Daryl Dixon wrote:svaka cast!![]()
Najjaci lik...od pocetka do kraja
Scena u autu s bocom, i jos motorhead u pozadini -
Moderator: _BataZiv_0809
Daryl Dixon wrote:svaka cast!![]()
Merle jeste bio nasilnik bez skrupula, ali Daryl....kod njega je uvijek bila ona neka linija koju nije prelazio kad je u pitanju njegova ekipa.Daryl Dixon wrote:kako nije, kad se sjetim prve dvije sezone i njega i derila koji su bili bukvalno nasilnici, živjeli drugačijim stilom života i odmah su se uklopili u post apokalipticno vrijeme u kojem su se zadesili, ne bi mi bilo zao recimo da jedan Glen sada zagine ili Eugene, why not![]()
ala gdje to necu znati buraz nego sam davne 2010-e godine gledao prvu sezonu pa sam vidis i zaboravio kad i u koliko epizoda je brat glumio, halali..al-em wrote:A ne znas da ti je buraz bio sam u prve dvije tri epizode prve sezone, ostavili ga na krovu na pocetku i nismo ga gledali do guvernera.
naravno, zato mi je gotivan sto je odan ekipi i sto napada svakoga ko ih dirne kao kakav alfa.. a recimo kad bi se desila neka delikatna situacija a jos mu je buraz u blizini, onda ne razmislja o posljedicama odmah udara u kost.. tek kad je upoznao onu malu plavku Beth - onda je kao i omeksaoTomahawk11 wrote:Merle jeste bio nasilnik bez skrupula, ali Daryl....kod njega je uvijek bila ona neka linija koju nije prelazio kad je u pitanju njegova ekipa.Daryl Dixon wrote:kako nije, kad se sjetim prve dvije sezone i njega i derila koji su bili bukvalno nasilnici, živjeli drugačijim stilom života i odmah su se uklopili u post apokalipticno vrijeme u kojem su se zadesili, ne bi mi bilo zao recimo da jedan Glen sada zagine ili Eugene, why not![]()
Prema ostalima, da. Tu je vec reagovao bez da trepneTipa onih motorista kad ih odnese granatom
Na srpskom su, izdaje ih Darkwood koji također izdaje ove mange. Trenutno nemaš nigdje kupit prvi broj, čak je i u Darkwoodu nestalo. Imaš lika na pijaci kod Konzuma/Mercatora na socijalnom i on to nabavljar_faruk wrote:jesu li ovi stripovi koji se kod nas prodaju na engleskom?
Pandakonda wrote:Na srpskom su, izdaje ih Darkwood koji također izdaje ove mange. Trenutno nemaš nigdje kupit prvi broj, čak je i u Darkwoodu nestalo. Imaš lika na pijaci kod Konzuma/Mercatora na socijalnom i on to nabavljar_faruk wrote:jesu li ovi stripovi koji se kod nas prodaju na engleskom?
znaci njega jedva cekam da neko likvidira.. toliko mi je ogavan lik to je nevjerovatno..Pandakonda wrote:Sneak peek![]()
dobar mu prslukPandakonda wrote:Sneak peek![]()
Vala volio bi da Negan ubije Daryla samo da se ovaj nema na koga furatDaryl Dixon wrote:dobar mu prslukPandakonda wrote:Sneak peek![]()
![]()
Ništa od toga.Pandakonda wrote: Vala volio bi da Negan ubije Daryla samo da se ovaj nema na koga furat
Chmoljo wrote:odlgedao sam napokon sve... šta reći, sekiram se bezveze...![]()
evo da ne spojlam ako još neko nije gledao... dakle slijedi SPOILER:
nije meni što je Negan nalupo nekoga od njih. ok, jasno mi je da je od nečije glave ostala samo čorba (one slike što ih je Glenn gledao kada su ubijali Spasitelje), znao sam da će se to desiti, bilo je preteško izbjeći taj spoiler...
najstrašnija mi je scena sa onim balvanima kojima su im prepriječili put. tu se vidjelo u šta su se uvalili. tu se vidjelo koliko blage veze nemaju, i koliko je nestalo Rickove kurčevitosti u odnosu na prividno sličnu situaciju u Terminusu (ubiću te sa tim nožem koji si mi uzeo). žao bi mi bilo Abrahama. ima urnebesne izjave ( I apologize for questioning your skills. You know how to bite a dick, Eugene. I mean that with the utmost of respect. )ali me navodi da bi on upravo mogao biti pretučen to što je našao svoju svrhu i mir sa Sašom i "pravljenjem još jednog šupka na svijetu". obično su takvi likovi prvi za odstrel. (Diana sa svojim planovima za Alexandriu, Rickova plavuša sa svojim ohrabrujućim govorom, Dennise sa psihološkim seciranjem Rosite i isto monologom o tome kako je napokon našla svoju svrhu bla bla truć...)
da je napravio dijete Saši, bio bih 100% siguran da je on, ovako bar ostaje neka nada da nije, nego onaj Eugene, jer je i on stisno muda napokon. a i predao je Ricku uputstvo kako praviti metke, tako da nije toliki gubitak za ekipu.
Glenna bi mi bilo žao zbog Maggie. simpatičan mi je njen lik, nije patetičan zasad.
a eto vidjećemo uskoro... volio bih vidjeti naznake nekog kraja... nadam se da završetak neće biti zbrda zdola kada jednom neminovno opadne interes za seriju.