Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Moderator: anex
DaffyDuck
Posts: 3784 Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x
Post
by DaffyDuck » 06/05/2013 22:34
Not My Idea wrote: Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit.
i ja sam isto pomislila
Da nije Top fakat u nekoj bezizlaznoj situaciji pa mu je toliko stalo do te love ili sam pala na pateticnu glumu
Not My Idea
Posts: 14691 Joined: 15/03/2011 23:12
Post
by Not My Idea » 06/05/2013 22:34
Ne kontam ovo pitanje- bil voleli da pobedite...
eto ne bi
VenomousV
Posts: 13244 Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky
Post
by VenomousV » 06/05/2013 22:34
tope, dosadan si, odhebi u skokovima
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 22:35
христос васкрсе, ава!
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 22:36
Zubizareta wrote: Not My Idea wrote: Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit.
i ja sam isto pomislila
Da nije Top fakat u nekoj bezizlaznoj situaciji pa mu je toliko stalo do te love ili sam pala na pateticnu glumu
da nema neku bolest
smijesak
Posts: 30 Joined: 21/04/2013 12:04
Post
by smijesak » 06/05/2013 22:36
VenomousV wrote: tope, dosadan si, odhebi u skokovima
VIDEO
KAMI666
Posts: 1141 Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska
Post
by KAMI666 » 06/05/2013 22:36
de balzac wrote: ava ispada
Iz tvojih usta u "Bozije usi"
Jos ono ona cestita vaskrs, ko fol.... Velite nije glumica i da ne glumi? Dno dna
P308
Posts: 5084 Joined: 21/09/2012 23:15
Post
by P308 » 06/05/2013 22:36
_nevermind_ wrote: P308 wrote: _nevermind_ wrote: Soraja, pu
Da, hajde sto svi govore da im je favorit Top, ali Soraja
Ne bi jada bilo da nije zadnjih 5 dana govorila kako su je najvise razocarali Top i Maja V.
Ma sve i da to nije govorila, Zarko je jedina osoba koja je bila uz nju svo vrijeme i ona ovako...
klavirdžija
Posts: 2159 Joined: 24/02/2013 10:38
Post
by klavirdžija » 06/05/2013 22:36
Zubizareta wrote: Not My Idea wrote: Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit.
i ja sam isto pomislila
Da nije Top fakat u nekoj bezizlaznoj situaciji pa mu je toliko stalo do te love ili sam pala na pateticnu glumu
On je rođen u bezizlaznoj situaciji…
Njega ne vole, šmrc, ovo ono, a od svih ukućana dosadašnjih je baš on najviše do sada zaradio u karijeri. Pizda kao karakterna osobina.
RED SKY
Posts: 248 Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine
Post
by RED SKY » 06/05/2013 22:36
Ma koliko to nekima smiješno izgledalo,ovaj francuz je najnormalniji od troje preostalih.
_nevermind_
Posts: 643 Joined: 03/04/2013 15:05
Post
by _nevermind_ » 06/05/2013 22:37
smijesak wrote: _nevermind_ wrote: Soraja, pu
daj malo..opis sta se desava...sta izbaceni trabunjaju...znam samo sto procitam ovdje
Pa sto odmah ne kazes
Soraja rekla voditeljici da bi voljela da pobijedi Top, pa je mi namah otracasmo
klavirdžija
Posts: 2159 Joined: 24/02/2013 10:38
Post
by klavirdžija » 06/05/2013 22:37
smijesak wrote: VenomousV wrote: tope, dosadan si, odhebi u skokovima
VIDEO
Ja reko ovo Mišur poručuje de balzacu, kad ono…
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 22:37
didžej wrote: христос васкрсе, ава!
namazana
čestitala od jučer bezbroj puta
RED SKY
Posts: 248 Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine
Post
by RED SKY » 06/05/2013 22:38
Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture
smijesak
Posts: 30 Joined: 21/04/2013 12:04
Post
by smijesak » 06/05/2013 22:38
_nevermind_ wrote:
Pa sto odmah ne kazes
Soraja rekla voditeljici da bi voljela da pobijedi Top, pa je mi namah otracasmo
a stas..stuha
P308
Posts: 5084 Joined: 21/09/2012 23:15
Post
by P308 » 06/05/2013 22:38
_nevermind_ wrote: smijesak wrote: _nevermind_ wrote: Soraja, pu
daj malo..opis sta se desava...sta izbaceni trabunjaju...znam samo sto procitam ovdje
Pa sto odmah ne kazes
Soraja rekla voditeljici da bi voljela da pobijedi Top, pa je mi namah otracasmo
Evo upravo govori kako je promijenila misljenje o njemu iz pozitivnog u negativno
Not My Idea
Posts: 14691 Joined: 15/03/2011 23:12
Post
by Not My Idea » 06/05/2013 22:39
evo sad Soraja popljuva Topa a maloprije rece da joj je favorit
nesto ovdje ne stima
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 22:39
pijanista
ne zajebaji
a što li je nema
da nije na farmi
smijesak
Posts: 30 Joined: 21/04/2013 12:04
Post
by smijesak » 06/05/2013 22:39
klavirdžija wrote:
Ja reko ovo Mišur poručuje de balzacu, kad ono…
e hebiga.. sto ti pokvari sekundu srece
DaffyDuck
Posts: 3784 Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x
Post
by DaffyDuck » 06/05/2013 22:39
KAMI666 wrote: de balzac wrote: ava ispada
Iz tvojih usta u "Bozije usi"
Jos ono ona cestita vaskrs, ko fol.... Velite nije glumica i da ne glumi? Dno dna
ma joj, Ava je na nivou pubertetlije, stalno je pucaju neki prenosi.
kisni indijanac
Posts: 1987 Joined: 13/09/2012 15:56
Post
by kisni indijanac » 06/05/2013 22:40
RED SKY wrote: Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture
kako ide ona od haustora..idemo na selo, na selo....
smijesak
Posts: 30 Joined: 21/04/2013 12:04
Post
by smijesak » 06/05/2013 22:40
Not My Idea wrote: evo sad Soraja popljuva Topa a maloprije rece da joj je favorit
nesto ovdje ne stima
neko im sapce pogresne tekstove
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 22:41
RED SKY wrote: Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture
valja
ali nemoj radikalnih stavova
oni ruralci su opasniji
moramo se dobro naoružati
RED SKY
Posts: 248 Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine
Post
by RED SKY » 06/05/2013 22:41
kisni indijanac wrote: RED SKY wrote: Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture
kako ide ona od haustora..idemo na selo, na selo....
Nisam do sada pratio...ali idemo tamo nakon ovog
Top je original šupljak.da se vratimo na temu.