Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- swarley_s
- Posts: 501
- Joined: 01/10/2012 14:24
- Location: preko mornih, preko gorkih
#6626 Re: Dres reprezentacije BiH
mislim da je nijansa nase plave tamnija od chelsea-jeve...
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#6627 Re: Dres reprezentacije BiH
Izet usao u historiju, prvi zabio go u ovim novim dresovima 
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6628 Re: Dres reprezentacije BiH
ko je zabio prvi u legei?haris0032 wrote:Izet usao u historiju, prvi zabio go u ovim novim dresovima![]()
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#6629 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH
Garant Bolic505sCrtom wrote:ko je zabio prvi u legei?haris0032 wrote:Izet usao u historiju, prvi zabio go u ovim novim dresovima![]()
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#6630 Re: Dres reprezentacije BiH
Dres je armiran,, Pogotovo s ledja. Jos kad vidis Seu s ledja u njemu. 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#6631 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma dres zvoni.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6632 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH
tako ce za 5 godina govoriti. garant dzeko.haris0032 wrote: Garant Bolic
- spree
- Posts: 8668
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#6633 Re: Dres reprezentacije BiH
Nesto su mi brojevi zguzvani. Valjda u brazilu ima pegli, za razliku od ove jadne zemlje gdje sad igramo.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#6634 Re: Dres reprezentacije BiH
Sto se tice dresova, sminka smo ko nivea (mislim da je i nijansa boje jako jako slicna)
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#6635 Re: Dres reprezentacije BiH
Bit ce u Brazilu, ipak su oni puno razvijeniji od SAD-a... cuj brojevi zguzvanispree wrote:Nesto su mi brojevi zguzvani. Valjda u brazilu ima pegli, za razliku od ove jadne zemlje gdje sad igramo.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6636 Re: Dres reprezentacije BiH
Dresovi odlicni kao sto sam i mislio,samo se nadam da ce Bega naci dres kratkih rukava,nece valjda u Brazilu branit dugih rukava

-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#6637 Re: Dres reprezentacije BiH
mozda se adidas i sa nama ovako zezao a ovi nasi odmah pristali
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#6638 Re: Dres reprezentacije BiH
moram reci da dresovi izgledaju znatno bolje od onog sto sam ocekivao.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#6639 Re: Dres reprezentacije BiH
Jeli istina da smo zamijenili boje domaće i gostujuće garniture? Piše se da će od sad plava biti domaća, a bijela gostujuća.
Bezze ako je istina (a izgleda da jeste sudeći po tekmi protiv meksika).
Bezze ako je istina (a izgleda da jeste sudeći po tekmi protiv meksika).
- burekodsira
- Posts: 3539
- Joined: 09/07/2006 00:23
#6640 Re: Dres reprezentacije BiH
pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim
bijela mora i dalje biti domaca

bijela mora i dalje biti domaca
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6641 Re: Dres reprezentacije BiH
na sv. ce plavi biti domaci. ne znam kako ce kasnije biti.burekodsira wrote:pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim
bijela mora i dalje biti domaca![]()
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6642 Re: Dres reprezentacije BiH
burekodsira wrote:pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim
bijela mora i dalje biti domaca![]()
Plavi je HOME KIT.
I Meksiko je nosio "AWAY" dresove sinoć/jutros.
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#6643 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja, valjda su njihovi domaci zeleni..? ONako nebi reko neg' Holandija 
- burekodsira
- Posts: 3539
- Joined: 09/07/2006 00:23
#6644 Re: Dres reprezentacije BiH
za mene je prvoimenovana ekipa domaca, a druga gost, pa vi vidite
a sto su domacini igrali u gostujucim treba njih pitati 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6645 Re: Dres reprezentacije BiH
holandski dresovi su svijetliji od meksickih. i holandjani nose bijeli sorc. meksikanci crni.Infaze Studio wrote:Ja, valjda su njihovi domaci zeleni..? ONako nebi reko neg' Holandija
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#6646 Re: Dres reprezentacije BiH
ako me sjećanej služi ovo ista grnitura košto je nekada imala Estonija
-
isx
- Posts: 3912
- Joined: 24/05/2014 19:12
#6647 Re: Dres reprezentacije BiH
Estonija nikad nija imala ovako tamnu nijansu plave. Nikad nisu igrali u plavim šorcevima.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6648 Re: Dres reprezentacije BiH
Možeš naručiti na worldsoccershop i uzeti opciju da ti printaju ime i broj igrača sa 'authentic' slovima/brojevima.jeza u ledja wrote:A sori, gdje mogu naci dres sa imenom igraca?Crvena Tifoza wrote:Imaju na dresovima kod igrača. Ovo što pojedini web-siteovi printaju nemaju.jeza u ledja wrote:jel imaju kvacice il nemaju, zna li iko?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6649 Re: Dres reprezentacije BiH
Možda smo i mi i oni nosili away dresove.Velkoski wrote:burekodsira wrote:pa protiv mehika smo bili gosti i igrali u plavim
bijela mora i dalje biti domaca![]()
![]()
Plavi je HOME KIT.
I Meksiko je nosio "AWAY" dresove sinoć/jutros.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6650 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma nismo 
Zvanično press saopštenje Adidasa naglašava da je plavi home, a bijeli away kit.
Plavi je "adizero", a bijeli "climacool".
Zvanično press saopštenje Adidasa naglašava da je plavi home, a bijeli away kit.
Plavi je "adizero", a bijeli "climacool".
