Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6676 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Teletubbies wrote:Ne znam jel iko primjetio kako je negdje u 69 minuti Džeki visio onaj grb saveza,tačnije odlijepio se do pola :lol:
Jesam ja primjetio kako se na dresu Begovića odlijepilo slovo B na utakmici protiv O. Slonovače. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11658
Joined: 15/01/2010 18:31

#6677 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jack Be Nimble »

Eh da hoce da izbace Sambu u bojama BiH ili barem da ima grb. To bi bila prava stvar.
Rob_Atl
Posts: 6007
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#6678 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Rob_Atl »

Image

Prijateljj uzeo u cikagu sad, u adidas radnji
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#6679 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by jeza u ledja »

tu nema kvacica, juce na utakmici su bile :-)

ja uzeo, bez imena i broja.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6680 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bingov buraz »

meni juce stiglo from Hong Kong,20 dolara ima cak i 3 linije,pise i Adizero :D ,posluzice za svjetsko jer nema sanse da orginal zbavim u tako kratkom roku
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#6681 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Infaze Studio »

505sCrtom wrote:
Infaze Studio wrote:Ja, valjda su njihovi domaci zeleni..? ONako nebi reko neg' Holandija :-)
holandski dresovi su svijetliji od meksickih. i holandjani nose bijeli sorc. meksikanci crni.
Aha OK... Thnx :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6682 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sumirprimus »

Rob_Atl wrote:Image

Prijateljj uzeo u cikagu sad, u adidas radnji
plaavi plaavi :bih:
ma dresovi su nam odlicni,jos da nam se posreci u njima na sp... :izet:
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#6683 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by leo karan »

Dajte neki pouzdan online shop iz azije da narucim dres... :)
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#6684 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by plagijator1975 »

bingov buraz wrote:meni juce stiglo from Hong Kong,20 dolara ima cak i 3 linije,pise i Adizero :D ,posluzice za svjetsko jer nema sanse da orginal zbavim u tako kratkom roku
Daj link može i u PP :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#6685 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ovdje baci link ako ima bijeli i ja cu uzeti :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6686 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bingov buraz »

aliexpress,vidim sad ih ima dosta vise da prodaju,trebalo je 10 dana da dodje u BiH i trazite da stave broj i ime,mi smo uzeli od ovog http://m.aliexpress.com/item/1830318672.html, grb je stari
nadam se da nece moderacija obrisati
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6687 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Hajoj agonije, izgleda da nece biti vremena da se nabavi dres prije SP.

Javljajte ljudi ako sta znate..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#6688 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

A nema znaka adidasa ? Gdje ima znak kupit da mama prisije :lol: I ja cu to kupiti ne pada mi na pamet izvaliti preko 100 KM za dres nisam u dijaspori da se prepucavam sa komsijom :D
Je'l izgleda bar malo moderno ono uz ruku ili je samo obicna majica sa grbom :D
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6689 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

leo karan wrote:Dajte neki pouzdan online shop iz azije da narucim dres... :)
sta ce ti iz azije kad mahir iz zenice prodajeja narucio od njega
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#6690 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Imate te dresove u konzumu.
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#6691 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Timotije »

Šveđanin wrote:Hajoj agonije, izgleda da nece biti vremena da se nabavi dres prije SP.

Javljajte ljudi ako sta znate..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Nema teorije.
Ovo su sve dupljaci, ili original ili nista....
Ima ona jedna danska stranica, 600 dkr + 150 postarine, znaci ravno 100 Eura, a garant je dupljak :( !
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6692 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

Timotije wrote:
Šveđanin wrote:Hajoj agonije, izgleda da nece biti vremena da se nabavi dres prije SP.

Javljajte ljudi ako sta znate..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Nema teorije.
Ovo su sve dupljaci, ili original ili nista....
Ima ona jedna danska stranica, 600 dkr + 150 postarine, znaci ravno 100 Eura, a garant je dupljak :( !
PAima i u Svedskoj al ko ce dati za ovo 100€ nisam lud, ja narucio za 30 € abda kad nam naprave onaj novi dizajn onda se moze kupit original. http://www.unisportstore.se/fotbollstro ... gn=xmlfeed
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#6693 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Daj meni 100 € ja cu kupit i tebi i sebi i citavom forumu po dres i ostat ce nam 10 € :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#6694 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

KvaziExpert wrote:Evo ima i u Zenici, treba se cjenkat za shipping, mozda moze free pickup :D
:D Je'l to 30 KM kod njega a kad iz Kine narucis 20 KM ? :lol:
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#6695 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

bingov buraz wrote:meni juce stiglo from Hong Kong,20 dolara ima cak i 3 linije,pise i Adizero :D ,posluzice za svjetsko jer nema sanse da orginal zbavim u tako kratkom roku
d0j link sta cekas :lol:
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6697 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
Ne, pogledaj amblem. Ovdje je šiven, na originalu je ljepljen.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6698 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Rob_Atl wrote:Image

Prijateljj uzeo u cikagu sad, u adidas radnji
:thumbup: :thumbup: :bih:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#6699 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Sitijevac2011 wrote:
amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
Ne, pogledaj amblem. Ovdje je šiven, na originalu je ljepljen.
Sto znaci da je ovaj kvalitetniji od orginala ? :lol:
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#6700 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ado1230 »

amortizer wrote:http://www.ebay.com/itm/NEW-2014-Bosnia ... 6729&rt=nc
je li ovo original?
ma ne moguce je da je original, neka replika jeste. ja sam narucio plavi isto na ebay-u
Post Reply