Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#651 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

da joj :dance: ... majo treba te zapalit' :x
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#652 Re: Veliki Brat 2013

Post by cancel »

dosadno... mislio sam da će biti više spletki u ovom live-u :|
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#653 Re: Veliki Brat 2013

Post by pink floydd »

Jel Vama Milić glup ? :D od pocetka sam gledao mozda svega 20 minuta VB, vecinom uz jelo kad iz kuhinje bacim oko dok sestra gleda. Bilo mi je dovoljno da skontam kakav je on organizam, uostalom svi su pacijenti u kuci. Sve to od zla oca a od gore matere.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#654 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Zao mi Petrucija, brate. :roll:
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#655 Re: Veliki Brat 2013

Post by cancel »

ode deda van.. zasluženo, bio je baš dosadan

Image
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#656 Re: Veliki Brat 2013

Post by crnoplavo »

ode fosil
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#657 Re: Veliki Brat 2013

Post by crnoplavo »

dusa_raskopuša wrote:Zao mi Petrucija, brate. :roll:

:thumbup: :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#658 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Sutra jos jedno izbacivanje i kaze voditeljka i mozda ubacivanje. Vendi? :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#659 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

ispade najnormalniji covjek u vb.
tako je u danasnjem sistemu vrijednosti. sto si gluplji, bezobrazniji i ludji to si bolji.
gledao sam petrucija prije par dana kad je pjevao pored bazena.
to je takvo uzivanje bilo da sam ga mogao slusati danima.
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#660 Re: Veliki Brat 2013

Post by crnoplavo »

Ambrozija wrote:Sutra jos jedno izbacivanje i kaze voditeljka i mozda ubacivanje. Vendi? :D
nemam pojma, moze bit svasta :shock:
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#661 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

didžej wrote:ispade najnormalniji covjek u vb.
tako je u danasnjem sistemu vrijednosti. sto si gluplji, bezobrazniji i ludji to si bolji.
gledao sam petrucija prije par dana kad je pjevao pored bazena.
to je takvo uzivanje bilo da sam ga mogao slusati danima.
Jesi li glasao?
Naravno da nisi.

Jednostavno, ljudi koji glasaju ne glasaju za "normalne"
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#662 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

A ko je Petruci van kuce vb?

Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise. :-)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#663 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:A ko je Petruci van kuce vb?

Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise. :-)
Ko je ova plava, ja je prvi put vidim :shock:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#664 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

To ona sto posti. Modom se bavi, haman.

Joj Ava, otkaci Urosa, vise. Uradi bar jednom u zivotu nesto pametno.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#665 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:To ona sto posti. Modom se bavi, haman.

Joj Ava, otkaci Urosa, vise. Uradi bar jednom u zivotu nesto pametno.
Je li se ona pojavljivala uopste ovih dana ili sam ja prolupala :shock:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#666 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

blizanac se malo plasi milica. :lol: :lol: :lol: :lol:
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#667 Re: Veliki Brat 2013

Post by cancel »

didžej wrote:ispade najnormalniji covjek u vb.
tako je u danasnjem sistemu vrijednosti. sto si gluplji, bezobrazniji i ludji to si bolji.
gledao sam petrucija prije par dana kad je pjevao pored bazena.
to je takvo uzivanje bilo da sam ga mogao slusati danima.
je, je .. zamisli 16 petrućija u kući, to bi bio show samo takav :lol: :-)
sablja
Posts: 147
Joined: 29/03/2013 18:46

#668 Re: Veliki Brat 2013

Post by sablja »

fali im samo feđa štukan tamo bio bi lom
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#669 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Je li se ona pojavljivala uopste ovih dana ili sam ja prolupala :shock:
Bila je u pocetku i onda je kao otisla na putovanje neko kao poslovno, pa se evo veceras vratila.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#670 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

dusa_raskopuša wrote:
Je li se ona pojavljivala uopste ovih dana ili sam ja prolupala :shock:
Bila je u pocetku i onda je kao otisla na putovanje neko kao poslovno, pa se evo veceras vratila.

Zar nije otisla jer je povrijedila ruku ili tako nesto, zato je nije bilo par dana.
User avatar
alkibijad
Posts: 49
Joined: 05/05/2010 17:16

#671 Re: Veliki Brat 2013

Post by alkibijad »

Milić je naš Keith Richards :)
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#672 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Ode Christian Panucci. :-)

Simpatičan starčić, moram priznati. Inače, ubijeđen sam da nikad neće neka starija osoba pobijediti u ovakvom showu. Ali, njima je dovoljno da se tu i tamo spomenu i pojave na tv-u i riješen problem. Čisto da ljudi ne bi zaboravili na njih. Usput da priupitam, ko je ona druga starija gospođa? :lol: Gledao sam 2x prije večeras i nisam je primijetio. :lol: Nije valjda da je uključila stealth mode. :skoljka:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#673 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

Ko je fedja stukan?

Jeste culi negodovanje publike kada su rekli da boban ostaje?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#674 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Evo i Soraja traca prvi put :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#675 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Ovaj Zeljko, isto neki lik iz crtanog, al' ne mogu da skontam kojeg i koji, kad krene da se kesla, hohohohoho. :lol:
Locked