krpićemo se mi sa hendom, milnerom, oxom i keitom i narednih 5 godina
ne idu oni nigdje, a ni Arthur
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Mislim da ce Gakpo u utd
Pa priča je da su kontakti sa agentom započeli prije Mundijala, i da će se nastaviti sa uključenim pregovorima sa Fiorentinom nakon Mundijala. Dakle prate ga od prije, što mi je drago jer inače ne mirišem plaho igrače koji pročepe samo na prvenstvima, obično nestanu bez glasa nakon istih. Ruku na srce Fiorentinu nisam toliko često gledao iako pratim Seriju A koliko mogu, ali sam čitao ljetos dosta o njemu kada se povezivao sa Tottenhamom.BHF_Manijak wrote: ↑07/12/2022 17:43 Iskreno nisam ga aman zaman gledao u Fiorentini, par tekmi, ali ovo sto radi u Maroku je perverzija. Ne znam je li do nacionalnog naboja ili je i u Seriji A takav, ali ako jeste, daj odmah! S trenutnom formom komotno Fabinha krkace moze i da opet preore teren.
Strasno igra.
On i Bellingham, uhhh.