Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#65651 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#65652 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Zagrijavamo se... :mrgreen:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84583
Joined: 03/10/2011 20:11

#65653 Re: Zeničani

Post by Chloe »

Bobi wrote: 05/04/2024 12:48
:-D lijepo, pozitivno, lijepe gospođe i djevojke ... pozzz Zeničankama ...:thumbup: .... al gospođa Amela negdje 16,37 :srce:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#65654 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Nisam ti ja hamdina pekara :D.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#65655 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Chloe wrote: 05/04/2024 13:18
Bobi wrote: 05/04/2024 12:48
:-D lijepo, pozitivno, lijepe gospođe i djevojke ... pozzz Zeničankama ...:thumbup: .... al gospođa Amela negdje 16,37 :srce:
Amela nekad davno i ja bili u istom odjeljenju u školi
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#65656 Re: Zeničani

Post by n+1 »

18:20

Nažalost, ostala sam bez posla, ali to nije razlog da život ide dalje. :D :bih:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#65657 Re: Zeničani

Post by Bobi »

User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1709
Joined: 29/11/2022 19:46

#65658 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

n+1 wrote: 05/04/2024 17:37 18:20

Nažalost, ostala sam bez posla, ali to nije razlog da život ide dalje. :D :bih:
Upravu je :skoljka:
scarr
Posts: 585
Joined: 28/01/2019 23:34

#65659 Re: Zeničani

Post by scarr »

Opet iftar u gimnaziji :? :run:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#65660 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Sta je ono, sinoc da izadjem, vozam se sa drugom u autu, kada zatvorena i Biblioteka, znaci od sada iza 22.00h samo Spirit :run:
Pa je li moguce?
Hvala Bogu pa je Vitez blizu, i da su nam tesnjaci preuzeli gradsku kafanu, da se makar i ona ne zatvori, za dnevne kafe...

Da hoce tesnajci pokloniti Zenici neki pristojan objekat.gdje ce se moci drmnuti pivkan iza 23.00h.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#65661 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

clio_dci120 wrote: 06/04/2024 11:11 Sta je ono, sinoc da izadjem, vozam se sa drugom u autu, kada zatvorena i Biblioteka, znaci od sada iza 22.00h samo Spirit :run:
Pa je li moguce?
Hvala Bogu pa je Vitez blizu, i da su nam tesnjaci preuzeli gradsku kafanu, da se makar i ona ne zatvori, za dnevne kafe...

Da hoce tesnajci pokloniti Zenici neki pristojan objekat.gdje ce se moci drmnuti pivkan iza 23.00h.
A pored Mitala, cujem i da se nekakve apoteke u Zenici pred zatvaranjem ili privatizacijom. Zar je apoteka Boris Kidric drzavna, nisam znao da smo imali drzavne apoteke.
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#65662 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

n+1 wrote: 05/04/2024 17:37 18:20

Nažalost, ostala sam bez posla, ali to nije razlog da život ide dalje. :D :bih:
:lol: ja sve kontam da je on tako isjekao video
User avatar
Sanjarko
Posts: 28402
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#65663 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

clio_dci120 wrote: 06/04/2024 11:14
clio_dci120 wrote: 06/04/2024 11:11 Sta je ono, sinoc da izadjem, vozam se sa drugom u autu, kada zatvorena i Biblioteka, znaci od sada iza 22.00h samo Spirit :run:
Pa je li moguce?
Hvala Bogu pa je Vitez blizu, i da su nam tesnjaci preuzeli gradsku kafanu, da se makar i ona ne zatvori, za dnevne kafe...

Da hoce tesnajci pokloniti Zenici neki pristojan objekat.gdje ce se moci drmnuti pivkan iza 23.00h.
A pored Mitala, cujem i da se nekakve apoteke u Zenici pred zatvaranjem ili privatizacijom. Zar je apoteka Boris Kidric drzavna, nisam znao da smo imali drzavne apoteke.
Dr Weiss? Privatizovana, kako znam.
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#65664 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

clio_dci120 wrote: 06/04/2024 11:11 Sta je ono, sinoc da izadjem, vozam se sa drugom u autu, kada zatvorena i Biblioteka, znaci od sada iza 22.00h samo Spirit :run:
Pa je li moguce?
Hvala Bogu pa je Vitez blizu, i da su nam tesnjaci preuzeli gradsku kafanu, da se makar i ona ne zatvori, za dnevne kafe...

