Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6701 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

ado1230 wrote:
amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
ma ne moguce je da je original, neka replika jeste. ja sam narucio plavi isto na ebay-u
stari je grb nije novi
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#6702 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by amortizer »

Mustang1 wrote:
Sitijevac2011 wrote:
amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
Ne, pogledaj amblem. Ovdje je šiven, na originalu je ljepljen.
Sto znaci da je ovaj kvalitetniji od orginala ? :lol:
Original ADIADS :)
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#6704 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by amortizer »

razumibezumlje wrote:sad narucen za 70 ojrica .... :bih:

(https://www.fussballoutlet24.de/adidas- ... 345118869/)
ovo je 80!
User avatar
razumibezumlje
Posts: 84
Joined: 27/03/2007 13:47

#6705 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by razumibezumlje »

amortizer wrote:
razumibezumlje wrote:sad narucen za 70 ojrica .... :bih:

(https://www.fussballoutlet24.de/adidas- ... 345118869/)
ovo je 80!

kad se prijavis na stranici dobijes cenera za prvu kupovinu ... znaci 70
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#6706 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

Ma ne znam sto se jos zalijecete sa ovim po nekakvim zklj stranicama.
Znaci nema jos u prodavnicama al ima na zdlfkfj.com. Meni je to sumnjivo.

Onda komotno mozete kupiti stock dres i zalijepite fino grb, broj za cenera. :roll:

I btw. ne mogu da vjerujem da Adidas nije isporucio dresove u Bosnu i Hercegovinu, zemlju kojoj je sponzor. A proslo je evo 6 dana. :roll:

Pa jebemu ja bih imao spremne dresove u skladistu 31. maja u 23:59 i samo bi ih sutra razasuo po citavoj zemlji. Totalno neprofesionalno od strane saveza i adidasa, boga alaha pitaj sta su oni dogovorili. Otisli u Brazil, oni su svoje dobili, a vi se jebajite po ebayu i sa kinezima. :roll: :run:

Il ovi u adidasu kontaju jebo dole tu sirotinju, ionako ih ne mogu priustiti.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#6707 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Image :D :D

Oficijelni shop saveza :izet:
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#6708 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Sport Münzinger München tel.089290300 upravo stiglo 200 dresova , plavi i bijeli.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#6709 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Jebote ljudi otvorili shop prije godinu i nesto i jos nema online kupovina,alasalamet :-) :-)
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#6710 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

79,95 €
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6711 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

[quote="Kaunas"]
Last edited by missko on 05/06/2014 13:02, edited 1 time in total.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6712 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6713 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Šveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Bolje neg' u Šveckoj
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#6714 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by clarion_ »

Šveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Slabo, to je trećina prosječne plate u BiH.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6715 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Dosta ljudi kako u Bosni tako i u SWE nisu bas zainteresovani za kupovinu novog dresa, zato pitam.

Koliko uopste adidas shopova ima u BIH, 3-4?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#6716 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by moa »

clarion_ wrote:
Šveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Slabo, to je trećina prosječne plate u BiH.

Cuj ovog slabo, pa bolje ce se ovdje prodavati nego po sveckoj, danskoj, norveskoj i nama obecanoj njemackoj.
Mozda cak da mi posaljemo ovim dijasporcima koji dres da imaju jer vidis da je kod njih kriza.

:mrgreen:
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#6717 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by moa »

Šveđanin wrote:Dosta ljudi kako u Bosni tako i u SWE nisu bas zainteresovani za kupovinu novog dresa, zato pitam.

Koliko uopste adidas shopova ima u BIH, 3-4?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Ima ih vise nego u SWE vjeruj mi, kod nas su Adidas shopovi na pijaci, tako da svaka pijaca ima i adidas shop.
Mos online kupovat.. pogledaj evo www.sirano. ba
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#6718 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

Šveđanin wrote:Sta mislite kako ce teci prodaja dresa u Bosni po ovoj standard cijeni od 80 eura?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Ma ima i ovdje ljudi sa lovom.
+ sad dolazi i dijaspora kojoj je 80 EUR ko nama ovdje da je 20 maraka :D

Dobro su se i ovi iz saveza sjetili, ajd barem ce eto pocet prodaja prije SP i kod nas.
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#6719 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

hoce li ovi u savezovom shopu biti originali.
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#6720 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by frngla »

Ma jok, šije ih jedan Nusro iz Gornjih velešića u garaži
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6721 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

karanana wrote:hoce li ovi u savezovom shopu biti originali.
Moraju.

I dalje mi je cudno kako se nije izvuklo vise iz ovoga. Pa mogao se napraviti dogadjaj o kojem bi se pricalo danima.

Gosti, hostese, tv prenos, predstavljanje dresa? baloni ovo ono.. uzivo u 23:59 odbrojavanje i pustanje u prodaju.. prije toga promocija ko dodje kupiti taj odmah ponoci dobija u pola cijene recimo.. nije to nesto puno para na sta se sve trosi tako da..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#6722 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by amortizer »

frngla wrote:Ma jok, šije ih jedan Nusro iz Gornjih velešića u garaži
Kakva dezinformacija!

Nusro je samo vlasnik "licence", a lik nije krojac.
Ruzdija je glavni mOOjstor!
alenmahovic
Posts: 8
Joined: 29/08/2008 16:29

#6723 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by alenmahovic »

Evo, posto Adidas jos uvijek nije uradio nas jedinstveni dizajn dresa, htio sam sa svima podijeliti svoje skromno misljenje kako zamisljam novi specificni dizajn za nase Zmajeve. Posto su izbacili ljiljane iz grba, nema sanse da ih stave i na dres, pa sam tako zaobisao tu mogucnost. Dakle, stavio sam motive i boje koje bi mogle jasno govoriti da se radi o nama. Dizajn je radjen na bazi Adidas Condivo 14 dresa, ali naravno moze se doraditi i primijeniti na neki drugi Adidas tip dresa.

Image

Image

Image

Image
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#6724 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

meni se ne svidja. previse je kichasto. bilo je ranije finih personaliziranih ali diskretniih prijedloga dizajna.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6725 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bingov buraz »

zvijezda puno manja i samo nijansu tamnija ili svjetlija od ostatka dresa,ovako je dosta kicasto
Post Reply