Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6651 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

kisni indijanac wrote:e sad bi bila fora da dođe adminisracija očistiti temu.... :mrgreen:

Bolje bi bilo da Marijana sada kaze: "ipak ste svo troje izbaceni, Aneta je pobjednica" :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6652 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

karanana wrote:
Ta cete vi? Mislite da ne pratimo vase korake ovdje?
Ali mi na farmi smo gostoljubivi. Okrenucemo sutra jedno prasence kad nam dodjete.
počistite malo tamo :D da se ne ukaljamo :D

mi dolazimo sa darovima kao danajci :D a vođa nam je ljuti hercegovac RED SKY :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6653 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

Opalaopa12 wrote:
Unitedforever wrote:Kako neko može da podržava ovu retardiranu bogaljku?
Meni npr. nije jasno kako neko moze bodriti ovog Topa , ona bar prizna da joj je stalo da pobijedi , a on kao nije mu bitno , kao htio je da ispadne neki dan , a ja msm da ce umrijeti od straha , bukvalno . :)
:thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6654 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

smijesak wrote:
Not My Idea wrote: joj meni si ti najsmjesniji ovdje :mrgreen:

Marijana ih trznula, rekla prvo Topu da sjedne, pa Avi, Zarko ostao sam da stoji...i onda rekla da idu reklame :mrgreen:
zemska :D al mane zeve
mos mislit vi se nervirate gledajuci, a ja..cekajuci da neko konacno nesto utipka pa dje ce vam duse :mrgreen:
pa brate za slijedeci vb nabavi malo brzi komp.
ovako nisi konkurentan.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6655 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

P308 wrote:
VenomousV wrote:ova topova prica kad mu ava kaze ti ces pobjedit' "joj ava, opusteno" je cisto ono nadam se da cu pobijedit' ali cu se sad praviti da sam skroman
drop ded madafaka
Covjek je ubjedjen da ce pobijediti. Sigurno se pita kako je moguce da je u finalu sa Zarkom i pogotovo sa Avom :D
jest,jest :lol:
smijesak wrote:
Not My Idea wrote: joj meni si ti najsmjesniji ovdje :mrgreen:

Marijana ih trznula, rekla prvo Topu da sjedne, pa Avi, Zarko ostao sam da stoji...i onda rekla da idu reklame :mrgreen:
zemska :D al mane zeve
mos mislit vi se nervirate gledajuci, a ja..cekajuci da neko konacno nesto utipka pa dje ce vam duse :mrgreen:
ajoj :sad: :mrgreen:



evo ga :trema:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6656 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:
Nucleo1985 wrote:Gradska raja sa VB stize :lol:
Nedajmo da nas zavade, farmeri :lol:
Farmerski klan rules :lol:
(sa teme o farmi)

Gospodo drugovi, osujećeni su nam planovi! :D Od sada samo konspirativno, Mišure samo nam PP šalji. :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6657 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

VenomousV wrote:znaci, obecavam vam svima sa ove teme, ako se igdje pojavi reklama za audiciju za normalni VB prijavljujem se samo tako :D
jel se to ti uzdas u forumske glasove :lol:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6658 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Lexilium od 3mg za Avu,za Topa vode i šećera.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6659 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

RED SKY wrote:Aneta završila na urgentnoj!!!
Zapeo joj čvarak u grlu!

:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6660 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

hajde lipa, ca. :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6661 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

ode Agava :lol:
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#6662 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

haha jesam reko :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6663 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Neka ode.
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6664 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Tako jeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6665 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Ode Ava :(
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#6666 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

E nek je ovaj odron ispao :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6667 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Finally :!: :!: :!:
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#6668 Re: Veliki Brat 2013

Post by KAMI666 »

Jeeeeeeeeeeeeee


Izbacena starleta :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#6669 Re: Veliki Brat 2013

Post by mentalist »

ode k ava :)
User avatar
Jed1217
Posts: 236
Joined: 10/02/2008 21:28

#6670 Re: Veliki Brat 2013

Post by Jed1217 »

Hajde Žarkoooooo :D
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#6671 Re: Veliki Brat 2013

Post by Unitedforever »

Mrš samoprogalešan vipovko bez grama mozga.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6672 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Samo da joj jednom pozdravimo one s Farme :chmoljava:
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#6673 Re: Veliki Brat 2013

Post by Opalaopa12 »

Necu ja vise ovo gledati nikad , ove realitye , samo se iznerviram , kako mogu ljudi glasati za jebenog Topa , kako kako

Hajde Zarko molim teeeeeeee dobij , mada znam da sanse nema . :(
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#6674 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

Zubizareta wrote:
VenomousV wrote:znaci, obecavam vam svima sa ove teme, ako se igdje pojavi reklama za audiciju za normalni VB prijavljujem se samo tako :D
jel se to ti uzdas u forumske glasove :lol:

ma jok :D
vec sam ranije rekla, sve i da me ubace u kucu izletila bih prve hefte jer bih haos napravila :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6675 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Neka Žarko pobjedi pa kako god.


De balzače, dodaj taj mobilni, meni se ispraznila baterija. :D
Locked