PlayStation 5 - all about
Moderator: Benq
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#6551 Re: PlayStation 5 - all about
Ne znam ima li još neko ko voli gledati fudbal ali ga mrzi igrati, tj. FIFU. Ne znam zašto. Meni je pravi fudbal Rocket League. Ali ovo je odličan mjesec, tu i tamo baciti neku tekmu da se podsjetim da li valjam išta. Samo sa Realom naravno.
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#6552 Re: PlayStation 5 - all about
Ko ne igra FUT, Fifa je manje vise besmislena…
-
Tabakmalac
- Posts: 1190
- Joined: 26/12/2019 23:32
#6553 Re: PlayStation 5 - all about
Jedini razlog uzimanja FIFA-e je za društvo ako dođe pa odigraju koju partiju. Ne bi dao 120 i kusur maraka na fudbal koji je svake godine isti, kad bi zadnja igra bila na svijetu. 
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#6554 Re: PlayStation 5 - all about
Kad dodje drustvo mozes igrati besplatni eFootballTabakmalac wrote: ↑03/05/2022 19:59 Jedini razlog uzimanja FIFA-e je za društvo ako dođe pa odigraju koju partiju. Ne bi dao 120 i kusur maraka na fudbal koji je svake godine isti, kad bi zadnja igra bila na svijetu.![]()
A nas 95% koji igramo Fifu uzimamo je na preorder i svaki dan u FUT-u je bitan
-
Drug Clan
- Posts: 786
- Joined: 05/01/2020 20:32
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
#6556 Re: PlayStation 5 - all about
Nude da ti vrate pare na Gamivo account i da sa tim parama mozes kupovati ponovo na Gamivo sajtu. Dakle kao opciju nisu ponudili refund na tvoju karticu, vec samo na balans pa da kupis ponovo kljuc, ili nesto drugo.
Ukoliko se slazes, oni ce odmah sredstva prebaciti na tvoj balans bez cekanja.
Ukoliko se slazes, oni ce odmah sredstva prebaciti na tvoj balans bez cekanja.
-
Drug Clan
- Posts: 786
- Joined: 05/01/2020 20:32
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
#6558 Re: PlayStation 5 - all about
Nema na cemu 
Eto kazu da je vracanje sredstava na karticu u toku i da ce biti na racunu kroz nekoliko radnih dana. Moglo bi to vec do petka biti rijeseno.
Eto kazu da je vracanje sredstava na karticu u toku i da ce biti na racunu kroz nekoliko radnih dana. Moglo bi to vec do petka biti rijeseno.
- mc-twin
- Posts: 4411
- Joined: 18/04/2009 23:47
#6559 Re: PlayStation 5 - all about
Balans sredstva su u biti isto,al super sto su rijesili tako.
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#6560 Re: PlayStation 5 - all about
Kupio sam Fifu 22 cim je izasla platio oko 160KM na cd.u, sada vidim dosla djaba u PS+ pretplati koju imam, eh sad u cemu je razlika izmedju moje na cd.u i ove sa ps+ jesu li iste potpuno verzije i jel trebam izbrisati igru pa instalirati ovu sa ps+ pretplate sto sam dobio da bih mogao izvaditi cd iz konzole da mi ne vrti posto stalno i igram fifu, hoce li mi ostati sve ovo sto igram online?
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#6561 Re: PlayStation 5 - all about
Instaliraj prvo. Pokreni je i odigraj jednu FUT(za svaki slucaj), pa izadji. Nakon toga izvadi CD i izbrisi CD verziju.brazzo19 wrote: ↑05/05/2022 00:36 Kupio sam Fifu 22 cim je izasla platio oko 160KM na cd.u, sada vidim dosla djaba u PS+ pretplati koju imam, eh sad u cemu je razlika izmedju moje na cd.u i ove sa ps+ jesu li iste potpuno verzije i jel trebam izbrisati igru pa instalirati ovu sa ps+ pretplate sto sam dobio da bih mogao izvaditi cd iz konzole da mi ne vrti posto stalno i igram fifu, hoce li mi ostati sve ovo sto igram online?
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
#6562 Re: PlayStation 5 - all about
Pa nude ti da ti iznos zaa koji si plati pretplatu vrate na tvoj GAMIVO acount u obliku nekih njihovih digitalnih para sa kojima onda na gamivu možeš kupovati sve što ja na proddaju kod njih.
Ne nude ti klasični refund u novcu.
- TMovac
- Posts: 1317
- Joined: 07/03/2010 00:39
#6563 Re: PlayStation 5 - all about
bolje da si uzeo balance. Kada placas balance-om onda ne placas fee koji inace placas kada placas paypalom. tako da bi ustedio dva dolara kod kupovine nove kartice. A ovako ce ti vjerojatno i banka uzet malo za konverziju iz strane valute u BAM. ubuduce uvijek uzimaj balance.
