Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
swarley_s
Posts: 501
Joined: 01/10/2012 14:24
Location: preko mornih, preko gorkih

#6626 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by swarley_s »

mislim da je nijansa nase plave tamnija od chelsea-jeve...
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#6627 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by haris0032 »

Izet usao u historiju, prvi zabio go u ovim novim dresovima :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6628 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

haris0032 wrote:Izet usao u historiju, prvi zabio go u ovim novim dresovima :)
ko je zabio prvi u legei?
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#6629 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by haris0032 »

505sCrtom wrote:
haris0032 wrote:Izet usao u historiju, prvi zabio go u ovim novim dresovima :)
ko je zabio prvi u legei?
Garant Bolic

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#6630 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Infaze Studio »

Dres je armiran,, Pogotovo s ledja. Jos kad vidis Seu s ledja u njemu. :thumbup:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6631 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Ma dres zvoni.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6632 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

haris0032 wrote: Garant Bolic
tako ce za 5 godina govoriti. garant dzeko.
User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#6633 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by spree »

Nesto su mi brojevi zguzvani. Valjda u brazilu ima pegli, za razliku od ove jadne zemlje gdje sad igramo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6634 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Sto se tice dresova, sminka smo ko nivea (mislim da je i nijansa boje jako jako slicna)
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#6635 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MyTao »

spree wrote:Nesto su mi brojevi zguzvani. Valjda u brazilu ima pegli, za razliku od ove jadne zemlje gdje sad igramo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Bit ce u Brazilu, ipak su oni puno razvijeniji od SAD-a... cuj brojevi zguzvani :-)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#6636 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Dresovi odlicni kao sto sam i mislio,samo se nadam da ce Bega naci dres kratkih rukava,nece valjda u Brazilu branit dugih rukava :D :D
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#6637 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

mozda se adidas i sa nama ovako zezao a ovi nasi odmah pristali :-)

User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#6638 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

moram reci da dresovi izgledaju znatno bolje od onog sto sam ocekivao.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#6639 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by agent_zero »

Jeli istina da smo zamijenili boje domaće i gostujuće garniture? Piše se da će od sad plava biti domaća, a bijela gostujuća.

Bezze ako je istina (a izgleda da jeste sudeći po tekmi protiv meksika).
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#6640 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim

bijela mora i dalje biti domaca :thumbup: :bih:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6641 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

burekodsira wrote:pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim

bijela mora i dalje biti domaca :thumbup: :bih:
na sv. ce plavi biti domaci. ne znam kako ce kasnije biti.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6642 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

burekodsira wrote:pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim

bijela mora i dalje biti domaca :thumbup: :bih:
:roll:

Plavi je HOME KIT.

I Meksiko je nosio "AWAY" dresove sinoć/jutros.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#6643 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Infaze Studio »

Ja, valjda su njihovi domaci zeleni..? ONako nebi reko neg' Holandija :-)
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#6644 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

za mene je prvoimenovana ekipa domaca, a druga gost, pa vi vidite :D a sto su domacini igrali u gostujucim treba njih pitati :izet:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6645 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Infaze Studio wrote:Ja, valjda su njihovi domaci zeleni..? ONako nebi reko neg' Holandija :-)
holandski dresovi su svijetliji od meksickih. i holandjani nose bijeli sorc. meksikanci crni.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#6646 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

ako me sjećanej služi ovo ista grnitura košto je nekada imala Estonija
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6647 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Estonija nikad nija imala ovako tamnu nijansu plave. Nikad nisu igrali u plavim šorcevima.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6648 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

jeza u ledja wrote:
Crvena Tifoza wrote:
jeza u ledja wrote:jel imaju kvacice il nemaju, zna li iko? :)
Imaju na dresovima kod igrača. Ovo što pojedini web-siteovi printaju nemaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A sori, gdje mogu naci dres sa imenom igraca? :-?
Možeš naručiti na worldsoccershop i uzeti opciju da ti printaju ime i broj igrača sa 'authentic' slovima/brojevima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6649 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Velkoski wrote:
burekodsira wrote:pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim

bijela mora i dalje biti domaca :thumbup: :bih:
:roll:

Plavi je HOME KIT.

I Meksiko je nosio "AWAY" dresove sinoć/jutros.
Možda smo i mi i oni nosili away dresove. :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6650 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Ma nismo :D

Zvanično press saopštenje Adidasa naglašava da je plavi home, a bijeli away kit.

Plavi je "adizero", a bijeli "climacool".
Post Reply