Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6726 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Aj dresova :-) :lol:
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#6727 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by F&N »

Image

valjal vakav jedan da nam bude :mrgreen:

ocm bash je shminka... ni armani ga bolje ne bi sastavio... :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6728 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Dres je sasvim ok i pristojan kakav vec jeste, nakon sto su ovdje plakali i kmecali, vidjeli su da je dres fakat ok. Za EP ce biti samo bolji.
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#6729 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by holowey »

meni vise lici na kosarkaski dres... :-)
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6730 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Mustang1 wrote:
Sitijevac2011 wrote:
amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
Ne, pogledaj amblem. Ovdje je šiven, na originalu je ljepljen.
Sto znaci da je ovaj kvalitetniji od orginala ? :lol:
Ne znaci uopste. Ne znam jesi li ikad nosio/igrao termin u necemu sto je nasiveno - patnja. Mjesto gdje je nasiveno ima podlogu od kepera, to tako iritira sisu :D (ne zajebavam se) da bi radije da si igrao u obinoj pamucnoj majici.
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#6731 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

ima li slucajeva gdje fanovi sami biraju dres svoje reprezentacije?
na primjer: adidas nam za ovaj sto ce biti personaliziran posalje 3-4 varijante i onda se na neki nacin organizuje neko glasanje gdje raja izglasa dres. ili to slavica tamo odabere i dec it.
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6732 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

karanana wrote:ima li slucajeva gdje fanovi sami biraju dres svoje reprezentacije?
na primjer: adidas nam za ovaj sto ce biti personaliziran posalje 3-4 varijante i onda se na neki nacin organizuje neko glasanje gdje raja izglasa dres. ili to slavica tamo odabere i dec it.
Nope.
Unsolicited ideas

adidas maintains the policy of not reviewing or accepting any unsolicited submissions of ideas, inventions, designs and/or other materials whether consisting of texts, images, sounds, software, information or otherwise (the "Materials") from persons external to adidas. You should therefore not post any Materials on the Site or send these to adidas by e-mail or otherwise.
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#6733 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

ne kazem ja da mi njima saljemo prijedloge dizajna.
nek oni u abidasu naprave 2-3 i onda dadnu savezu, a savez fanovima da izaberu.
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6734 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

karanana wrote:ne kazem ja da mi njima saljemo prijedloge dizajna.
nek oni u abidasu naprave 2-3 i onda dadnu savezu, a savez fanovima da izaberu.
Pa nije ekskluziva.ba fejs stranica pa da se glasa sta ti je :D
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#6735 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by moa »

luckylaka wrote:Nema dalje :thumbup: :bih: Image
Meni je ova boja extra, jos samo umjesto ove bijele cize staviti narandzastu kao kod Realovih dresova.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6736 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Ima li iko ziv grb saveza u vektorima?
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6737 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Cuj narandjasta, a da stavi malo fluorescentne... pa nije radnik na putu

Image
Baresi 6
Posts: 473
Joined: 26/03/2014 13:34

#6738 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Baresi 6 »

opet ovi prijedlozi daj ba sta vam je, imamo odlican dres, izgledamo ko celzi, znaci vrh vrhova. nego mene iritira ovo sto ovi koji prodaju nase dresove ne mogu printat nasa slova. koji im je kurac, zar je to neka nauka, dodas international tastaturu, utipas odgovaracuje slovo sa zarezom ili kvakom iznad, isprintas, peglom zalijepis i gotovo. al jok nece ljudi da se potrude. treba ih bojkotovat radi ovoga
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6739 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ima da budemo neporaženi u Adidasu do 2018 godine,taman da osvojimo SP i EP pa onda lagano RUSIJA !
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#6740 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

Baresi 6 wrote:opet ovi prijedlozi daj ba sta vam je, imamo odlican dres, izgledamo ko celzi, znaci vrh vrhova. nego mene iritira ovo sto ovi koji prodaju nase dresove ne mogu printat nasa slova. koji im je kurac, zar je to neka nauka, dodas international tastaturu, utipas odgovaracuje slovo sa zarezom ili kvakom iznad, isprintas, peglom zalijepis i gotovo. al jok nece ljudi da se potrude. treba ih bojkotovat radi ovoga
Adidasov oficijelni font nema nasa slova:

http://www.jerseyfont.com/2014/01/adida ... -file.html

Mogli bi pisati nasa slova ali bi onda to bilo u drugom fontu.
User avatar
PravimHaos
Posts: 1430
Joined: 04/02/2014 13:35

#6741 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PravimHaos »

moa wrote:
luckylaka wrote:Nema dalje :thumbup: :bih: Image
Meni je ova boja extra, jos samo umjesto ove bijele cize staviti narandzastu kao kod Realovih dresova.

