Tito_i_Partija wrote: ↑18/12/2021 23:01
Aaaand your extension is gone. I fucking hate Neil Young.![]()
Nije šala, pitaj drugara @dale cooper, on će potvrdit'.![]()
Kakav čovjek može mrziti Neil Younga.

Za ovakve stvari bi trebali izbacivati iz Kanade.
Moderator: _BataZiv_0809
Tito_i_Partija wrote: ↑18/12/2021 23:01
Aaaand your extension is gone. I fucking hate Neil Young.![]()
Nije šala, pitaj drugara @dale cooper, on će potvrdit'.![]()

I onda to usporedis sa raznim "modernim" pjesmama, red hoes, red suck my whatever, onda ona njaka gdje zenske pjevaju o ass crack znoju i tak...dale cooper wrote: ↑18/12/2021 23:09 Ali genije te pjesme je kako efektivno i direktno prenosi taj feel, bez da zvuči jeftino i vulgarno. Puno je nabacivanja, ponekog
double entendrea, ali i dosta humora na svoj račun.
Da, baš tako.Bloo wrote: ↑18/12/2021 23:28I onda to usporedis sa raznim "modernim" pjesmama, red hoes, red suck my whatever, onda ona njaka gdje zenske pjevaju o ass crack znoju i tak...dale cooper wrote: ↑18/12/2021 23:09 Ali genije te pjesme je kako efektivno i direktno prenosi taj feel, bez da zvuči jeftino i vulgarno. Puno je nabacivanja, ponekog
double entendrea, ali i dosta humora na svoj račun.
tu nema nikakvih entendrea...![]()
Mada...kad se sjetim lyricsa pjesme Closer of NIN (medo trigger)...
E tu si me baš razočarala, because I fucking love Johnny Cash.Bloo wrote: ↑18/12/2021 23:07Jebogapatak.Tito_i_Partija wrote: ↑18/12/2021 23:01 Aaaand your extension is gone. I fucking hate Neil Young.
Nije šala, pitaj drugara @dale cooper, on će potvrdit'.
TopA jos kontam bil ovu verziju il od Casha.
FFS.
Jest bolja Cashova, znam.Tito_i_Partija wrote: ↑18/12/2021 23:47 E tu si me baš razočarala, because I fucking love Johnny Cash.
[youtube]http://youtu.be/drsMyeXzLSo[/youtube]
dale cooper wrote: ↑18/12/2021 23:12Tito_i_Partija wrote: ↑18/12/2021 23:01
Aaaand your extension is gone. I fucking hate Neil Young.![]()
Nije šala, pitaj drugara @dale cooper, on će potvrdit'.![]()
Kakav čovjek može mrziti Neil Younga.![]()
Za ovakve stvari bi trebali izbacivati iz Kanade.![]()
![]()
Chmoljo wrote: ↑18/12/2021 23:59dale cooper wrote: ↑18/12/2021 23:12
Kakav čovjek može mrziti Neil Younga.![]()
Za ovakve stvari bi trebali izbacivati iz Kanade.![]()
![]()
![]()
znači onaj njegov live nastup je jedan od najsimpatičnijih koje sam ikada vidioko stidljivo dijete kad klimne glavom kada pitaš: "hoćeš napolitanke, sine?". đeš ba ono mrzit
![]()
Jaro, tekstovi na stranu, ne mogu da trpim onaj njegov glas nikako. Tip zvuči k'o ranjena koza; nikad nisam čuo nijednog rock pjevača da zvuči tako anti-rokerski.dale cooper wrote: ↑18/12/2021 23:12Tito_i_Partija wrote: ↑18/12/2021 23:01
Aaaand your extension is gone. I fucking hate Neil Young.![]()
Nije šala, pitaj drugara @dale cooper, on će potvrdit'.![]()
Kakav čovjek može mrziti Neil Younga.![]()
Za ovakve stvari bi trebali izbacivati iz Kanade.![]()
![]()
To je dio šarma for fucks sake.Tito_i_Partija wrote: ↑19/12/2021 19:00Jaro, tekstovi na stranu, ne mogu da trpim onaj njegov glas nikako. Tip zvuči k'o ranjena koza; nikad nisam čuo nijednog rock pjevača da zvuči tako anti-rokerski.dale cooper wrote: ↑18/12/2021 23:12
Kakav čovjek može mrziti Neil Younga.![]()
Za ovakve stvari bi trebali izbacivati iz Kanade.![]()
![]()