Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#64826 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

samo sanjajte :D besplatno je :D
krpićemo se mi sa hendom, milnerom, oxom i keitom i narednih 5 godina
ne idu oni nigdje, a ni Arthur :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64827 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#64828 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

BHF_Manijak wrote: 04/12/2022 22:41 Prije bih iskreno Judea i Gakpoa.
Mislim da ce Gakpo u utd
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64829 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64830 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Danas se okupljaju.

Image
User avatar
vaučer
Posts: 11541
Joined: 04/08/2009 15:22

#64831 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Šanse da se Keita ozljedi tokom ovih priprema?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64832 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Ne znam što nam ništa za Real ne piše :roll: :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64833 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nikakva imena, dok se bijeli dim ne ukaze za preuzimanje kormila...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64834 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Stigli.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#64835 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Hajd i domacini uskoro na Anfield da stignu i cash da ponesu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64836 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64837 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Na vremenskoj prognozi terminatorsko proljeće najavljuju :izet: :izet:

Alisson
TAA - Konate - VVD - Robertson
Henderson - Fabinho - Thiago
Salah - Darwin - Diaz

Firmino i Elliott tu negdje ko zapete puške :izet:

Uf uf uf, ima da gori hala. Jedva sam čekao Mundijal da se malo odmaknem od pilanja živaca koje su nam priređivali često ove jeseni, ali, nedostaju džaba, pa i porazi, sve je ti sport. A ako smo išta naučili do sada to je da su proljeća naša :izet: :izet:

Još sa Dubai baterijama i tonom kože, ima da pičimo bez zaustavljanja :izet: :serbo: :autic:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64838 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Dobro jutro.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64839 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#64840 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

ima zanimljivih igrača na SP, vidjećemo hoće li stipse odriješiti kesu za nekoga već u januaru
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64841 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Iskreno nisam ga aman zaman gledao u Fiorentini, par tekmi, ali ovo sto radi u Maroku je perverzija. Ne znam je li do nacionalnog naboja ili je i u Seriji A takav, ali ako jeste, daj odmah! S trenutnom formom komotno Fabinha krkace moze i da opet preore teren.
Strasno igra.
On i Bellingham, uhhh.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64842 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gandalf wrote: 07/12/2022 17:34 ima zanimljivih igrača na SP, vidjećemo hoće li stipse odriješiti kesu za nekoga već u januaru
Amrabat je priča za januar.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64843 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 07/12/2022 17:43 Iskreno nisam ga aman zaman gledao u Fiorentini, par tekmi, ali ovo sto radi u Maroku je perverzija. Ne znam je li do nacionalnog naboja ili je i u Seriji A takav, ali ako jeste, daj odmah! S trenutnom formom komotno Fabinha krkace moze i da opet preore teren.
Strasno igra.
On i Bellingham, uhhh.
Pa priča je da su kontakti sa agentom započeli prije Mundijala, i da će se nastaviti sa uključenim pregovorima sa Fiorentinom nakon Mundijala. Dakle prate ga od prije, što mi je drago jer inače ne mirišem plaho igrače koji pročepe samo na prvenstvima, obično nestanu bez glasa nakon istih. Ruku na srce Fiorentinu nisam toliko često gledao iako pratim Seriju A koliko mogu, ali sam čitao ljetos dosta o njemu kada se povezivao sa Tottenhamom.

Jako dobro bi nam došao jer ovakav tip veznjaka definitivno nemamo i nismo imali dugo u klubu. On ili Caicedo su mi pod must uz Judea naravno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64844 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Falke dao širi intervju za jedan podcast sa informacijama za Bellinghama do kojih je došao,

elem, kaže da ne vidi način na koji on neće završiti na Anfieldu, tj. otići negdje drugo. On City nikako ni ne spominje, a kaže da je Real već upoznat sa tim da je Liverpool ostvario dosta velikog posla u ovoj priči. Roditelji Judea koji mu inače dosta imaju uticaja u karijeri, kao i njegov agent, te na koncu sam Jude, svi smatraju da bi i za njegovu karijeru dolazak na Anfield bio najbolja opcija.

Jedino šta bi mogao biti "problem" jesu Dortmundovi apetiti, ali on kaže da bi se i Borusija mogla malo smekšati ukoliko im Jude kaže da mu je Liverpool jedina i prava želja, pa da mu ne prave veće probleme pro tom transferu, malo da popuste pritisak. A ima i ta veza sa Kloppom...

I da, još za platu, kaže da je to ubjedljivo najmanji problem jer se ne vodi novcem i to mu uopšte ne predstavlja neku značajnu ulogu pri odabiru kluba, i ta mi se priča uklapa jer ne znam koliko se sjećate, lijepio sam ovdje onaj njegov intervju gdje kaže da će keš i auta biti proći, a da dobra karijera ipak ostaje u knjigama historije :)
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#64845 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Nije decko glup. Doci ce za platu 150K, a za dvije godine ce biti obnova ugovora i plata od 300K. Time ce pomoci da se ostvari transfer koji i on zeli.
Pa kad se ostvari, onda gledaj planove za buducnost.
Ja mjerim po sebi. Navijac sam liverpula, ali ima jos par klubova koji su mi simpaticni da tako kazem.
Ali bilo koji od njih da mi ponudi ugovor, ja bih uvijek cekao da vidim srta ce mi Liverpul ponuditi, tj. hoce li me upste zvati. I tu ne bih gledao sta mi nude, vec da li me hoce.
Biti legenda Livepula je meni veca stvar od miiona iz Reala ili Bajerna, a ni Liverpul mi nece bas minimalac i bonove placat.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64846 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#64847 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Izgleda da su se i ovi naši malo spametovali, došlo iz guzice u glavu, svaki prelazni rok moraš dovesti tri provjerena igrača ako hoćeš biti u uskom krugu timova koji ciljaju titulu - a to znači i da se moraš rješavati predobro plaćenih, ispodprosječnih igrača, koji stvaraju lažnu sliku o popunjenosti igračkog kadra, a u suštini, ti igrači ne da ne doprinose na terenu, već klub dugoročno vuku ka osrednjosti.

Čim prije riješiti se balvana, kojih se nakupilo u ekipi proteklih sezona, nije LFC neki bosanski JP, pa da skuplja na gomilu stranačke ulizice i islužene poltrone, čistka mora biti što prije
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64848 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Diaz se vratio u Englesku, opet osjetio bol u koljenu :roll:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64849 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ne znam Bgm, cim je on naceo koljeno, da Bog da da tu hajra vise bude... :roll:
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#64850 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Njega tuku nemilice od januara.
Post Reply