Prirodno matematicki fakultet
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#651 Re: Prirodno matematicki fakultet
sutra imam vjezbe iz histologije
nek mi je Bog na pomoci 
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#652 Re: Prirodno matematicki fakultet
sretnominjonja wrote:sutra imam vjezbe iz histologijenek mi je Bog na pomoci
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#653 Re: Prirodno matematicki fakultet
sutra imam vjezbe u sklopu ljetne skole, a ispit je sljedece sedmice, ali opet me strahme22 wrote:sretnominjonja wrote:sutra imam vjezbe iz histologijenek mi je Bog na pomoci
i ne brini se, polozi se i to
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#654 Re: Prirodno matematicki fakultet
ma nece te izbaciti, moze jedino biti "kako boooona ne znaaaas"

ugl i ja sam ga bila prenijela i jest' mi bila malo frka-trka na drugoj, ali sam opet uspjela rijesiti sve u roku, tako da nije ni to strasno
mada ga je puno pametnije rjesavati odmah, ali eto vecina ljudi to u startu odmah odluci prenijeti 
ugl i ja sam ga bila prenijela i jest' mi bila malo frka-trka na drugoj, ali sam opet uspjela rijesiti sve u roku, tako da nije ni to strasno
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#655 Re: Prirodno matematicki fakultet
ja sam eto ko bila pokusala da polozim, nisam se odmah predala, ali nije dovoljan jedan semestar za ovaj predmet. ovo je biohemija, citologija, histologija, fiziologija, anatomija i embriologija. bas ce crnjak biti ako budem samo zbog ovog predmeta obnavljala drugu godinu, necu da budem vjecni studentme22 wrote:ma nece te izbaciti, moze jedino biti "kako boooona ne znaaaas"![]()
![]()
ugl i ja sam ga bila prenijela i jest' mi bila malo frka-trka na drugoj, ali sam opet uspjela rijesiti sve u roku, tako da nije ni to strasnomada ga je puno pametnije rjesavati odmah, ali eto vecina ljudi to u startu odmah odluci prenijeti
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#656 Re: Prirodno matematicki fakultet
ako si vec ucila onda nemoj jos odustajati, uci pa koliko stignes, mozda te sreca posluzi
ma naravno da se moze, samo dobro zagrijes stolicu
ma naravno da se moze, samo dobro zagrijes stolicu
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#657 Re: Prirodno matematicki fakultet
jel zna neko kad je prijemni iz geografije onima sto nisu prosli na prvom roku ?
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#658 Re: Prirodno matematicki fakultet
nije za mene,vec za kolegu,ja sam prosao vecalternativni wrote:Kvalifikacioni ispit održat će se 07.09.2010. godine sa početkom u 10.00 sati
http://www.pmf.unsa.ba/matematika/Kvali ... 202011.pdf
Jesi li se prijavio na konkurs?
hvala na infu
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#659 Re: Prirodno matematicki fakultet
s kojim smjerom na biologiji ima najvise sansi za zaposlenje?
ekologija
genetika
biohemija i fiziologija
mikrobiologija
nastavnički
ekologija
genetika
biohemija i fiziologija
mikrobiologija
nastavnički
-
Sizzla
- Posts: 253
- Joined: 27/01/2010 19:40
#660 Re: Prirodno matematicki fakultet
nastavnickiminjonja wrote:s kojim smjerom na biologiji ima najvise sansi za zaposlenje?
ekologija
genetika
biohemija i fiziologija
mikrobiologija
nastavnički
-
Johnny77
- Posts: 13
- Joined: 21/06/2010 15:14
#661 Re: Prirodno matematicki fakultet
Posto na prvoj i drugoj godini (Biologija) svi uce isto, jel se studenti razvrstavaju po smjeru ili po abecedi?
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#662 Re: Prirodno matematicki fakultet
abecedi. bude po 15 studenata u grupi otprilike.Johnny77 wrote:Posto na prvoj i drugoj godini (Biologija) svi uce isto, jel se studenti razvrstavaju po smjeru ili po abecedi?
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#663 Re: Prirodno matematicki fakultet
To za vježbe. Predavanja svi slušaju zajedno...minjonja wrote:abecedi. bude po 15 studenata u grupi otprilike.Johnny77 wrote:Posto na prvoj i drugoj godini (Biologija) svi uce isto, jel se studenti razvrstavaju po smjeru ili po abecedi?
Iako kod mene kad sam prva bio, bilo je baš random razvrstavanje, al' vama će biti po abecedi vjerovatno...
