Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6726 Re: Dres reprezentacije BiH
Aj dresova

-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#6728 Re: Dres reprezentacije BiH
Dres je sasvim ok i pristojan kakav vec jeste, nakon sto su ovdje plakali i kmecali, vidjeli su da je dres fakat ok. Za EP ce biti samo bolji.
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#6729 Re: Dres reprezentacije BiH
meni vise lici na kosarkaski dres... 
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6730 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne znaci uopste. Ne znam jesi li ikad nosio/igrao termin u necemu sto je nasiveno - patnja. Mjesto gdje je nasiveno ima podlogu od kepera, to tako iritira sisuMustang1 wrote:Sto znaci da je ovaj kvalitetniji od orginala ?Sitijevac2011 wrote:Ne, pogledaj amblem. Ovdje je šiven, na originalu je ljepljen.amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#6731 Re: Dres reprezentacije BiH
ima li slucajeva gdje fanovi sami biraju dres svoje reprezentacije?
na primjer: adidas nam za ovaj sto ce biti personaliziran posalje 3-4 varijante i onda se na neki nacin organizuje neko glasanje gdje raja izglasa dres. ili to slavica tamo odabere i dec it.
na primjer: adidas nam za ovaj sto ce biti personaliziran posalje 3-4 varijante i onda se na neki nacin organizuje neko glasanje gdje raja izglasa dres. ili to slavica tamo odabere i dec it.
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6732 Re: Dres reprezentacije BiH
Nope.karanana wrote:ima li slucajeva gdje fanovi sami biraju dres svoje reprezentacije?
na primjer: adidas nam za ovaj sto ce biti personaliziran posalje 3-4 varijante i onda se na neki nacin organizuje neko glasanje gdje raja izglasa dres. ili to slavica tamo odabere i dec it.
Unsolicited ideas
adidas maintains the policy of not reviewing or accepting any unsolicited submissions of ideas, inventions, designs and/or other materials whether consisting of texts, images, sounds, software, information or otherwise (the "Materials") from persons external to adidas. You should therefore not post any Materials on the Site or send these to adidas by e-mail or otherwise.
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#6733 Re: Dres reprezentacije BiH
ne kazem ja da mi njima saljemo prijedloge dizajna.
nek oni u abidasu naprave 2-3 i onda dadnu savezu, a savez fanovima da izaberu.
nek oni u abidasu naprave 2-3 i onda dadnu savezu, a savez fanovima da izaberu.
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6734 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa nije ekskluziva.ba fejs stranica pa da se glasa sta ti jekaranana wrote:ne kazem ja da mi njima saljemo prijedloge dizajna.
nek oni u abidasu naprave 2-3 i onda dadnu savezu, a savez fanovima da izaberu.
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#6735 Re: Dres reprezentacije BiH
Meni je ova boja extra, jos samo umjesto ove bijele cize staviti narandzastu kao kod Realovih dresova.luckylaka wrote:Nema dalje![]()
![]()
-
isx
- Posts: 3912
- Joined: 24/05/2014 19:12
#6736 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima li iko ziv grb saveza u vektorima?
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#6737 Re: Dres reprezentacije BiH
Cuj narandjasta, a da stavi malo fluorescentne... pa nije radnik na putu


