Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6626 Re: Veliki Brat 2013
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6628 Re: Veliki Brat 2013
Ja bih jedino Marijani halalila ovih 50.000 eura 
- thesting
- Posts: 277
- Joined: 21/04/2010 12:56
#6629 Re: Veliki Brat 2013
Aaaa, Avina faca kad je skontala da jos nije bezbjedna, neprocjenjivo.
Last edited by thesting on 06/05/2013 22:47, edited 1 time in total.
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#6630 Re: Veliki Brat 2013
ava leti aut cetiri mi sina 
-
Opalaopa12
- Posts: 147
- Joined: 17/03/2013 04:39
#6631 Re: Veliki Brat 2013
Hajde Marijana reci da Top ispada , pa makar ne odgledao kraj , samo da on ne pobijedi ..
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6632 Re: Veliki Brat 2013
Hiljadu puta kliknem na submit i nece....uvijek neko nesto jos napisao 
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#6633 Re: Veliki Brat 2013
Kako neko može da podržava ovu retardiranu bogaljku?
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#6634 Re: Veliki Brat 2013
Kako se Avi stuži kad Marijana reče Žarko sjedi 
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6635 Re: Veliki Brat 2013
Avaaaaaaa
hahahaha
hahahaha
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6636 Re: Veliki Brat 2013
ova topova prica kad mu ava kaze ti ces pobjedit' "joj ava, opusteno" je cisto ono nadam se da cu pobijedit' ali cu se sad praviti da sam skroman
drop ded madafaka
drop ded madafaka
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6637 Re: Veliki Brat 2013
e sad bi bila fora da dođe adminisracija očistiti temu.... 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6638 Re: Veliki Brat 2013
joj meni si ti najsmjesniji ovdjesmijesak wrote:hajte vi vise..sta se desava..Not My Idea wrote:ajde vise Marijana
Marijana ih trznula, rekla prvo Topu da sjedne, pa Avi, Zarko ostao sam da stoji...i onda rekla da idu reklame
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6639 Re: Veliki Brat 2013
Fakat, ni meni nije jasno. Sebično do bola, sva se promjeni kad Marijana reče Žarku da sjedne, to tužne face, folovi...
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6640 Re: Veliki Brat 2013
kud je top obukao bijele tole, vidjece mu se na "a" strani zuckasta a na "b" strani kremasta fleka kad bude izlazio. 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6641 Re: Veliki Brat 2013
Normala, i ja bih bio tuzan.klavirdžija wrote:Fakat, ni meni nije jasno. Sebično do bola, sva se promjeni kad Marijana reče Žarku da sjedne, to tužne face, folovi...
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6642 Re: Veliki Brat 2013
Aneta završila na urgentnoj!!!
Zapeo joj čvarak u grlu!
Zapeo joj čvarak u grlu!
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6643 Re: Veliki Brat 2013
VenomousV wrote:ova topova prica kad mu ava kaze ti ces pobjedit' "joj ava, opusteno" je cisto ono nadam se da cu pobijedit' ali cu se sad praviti da sam skroman
drop ded madafaka
hajmo mi svi u VB kucu
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6644 Re: Veliki Brat 2013
Covjek je ubjedjen da ce pobijediti. Sigurno se pita kako je moguce da je u finalu sa Zarkom i pogotovo sa AvomVenomousV wrote:ova topova prica kad mu ava kaze ti ces pobjedit' "joj ava, opusteno" je cisto ono nadam se da cu pobijedit' ali cu se sad praviti da sam skroman
drop ded madafaka
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6645 Re: Veliki Brat 2013
možda je u ovom presjeku fakat top imao najmanje glasova, pa su napravili presjek sa reklamama.... 
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6646 Re: Veliki Brat 2013
zemskaNot My Idea wrote: joj meni si ti najsmjesniji ovdje![]()
Marijana ih trznula, rekla prvo Topu da sjedne, pa Avi, Zarko ostao sam da stoji...i onda rekla da idu reklame
mos mislit vi se nervirate gledajuci, a ja..cekajuci da neko konacno nesto utipka pa dje ce vam duse
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6647 Re: Veliki Brat 2013
znaci, obecavam vam svima sa ove teme, ako se igdje pojavi reklama za audiciju za normalni VB prijavljujem se samo tako 
-
Opalaopa12
- Posts: 147
- Joined: 17/03/2013 04:39
#6648 Re: Veliki Brat 2013
Meni npr. nije jasno kako neko moze bodriti ovog Topa , ona bar prizna da joj je stalo da pobijedi , a on kao nije mu bitno , kao htio je da ispadne neki dan , a ja msm da ce umrijeti od straha , bukvalno .Unitedforever wrote:Kako neko može da podržava ovu retardiranu bogaljku?
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6649 Re: Veliki Brat 2013
(sa teme o farmi)Nucleo1985 wrote:Gradska raja sa VB stize![]()
Nedajmo da nas zavade, farmeri![]()
Farmerski klan rules
Gospodo drugovi, osujećeni su nam planovi!
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6650 Re: Veliki Brat 2013
RED SKY wrote:Aneta završila na urgentnoj!!!
Zapeo joj čvarak u grlu!
Žarko opusten. Napred, Zarko
