Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Osmi Socrates wrote: ↑05/01/2023 14:38
Pa šta im radi taj Klopp da se toliko povrijeđuju?
Možda raspored?
Ne znam jeli raspored ili trening u pitanju, ali definitvno su sjebali predsezonu, jednako fitnes i taktiku. Potom nisu ništa pametno odradili tokom SP-a i ostali su tokom sezone bez nekih krucijalnih ljudi koji su se brinuli za zdravlje i fitnes igrača. Ukratko - kombinacija lošeg planiranja, godina jahanja umornih igrača i naravno dobar komad loše sreće.
Meni je ovo za Virgila bilo ocekivano i ranije da se desi.
Pa frajer je ja mislim igrao 95% svih minuta od kad se oporavio, i za klub i za repku. Da je celik, negdje bi napukao. Na stranu sto je izgubio onu ostrinu i brzinu u duelu, ali je stvarno odigrao dosta tekmi.
Njegovim izostankom, ako je to stvarno istina, mozda se konacno prestane forsirati ova neucinkovita visoka linija.
teške muke do kraja sezone, da su pametni dali bi maximalnu minutažu svim mlađim igračima : Carvalhu, Eliottu, Bajčetiću, gurnuli bi Arnolda prema protivničkom golu, doveli bi u januaru još jednog štopera i veznjaka i sa Gakpom počeli sve to uigravati za sljedeću sezonu, jer ova je već sada finito
a na ljeto dovesti još jednog veznjaka i štopera, te riješiti se jedno desetak uhljupa sa klupskog budžeta i napraviti to ljeto normalan fitnes program, kako bi novu sezonu mogli odigrati bez jedno 14 000 povreda do Nove godine