+1r_faruk wrote:glasam za glena i gospoju mu zajedno...
Samo da ne ostane Maggie bez čooojka, pa taman ona zaginula, ionako su joj svi izginuli i baš bi bilo brutalno ostavit je samu, a k tome još i trudnu. Il ide ona il nijedeno od njih dvoje il idu oboje (iaoko je Negan rascopo samo jednog člana Rickove ekipe).
Mada ostajem pri tvrdnji da je to Eugen, šteta za njega (ako je on) taman mu se otvorio put do Rosite


