Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6502 Re: Dres reprezentacije BiH
505sCrtom wrote:
Ko je ovima brojeve stavljao.
Kako lopatom uzimaju narod to je strašno.
Ovo mora da su Lakijeva posla.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6503 Re: Dres reprezentacije BiH
pjanke ti se svidja?karanana wrote:1, 4, 2, 3
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6504 Re: Dres reprezentacije BiH
legeaCrvena Tifoza wrote:Ko je ovima brojeve stavljao.505sCrtom wrote:![]()
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6506 Re: Dres reprezentacije BiH
A jel ima dugih rukava?
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#6507 Re: Dres reprezentacije BiH
Daj kakve zgodnije505sCrtom wrote:
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6508 Re: Dres reprezentacije BiH
Pjanke u ofsajdu sa stomačićem.505sCrtom wrote:pjanke ti se svidja?karanana wrote:1, 4, 2, 3
Sent from my iPhone using Tapatalk
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6509 Re: Dres reprezentacije BiH
Al ima sisu
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6510 Re: Dres reprezentacije BiH
... druga joj ne trebainsomnia78 wrote:Al ima sisu
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- DaysleepeR
- Posts: 21046
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6511 Re: Dres reprezentacije BiH
stavlja brojeve ko god hoćeš samo je levat stavio šta je imao umjesto da je na netu našao adidasov font koji oni stavljaju na dresoveCrvena Tifoza wrote:
Ko je ovima brojeve stavljao.
Kako lopatom uzimaju narod to je strašno.
Ovo mora da su Lakijeva posla.![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk

- DaysleepeR
- Posts: 21046
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6512 Re: Dres reprezentacije BiH
evo vector ako ko kupi dres bez broja pa hoće da štampa u privatnom aranžmanu
https://docs.google.com/file/d/0B-0VAsK ... pYNjQ/edit
https://docs.google.com/file/d/0B-0VAsK ... pYNjQ/edit
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#6513 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne seri, cure nisu loše.todd_smith wrote:Daj kakve zgodnije505sCrtom wrote:
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#6514 Re: Dres reprezentacije BiH
Osmica, sta je ovo dobro vako dragi Boze505sCrtom wrote:
- jeza u ledja
- Posts: 50672
- Joined: 29/12/2005 01:20
#6515 Re: Dres reprezentacije BiH
Veliki ovi brojevi sprijeda hm hm. Znaci nema kvacica na imenima?
Mescini da cu ipak onda uzeti basic.
Mescini da cu ipak onda uzeti basic.
- DaysleepeR
- Posts: 21046
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
- DaysleepeR
- Posts: 21046
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6517 Re: Dres reprezentacije BiH
nisu ovo official brojevi ovo su odštampali negdjejeza u ledja wrote:Veliki ovi brojevi sprijeda hm hm. Znaci nema kvacica na imenima?
Mescini da cu ipak onda uzeti basic.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6518 Re: Dres reprezentacije BiH
Drugačije će to sve večeras izgledati kad istrče na teren. Pusti ove dupljake kraju.jeza u ledja wrote:Veliki ovi brojevi sprijeda hm hm. Znaci nema kvacica na imenima?
Mescini da cu ipak onda uzeti basic.
Sent from my iPhone using Tapatalk
- jeza u ledja
- Posts: 50672
- Joined: 29/12/2005 01:20
#6519 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma hocu da uzmem danas dok je jos ovaj 20% off u soccer shop. I na FIFA storeu se moze uzeti na isti nacin, da dodas prednji broj, da dodas zadnji i da dodas ime. Nadao sam se da ce biti "gotovi" dresovi sa imenima igraca i adekvatnim brojevima. Ovako moram sam ispisati "Kolašinac" i da se nadam da ce mu biti broj 5. Al ako nema ni kvacica i ako ne znam tacan broj jebes to. Necu sigurno stavljat svoje prezime pozadi, ko levat.
Opet, s obzirom da je dres ovako generican, niko neupucen nece prepoznati ko sta i gdje.
First World problems....
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#6520 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja cu ovu bez broja. 
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#6521 Re: Dres reprezentacije BiH
On ima ugovor sa Adidasom za kopacke pa su zato mozda i ovo uradili.nKrkan wrote:Jesul se svi ovako slikali sa dresom ili samo DŽekoson
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#6522 Re: Dres reprezentacije BiH
Nemere, ja kaparisomiki.ba wrote:Ja cu ovu bez broja.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6523 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne bih se ja bas zakleo da su one sve punoljetne 
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#6524 Re: Dres reprezentacije BiH
Nebi ni ja, zato ni ne komentarisem.insomnia78 wrote:Ne bih se ja bas zakleo da su one sve punoljetne
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#6525 Re: Dres reprezentacije BiH
Po Islamu su vec zrele zene, vjerujem samo u Bozije zakone, a u ovozemaljske jok. 
