Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Sir Charles
- Posts: 1069
- Joined: 10/04/2006 01:22
#6652 Re: Dres reprezentacije BiH
Utakmica se igralau USA, a kod njih je domacin drgoimenovana ekipaburekodsira wrote:za mene je prvoimenovana ekipa domaca, a druga gost, pa vi viditea sto su domacini igrali u gostujucim treba njih pitati
Tapatalked
- Bosanski_kralj
- Posts: 10177
- Joined: 31/03/2007 00:07
#6653 Re: Dres reprezentacije BiH
I oni uvijek "mimo svita".Sir Charles wrote:Utakmica se igralau USA, a kod njih je domacin drgoimenovana ekipaburekodsira wrote:za mene je prvoimenovana ekipa domaca, a druga gost, pa vi viditea sto su domacini igrali u gostujucim treba njih pitati
Tapatalked
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#6654 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne znam jel iko primjetio kako je negdje u 69 minuti Džeki visio onaj grb saveza,tačnije odlijepio se do pola 
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6655 Re: Dres reprezentacije BiH
Mislim da si jedini ti to primijetio.Teletubbies wrote:Ne znam jel iko primjetio kako je negdje u 69 minuti Džeki visio onaj grb saveza,tačnije odlijepio se do pola
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#6656 Re: Dres reprezentacije BiH
On ima 4k prenos vec a neki nemaju ni HD.Logovan wrote:Mislim da si jedini ti to primijetio.Teletubbies wrote:Ne znam jel iko primjetio kako je negdje u 69 minuti Džeki visio onaj grb saveza,tačnije odlijepio se do pola
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6657 Re: Dres reprezentacije BiH
Desava se da se oprema podere pri kontaktu, nista neobicno jbg
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#6658 Re: Dres reprezentacije BiH
naravno,oprema je dobra i kvalitetna što je najbitnije.u brazilu će biti još bolja.tamo ide prva klasainsomnia78 wrote:Desava se da se oprema podere pri kontaktu, nista neobicno jbg
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#6659 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma zato sto je to levatima "Mexico @ (at) Bosnia", kao Meksiko kod Bosne. To naucih kroz NBA!Bosanski_kralj wrote: I oni uvijek "mimo svita".
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6660 Re: Dres reprezentacije BiH
Nesto tu s Legeom ne stima cim ovi ne smiju jos po evropi prodavat dresove
Gesendet von meinem SM-N9005
Gesendet von meinem SM-N9005
-
sudurma
- Posts: 23
- Joined: 19/04/2013 22:42
#6661 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako se može kupiti ovaj novi dres???
Nisam, čitao puno predhodne postove, tako da nisam u toku, pa ako moze neko da odgovori?
Nisam, čitao puno predhodne postove, tako da nisam u toku, pa ako moze neko da odgovori?
-
dnaxy
- Posts: 559
- Joined: 28/01/2008 20:55
#6662 Re: Dres reprezentacije BiH
Novcemsudurma wrote:Kako se može kupiti ovaj novi dres???
Nisam, čitao puno predhodne postove, tako da nisam u toku, pa ako moze neko da odgovori?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6663 Re: Dres reprezentacije BiH
Nesto vala ne stima pa ni da puste u pretprodaju na adidas stranici a nema ga ni uradnjama
Gesendet von meinem SM-N9005
Gesendet von meinem SM-N9005
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#6664 Re: Dres reprezentacije BiH
zar ti nisi ovdje pisao da si ga vidio u münchenumissko wrote:Nesto vala ne stima pa ni da puste u pretprodaju na adidas stranici a nema ga ni uradnjama
Gesendet von meinem SM-N9005
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6665 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma jok nigdje ga nema ni u Adidas store ni u sportscheku ni u karstadt sportu ni a svi ga kao ocekuju kako prije 20 dana tako mi i prekucer rekose
Gesendet von meinem SM-N9005
Gesendet von meinem SM-N9005
- FIDELCA
- Posts: 887
- Joined: 05/11/2013 20:06
#6666 Re: Dres reprezentacije BiH
I koliko je dres para,eura ? 
-
sudurma
- Posts: 23
- Joined: 19/04/2013 22:42
#6667 Re: Dres reprezentacije BiH
To je ipak previše normalno, za nas!dnaxy wrote:Novcemsudurma wrote:Kako se može kupiti ovaj novi dres???
Nisam, čitao puno predhodne postove, tako da nisam u toku, pa ako moze neko da odgovori?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
- pepeljara
- Posts: 7354
- Joined: 22/08/2003 00:00
#6669 Re: Dres reprezentacije BiH
Najeftiniji na fun shopu 80€
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
-
dnaxy
- Posts: 559
- Joined: 28/01/2008 20:55
#6670 Re: Dres reprezentacije BiH
misko sine, naruci na netu.prvo se registruj na stranici da dobijes cenera gutschein.i onda naruci
na kraju te ispadne 53 eura
..tako je mene danas ispalo..sad su vec podigli cjenu..al opet sad ce te kostat 60 eura.. imaju na stanju, i odma su i poslali..a ako ne bude nesto valjalo imas 2 sedmice da im vratis..
https://www.fussballoutlet24.de/adidas- ... ign=idealo
https://www.fussballoutlet24.de/adidas- ... ign=idealo
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6671 Re: Dres reprezentacije BiH
Gdje je slika?
Nasao sad napokon na netu
http://www.yatego.com/search?q=Bosnien+adidas+Trikot
Gesendet von meinem SM-N9005
Nasao sad napokon na netu
http://www.yatego.com/search?q=Bosnien+adidas+Trikot
Gesendet von meinem SM-N9005
-
dnaxy
- Posts: 559
- Joined: 28/01/2008 20:55
#6672 Re: Dres reprezentacije BiH
e jebiga, ko da im ja radim stranicu.sta ja znam gdje je slika.al pise da je plavi, da je adidas i da je od bosne.ako ne bude kako treba vracam im ga nazad.veoma jednostavno..missko wrote:Gdje je slika?
Nasao sad napokon na netu
http://www.yatego.com/search?q=Bosnien+adidas+Trikot
Gesendet von meinem SM-N9005
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6673 Re: Dres reprezentacije BiH
Koje imaju opcije placanja ? Ima li opcija auf rechnung ili unaprijed placanje
Gesendet von meinem SM-N9005
Gesendet von meinem SM-N9005
-
dnaxy
- Posts: 559
- Joined: 28/01/2008 20:55
#6674 Re: Dres reprezentacije BiH
hoces da ti ga narucim i posaljem??
imaju amazon payment,pay pal, kreditna , rechnung itd. al to mozes i sam da vidis..otvori oci.na kraju tvoja stvar kako ces..ja ti dao mogucnost kako ces sacuvat 20 eura a ti ipak radi sta hoces..zivio 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6675 Re: Dres reprezentacije BiH
Sacuvat cu svih 80 imam plan al samo ako ga bude u radnjama sad u subotu
Gesendet von meinem SM-N9005
Gesendet von meinem SM-N9005
