna,i tako to..modelsica :D
skini se go do pasa i izadji iz kafane, eto me za 5 minuta.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#692 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Zato je photoshop tu :D

Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#693 Re: Veliki Brat 2013

Post by sumirprimus »

greota skidat gornji dio,zehmerija,odose bubreGi...
nako ja ba drug,greota im je svadze,bolje da uhvate onu gospojinu maju,da him stimung pravi svako vece, i svira..
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#694 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

:D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#695 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sta se to desilo?
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#696 Re: Veliki Brat 2013

Post by lijan »

User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#697 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

Zasto je Sindi tako glupa?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#698 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

VenomousV wrote:Zasto je Sindi tako glupa?
Stvarno je glupa....gdje su smajliji? :(
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#699 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »



A kad je Zarko pita a sta je to ameba ona ne zna :lol:

http://www.24sata.rs/sou/vesti/vest/ovo ... 2963.phtml
al' ga je objasnila

ja znam zena po 10g starijih od nje bolje izgledaju bas je taj menadzer koji joj je napravio dijete izlizo

Image

evo sta joj veli tijana dapcevic :kez:


a je li jos neko zapazio kako blesAva gleda soraju kad je ulazila? bas se vidjelo da je zabrinuta
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#700 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

U Klaiću bi pored "tuka" trebala stajati Avina slika. Nije samo ona bila zabrinuta, sve ovo mlađe je popucalo.
Locked