Ne sviđa mi se ovaj,izgleda kao onaj novi od Francuske
Baresi 6
Posts: 473
Joined: 26/03/2014 13:34

#6742 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Baresi 6 »

noiserr wrote:
Baresi 6 wrote:opet ovi prijedlozi daj ba sta vam je, imamo odlican dres, izgledamo ko celzi, znaci vrh vrhova. nego mene iritira ovo sto ovi koji prodaju nase dresove ne mogu printat nasa slova. koji im je kurac, zar je to neka nauka, dodas international tastaturu, utipas odgovaracuje slovo sa zarezom ili kvakom iznad, isprintas, peglom zalijepis i gotovo. al jok nece ljudi da se potrude. treba ih bojkotovat radi ovoga
Adidasov oficijelni font nema nasa slova:

http://www.jerseyfont.com/2014/01/adida ... -file.html

Mogli bi pisati nasa slova ali bi onda to bilo u drugom fontu.
kako onda dresovi koje nose igraci imaju

PS ne mogu printat ni u drugom fontu. evo taj worldsoccershop imas opciju original ili basic font. isto se desi sa oba fonta, znaci do njih je. nece da se potrude levati. a evo vec se skoro rasprodali dresovi, ostali samo brojevi male i srednje velicine i to pise ostalo jos malo. umjesto da ih bojkotujemo raja navalila i uzima ono sto im se nudi, umjesto da se bora za svoja prava i da na dresu nasa imena pisu kako treba a ne kako oni hoce
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#6743 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Timotije »

http://www.unisport.dk/fodboldtroejer/b ... je/112053/

Malo sam u "cajtnotu", bojim se da mi ne padne zastava.
Ponedjeljak je praznik u vecini zemalja, znaci mora se pozuriti i uraditi nesto do iduceg petka u mom slucaju.
Pisao sam ovim gore ljudima, kazu original 100%, nista drugo ne rade. Kunu se djecom :D .
E sad kako imaju oni a zvanicni Adidasov shop jos nema, jebi ga, cudni su putevi biznisa....
Prinudjen sam ih vjerovati na rijec, nemam alternativu!
Oko 80 Eura ako ces bez imena i broja, jos 20 ako izaberes igraca (Pjanic, nekako mi je najblizi, kao i ja kreator igre... :D )
Miske mi je doduse blizi konstitucijom, njega biram u bijeloj varijanti!
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#6744 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Danas u Minhenu, tri covjeka na kasi rade, dosli BiH dresovi :)

Image

Cjena 79,95 € + 20 € za ime+broj.
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#6745 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Timotije »

Kaunas wrote:Danas u Minhenu, tri covjeka na kasi rade, dosli BiH dresovi :)

Image

Cjena 79,95 € + 20 € za ime+broj.
Ovim mi dajes nadu da ni mene ovi moji nece izraditi.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6746 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Švedska
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).

Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli.. :izet:
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6747 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Šveđanin wrote:Švedska
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).

Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli.. :izet:
Ouu što ste se sparili...a dječurlija (ako je imaš :D ) nek uzmu Asmirove dresove...tad ste u kompletu
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#6748 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Razlog zasto nasih dresova ima tako malo je vjerovatno zbog toga se iz adidasa nisu nadali tolikoj prodaji i navali.Mislim da su ostali zatečeni koliko se traži naš dres
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6749 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Teletubbies wrote:
Šveđanin wrote:Švedska
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).

Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli.. :izet:
Ouu što ste se sparili...a dječurlija (ako je imaš :D ) nek uzmu Asmirove dresove...tad ste u kompletu
Svojih još nemam, al od sestre mali se najavio ima deset dana.. hoće Kolašinca plavog. :izet: :-D
Post Reply