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#664 Re: Prirodno matematicki fakultet
zna li ko kad pocinju predavanja 
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#665 Re: Prirodno matematicki fakultet
bilo receno 21.9., ali to je bilo prije nego sto su dali datume za septembarski rok. posto su ispiti u toj sedmici, mislim da su pomjerili pocetak predavanja. sutra odoh na faks pa cu saznat.me22 wrote:zna li ko kad pocinju predavanja
- Amila_88
- Posts: 59
- Joined: 12/09/2010 15:59
#666 Re: Prirodno matematicki fakultet
Zna li iko je li počeo upis? Please javite

- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#667 Re: Prirodno matematicki fakultet
upis traje do 17.9.Amila_88 wrote:Zna li iko je li počeo upis? Please javite![]()
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#668 Re: Prirodno matematicki fakultet
hajde, pa javiminjonja wrote:bilo receno 21.9., ali to je bilo prije nego sto su dali datume za septembarski rok. posto su ispiti u toj sedmici, mislim da su pomjerili pocetak predavanja. sutra odoh na faks pa cu saznat.me22 wrote:zna li ko kad pocinju predavanja
- Amila_88
- Posts: 59
- Joined: 12/09/2010 15:59
#669 Re: Prirodno matematicki fakultet
Čula sam to već, ali nisam vjerovala.minjonja wrote:upis traje do 17.9.Amila_88 wrote:Zna li iko je li počeo upis? Please javite![]()
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#670 Re: Prirodno matematicki fakultet
Mozda za BrucoseAmila_88 wrote:Čula sam to već, ali nisam vjerovala.minjonja wrote:upis traje do 17.9.Amila_88 wrote:Zna li iko je li počeo upis? Please javite![]()
![]()
![]()
Znači, Sarajevo, dolazim ti jaaaa!!!
- Amila_88
- Posts: 59
- Joined: 12/09/2010 15:59
#671 Re: Prirodno matematicki fakultet
Zato nisam ni povjerovala. Ako neko zna tačan datum upisa za studente starijih godina,ne za brucoše, neka javi.Mozda za BrucoseZa nas ostale nema sanse jer septembar traje do 24tog
Hvala!
- Amila_88
- Posts: 59
- Joined: 12/09/2010 15:59
#672 Re: Prirodno matematicki fakultet
Sjećam se toga prošle godine. Morala sam uplakanu prijateljicu da vodim do prodekana, a zatim na protokol... Mislila je da se neće uspjeti upisati... Nažalost nije to samo do studenata. Na pojedinim odsjecima se razvuku rokovi i po mjesec dana...alternativni wrote:Za sve studente je upis semestra do 17-og. Predavanja pocinju treci ponedjeljak u septembru, dakle 20-og.Amila_88 wrote:Zato nisam ni povjerovala. Ako neko zna tačan datum upisa za studente starijih godina,ne za brucoše, neka javi.Mozda za BrucoseZa nas ostale nema sanse jer septembar traje do 24tog
Hvala!
To sto neko nije polozio ispit njih ne zanima, predavanja su namjenjena redovnim studentima koji imaju cistu godinu prodekanu da budu naknadno primljeni. Izmisljajte nesto, zdravstveni problemi, finansijski problemi...
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#673 Re: Prirodno matematicki fakultet
Cekaj, sada je do mene ako ne bi bio upisan u drugu godinu ? Ja sam kriv sto su dali ljetnu skolu pa septembar? Ja sam samo kriv za ispite koje nisam polozio ali ako sam dobio dodatni rok valjda trebam dobiti dodatni i za upis...alternativni wrote:Za sve studente je upis semestra do 17-og. Predavanja pocinju treci ponedjeljak u septembru, dakle 20-og.Amila_88 wrote:Zato nisam ni povjerovala. Ako neko zna tačan datum upisa za studente starijih godina,ne za brucoše, neka javi.Mozda za BrucoseZa nas ostale nema sanse jer septembar traje do 24tog
Hvala!
To sto neko nije polozio ispit njih ne zanima, predavanja su namjenjena redovnim studentima koji imaju cistu godinu.
Za one koji su prosle godine polozili septembarski ispit nakon 20-og, nije bilo upisnog roka nego su pisali molbe prodekanu da budu naknadno primljeni. Izmisljajte nesto, zdravstveni problemi, finansijski problemi...
- Amila_88
- Posts: 59
- Joined: 12/09/2010 15:59
#674 Re: Prirodno matematicki fakultet
Ma o tome ti i govorim. Iznenadila sam se kad rekoše da je upis do 17. Znam da moje kolege još uvijek imaju ispite i imat će ih i poslije 20. Ne brini, nisi ti jedini koji neće stići da se upiše sada. Prije 2 godine su sebe doveli u istu situaciju i kad su shvatili da studenti neće stići samo su produžili rok za upis.Cekaj, sada je do mene ako ne bi bio upisan u drugu godinu ? Ja sam kriv sto su dali ljetnu skolu pa septembar? Ja sam samo kriv za ispite koje nisam polozio ali ako sam dobio dodatni rok valjda trebam dobiti dodatni i za upis...
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#675 Re: Prirodno matematicki fakultet
produzit ce rok za upis vjerovatno, kao i svake godine

