Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#6726 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

ovog ce jadnika herc opalit keve mi :D
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6727 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

didžej wrote:
j.biga, ne mogu vise upratit' ko je musko, ko je zensko, milion nekih nikova...
izvini. :)
ma nista..zaboravi, desi se to i najboljima :D (mislim da tako nesto ava neki dan rece) ;-)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6728 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

thesting wrote:Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.
daj furas? :lol:

ko da gledam da cu se kajat sto nisam i ja :hmpf:
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#6729 Re: Veliki Brat 2013

Post by Unitedforever »

Oca mi podrhatava mu glas ko pred smrtnu kaznu. On bi fakat mogao umrijeti ako ne pobijedi.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6730 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

Unitedforever wrote:Nemoj pjevat je najjača scena koja se desila!
:lol:

User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6731 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Sad mi je svejedno ko ce pobijediti :oops:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6732 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Not My Idea wrote:
thesting wrote:Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.
daj furas? :lol:

ko da gledam da cu se kajat sto nisam i ja :hmpf:

Pa imas jos vremena. Glasaj! :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6733 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Zarko, sta rece bolan :lol: :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6734 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

amiliana wrote:Sad mi je svejedno ko ce pobijediti :oops:
Poslao ti balzak :ruza:
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#6735 Re: Veliki Brat 2013

Post by mentalist »

smijesak wrote:
didžej wrote:
pa brate za slijedeci vb nabavi malo brzi komp.
ovako nisi konkurentan.
cuj to konkurentna mislis
hebe me ovaj tablet na kojem nema flasha
nije sve u brzini :evil:
nekad treba i u tehniku ulagati :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6736 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

slavko je trebao da pobijedi, najjaci lik u kuci, realno.
poslije sindi, normalno.
pepe le frr
Posts: 57
Joined: 13/12/2009 14:47

#6737 Re: Veliki Brat 2013

Post by pepe le frr »

Jaoooooo ovog Topa paćenika, uvlakača dajte mu pare nek se goni bjednik.Pa kad mu vidim onu obješenu"udjelite mi koju marku" facu dođe mi da se izrigam
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6738 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

mentalist wrote:
nekad treba i u tehniku ulagati :D
imas pravo :mrgreen:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6739 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Not My Idea wrote:
amiliana wrote:Sad mi je svejedno ko ce pobijediti :oops:
Poslao ti balzak :ruza:

mišure amore :srce: hoš i ti s nama na farmu 8-)
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6740 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

didžej wrote:slavko je trebao da pobijedi, najjaci lik u kuci, realno.
poslije sindi, normalno.
nemoj zaebavat, što bi rek'o ekrem :razz:
User avatar
thesting
Posts: 277
Joined: 21/04/2010 12:56

#6741 Re: Veliki Brat 2013

Post by thesting »

Not My Idea wrote:
thesting wrote:Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.
daj furas? :lol:

ko da gledam da cu se kajat sto nisam i ja :hmpf:
Jedan glas 0.56km, mirna savjest neprocjenjivo :)

P.S. nisam siguran koje tacna cijena sms-a da ne bude da sam nesto slagao.
Last edited by thesting on 06/05/2013 23:18, edited 1 time in total.
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#6742 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

pepe le frr wrote:Jaoooooo ovog Topa paćenika, uvlakača dajte mu pare nek se goni bjednik.Pa kad mu vidim onu obješenu"udjelite mi koju marku" facu dođe mi da se izrigam
fkt, halal mu bilo :-?
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6743 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:slavko je trebao da pobijedi, najjaci lik u kuci, realno.
poslije sindi, normalno.
usro je sa onim srbovanjem, ali smiješan lik
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#6744 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

pepe le frr wrote:Jaoooooo ovog Topa paćenika, uvlakača dajte mu pare nek se goni bjednik.Pa kad mu vidim onu obješenu"udjelite mi koju marku" facu dođe mi da se izrigam
:thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6745 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

smijesak wrote:
didžej wrote:
j.biga, ne mogu vise upratit' ko je musko, ko je zensko, milion nekih nikova...
izvini. :)
ma nista..zaboravi, desi se to i najboljima :D (mislim da tako nesto ava neki dan rece) ;-)
desi se, sto jest'-jest'. :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6746 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Da se pripremimo..glavni fazoni na farmi su 'Nemo' za'ebavat' i ''Gud baj carli'' :D
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#6747 Re: Veliki Brat 2013

Post by Unitedforever »

Ma ova patetična soha je već odavno proglašena pobjednikom, ovo ostalo je samo nepotrebna dramaturgija. A ovo sa ovim glasovima je stvarno postalo odvratno. Još malo pa će se glasati koji će voditelj voditi dnevnik naveče, može i sms porukom.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6748 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Četirrri mi sina. :D
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6749 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Hajde Žarko,hajde :bih: :bih: :bih: :bih:
I daj Topu cenera,nemoj zaboraviti.
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#6750 Re: Veliki Brat 2013

Post by Unitedforever »

klavirdžija wrote:Četirrri mi sina. :D
I j... mi sve. :D
Locked