Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
ČičineBrčine
Posts: 676
Joined: 04/04/2013 14:02

#6701 Re: Veliki Brat 2013

Post by ČičineBrčine »

crnoplavo wrote:
Not My Idea wrote:De nek neko ode do Jagomira i vidi imal mjesta :-?

i da me zadrze...
neka hvala
ko hoce nek ide sam
:thumbup:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6702 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Mislim da se i ona čudi sama sebi kad se gleda.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6703 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Kakva bi se sve ispitivanja dala na njoj vrsiti :-)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6704 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Zubizareta wrote:
kisni indijanac wrote:meni je ova splitska mahnitura draga.... :-D

top pobjeđuje, sve je farsa, ako me ne demantuju sa žarkom :)
:thumbup:

Da nije bilo mahniture, bilo bi dosadno gledat one svece :skoljka:

:thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6705 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

smijesak wrote:
didžej wrote:
pa brate za slijedeci vb nabavi malo brzi komp.
ovako nisi konkurentan.
cuj to konkurentna mislis
hebe me ovaj tablet na kojem nema flasha
nije sve u brzini :evil:
j.biga, ne mogu vise upratit' ko je musko, ko je zensko, milion nekih nikova...
izvini. :)
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#6706 Re: Veliki Brat 2013

Post by Mustang1 »

A u 3 pm ova brze trci na stiklama nego ja u patikama :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6707 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

RED SKY wrote:Mislim da se i ona čudi sama sebi kad se gleda.
:lol:

hercegovac, đes bio ranije :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6708 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

"Necu psovat, ispricavam se, na vas Vaskrs"


WHAT? :mrgreen:
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#6709 Re: Veliki Brat 2013

Post by terremoto »

Ispreskaka ona Marijanu,ni na jedno pitanje joj ne odgovori :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6710 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

terremoto wrote:Ispreskaka ona Marijanu,ni na jedno pitanje joj ne odgovori :lol:
cuj ispreskaka ona Marijanu :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6711 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

nije normalna :lol:
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#6712 Re: Veliki Brat 2013

Post by Unitedforever »

Nemoj pjevat je najjača scena koja se desila!
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6713 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Mijenjaj fazon je bilo genijalno :lol: :lol: :lol:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6714 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Top,osvoji ti drugo mjesto.
Hajde za raju.
Taman kao da srebrna medalja nije uspjeh?
Neka ti ona da poticaj da budeš još jači bolji pakšu pa da u narednom 'rialitiju' doguraš do prvog mjesta.
Ti si sportaš,ne posustaj.
Last edited by RED SKY on 06/05/2013 23:09, edited 1 time in total.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6715 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

sta ono zali VendiJA? :shock: :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6716 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Unitedforever wrote:Nemoj pjevat je najjača scena koja se desila!
Pored Sorajine torte za Maju Nikolic :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6717 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Volkuša će svršit od sreće ako Topić pobijedi, po prvi put u pet godina...
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6718 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Not My Idea wrote:sta ono zali VendiJA? :shock: :lol:
Jogurt razblazen s vodom, da izvines :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6719 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

ne mogu da se nagledam sindijeve zgodnoce. :D :-)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6720 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

klavirdžija wrote:Volkuša će svršit od sreće ako Topić pobijedi, po prvi put u pet godina...
:lol:

fak, am gona mis ju gajs :mrgreen:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6721 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

Al u jednom je u pravu, nije ona kriva sto je Zeljko dopustio dusmanima da rade od njega sta hoce.

P.S. ne napadajte me, sta cu kad vjerujem u ljubav :srce: :D
User avatar
thesting
Posts: 277
Joined: 21/04/2010 12:56

#6722 Re: Veliki Brat 2013

Post by thesting »

Ja sam poslao jedan glas sa Zarka da mi je savjest mirna pa makar bila pljacka i produkcija odlucivala ko pobjedjuje nevezano za glasove. Ali ako postoji ikakva sansa da doprinesem da Top ne pobijedi moram probati.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6723 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Evo Topa u ispovjedaonici. Malo patetike za kraj.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6724 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ja kad god vidim Slavka, odmah kez na licu. Imao je i on jakih momenata, mora se priznati :lol: :lol:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6725 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Jedno znam.
Ako Topovski pobjedi,neću gledati ostatak emisije.
Tu patetiku,tu lažnu ljubav i prijateljstvo.
Mučno će mi to biti.
Locked