Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#6726 Re: Veliki Brat 2013
ovog ce jadnika herc opalit keve mi 
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6727 Re: Veliki Brat 2013
ma nista..zaboravi, desi se to i najboljimadidžej wrote:
j.biga, ne mogu vise upratit' ko je musko, ko je zensko, milion nekih nikova...
izvini.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6728 Re: Veliki Brat 2013
daj furas?thesting wrote:Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.
ko da gledam da cu se kajat sto nisam i ja
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6729 Re: Veliki Brat 2013
Oca mi podrhatava mu glas ko pred smrtnu kaznu. On bi fakat mogao umrijeti ako ne pobijedi.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6730 Re: Veliki Brat 2013
Unitedforever wrote:Nemoj pjevat je najjača scena koja se desila!
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6731 Re: Veliki Brat 2013
Sad mi je svejedno ko ce pobijediti 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6732 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:daj furas?thesting wrote:Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.![]()
ko da gledam da cu se kajat sto nisam i ja
Pa imas jos vremena. Glasaj!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6733 Re: Veliki Brat 2013
Zarko, sta rece bolan

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6734 Re: Veliki Brat 2013
Poslao ti balzakamiliana wrote:Sad mi je svejedno ko ce pobijediti
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#6735 Re: Veliki Brat 2013
nekad treba i u tehniku ulagatismijesak wrote:cuj to konkurentna mislisdidžej wrote:
pa brate za slijedeci vb nabavi malo brzi komp.
ovako nisi konkurentan.
hebe me ovaj tablet na kojem nema flasha
nije sve u brzini
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6736 Re: Veliki Brat 2013
slavko je trebao da pobijedi, najjaci lik u kuci, realno.
poslije sindi, normalno.
poslije sindi, normalno.
-
pepe le frr
- Posts: 57
- Joined: 13/12/2009 14:47
#6737 Re: Veliki Brat 2013
Jaoooooo ovog Topa paćenika, uvlakača dajte mu pare nek se goni bjednik.Pa kad mu vidim onu obješenu"udjelite mi koju marku" facu dođe mi da se izrigam
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6738 Re: Veliki Brat 2013
imas pravomentalist wrote:
nekad treba i u tehniku ulagati
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6739 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:Poslao ti balzakamiliana wrote:Sad mi je svejedno ko ce pobijediti
mišure amore
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6740 Re: Veliki Brat 2013
nemoj zaebavat, što bi rek'o ekremdidžej wrote:slavko je trebao da pobijedi, najjaci lik u kuci, realno.
poslije sindi, normalno.
- thesting
- Posts: 277
- Joined: 21/04/2010 12:56
#6741 Re: Veliki Brat 2013
Jedan glas 0.56km, mirna savjest neprocjenjivoNot My Idea wrote:daj furas?thesting wrote:Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.![]()
ko da gledam da cu se kajat sto nisam i ja
P.S. nisam siguran koje tacna cijena sms-a da ne bude da sam nesto slagao.
Last edited by thesting on 06/05/2013 23:18, edited 1 time in total.
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#6742 Re: Veliki Brat 2013
fkt, halal mu bilopepe le frr wrote:Jaoooooo ovog Topa paćenika, uvlakača dajte mu pare nek se goni bjednik.Pa kad mu vidim onu obješenu"udjelite mi koju marku" facu dođe mi da se izrigam
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6743 Re: Veliki Brat 2013
usro je sa onim srbovanjem, ali smiješan likdidžej wrote:slavko je trebao da pobijedi, najjaci lik u kuci, realno.
poslije sindi, normalno.
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#6744 Re: Veliki Brat 2013
pepe le frr wrote:Jaoooooo ovog Topa paćenika, uvlakača dajte mu pare nek se goni bjednik.Pa kad mu vidim onu obješenu"udjelite mi koju marku" facu dođe mi da se izrigam
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6745 Re: Veliki Brat 2013
desi se, sto jest'-jest'.smijesak wrote:ma nista..zaboravi, desi se to i najboljimadidžej wrote:
j.biga, ne mogu vise upratit' ko je musko, ko je zensko, milion nekih nikova...
izvini.(mislim da tako nesto ava neki dan rece)
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6746 Re: Veliki Brat 2013
Da se pripremimo..glavni fazoni na farmi su 'Nemo' za'ebavat' i ''Gud baj carli'' 
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6747 Re: Veliki Brat 2013
Ma ova patetična soha je već odavno proglašena pobjednikom, ovo ostalo je samo nepotrebna dramaturgija. A ovo sa ovim glasovima je stvarno postalo odvratno. Još malo pa će se glasati koji će voditelj voditi dnevnik naveče, može i sms porukom.
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6749 Re: Veliki Brat 2013
Hajde Žarko,hajde
I daj Topu cenera,nemoj zaboraviti.
I daj Topu cenera,nemoj zaboraviti.
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6750 Re: Veliki Brat 2013
I j... mi sve.klavirdžija wrote:Četirrri mi sina.
