hoce da crkne jer je ispao prije Avecharrrmed wrote:Joj kako je Vepru samo krivo
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6526 Re: Veliki Brat 2013
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6527 Re: Veliki Brat 2013
tanka je granica od ljubavi do mrznje i obratno.de balzac wrote:
i ja sam gajio ambivalentna osjećanja prema kretenu
p.s. nisam gay.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6528 Re: Veliki Brat 2013
e takoGospodin_bez_kravate wrote:iskreno draze bi mi bilo da pobjedi gay burazerNot My Idea wrote:Gospodin_bez_kravate wrote:sljedeca leti ava pa ce ova dva debila ostat.onda ispada ovaj drugi retard od blizanca , ova gejčinai pobjeđuje plači pičić top
ili ava ali jebi ga kad je namjesteno vidi se iz aviJona
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6529 Re: Veliki Brat 2013
i meni je krivo, ja bih volio da je top ispao, jedina iskrena raja sa mićom u kući su bili blizanci....charrrmed wrote:Joj kako je Vepru samo krivo
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6530 Re: Veliki Brat 2013
Breakin news!!!
Top dobio proljev
Top dobio proljev
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#6531 Re: Veliki Brat 2013
Zaaaaarkooo
....ili Avaaaa
....ili Avaaaa
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6532 Re: Veliki Brat 2013
Da, i odmah lose prica o njoj.Zubizareta wrote:hoce da crkne jer je ispao prije Avecharrrmed wrote:Joj kako je Vepru samo krivo
-
Opalaopa12
- Posts: 147
- Joined: 17/03/2013 04:39
#6533 Re: Veliki Brat 2013
Ako ne moze Ava , nek bude Zarko , iako mi je on bio sve mrzi kako je show isao dalje .. Ali ipak , prije Topa i Zarko , bez dileme .. Mada , ubijedjen sam da ce Top uzeti , nazalost 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6534 Re: Veliki Brat 2013
Koji sam ja fan i g.zica, sad mi zao kud ne glasah makar dva puta

- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6535 Re: Veliki Brat 2013
kakav muk među ovo troje 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6536 Re: Veliki Brat 2013
Jos uvijek mozes za Zarka_nevermind_ wrote:Koji sam ja fan i g.zica, sad mi zao kud ne glasah makar dva puta![]()
![]()
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6537 Re: Veliki Brat 2013
Hajmo glasat za Žarka

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6538 Re: Veliki Brat 2013
Daj meni marku i 18, glasaću ja za tebe_nevermind_ wrote:Koji sam ja fan i g.zica, sad mi zao kud ne glasah makar dva puta![]()
![]()
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6539 Re: Veliki Brat 2013
Sta se ovo Ava umotala 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6540 Re: Veliki Brat 2013
a zarko rece "ako ispadne zeljko izaci ce i on sa njim". aonda tiho dodade "al' u k.rcu".

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6541 Re: Veliki Brat 2013
Na Farmu ulazi Bejbi Dol, mora da ih je Vendi odbila… 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6542 Re: Veliki Brat 2013
Kasnohajrolaklavirdžija wrote:Daj meni marku i 18, glasaću ja za tebe_nevermind_ wrote:Koji sam ja fan i g.zica, sad mi zao kud ne glasah makar dva puta![]()
![]()
da ne bude ofirno, s istog broja
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6543 Re: Veliki Brat 2013
jasno, bolandidžej wrote:tanka je granica od ljubavi do mrznje i obratno.de balzac wrote:
i ja sam gajio ambivalentna osjećanja prema kretenu
p.s. nisam gay.![]()
mi smo alfa mužjaci
samo mišur to ne konta
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6544 Re: Veliki Brat 2013
To je bilo u subotu, zasto bi sad izasao s njim a za sat kraj? bezze ti je prica.didžej wrote:a zarko rece "ako ispadne zeljko izaci ce i on sa njim". aonda tiho dodade "al' u k.rcu".![]()
Ava se tek sad sredila, kao da je znala da ce ostat
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#6545 Re: Veliki Brat 2013
glasaj i u moje ime, jedno deset puta, da ne ustajem sad do telefona... i naravno u ime jos deset forumasa, dakle 10X10=100 i u svoje ime koliko ti dragoNot My Idea wrote:Hajmo glasat za Žarka![]()
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6546 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:jasno, bolandidžej wrote:tanka je granica od ljubavi do mrznje i obratno.de balzac wrote:
i ja sam gajio ambivalentna osjećanja prema kretenu
p.s. nisam gay.![]()
![]()
mi smo alfa mužjaci![]()
samo mišur to ne konta![]()
(u mom slučaju)
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6547 Re: Veliki Brat 2013
tebi pripada alfa zenka a misur to ipak nije.de balzac wrote:
jasno, bolan![]()
mi smo alfa mužjaci![]()
samo mišur to ne konta![]()
(u mom slučaju)
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6548 Re: Veliki Brat 2013
Jel mi se ovo ucinilo, ili se Top odmice od Ave na dva metra 
- ČičineBrčine
- Posts: 676
- Joined: 04/04/2013 14:02
#6549 Re: Veliki Brat 2013
Jbte koje psihe sjede i niko ni sa kim da progovori. Licemjer 100% siguran u pobjedu i jedini mrtav hladan.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6550 Re: Veliki Brat 2013
Pa Top jedva dise

@balzak, posto ovo zavrsava brzo, idi ti nama otvori temu ba LJiS o tebi i mishuru
@balzak, posto ovo zavrsava brzo, idi ti nama otvori temu ba LJiS o tebi i mishuru
