Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#651 Re: Veliki Brat 2013
da joj
... majo treba te zapalit' 
-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#652 Re: Veliki Brat 2013
dosadno... mislio sam da će biti više spletki u ovom live-u 
- pink floydd
- Posts: 6043
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#653 Re: Veliki Brat 2013
Jel Vama Milić glup ?
od pocetka sam gledao mozda svega 20 minuta VB, vecinom uz jelo kad iz kuhinje bacim oko dok sestra gleda. Bilo mi je dovoljno da skontam kakav je on organizam, uostalom svi su pacijenti u kuci. Sve to od zla oca a od gore matere.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#654 Re: Veliki Brat 2013
Zao mi Petrucija, brate. 
-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#655 Re: Veliki Brat 2013
ode deda van.. zasluženo, bio je baš dosadan


-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#657 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:Zao mi Petrucija, brate.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#658 Re: Veliki Brat 2013
Sutra jos jedno izbacivanje i kaze voditeljka i mozda ubacivanje. Vendi? 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#659 Re: Veliki Brat 2013
ispade najnormalniji covjek u vb.
tako je u danasnjem sistemu vrijednosti. sto si gluplji, bezobrazniji i ludji to si bolji.
gledao sam petrucija prije par dana kad je pjevao pored bazena.
to je takvo uzivanje bilo da sam ga mogao slusati danima.
tako je u danasnjem sistemu vrijednosti. sto si gluplji, bezobrazniji i ludji to si bolji.
gledao sam petrucija prije par dana kad je pjevao pored bazena.
to je takvo uzivanje bilo da sam ga mogao slusati danima.
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#660 Re: Veliki Brat 2013
nemam pojma, moze bit svastaAmbrozija wrote:Sutra jos jedno izbacivanje i kaze voditeljka i mozda ubacivanje. Vendi?
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#661 Re: Veliki Brat 2013
Jesi li glasao?didžej wrote:ispade najnormalniji covjek u vb.
tako je u danasnjem sistemu vrijednosti. sto si gluplji, bezobrazniji i ludji to si bolji.
gledao sam petrucija prije par dana kad je pjevao pored bazena.
to je takvo uzivanje bilo da sam ga mogao slusati danima.
Naravno da nisi.
Jednostavno, ljudi koji glasaju ne glasaju za "normalne"
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#662 Re: Veliki Brat 2013
A ko je Petruci van kuce vb?
Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise.
Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#663 Re: Veliki Brat 2013
Ko je ova plava, ja je prvi put vidimdusa_raskopuša wrote:A ko je Petruci van kuce vb?
Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#664 Re: Veliki Brat 2013
To ona sto posti. Modom se bavi, haman.
Joj Ava, otkaci Urosa, vise. Uradi bar jednom u zivotu nesto pametno.
Joj Ava, otkaci Urosa, vise. Uradi bar jednom u zivotu nesto pametno.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#665 Re: Veliki Brat 2013
Je li se ona pojavljivala uopste ovih dana ili sam ja prolupaladusa_raskopuša wrote:To ona sto posti. Modom se bavi, haman.
Joj Ava, otkaci Urosa, vise. Uradi bar jednom u zivotu nesto pametno.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#666 Re: Veliki Brat 2013
blizanac se malo plasi milica.

-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#667 Re: Veliki Brat 2013
je, je .. zamisli 16 petrućija u kući, to bi bio show samo takavdidžej wrote:ispade najnormalniji covjek u vb.
tako je u danasnjem sistemu vrijednosti. sto si gluplji, bezobrazniji i ludji to si bolji.
gledao sam petrucija prije par dana kad je pjevao pored bazena.
to je takvo uzivanje bilo da sam ga mogao slusati danima.
-
sablja
- Posts: 147
- Joined: 29/03/2013 18:46
#668 Re: Veliki Brat 2013
fali im samo feđa štukan tamo bio bi lom
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#669 Re: Veliki Brat 2013
Bila je u pocetku i onda je kao otisla na putovanje neko kao poslovno, pa se evo veceras vratila.Je li se ona pojavljivala uopste ovih dana ili sam ja prolupala![]()
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#670 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:Bila je u pocetku i onda je kao otisla na putovanje neko kao poslovno, pa se evo veceras vratila.Je li se ona pojavljivala uopste ovih dana ili sam ja prolupala![]()
Zar nije otisla jer je povrijedila ruku ili tako nesto, zato je nije bilo par dana.
- alkibijad
- Posts: 49
- Joined: 05/05/2010 17:16
#671 Re: Veliki Brat 2013
Milić je naš Keith Richards 
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#672 Re: Veliki Brat 2013
Ode Christian Panucci.
Simpatičan starčić, moram priznati. Inače, ubijeđen sam da nikad neće neka starija osoba pobijediti u ovakvom showu. Ali, njima je dovoljno da se tu i tamo spomenu i pojave na tv-u i riješen problem. Čisto da ljudi ne bi zaboravili na njih. Usput da priupitam, ko je ona druga starija gospođa?
Gledao sam 2x prije večeras i nisam je primijetio.
Nije valjda da je uključila stealth mode. 
Simpatičan starčić, moram priznati. Inače, ubijeđen sam da nikad neće neka starija osoba pobijediti u ovakvom showu. Ali, njima je dovoljno da se tu i tamo spomenu i pojave na tv-u i riješen problem. Čisto da ljudi ne bi zaboravili na njih. Usput da priupitam, ko je ona druga starija gospođa?
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#673 Re: Veliki Brat 2013
Ko je fedja stukan?
Jeste culi negodovanje publike kada su rekli da boban ostaje?
Jeste culi negodovanje publike kada su rekli da boban ostaje?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#675 Re: Veliki Brat 2013
Ovaj Zeljko, isto neki lik iz crtanog, al' ne mogu da skontam kojeg i koji, kad krene da se kesla, hohohohoho. 