-
Baresi 6
- Posts: 473
- Joined: 26/03/2014 13:34
#6738 Re: Dres reprezentacije BiH
opet ovi prijedlozi daj ba sta vam je, imamo odlican dres, izgledamo ko celzi, znaci vrh vrhova. nego mene iritira ovo sto ovi koji prodaju nase dresove ne mogu printat nasa slova. koji im je kurac, zar je to neka nauka, dodas international tastaturu, utipas odgovaracuje slovo sa zarezom ili kvakom iznad, isprintas, peglom zalijepis i gotovo. al jok nece ljudi da se potrude. treba ih bojkotovat radi ovoga
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#6739 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima da budemo neporaženi u Adidasu do 2018 godine,taman da osvojimo SP i EP pa onda lagano RUSIJA !
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#6740 Re: Dres reprezentacije BiH
Adidasov oficijelni font nema nasa slova:Baresi 6 wrote:opet ovi prijedlozi daj ba sta vam je, imamo odlican dres, izgledamo ko celzi, znaci vrh vrhova. nego mene iritira ovo sto ovi koji prodaju nase dresove ne mogu printat nasa slova. koji im je kurac, zar je to neka nauka, dodas international tastaturu, utipas odgovaracuje slovo sa zarezom ili kvakom iznad, isprintas, peglom zalijepis i gotovo. al jok nece ljudi da se potrude. treba ih bojkotovat radi ovoga
http://www.jerseyfont.com/2014/01/adida ... -file.html
Mogli bi pisati nasa slova ali bi onda to bilo u drugom fontu.
- PravimHaos
- Posts: 1430
- Joined: 04/02/2014 13:35
#6741 Re: Dres reprezentacije BiH
moa wrote:Meni je ova boja extra, jos samo umjesto ove bijele cize staviti narandzastu kao kod Realovih dresova.luckylaka wrote:Nema dalje![]()
![]()
Ne sviđa mi se ovaj,izgleda kao onaj novi od Francuske
-
Baresi 6
- Posts: 473
- Joined: 26/03/2014 13:34
#6742 Re: Dres reprezentacije BiH
kako onda dresovi koje nose igraci imajunoiserr wrote:Adidasov oficijelni font nema nasa slova:Baresi 6 wrote:opet ovi prijedlozi daj ba sta vam je, imamo odlican dres, izgledamo ko celzi, znaci vrh vrhova. nego mene iritira ovo sto ovi koji prodaju nase dresove ne mogu printat nasa slova. koji im je kurac, zar je to neka nauka, dodas international tastaturu, utipas odgovaracuje slovo sa zarezom ili kvakom iznad, isprintas, peglom zalijepis i gotovo. al jok nece ljudi da se potrude. treba ih bojkotovat radi ovoga
http://www.jerseyfont.com/2014/01/adida ... -file.html
Mogli bi pisati nasa slova ali bi onda to bilo u drugom fontu.
PS ne mogu printat ni u drugom fontu. evo taj worldsoccershop imas opciju original ili basic font. isto se desi sa oba fonta, znaci do njih je. nece da se potrude levati. a evo vec se skoro rasprodali dresovi, ostali samo brojevi male i srednje velicine i to pise ostalo jos malo. umjesto da ih bojkotujemo raja navalila i uzima ono sto im se nudi, umjesto da se bora za svoja prava i da na dresu nasa imena pisu kako treba a ne kako oni hoce
-
Timotije
- Posts: 1031
- Joined: 07/06/2005 20:26
#6743 Re: Dres reprezentacije BiH
http://www.unisport.dk/fodboldtroejer/b ... je/112053/
Malo sam u "cajtnotu", bojim se da mi ne padne zastava.
Ponedjeljak je praznik u vecini zemalja, znaci mora se pozuriti i uraditi nesto do iduceg petka u mom slucaju.
Pisao sam ovim gore ljudima, kazu original 100%, nista drugo ne rade. Kunu se djecom
.
E sad kako imaju oni a zvanicni Adidasov shop jos nema, jebi ga, cudni su putevi biznisa....
Prinudjen sam ih vjerovati na rijec, nemam alternativu!
Oko 80 Eura ako ces bez imena i broja, jos 20 ako izaberes igraca (Pjanic, nekako mi je najblizi, kao i ja kreator igre...
)
Miske mi je doduse blizi konstitucijom, njega biram u bijeloj varijanti!
Malo sam u "cajtnotu", bojim se da mi ne padne zastava.
Ponedjeljak je praznik u vecini zemalja, znaci mora se pozuriti i uraditi nesto do iduceg petka u mom slucaju.
Pisao sam ovim gore ljudima, kazu original 100%, nista drugo ne rade. Kunu se djecom
E sad kako imaju oni a zvanicni Adidasov shop jos nema, jebi ga, cudni su putevi biznisa....
Prinudjen sam ih vjerovati na rijec, nemam alternativu!
Oko 80 Eura ako ces bez imena i broja, jos 20 ako izaberes igraca (Pjanic, nekako mi je najblizi, kao i ja kreator igre...
Miske mi je doduse blizi konstitucijom, njega biram u bijeloj varijanti!
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#6744 Re: Dres reprezentacije BiH
Danas u Minhenu, tri covjeka na kasi rade, dosli BiH dresovi 

Cjena 79,95 € + 20 € za ime+broj.

Cjena 79,95 € + 20 € za ime+broj.
-
Timotije
- Posts: 1031
- Joined: 07/06/2005 20:26
#6745 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovim mi dajes nadu da ni mene ovi moji nece izraditi.Kaunas wrote:Danas u Minhenu, tri covjeka na kasi rade, dosli BiH dresovi
Cjena 79,95 € + 20 € za ime+broj.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6746 Re: Dres reprezentacije BiH
Švedska
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).
Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli..
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).
Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli..
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#6747 Re: Dres reprezentacije BiH
Ouu što ste se sparili...a dječurlija (ako je imašŠveđanin wrote:Švedska
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).
Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli..
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6748 Re: Dres reprezentacije BiH
Razlog zasto nasih dresova ima tako malo je vjerovatno zbog toga se iz adidasa nisu nadali tolikoj prodaji i navali.Mislim da su ostali zatečeni koliko se traži naš dres
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6749 Re: Dres reprezentacije BiH
Svojih još nemam, al od sestre mali se najavio ima deset dana.. hoće Kolašinca plavog.Teletubbies wrote:Ouu što ste se sparili...a dječurlija (ako je imašŠveđanin wrote:Švedska
http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... ng/112053/
720kr dres + ime 180kr = 900kr (100 eur).
Za mene plavi a ljepša polovina hoće bijeli..) nek uzmu Asmirove dresove...tad ste u kompletu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58


