stari je grb nije noviado1230 wrote:ma ne moguce je da je original, neka replika jeste. ja sam narucio plavi isto na ebay-uamortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
ado1230
- Posts: 133
- Joined: 19/10/2013 01:26
#6701 Re: Dres reprezentacije BiH
- amortizer
- Posts: 897
- Joined: 30/05/2007 22:00
#6702 Re: Dres reprezentacije BiH
Original ADIADSMustang1 wrote:Sto znaci da je ovaj kvalitetniji od orginala ?Sitijevac2011 wrote:Ne, pogledaj amblem. Ovdje je šiven, na originalu je ljepljen.amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
- razumibezumlje
- Posts: 84
- Joined: 27/03/2007 13:47
- amortizer
- Posts: 897
- Joined: 30/05/2007 22:00
#6704 Re: Dres reprezentacije BiH
ovo je 80!razumibezumlje wrote:sad narucen za 70 ojrica ....![]()
(https://www.fussballoutlet24.de/adidas- ... 345118869/)
- razumibezumlje
- Posts: 84
- Joined: 27/03/2007 13:47
#6705 Re: Dres reprezentacije BiH
amortizer wrote:ovo je 80!razumibezumlje wrote:sad narucen za 70 ojrica ....![]()
(https://www.fussballoutlet24.de/adidas- ... 345118869/)
kad se prijavis na stranici dobijes cenera za prvu kupovinu ... znaci 70
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#6706 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma ne znam sto se jos zalijecete sa ovim po nekakvim zklj stranicama.
Znaci nema jos u prodavnicama al ima na zdlfkfj.com. Meni je to sumnjivo.
Onda komotno mozete kupiti stock dres i zalijepite fino grb, broj za cenera.
I btw. ne mogu da vjerujem da Adidas nije isporucio dresove u Bosnu i Hercegovinu, zemlju kojoj je sponzor. A proslo je evo 6 dana.
Pa jebemu ja bih imao spremne dresove u skladistu 31. maja u 23:59 i samo bi ih sutra razasuo po citavoj zemlji. Totalno neprofesionalno od strane saveza i adidasa, boga alaha pitaj sta su oni dogovorili. Otisli u Brazil, oni su svoje dobili, a vi se jebajite po ebayu i sa kinezima.
Il ovi u adidasu kontaju jebo dole tu sirotinju, ionako ih ne mogu priustiti.
Znaci nema jos u prodavnicama al ima na zdlfkfj.com. Meni je to sumnjivo.
Onda komotno mozete kupiti stock dres i zalijepite fino grb, broj za cenera.
I btw. ne mogu da vjerujem da Adidas nije isporucio dresove u Bosnu i Hercegovinu, zemlju kojoj je sponzor. A proslo je evo 6 dana.
Pa jebemu ja bih imao spremne dresove u skladistu 31. maja u 23:59 i samo bi ih sutra razasuo po citavoj zemlji. Totalno neprofesionalno od strane saveza i adidasa, boga alaha pitaj sta su oni dogovorili. Otisli u Brazil, oni su svoje dobili, a vi se jebajite po ebayu i sa kinezima.
Il ovi u adidasu kontaju jebo dole tu sirotinju, ionako ih ne mogu priustiti.
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6707 Re: Dres reprezentacije BiH
Oficijelni shop saveza
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#6708 Re: Dres reprezentacije BiH
Sport Münzinger München tel.089290300 upravo stiglo 200 dresova , plavi i bijeli.
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6709 Re: Dres reprezentacije BiH
Jebote ljudi otvorili shop prije godinu i nesto i jos nema online kupovina,alasalamet

-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6711 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
[quote="Kaunas"]
Last edited by missko on 05/06/2014 13:02, edited 1 time in total.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6712 Re: Dres reprezentacije BiH
Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#6713 Re: Dres reprezentacije BiH
Bolje neg' u ŠveckojŠveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#6714 Re: Dres reprezentacije BiH
Slabo, to je trećina prosječne plate u BiH.Šveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6715 Re: Dres reprezentacije BiH
Dosta ljudi kako u Bosni tako i u SWE nisu bas zainteresovani za kupovinu novog dresa, zato pitam.
Koliko uopste adidas shopova ima u BIH, 3-4?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Koliko uopste adidas shopova ima u BIH, 3-4?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#6716 Re: Dres reprezentacije BiH
clarion_ wrote:Slabo, to je trećina prosječne plate u BiH.Šveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Cuj ovog slabo, pa bolje ce se ovdje prodavati nego po sveckoj, danskoj, norveskoj i nama obecanoj njemackoj.
Mozda cak da mi posaljemo ovim dijasporcima koji dres da imaju jer vidis da je kod njih kriza.
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#6717 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima ih vise nego u SWE vjeruj mi, kod nas su Adidas shopovi na pijaci, tako da svaka pijaca ima i adidas shop.Šveđanin wrote:Dosta ljudi kako u Bosni tako i u SWE nisu bas zainteresovani za kupovinu novog dresa, zato pitam.
Koliko uopste adidas shopova ima u BIH, 3-4?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Mos online kupovat.. pogledaj evo www.sirano. ba
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#6718 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma ima i ovdje ljudi sa lovom.Šveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
+ sad dolazi i dijaspora kojoj je 80 EUR ko nama ovdje da je 20 maraka
Dobro su se i ovi iz saveza sjetili, ajd barem ce eto pocet prodaja prije SP i kod nas.
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#6719 Re: Dres reprezentacije BiH
hoce li ovi u savezovom shopu biti originali.
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#6720 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma jok, šije ih jedan Nusro iz Gornjih velešića u garaži
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6721 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH
Moraju.karanana wrote:hoce li ovi u savezovom shopu biti originali.
I dalje mi je cudno kako se nije izvuklo vise iz ovoga. Pa mogao se napraviti dogadjaj o kojem bi se pricalo danima.
Gosti, hostese, tv prenos, predstavljanje dresa? baloni ovo ono.. uzivo u 23:59 odbrojavanje i pustanje u prodaju.. prije toga promocija ko dodje kupiti taj odmah ponoci dobija u pola cijene recimo.. nije to nesto puno para na sta se sve trosi tako da..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- amortizer
- Posts: 897
- Joined: 30/05/2007 22:00
#6722 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakva dezinformacija!frngla wrote:Ma jok, šije ih jedan Nusro iz Gornjih velešića u garaži
Nusro je samo vlasnik "licence", a lik nije krojac.
Ruzdija je glavni mOOjstor!
-
alenmahovic
- Posts: 8
- Joined: 29/08/2008 16:29
#6723 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo, posto Adidas jos uvijek nije uradio nas jedinstveni dizajn dresa, htio sam sa svima podijeliti svoje skromno misljenje kako zamisljam novi specificni dizajn za nase Zmajeve. Posto su izbacili ljiljane iz grba, nema sanse da ih stave i na dres, pa sam tako zaobisao tu mogucnost. Dakle, stavio sam motive i boje koje bi mogle jasno govoriti da se radi o nama. Dizajn je radjen na bazi Adidas Condivo 14 dresa, ali naravno moze se doraditi i primijeniti na neki drugi Adidas tip dresa.








- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#6724 Re: Dres reprezentacije BiH
meni se ne svidja. previse je kichasto. bilo je ranije finih personaliziranih ali diskretniih prijedloga dizajna.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#6725 Re: Dres reprezentacije BiH
zvijezda puno manja i samo nijansu tamnija ili svjetlija od ostatka dresa,ovako je dosta kicasto