Da hoce tesnajci pokloniti Zenici neki pristojan objekat.gdje ce se moci drmnuti pivkan iza 23.00h.
Kakva potraznja takva i ponuda :)
User avatar
Sanjarko
Posts: 28402
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#65665 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

apsidejzi wrote: 06/04/2024 11:19
n+1 wrote: 05/04/2024 17:37 18:20

Nažalost, ostala sam bez posla, ali to nije razlog da život ide dalje. :D :bih:
:lol: ja sve kontam da je on tako isjekao video
Mentalni lapsus, desi se, jbjga.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#65666 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Sanjarko wrote: 06/04/2024 11:19
clio_dci120 wrote: 06/04/2024 11:14
clio_dci120 wrote: 06/04/2024 11:11 Sta je ono, sinoc da izadjem, vozam se sa drugom u autu, kada zatvorena i Biblioteka, znaci od sada iza 22.00h samo Spirit :run:
Pa je li moguce?
Hvala Bogu pa je Vitez blizu, i da su nam tesnjaci preuzeli gradsku kafanu, da se makar i ona ne zatvori, za dnevne kafe...

Da hoce tesnajci pokloniti Zenici neki pristojan objekat.gdje ce se moci drmnuti pivkan iza 23.00h.
A pored Mitala, cujem i da se nekakve apoteke u Zenici pred zatvaranjem ili privatizacijom. Zar je apoteka Boris Kidric drzavna, nisam znao da smo imali drzavne apoteke.
Dr Weiss? Privatizovana, kako znam.
Mislis na Boris Kidric? Ja sam mislio da je to privatna, ali nije, drzavna. Kako god, zar je moguce da apoteka posluje sa gubitkom, pa neka je i drzavna. Ocito neko hoce da razgrabi imovinu, i mene je jutros to iznenadilo kada sam cuo.
A evo na kafi jutros cujem i da su navodno Neimari propali, da ide bankrot...
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1709
Joined: 29/11/2022 19:46

#65667 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

Nije neko nego seljak iz Kaknja, Mensur Mušija, hoće da poklopi apoteke. I sprema se to praaaavo dugo.
Ci-Nick
Posts: 6883
Joined: 15/03/2015 17:38

#65668 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

https://www.companywall.ba/firma/ju-apo ... a/MM1RvSbR

200.000 dobiti u 2023. Ali imaju kratkotocna dugovanja preko 3 miliona i 700.000 maraka duga iznad visine kapitala.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#65669 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Apoteke će nam Kakanj držati. Fuad i njima želi dohakati. :D
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#65670 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

Sanjarko wrote: 06/04/2024 11:21
apsidejzi wrote: 06/04/2024 11:19
n+1 wrote: 05/04/2024 17:37 18:20

Nažalost, ostala sam bez posla, ali to nije razlog da život ide dalje. :D :bih:
:lol: ja sve kontam da je on tako isjekao video
Mentalni lapsus, desi se, jbjga.
Ma znam. TO je normalno, pogotovo kad neko nije stalno pred kamerom. Znamo mi svi sta je ona htjela kazati al fakt je zabavno ispalo :) BTW zao mi je sto je ostala bez posla. Nadam se da ce brzo naci drugi.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5102
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#65671 Re: Zeničani

Post by anex »

Image

Gori Lisac
koop
Posts: 301
Joined: 04/06/2004 17:11
Location: mars

#65672 Re: Zeničani

Post by koop »

Početak Aprila jarane
koop
Posts: 301
Joined: 04/06/2004 17:11
Location: mars

#65673 Re: Zeničani

Post by koop »

Kako je krenulo, malo ce nam biti eskadrila kanadera
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#65674 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

Ode relej
https://www.zenicablog.com/foto-pogleda ... qr9Mco86Co

I opet će krivac proći nekažnjeno.

:bih:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#65675 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Odbranjen je relej srecom
Kako se mocno vidi grad odozgo covjece
Slika 7
Post Reply