Čim vi morate to eksplicite naglašavat…de balzac wrote:jasno, bolandidžej wrote:tanka je granica od ljubavi do mrznje i obratno.de balzac wrote:
i ja sam gajio ambivalentna osjećanja prema kretenu
p.s. nisam gay.![]()
![]()
mi smo alfa mužjaci![]()
samo mišur to ne konta![]()
(u mom slučaju)
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6551 Re: Veliki Brat 2013
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6552 Re: Veliki Brat 2013
ko je ba mrtva hladan? top?ČičineBrčine wrote:Jbte koje psihe sjede i niko ni sa kim da progovori. Licemjer 100% siguran u pobjedu i jedini mrtav hladan.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6553 Re: Veliki Brat 2013
ČičineBrčine wrote:Jbte koje psihe sjede i niko ni sa kim da progovori. Licemjer 100% siguran u pobjedu i jedini mrtav hladan.
Tako je u svakom VB do sada bilo. Na kraju svi sute, valjda ih trema drma
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6554 Re: Veliki Brat 2013
sta se promijenilo od subote do danas?Not My Idea wrote:To je bilo u subotu, zasto bi sad izasao s njim a za sat kraj? bezze ti je prica.didžej wrote:a zarko rece "ako ispadne zeljko izaci ce i on sa njim". aonda tiho dodade "al' u k.rcu".![]()
Ava se tek sad sredila, kao da je znala da ce ostat
p.s. prijatno sam iznenadjen.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6555 Re: Veliki Brat 2013
žarko sljedeći izlazi 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6556 Re: Veliki Brat 2013
Neka, hvalaP308 wrote:Jos uvijek mozes za Zarka_nevermind_ wrote:Koji sam ja fan i g.zica, sad mi zao kud ne glasah makar dva puta![]()
![]()
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6557 Re: Veliki Brat 2013
Pa dobro, normalno je da ljudi koji dodju ovako daleko imaju tremu, 50 hiljada eura nije malo para i ko god kaze da bi bio hladan-laze.
Ali Topa samo sto srce nije opaLilo.
fuj.
Žarko
Ali Topa samo sto srce nije opaLilo.
Žarko
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#6558 Re: Veliki Brat 2013
zamisliNot My Idea wrote:
Ali Topa samo sto srce nije opaLilo.fuj.
opali ga
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6559 Re: Veliki Brat 2013
Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit. 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6560 Re: Veliki Brat 2013
bilo bihNot My Idea wrote:Pa Top jedva dise![]()
@balzak, posto ovo zavrsava brzo, idi ti nama otvori temu ba LJiS o tebi i mishuru
ja na farmu poslije ovoga
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6561 Re: Veliki Brat 2013
Top kao da čeka smrtnu presudu.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6562 Re: Veliki Brat 2013
Pa Zarko ima velike sanse. Svi oni koji su glasali za Zeljka, vjerovatno ce sada za Zarka.
Neko ima 38%, neko 32% i neko 30%
Neko ima 38%, neko 32% i neko 30%
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6564 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:Majke mi, ko da je svima naredjeno da kazu da im je Top favorit.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#6565 Re: Veliki Brat 2013
Aaaaa oj ove pukotine od zeMske ... iritira cim progovori 
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6566 Re: Veliki Brat 2013
Keža topčina da mu nije bitna pobjeda.
Ljiga
Ljiga
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6567 Re: Veliki Brat 2013
Joj Topiću, seratoru klasični...
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6568 Re: Veliki Brat 2013
Da, hajde sto svi govore da im je favorit Top, ali Soraja_nevermind_ wrote:Soraja, pu
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6569 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Soraja, pu
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#6570 Re: Veliki Brat 2013
Daj izbacite tu zuju napolje Avu, povraca mi se cim progovori 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6571 Re: Veliki Brat 2013
Trznu me Marijana, kontam hoce rec da je Zarko izbacen
Tope, maaarš!
Tope, maaarš!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6573 Re: Veliki Brat 2013
Ne bi jada bilo da nije zadnjih 5 dana govorila kako su je najvise razocarali Top i Maja V.P308 wrote:Da, hajde sto svi govore da im je favorit Top, ali Soraja_nevermind_ wrote:Soraja, pu
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6574 Re: Veliki Brat 2013
Ne toliko, samo bi guzice dala da dobije...
