Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#66551 Re: Liverpool FC
Pišu u Kolumbiji kako bi Diaz mogao konkurisati za Bournemouth.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#66552 Re: Liverpool FC
Ma i ako je spreman, treba ga eventualno za Reala sacuvati...
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#66554 Re: Liverpool FC
Ma kakav Real. Ja bih tu tekmu odigrao na X. I posvetiti se ganjanju top 4 u ligi.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#66555 Re: Liverpool FC
Samo bodovi u ligi.
Lp je gotova priča, prevelik je minus.
Da je gol ili dva pa hajde.
Lp je gotova priča, prevelik je minus.
Da je gol ili dva pa hajde.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#66556 Re: Liverpool FC
Ma samo vi svoj posao... Ja vjerujem u neku frku, neko ludilo...
- JohnnyS
- Posts: 17467
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#66557 Re: Liverpool FC
Ne dao vam Bog povesti 
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#66558 Re: Liverpool FC
Iskreno steta sto se nije uspio Upamecano dovesti, prestrasan Boga mi.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#66559 Re: Liverpool FC
Meni bolji Kimmich i Goretzka.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#66560 Re: Liverpool FC
Meni Goretzka kita, Kimmich jbg jedan od najboljih igraca na svojoj poziciji na svijetu, tu se slazemo. Uvijek zelja bio.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#66561 Re: Liverpool FC
Mane i Origi u cetvrtfinalu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#66562 Re: Liverpool FC
Nemam neka očekivanja u Madridu, samo bi želio vidjeti borbu i dobru utakmicu. Ne bi volio vidjeti neko sparing odrađivanje utakmice samo zato jer se mora.
Mada mi je Bournemouth bitniji trenutno, iskreno.
Mada mi je Bournemouth bitniji trenutno, iskreno.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#66563 Re: Liverpool FC
Svaka naredna prvenstvena tekma je sada bitnija od revansa u madridu.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#66564 Re: Liverpool FC
Dosta članaka u Irskim medijima da je Kelleher pred izlaznim vratima.
https://www.sportsjoe.ie/football/caoim ... ool-284828
https://www.sportsjoe.ie/football/caoim ... ool-284828
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#66565 Re: Liverpool FC
Očekivano. I mislim da je zaslužio. Samo me interesuje kako će odraditi taj transfer, bude li pušten za neku siću... 
Edwards je za panjeve uzimao minimalno 20m, za Caoimhina tek mogu misliti. A nije da neće biti mušterija, dosta klubova u Engleskoj će ovog ljeta tražiti golmana.
Edwards je za panjeve uzimao minimalno 20m, za Caoimhina tek mogu misliti. A nije da neće biti mušterija, dosta klubova u Engleskoj će ovog ljeta tražiti golmana.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#66566 Re: Liverpool FC
Mislim da ga ispod 30m funti ne trebamo pustiti nigdje - dodaj deset ako je neki klub koji nam je ikakva konkurencija.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#66567 Re: Liverpool FC
Klauzulu otkupa obavezno. Taj momak je dijamant.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#66568 Re: Liverpool FC
New images of the ongoing work on the Anfield Road Stand at #LFC have been released. The old roof will be removed after the final home game this season, with the stand expected to be ready for the start of next season. Capacity will be bumped up to 61,000.
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#66569 Re: Liverpool FC
Pa ako pobjede u Madridu onda je ta utakmica bitnija 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#66570 Re: Liverpool FC
Ma joj, ako se dobije i pola para, mozemo biti sretni.
Odlican je golman, ali ako se gledaju parametri godina/odigranih utakmica/status u sadasnjem klubu, brojke bas i nisu na njegovoj strani.
Krivo mi je sto barem kupovi nisu njegove sigurne tekme.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#66571 Re: Liverpool FC
ma najbolje bi bilo kad bi u ugovoru bila opcija otkupa za sumu za koju je prodat plus neki bonus.
Tipa odtisao za 20 miliona, LFC ga ima pravo otkupiti za 30 u narednih 5-6 godina
Tipa odtisao za 20 miliona, LFC ga ima pravo otkupiti za 30 u narednih 5-6 godina
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#66572 Re: Liverpool FC
Na to niko nikad ne bi pristao
Mislim da takve klauzule samo Real uspije progurati.
Mislim da takve klauzule samo Real uspije progurati.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#66573 Re: Liverpool FC
Staviš sell on a ne buy back klauzulu, ako ga novi klub prodavao i mi smo zainteresirani - oni bi zaradili 10/20% više da ga prodaju nama jer ne isplaćuju tu klauzulu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#66574 Re: Liverpool FC
Njemački Sky piše da smo zainteresovani za Timbera
Može.
Može.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#66575 Re: Liverpool FC
Je ko Timber?
