Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Sheriff
- Posts: 376
- Joined: 13/01/2013 14:47
#6677 Re: Veliki Brat 2013
E sad ko ce pobjediti nije bitno...nakon onog radovanja KrAve prije par minuta vidjeti njenu facu da je izbacena...NEEEPROOOCJENJIIIVOOOO!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6679 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:Samo da joj jednom pozdravimo one s Farme
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6680 Re: Veliki Brat 2013
Kad je miloš bojanić pobijedio onda može i radovan karadžić.
Ovaj Žarko je idealan pobjednik ovog sranja.
Ovaj Žarko je idealan pobjednik ovog sranja.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#6681 Re: Veliki Brat 2013
Oj zar neko moze biti ovako glup ? ili bolje reci , poremecen ? 
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#6682 Re: Veliki Brat 2013
A joj, onda nek' Zarko pobijedi 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6683 Re: Veliki Brat 2013
otac je sve isplanirao but j.biga.
nego, topic heroj a ne pick.ca.
infuzija za topa!
nego, topic heroj a ne pick.ca.
infuzija za topa!
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6684 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Neka Žarko pobjedi pa kako god.
De balzače, dodaj taj mobilni, meni se ispraznila baterija.
go žarko gooooooooooooooooooooooooooooooo
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6686 Re: Veliki Brat 2013
Eh Avice
Hajde, nema veze.
Samo da Top ne pobijedi
Samo da Top ne pobijedi
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6687 Re: Veliki Brat 2013
Pričaćemo malo o meni!

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6688 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:Samo da joj jednom pozdravimo one s Farme
-
Opalaopa12
- Posts: 147
- Joined: 17/03/2013 04:39
#6689 Re: Veliki Brat 2013
E pa meni je ovo jebeno nejasno , znaci niko za Topa ovdje ne navija , niko , a covjek ce pobijediti . . Nemoguce , nemoguce !
Isto , kao kad je ona Katarina glupaca ili kako vec pobijedila na Farmi , fuj !
Isto , kao kad je ona Katarina glupaca ili kako vec pobijedila na Farmi , fuj !
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6690 Re: Veliki Brat 2013
E sad navijam za bracu, mada je 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6691 Re: Veliki Brat 2013
De nek neko ode do Jagomira i vidi imal mjesta 
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6692 Re: Veliki Brat 2013
Kakva glupača i derište jel moguće da ovo dobija tv prostor.
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#6693 Re: Veliki Brat 2013
koja glupača jbt pričajmo o meni
neprocjenjivo

neprocjenjivo
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6694 Re: Veliki Brat 2013
meni je ova splitska mahnitura draga....
top pobjeđuje, sve je farsa, ako me ne demantuju sa žarkom
top pobjeđuje, sve je farsa, ako me ne demantuju sa žarkom
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6695 Re: Veliki Brat 2013
cuj to konkurentna mislisdidžej wrote:
pa brate za slijedeci vb nabavi malo brzi komp.
ovako nisi konkurentan.
hebe me ovaj tablet na kojem nema flasha
nije sve u brzini
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6696 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Not My Idea wrote:Samo da joj jednom pozdravimo one s Farme![]()
![]()
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#6697 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:De nek neko ode do Jagomira i vidi imal mjesta
i da me zadrze...
neka hvala
ko hoce nek ide sam
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6698 Re: Veliki Brat 2013
naravno kad je sve štimaljkaOpalaopa12 wrote:E pa meni je ovo jebeno nejasno , znaci niko za Topa ovdje ne navija , niko , a covjek ce pobijediti . . Nemoguce , nemoguce !
Isto , kao kad je ona Katarina glupaca ili kako vec pobijedila na Farmi , fuj !
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6699 Re: Veliki Brat 2013
uros pravo njezan bez brade. da mu ga boban ne pristavi nocas?
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6700 Re: Veliki Brat 2013
kisni indijanac wrote:meni je ova splitska mahnitura draga....![]()
top pobjeđuje, sve je farsa, ako me ne demantuju sa žarkom
Da nije bilo mahniture, bilo bi dosadno gledat one svece
