Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
Logovan
Posts: 102766 Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
Post
by Logovan » 04/06/2014 00:35
DaysleepeR wrote: hoće ove godine bit ovo da i mi dobijemo svoju?
Ako će nam biti neko strašilo onda bolje da nemamo svoju.
Crvena Tifoza wrote: A sad pitanje... Kakve dresove planirate uzimati - sa imenom ili bez?
Ako budem uzimao onda će to biti bijeli dres a ime ne bih stavljao.
Mustang1
Posts: 29914 Joined: 29/12/2010 17:31
Post
by Mustang1 » 04/06/2014 00:55
Ja cu metnut svoje mozda kak'a zenska pomisli da sam i ja reprezeMtativac
Edin H.
Posts: 53592 Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana
Post
by Edin H. » 04/06/2014 00:56
Mustang1 wrote: Ja cu metnut svoje mozda kak'a zenska pomisli da sam i ja reprezeMtativac
Sjajna ideja
isx
Posts: 3912 Joined: 24/05/2014 19:12
Post
by isx » 04/06/2014 00:58
Ko ga prepade? (
Možda je Feđa, fotograf )
Jebote svi se slikaju u ovom adidasu ko djetetu kad daš lizalo pa mu se ne može načudit. Avdija spava u hotelskoj sobi u adidas majici i selfi izbacio.
Btw, dres perverzija, mora da igramo u plavom noćas.
phillie
Posts: 9493 Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o
Post
by phillie » 04/06/2014 01:43
Fakat nemaju kvačica
Kemal Malovčić
Posts: 9090 Joined: 19/03/2012 01:03
Post
by Kemal Malovčić » 04/06/2014 01:47
kadse udare onil ogotipi svjetko prvnstva i fairlplej i ostalo ovaj dres će da grmmmmii vidi fonta jes dobarr
isx
Posts: 3912 Joined: 24/05/2014 19:12
Post
by isx » 04/06/2014 01:48
phillie wrote: Fakat nemaju kvačica
Ocigledno je ovo stancao AdidasUS. Vjerujem da ce u Brazilu biti. Na Dzekinom prvom dresu su bile.
kucniljubimac
Posts: 700 Joined: 05/01/2014 02:02
Post
by kucniljubimac » 04/06/2014 01:51
A broj k'o da je traka zalijepljena a možda i jest
Inače Adidas
todd_smith
Posts: 30074 Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem
Post
by todd_smith » 04/06/2014 01:52
Eno sad im valja dres. Pape ajd brisi Edina sa spiska, ne valja ovako kad nam nista ne smeta.
N.N.
Posts: 3542 Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072
Post
by N.N. » 04/06/2014 01:52
Ovaj dres kada se popuni sa logom Svjetskog i ostalim djidjama tipa fair play, respect i to, ima da grmi
Inace, i sada je zajak. Jednostavan, a dobar
House
Posts: 51327 Joined: 17/03/2010 15:36
Post
by House » 04/06/2014 01:53
Dobar dres
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604 Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
Post
by -LIBERO- » 04/06/2014 02:12
Sta se Spahic ovako skupio sta je ovo, vidi mu ramena na prvoj slici
Kaunas
Posts: 126 Joined: 10/11/2013 02:39
Post
by Kaunas » 04/06/2014 02:15
Moze li neko postaviti anketu :
Da li vam se svidja novi dres ?
PeppermintSA
Posts: 1933 Joined: 05/08/2010 20:00
Post
by PeppermintSA » 04/06/2014 02:15
-LIBERO- wrote: Sta se Spahic ovako skupio sta je ovo, vidi mu ramena na prvoj slici
vidi mu glOOve
Šveđanin
Posts: 5649 Joined: 13/06/2013 00:19
Post
by Šveđanin » 04/06/2014 02:15
Mustang1 wrote: Pa bolje su one nase sto sam ja neki dan postavio 8-9 sto ih je na kamari
Mjauuuuuuu.
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
isx
Posts: 3912 Joined: 24/05/2014 19:12
Post
by isx » 04/06/2014 02:17
-LIBERO- wrote: Sta se Spahic ovako skupio sta je ovo, vidi mu ramena na prvoj slici
Skupio se ko ušćipak.
Last edited by
isx on 04/06/2014 02:17, edited 1 time in total.
insomnia78
Posts: 61961 Joined: 03/04/2011 14:43
Post
by insomnia78 » 04/06/2014 02:17
Sljunkare
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Šveđanin
Posts: 5649 Joined: 13/06/2013 00:19
Post
by Šveđanin » 04/06/2014 02:19
Necu komentarisat u stvari pitanje jel ovo punoljetno..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Kaunas
Posts: 126 Joined: 10/11/2013 02:39
Post
by Kaunas » 04/06/2014 02:20
Šveđanin wrote: Mustang1 wrote: Pa bolje su one nase sto sam ja neki dan postavio 8-9 sto ih je na kamari
Mjauuuuuuu.
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Chelsea
Šveđanin
Posts: 5649 Joined: 13/06/2013 00:19
Post
by Šveđanin » 04/06/2014 02:21
Previsoko to..
Ipak desetka
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
todd_smith
Posts: 30074 Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem
Post
by todd_smith » 04/06/2014 02:23
zlatna sredina