Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

HardKO
Posts: 1
Joined: 04/06/2014 17:17

#6651 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by HardKO »

Image :bih:
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#6652 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sir Charles »

burekodsira wrote:za mene je prvoimenovana ekipa domaca, a druga gost, pa vi vidite :D a sto su domacini igrali u gostujucim treba njih pitati :izet:
Utakmica se igralau USA, a kod njih je domacin drgoimenovana ekipa ;)


Tapatalked
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10177
Joined: 31/03/2007 00:07

#6653 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Sir Charles wrote:
burekodsira wrote:za mene je prvoimenovana ekipa domaca, a druga gost, pa vi vidite :D a sto su domacini igrali u gostujucim treba njih pitati :izet:
Utakmica se igralau USA, a kod njih je domacin drgoimenovana ekipa ;)


Tapatalked
I oni uvijek "mimo svita". :roll:
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6654 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ne znam jel iko primjetio kako je negdje u 69 minuti Džeki visio onaj grb saveza,tačnije odlijepio se do pola :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6655 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Teletubbies wrote:Ne znam jel iko primjetio kako je negdje u 69 minuti Džeki visio onaj grb saveza,tačnije odlijepio se do pola :lol:
Mislim da si jedini ti to primijetio. :D
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#6656 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

Logovan wrote:
Teletubbies wrote:Ne znam jel iko primjetio kako je negdje u 69 minuti Džeki visio onaj grb saveza,tačnije odlijepio se do pola :lol:
Mislim da si jedini ti to primijetio. :D
On ima 4k prenos vec a neki nemaju ni HD.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6657 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Desava se da se oprema podere pri kontaktu, nista neobicno jbg


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#6658 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by and »

insomnia78 wrote:Desava se da se oprema podere pri kontaktu, nista neobicno jbg


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
naravno,oprema je dobra i kvalitetna što je najbitnije.u brazilu će biti još bolja.tamo ide prva klasa :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#6659 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by BHF_Manijak »

Bosanski_kralj wrote: I oni uvijek "mimo svita". :roll:
Ma zato sto je to levatima "Mexico @ (at) Bosnia", kao Meksiko kod Bosne. To naucih kroz NBA! :mrgreen: :mrgreen: Al' tacno je da su mimo vas svijet!
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6660 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Nesto tu s Legeom ne stima cim ovi ne smiju jos po evropi prodavat dresove

Gesendet von meinem SM-N9005
sudurma
Posts: 23
Joined: 19/04/2013 22:42

#6661 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sudurma »

Kako se može kupiti ovaj novi dres???

Nisam, čitao puno predhodne postove, tako da nisam u toku, pa ako moze neko da odgovori?
dnaxy
Posts: 559
Joined: 28/01/2008 20:55

#6662 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dnaxy »

sudurma wrote:Kako se može kupiti ovaj novi dres???

Nisam, čitao puno predhodne postove, tako da nisam u toku, pa ako moze neko da odgovori?
Novcem :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6663 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Nesto vala ne stima pa ni da puste u pretprodaju na adidas stranici a nema ga ni uradnjama

Gesendet von meinem SM-N9005
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#6664 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

missko wrote:Nesto vala ne stima pa ni da puste u pretprodaju na adidas stranici a nema ga ni uradnjama

Gesendet von meinem SM-N9005
zar ti nisi ovdje pisao da si ga vidio u münchenu
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6665 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Ma jok nigdje ga nema ni u Adidas store ni u sportscheku ni u karstadt sportu ni a svi ga kao ocekuju kako prije 20 dana tako mi i prekucer rekose

Gesendet von meinem SM-N9005
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#6666 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

I koliko je dres para,eura ? :D
sudurma
Posts: 23
Joined: 19/04/2013 22:42

#6667 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sudurma »

dnaxy wrote:
sudurma wrote:Kako se može kupiti ovaj novi dres???

Nisam, čitao puno predhodne postove, tako da nisam u toku, pa ako moze neko da odgovori?
Novcem :D
To je ipak previše normalno, za nas! :zoka:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6668 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

http://m.ebay.de/itm?itemId=121355596432

Gesendet von meinem SM-N9005
User avatar
pepeljara
Posts: 7354
Joined: 22/08/2003 00:00

#6669 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by pepeljara »

Najeftiniji na fun shopu 80€

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
dnaxy
Posts: 559
Joined: 28/01/2008 20:55

#6670 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dnaxy »

misko sine, naruci na netu.prvo se registruj na stranici da dobijes cenera gutschein.i onda naruci ;) na kraju te ispadne 53 eura :thumbup: ..tako je mene danas ispalo..sad su vec podigli cjenu..al opet sad ce te kostat 60 eura.. imaju na stanju, i odma su i poslali..a ako ne bude nesto valjalo imas 2 sedmice da im vratis..

https://www.fussballoutlet24.de/adidas- ... ign=idealo
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6671 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Gdje je slika?
Nasao sad napokon na netu
http://www.yatego.com/search?q=Bosnien+adidas+Trikot

Gesendet von meinem SM-N9005
dnaxy
Posts: 559
Joined: 28/01/2008 20:55

#6672 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dnaxy »

missko wrote:Gdje je slika?
Nasao sad napokon na netu
http://www.yatego.com/search?q=Bosnien+adidas+Trikot

Gesendet von meinem SM-N9005
e jebiga, ko da im ja radim stranicu.sta ja znam gdje je slika.al pise da je plavi, da je adidas i da je od bosne.ako ne bude kako treba vracam im ga nazad.veoma jednostavno..
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6673 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Koje imaju opcije placanja ? Ima li opcija auf rechnung ili unaprijed placanje

Gesendet von meinem SM-N9005
dnaxy
Posts: 559
Joined: 28/01/2008 20:55

#6674 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dnaxy »

hoces da ti ga narucim i posaljem?? :-) imaju amazon payment,pay pal, kreditna , rechnung itd. al to mozes i sam da vidis..otvori oci.na kraju tvoja stvar kako ces..ja ti dao mogucnost kako ces sacuvat 20 eura a ti ipak radi sta hoces..zivio :run:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6675 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Sacuvat cu svih 80 imam plan al samo ako ga bude u radnjama sad u subotu

Gesendet von meinem SM-N9005
Post Reply