crnoplavo wrote:Not My Idea wrote:De nek neko ode do Jagomira i vidi imal mjesta
i da me zadrze...
neka hvala
ko hoce nek ide sam
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- ČičineBrčine
- Posts: 676
- Joined: 04/04/2013 14:02
#6701 Re: Veliki Brat 2013
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6702 Re: Veliki Brat 2013
Mislim da se i ona čudi sama sebi kad se gleda.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6703 Re: Veliki Brat 2013
Kakva bi se sve ispitivanja dala na njoj vrsiti 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6704 Re: Veliki Brat 2013
Zubizareta wrote:kisni indijanac wrote:meni je ova splitska mahnitura draga....![]()
top pobjeđuje, sve je farsa, ako me ne demantuju sa žarkom![]()
Da nije bilo mahniture, bilo bi dosadno gledat one svece
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6705 Re: Veliki Brat 2013
j.biga, ne mogu vise upratit' ko je musko, ko je zensko, milion nekih nikova...smijesak wrote:cuj to konkurentna mislisdidžej wrote:
pa brate za slijedeci vb nabavi malo brzi komp.
ovako nisi konkurentan.
hebe me ovaj tablet na kojem nema flasha
nije sve u brzini
izvini.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#6706 Re: Veliki Brat 2013
A u 3 pm ova brze trci na stiklama nego ja u patikama 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6707 Re: Veliki Brat 2013
RED SKY wrote:Mislim da se i ona čudi sama sebi kad se gleda.
hercegovac, đes bio ranije
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6708 Re: Veliki Brat 2013
"Necu psovat, ispricavam se, na vas Vaskrs"
WHAT?
WHAT?
-
terremoto
- Posts: 387
- Joined: 03/07/2012 19:28
#6709 Re: Veliki Brat 2013
Ispreskaka ona Marijanu,ni na jedno pitanje joj ne odgovori 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6710 Re: Veliki Brat 2013
cuj ispreskaka ona Marijanuterremoto wrote:Ispreskaka ona Marijanu,ni na jedno pitanje joj ne odgovori
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6711 Re: Veliki Brat 2013
nije normalna 
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6712 Re: Veliki Brat 2013
Nemoj pjevat je najjača scena koja se desila!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6713 Re: Veliki Brat 2013
Mijenjaj fazon je bilo genijalno

- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6714 Re: Veliki Brat 2013
Top,osvoji ti drugo mjesto.
Hajde za raju.
Taman kao da srebrna medalja nije uspjeh?
Neka ti ona da poticaj da budeš još jači bolji pakšu pa da u narednom 'rialitiju' doguraš do prvog mjesta.
Ti si sportaš,ne posustaj.
Hajde za raju.
Taman kao da srebrna medalja nije uspjeh?
Neka ti ona da poticaj da budeš još jači bolji pakšu pa da u narednom 'rialitiju' doguraš do prvog mjesta.
Ti si sportaš,ne posustaj.
Last edited by RED SKY on 06/05/2013 23:09, edited 1 time in total.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6715 Re: Veliki Brat 2013
sta ono zali VendiJA?

-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6716 Re: Veliki Brat 2013
Pored Sorajine torte za Maju NikolicUnitedforever wrote:Nemoj pjevat je najjača scena koja se desila!
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6717 Re: Veliki Brat 2013
Volkuša će svršit od sreće ako Topić pobijedi, po prvi put u pet godina...
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6718 Re: Veliki Brat 2013
Jogurt razblazen s vodom, da izvinesNot My Idea wrote:sta ono zali VendiJA?![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6719 Re: Veliki Brat 2013
ne mogu da se nagledam sindijeve zgodnoce.

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6720 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Volkuša će svršit od sreće ako Topić pobijedi, po prvi put u pet godina...
fak, am gona mis ju gajs
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6721 Re: Veliki Brat 2013
Al u jednom je u pravu, nije ona kriva sto je Zeljko dopustio dusmanima da rade od njega sta hoce.
P.S. ne napadajte me, sta cu kad vjerujem u ljubav

P.S. ne napadajte me, sta cu kad vjerujem u ljubav
- thesting
- Posts: 277
- Joined: 21/04/2010 12:56
#6722 Re: Veliki Brat 2013
Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6723 Re: Veliki Brat 2013
Evo Topa u ispovjedaonici. Malo patetike za kraj.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6724 Re: Veliki Brat 2013
Ja kad god vidim Slavka, odmah kez na licu. Imao je i on jakih momenata, mora se priznati

- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6725 Re: Veliki Brat 2013
Jedno znam.
Ako Topovski pobjedi,neću gledati ostatak emisije.
Tu patetiku,tu lažnu ljubav i prijateljstvo.
Mučno će mi to biti.
Ako Topovski pobjedi,neću gledati ostatak emisije.
Tu patetiku,tu lažnu ljubav i prijateljstvo.
Mučno će mi to biti.
