Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6576 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

Not My Idea wrote:Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit. :-)
i ja sam isto pomislila :shock:

Da nije Top fakat u nekoj bezizlaznoj situaciji pa mu je toliko stalo do te love ili sam pala na pateticnu glumu :zoka:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6577 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Ne kontam ovo pitanje- bil voleli da pobedite...

eto ne bi :mrgreen:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#6578 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

tope, dosadan si, odhebi u skokovima
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6579 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

христос васкрсе, ава! :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6580 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Zubizareta wrote:
Not My Idea wrote:Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit. :-)
i ja sam isto pomislila :shock:

Da nije Top fakat u nekoj bezizlaznoj situaciji pa mu je toliko stalo do te love ili sam pala na pateticnu glumu :zoka:
da nema neku bolest :roll:
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6581 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

VenomousV wrote:tope, dosadan si, odhebi u skokovima
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#6582 Re: Veliki Brat 2013

Post by KAMI666 »

de balzac wrote:ava ispada
Iz tvojih usta u "Bozije usi"

Jos ono ona cestita vaskrs, ko fol.... Velite nije glumica i da ne glumi? Dno dna
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6583 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

_nevermind_ wrote:
P308 wrote:
_nevermind_ wrote:Soraja, pu :-x
Da, hajde sto svi govore da im je favorit Top, ali Soraja :shock:
Ne bi jada bilo da nije zadnjih 5 dana govorila kako su je najvise razocarali Top i Maja V. :-x :-x

Ma sve i da to nije govorila, Zarko je jedina osoba koja je bila uz nju svo vrijeme i ona ovako...
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6584 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Zubizareta wrote:
Not My Idea wrote:Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit. :-)
i ja sam isto pomislila :shock:

Da nije Top fakat u nekoj bezizlaznoj situaciji pa mu je toliko stalo do te love ili sam pala na pateticnu glumu :zoka:
On je rođen u bezizlaznoj situaciji…

Njega ne vole, šmrc, ovo ono, a od svih ukućana dosadašnjih je baš on najviše do sada zaradio u karijeri. Pizda kao karakterna osobina.
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6585 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Ma koliko to nekima smiješno izgledalo,ovaj francuz je najnormalniji od troje preostalih.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6586 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

smijesak wrote:
_nevermind_ wrote:Soraja, pu :-x
:? daj malo..opis sta se desava...sta izbaceni trabunjaju...znam samo sto procitam ovdje :cry:
Pa sto odmah ne kazes :D
Soraja rekla voditeljici da bi voljela da pobijedi Top, pa je mi namah otracasmo :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6587 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Zarko :shmizla1:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6588 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

smijesak wrote:
VenomousV wrote:tope, dosadan si, odhebi u skokovima
Ja reko ovo Mišur poručuje de balzacu, kad ono… :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6589 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:христос васкрсе, ава! :D
namazana :D čestitala od jučer bezbroj puta :D
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6590 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture :D
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6591 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

_nevermind_ wrote:
Pa sto odmah ne kazes :D
Soraja rekla voditeljici da bi voljela da pobijedi Top, pa je mi namah otracasmo :D
a stas..stuha :-)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6592 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

_nevermind_ wrote:
smijesak wrote:
_nevermind_ wrote:Soraja, pu :-x
:? daj malo..opis sta se desava...sta izbaceni trabunjaju...znam samo sto procitam ovdje :cry:
Pa sto odmah ne kazes :D
Soraja rekla voditeljici da bi voljela da pobijedi Top, pa je mi namah otracasmo :D

Evo upravo govori kako je promijenila misljenje o njemu iz pozitivnog u negativno
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6593 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

evo sad Soraja popljuva Topa a maloprije rece da joj je favorit

nesto ovdje ne stima :roll:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6594 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

pijanista :D ne zajebaji :D

a što li je nema :roll: da nije na farmi :roll:
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6595 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

klavirdžija wrote: Ja reko ovo Mišur poručuje de balzacu, kad ono… :D
:D e hebiga.. sto ti pokvari sekundu srece :mrgreen:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6596 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

KAMI666 wrote:
de balzac wrote:ava ispada
Iz tvojih usta u "Bozije usi"

Jos ono ona cestita vaskrs, ko fol.... Velite nije glumica i da ne glumi? Dno dna
ma joj, Ava je na nivou pubertetlije, stalno je pucaju neki prenosi. :koluta:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6597 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

RED SKY wrote:Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture :D
kako ide ona od haustora..idemo na selo, na selo.... :mrgreen:
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6598 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

Not My Idea wrote:evo sad Soraja popljuva Topa a maloprije rece da joj je favorit

nesto ovdje ne stima :roll:
neko im sapce pogresne tekstove :mrgreen:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6599 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

RED SKY wrote:Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture :D

valja :D ali nemoj radikalnih stavova :D oni ruralci su opasniji :D

moramo se dobro naoružati :D
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6600 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

kisni indijanac wrote:
RED SKY wrote:Znači,prebacujemo se na Farmu,svi đuture :D
kako ide ona od haustora..idemo na selo, na selo.... :mrgreen:
Nisam do sada pratio...ali idemo tamo nakon ovog :D

Top je original šupljak.da se vratimo na temu.
Locked