Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#6626 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

:lol: zelim da se druzim sa marijanom :lol:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#6627 Re: Veliki Brat 2013

Post by Jazzy.ba »

Hahaha Ava.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6628 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ja bih jedino Marijani halalila ovih 50.000 eura :D
User avatar
thesting
Posts: 277
Joined: 21/04/2010 12:56

#6629 Re: Veliki Brat 2013

Post by thesting »

Aaaa, Avina faca kad je skontala da jos nije bezbjedna, neprocjenjivo.
Last edited by thesting on 06/05/2013 22:47, edited 1 time in total.
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#6630 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

ava leti aut cetiri mi sina :D
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#6631 Re: Veliki Brat 2013

Post by Opalaopa12 »

Hajde Marijana reci da Top ispada , pa makar ne odgledao kraj , samo da on ne pobijedi ..
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6632 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Hiljadu puta kliknem na submit i nece....uvijek neko nesto jos napisao :twisted:
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#6633 Re: Veliki Brat 2013

Post by Unitedforever »

Kako neko može da podržava ovu retardiranu bogaljku?
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#6634 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

Kako se Avi stuži kad Marijana reče Žarko sjedi :lol:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6635 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

Avaaaaaaa :navijacica: :navijacica:

hahahaha
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#6636 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

ova topova prica kad mu ava kaze ti ces pobjedit' "joj ava, opusteno" je cisto ono nadam se da cu pobijedit' ali cu se sad praviti da sam skroman
drop ded madafaka
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6637 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

e sad bi bila fora da dođe adminisracija očistiti temu.... :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6638 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

smijesak wrote:
Not My Idea wrote:ajde vise Marijana :place1:
hajte vi vise..sta se desava.. :-?
joj meni si ti najsmjesniji ovdje :mrgreen:

Marijana ih trznula, rekla prvo Topu da sjedne, pa Avi, Zarko ostao sam da stoji...i onda rekla da idu reklame :mrgreen:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6639 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Fakat, ni meni nije jasno. Sebično do bola, sva se promjeni kad Marijana reče Žarku da sjedne, to tužne face, folovi...
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6640 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

kud je top obukao bijele tole, vidjece mu se na "a" strani zuckasta a na "b" strani kremasta fleka kad bude izlazio. :cry:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6641 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

klavirdžija wrote:Fakat, ni meni nije jasno. Sebično do bola, sva se promjeni kad Marijana reče Žarku da sjedne, to tužne face, folovi...
Normala, i ja bih bio tuzan. :D
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6642 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Aneta završila na urgentnoj!!!
Zapeo joj čvarak u grlu!
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6643 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

VenomousV wrote:ova topova prica kad mu ava kaze ti ces pobjedit' "joj ava, opusteno" je cisto ono nadam se da cu pobijedit' ali cu se sad praviti da sam skroman
drop ded madafaka
:lol:

hajmo mi svi u VB kucu :mrgreen:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6644 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

VenomousV wrote:ova topova prica kad mu ava kaze ti ces pobjedit' "joj ava, opusteno" je cisto ono nadam se da cu pobijedit' ali cu se sad praviti da sam skroman
drop ded madafaka
Covjek je ubjedjen da ce pobijediti. Sigurno se pita kako je moguce da je u finalu sa Zarkom i pogotovo sa Avom :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6645 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

možda je u ovom presjeku fakat top imao najmanje glasova, pa su napravili presjek sa reklamama.... :mrgreen:
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6646 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

Not My Idea wrote: joj meni si ti najsmjesniji ovdje :mrgreen:

Marijana ih trznula, rekla prvo Topu da sjedne, pa Avi, Zarko ostao sam da stoji...i onda rekla da idu reklame :mrgreen:
zemska :D al mane zeve
mos mislit vi se nervirate gledajuci, a ja..cekajuci da neko konacno nesto utipka pa dje ce vam duse :mrgreen:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#6647 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

znaci, obecavam vam svima sa ove teme, ako se igdje pojavi reklama za audiciju za normalni VB prijavljujem se samo tako :D
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#6648 Re: Veliki Brat 2013

Post by Opalaopa12 »

Unitedforever wrote:Kako neko može da podržava ovu retardiranu bogaljku?
Meni npr. nije jasno kako neko moze bodriti ovog Topa , ona bar prizna da joj je stalo da pobijedi , a on kao nije mu bitno , kao htio je da ispadne neki dan , a ja msm da ce umrijeti od straha , bukvalno . :)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6649 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Nucleo1985 wrote:Gradska raja sa VB stize :lol:
Nedajmo da nas zavade, farmeri :lol:
Farmerski klan rules :lol:
(sa teme o farmi)

Gospodo drugovi, osujećeni su nam planovi! :D Od sada samo konspirativno, Mišure samo nam PP šalji. :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6650 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

RED SKY wrote:Aneta završila na urgentnoj!!!
Zapeo joj čvarak u grlu!
:mrgreen:


Žarko opusten. Napred, Zarko :ljubi: :mrgreen:
Locked