- alcho
- Posts: 1610
- Joined: 31/08/2006 09:08
#6564 Re: PlayStation 5 - all about
Ako ima negdje kategorija "najgluplji savjet godine", ja bih da nominujem ovajTMovac wrote: ↑05/05/2022 13:20bolje da si uzeo balance. Kada placas balance-om onda ne placas fee koji inace placas kada placas paypalom. tako da bi ustedio dva dolara kod kupovine nove kartice. A ovako ce ti vjerojatno i banka uzet malo za konverziju iz strane valute u BAM. ubuduce uvijek uzimaj balance.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#6565 Re: PlayStation 5 - all about
Zasto je glup savjet? Htio je kupiti kod, nije uspjelo, vjerovatno mu i dalje treba kod, ovako ga dodje nekoliko dolara jeftinije jer ti refundiraju taksu koju si platio a ne naplate je kad placas putem balance. Dodatno, da je trazio od supporta da mu daju neki discount kode ili cak malo vise na balance vjerovatno bi odobrili.alcho wrote: ↑05/05/2022 14:57Ako ima negdje kategorija "najgluplji savjet godine", ja bih da nominujem ovajTMovac wrote: ↑05/05/2022 13:20
bolje da si uzeo balance. Kada placas balance-om onda ne placas fee koji inace placas kada placas paypalom. tako da bi ustedio dva dolara kod kupovine nove kartice. A ovako ce ti vjerojatno i banka uzet malo za konverziju iz strane valute u BAM. ubuduce uvijek uzimaj balance.![]()
![]()
![]()
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#6566 Re: PlayStation 5 - all about
Raja,
je li ovo generalno problem sa produzavanjem PS Plusa na godinu ili je samo problem sa Gamivo ?
Ja uzimao godisnje pretplate i gift karte na Offgamers.com i nisam nikad imao problema.
je li ovo generalno problem sa produzavanjem PS Plusa na godinu ili je samo problem sa Gamivo ?
Ja uzimao godisnje pretplate i gift karte na Offgamers.com i nisam nikad imao problema.
-
MarkoIvkovic
- Posts: 732
- Joined: 19/01/2021 20:29
- TMovac
- Posts: 1317
- Joined: 07/03/2010 00:39
#6568 Re: PlayStation 5 - all about
problem je samo ako imas aktivnu pretplatu tj ako ti nije istekla. Ja sam jucer kupio malom od jarana ps plus pretplatu i normalno je aktivirao. Malom istekla pretplata prije 10 dana
-
Drug Clan
- Posts: 786
- Joined: 05/01/2020 20:32
#6569 Re: PlayStation 5 - all about
Nisam ja imao aktivnu pretplatu i opet nije mogla proci pretplata na 12 mjeseci pa sam uzeo na 3 mjeseca i to je proslo uredno
- mc-twin
- Posts: 4411
- Joined: 18/04/2009 23:47
#6570 Re: PlayStation 5 - all about
Da. Manje pretplate prolaze. Problem su one od 12 mjeseci tj. njih blokiraju.
-
Coldplay1
- Posts: 166
- Joined: 06/11/2021 16:16
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
#6572 Re: PlayStation 5 - all about
Ma taj PS+ je obično bacanje para. I te igre što daju su bezveze.
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#6573 Re: PlayStation 5 - all about
slabo ga ko uzima zbog para nego zbog online igranjaProject Lucian wrote: ↑06/05/2022 12:13 Ma taj PS+ je obično bacanje para. I te igre što daju su bezveze.
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
#6574 Re: PlayStation 5 - all about
Pa to mi je ono van svake pameti, na PC.ju multiplayer je besplatan, bitno je samo da kupiš igru, međutim sony je skonto kako uzet još para od igrača i muze tu kravu konstantno, Zato ja samo SP igram na plejci, namjerno neću da igram multiplayer.djama wrote: ↑06/05/2022 12:36slabo ga ko uzima zbog para nego zbog online igranjaProject Lucian wrote: ↑06/05/2022 12:13 Ma taj PS+ je obično bacanje para. I te igre što daju su bezveze.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#6575 Re: PlayStation 5 - all about
Ja uzmem ps+ zbog igrica koje dodju.Ne igram nijednu igru online.Doduse,popola uzmem sa bratom a on igra online igru neku,battlefield mislim a ove offline slabo.
Bilo je do sada da se kupi 12 mjeseci po 30 dolara...pa za te pare ne mogu kupiti 2 igre a ovako bude 10+ dobrih i ostalo gluposti.Meni se isplati i zbog igrica.
Mada ja to i ne igram toliko,preko zime se malo aktiviram
Bilo je do sada da se kupi 12 mjeseci po 30 dolara...pa za te pare ne mogu kupiti 2 igre a ovako bude 10+ dobrih i ostalo gluposti.Meni se isplati i zbog igrica.
Mada ja to i ne igram toliko,preko zime se malo aktiviram


