Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6576 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

DaysleepeR wrote:hoće ove godine bit ovo da i mi dobijemo svoju?

Image
Ako će nam biti neko strašilo onda bolje da nemamo svoju. :D
Crvena Tifoza wrote:A sad pitanje... Kakve dresove planirate uzimati - sa imenom ili bez? :D
Ako budem uzimao onda će to biti bijeli dres a ime ne bih stavljao.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#6577 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ja cu metnut svoje mozda kak'a zenska pomisli da sam i ja reprezeMtativac :D
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#6578 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Nema kvačica (ili kvakica) ni na dresovima igrača.
User avatar
Edin H.
Posts: 53592
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6579 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Ja cu metnut svoje mozda kak'a zenska pomisli da sam i ja reprezeMtativac :D
Sjajna ideja :oops: :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6580 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Image
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6581 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Ko ga prepade? (Možda je Feđa, fotograf) :lol:

Jebote svi se slikaju u ovom adidasu ko djetetu kad daš lizalo pa mu se ne može načudit. Avdija spava u hotelskoj sobi u adidas majici i selfi izbacio. :D

Btw, dres perverzija, mora da igramo u plavom noćas.

Image
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6582 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Fakat nemaju kvačica :-?
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#6583 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

kadse udare onil ogotipi svjetko prvnstva i fairlplej i ostalo ovaj dres će da grmmmmii vidi fonta jes dobarr
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6584 Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

phillie wrote:Fakat nemaju kvačica :-?

Ocigledno je ovo stancao AdidasUS. Vjerujem da ce u Brazilu biti. Na Dzekinom prvom dresu su bile.
User avatar
kucniljubimac
Posts: 700
Joined: 05/01/2014 02:02

#6585 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by kucniljubimac »

A broj k'o da je traka zalijepljena a možda i jest :lol:

Inače Adidas :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6586 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Eno sad im valja dres. Pape ajd brisi Edina sa spiska, ne valja ovako kad nam nista ne smeta.
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#6587 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Ovaj dres kada se popuni sa logom Svjetskog i ostalim djidjama tipa fair play, respect i to, ima da grmi :D
Inace, i sada je zajak. Jednostavan, a dobar :izet:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#6588 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Dobar dres :bih:
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#6589 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

nema kvačica :cry:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#6590 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by -LIBERO- »

Sta se Spahic ovako skupio sta je ovo, vidi mu ramena na prvoj slici :shock:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#6591 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

ovo je neki pravo loš fotografs liko
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#6592 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Moze li neko postaviti anketu :
Da li vam se svidja novi dres ?
:mrgreen:
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#6593 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

-LIBERO- wrote:Sta se Spahic ovako skupio sta je ovo, vidi mu ramena na prvoj slici :shock:

vidi mu glOOve :lol: :lol:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6594 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Mustang1 wrote:Pa bolje su one nase sto sam ja neki dan postavio 8-9 sto ih je na kamari :D

Image
Mjauuuuuuu.

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6595 Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

-LIBERO- wrote:Sta se Spahic ovako skupio sta je ovo, vidi mu ramena na prvoj slici :shock:
Skupio se ko ušćipak. :)
Last edited by isx on 04/06/2014 02:17, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6596 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Sljunkare


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6597 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Necu komentarisat u stvari pitanje jel ovo punoljetno.. :D

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#6598 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Šveđanin wrote:
Mustang1 wrote:Pa bolje su one nase sto sam ja neki dan postavio 8-9 sto ih je na kamari :D

Image
Mjauuuuuuu.

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Chelsea :D
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6599 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Previsoko to..

Ipak desetka ;)

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6600 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

zlatna sredina
Post Reply