Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

soe4
Posts: 1098
Joined: 10/12/2012 11:58
Location: zie

#6476 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by soe4 »

Jebe mi se sta kazu dizajneri. Vazda nam je bilo plavo, i sad je. Mogo je se dodat neki detalj jos na dresu u vidu zute ili bijele na ovom plavom, i obrnuto na bijelom dresu, al koga briga. Kulturni su, lijepi i taman.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#6477 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

KvaziExpert wrote:
burekodsira wrote:
KvaziExpert wrote:Image
450 ojra na jeNoj slici :D :izet: :-)
:shock: vuiton torbica :run:
fush. ko i dres.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#6478 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Po ovom svabi je OK zehru zute u dres ubaciti. :)
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#6479 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MeanMachine »

505sCrtom wrote:Image
Image
Odlični dresovi, naročito plava varijanta je dobra. Konačno smo dočekali da i našu reprezentaciju prati jedan ozbiljan sponzor za opremu (po meni je Adidas svakako najbolji u ovom poslu). Osim dresova i ostala oprema je odlična, jednostavno se vidi da je to sve jedna cjelina i profesionalan nivo opreme :thumbup:
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#6480 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

Herr Flick wrote:Image

Image
Te dvije slike rasturaju. Meni to znaci. Šššš.. neznaju sta ih ceka, Bosna! :bih:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6481 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

oo mocno mocno :D
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#6482 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

dnaxy wrote:za one kojima se dres ne svidja..jedan designer (Michalsky,Adidas, Levis )kaze za nas dres

Bosnien-Herzegowina
Das ist das letzte Trikot, das offiziell präsentiert wurde - und es ist ein echtes Highlight. Ein tolles, kräftiges Blau und im Kontrast dazu wirkt das Gelb im Länder-Logo besonders gut. Der Schnitt ist sehr schön mit einem coolen V-Ausschnitt in Kontrast-Blockstreifen, passend dazu sind die Bündchen an den Ärmeln. Insgesamt ein echter Hingucker.

Ovo je zadnji dres koji je prezentovan- i pravi je HIGHLIGHT.Da stanes pa gledas ;)

http://www.spiegel.de/panorama/leute/wm ... 72587.html
Pa realno, ima puno gorih dresova. Ja mislim da je ovaj dizajn koji mi imamo popularan bio u Engleskoj kod nekih timova pa se englezima ne svidja. Ali je sasvim dobar dizajn.

Jednostavan, odgovarajuce boje, nema se sta zaliti stvarno. Izgledat cemo mocno veceras!
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#6483 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

fosil wrote:Po ovom svabi je OK zehru zute u dres ubaciti. :)
Zuti ili zlatni brojevi i imena.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#6484 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

mislim da je referiso na zute tacke unutar grba.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6485 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

505sCrtom wrote:Image
Image
Oba dresa su dobra ali može ovo bolje. Slijedeći put moramo dobiti bolji.
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#6486 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dakine »

"Super, snazna plava boja i u kontrastu sa njom zuta sa boja iz grba dolazi djeluje posebno dobro! " :bih:


dresovi su sasvim ok. Naravno da ce iduci modeli biti mnogo bolji, al za sada je i ovo extra u odnosu na one kese od ledZeje...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6487 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Logovan wrote:
505sCrtom wrote:Image
Image
Oba dresa su dobra ali može ovo bolje. Slijedeći put moramo dobiti bolji.
Pa jbga da nisu u Savezu fosili koji jos uvijek preferiraju fax, umjesto emaila mozda bi i bilo bolje
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#6488 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Da li to cujem rijec fosil u pogrdnoj konotaciji? :)
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6489 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

dnaxy wrote:za one kojima se dres ne svidja..jedan designer (Michalsky,Adidas, Levis )kaze za nas dres

Bosnien-Herzegowina
Das ist das letzte Trikot, das offiziell präsentiert wurde - und es ist ein echtes Highlight. Ein tolles, kräftiges Blau und im Kontrast dazu wirkt das Gelb im Länder-Logo besonders gut. Der Schnitt ist sehr schön mit einem coolen V-Ausschnitt in Kontrast-Blockstreifen, passend dazu sind die Bündchen an den Ärmeln. Insgesamt ein echter Hingucker.

Ovo je zadnji dres koji je prezentovan- i pravi je HIGHLIGHT.Da stanes pa gledas ;)

http://www.spiegel.de/panorama/leute/wm ... 72587.html
Jo bas je relevantno sta jedan peder kaze koji radi za adidas. Svi adidas dresovi su kvalitetom i krojem tu negdje estetski nista specijalno ali kvalitet je ok

Gesendet von meinem SM-N9005
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#6490 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zlajapravaraja »

E fakat, uopste jos ne znamo koje boje su brojevi i imena...

Joooj, kako bi valjalo da su zlatne boje :bih:
User avatar
N.N.
Posts: 3551
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#6491 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

zlajapravaraja wrote:E fakat, uopste jos ne znamo koje boje su brojevi i imena...

Joooj, kako bi valjalo da su zlatne boje :bih:
Kako ne znas, eto ti gore Edin na slikama i brojevi bijeli.
Kakve ba zute-zlatne boje, sta je vama :D
Mustang1
Posts: 29925
Joined: 29/12/2010 17:31

#6492 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Kad osvojimo aBd svjetsko bit ce zlatni 8-)
Baresi 6
Posts: 473
Joined: 26/03/2014 13:34

#6493 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Baresi 6 »

trebalo mi je malo da se naviknem na ovaj dres, ali sada vec mislim da imamo najbolji dres na svijetu!
Mustang1
Posts: 29925
Joined: 29/12/2010 17:31

#6494 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

:lol: :lol:
Kolasinac uzima XL velicinu a ostali uglavnom L :D
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#6495 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by nKrkan »

Jesul se svi ovako slikali sa dresom ili samo DŽekoson
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#6496 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

Mustang1 wrote::lol: :lol:
Kolasinac uzima XL velicinu a ostali uglavnom L :D

Miske uzima S :D
a Pjana XS :-)
Mustang1
Posts: 29925
Joined: 29/12/2010 17:31

#6497 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Sead je velik kao trafika, nosi XL. Imamo malih problema sa Zvjezdanom Misimovićem, jer nosi raspar. Dres mu je veličine L, ali zbog konstitucije donjeg dijela tijela, nosi šorc XL. Ipak, Misimović je strašan momak i profesionalac, samo obuče dres i odmah želi na teren. Sejad Salihović želi stalno igrati u dresu kratkih rukava, kakvo god da je vrijeme napolju – dodaje Kečo,
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6498 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Logovan wrote:
505sCrtom wrote:Image
Image
Oba dresa su dobra ali može ovo bolje. Slijedeći put moramo dobiti bolji.

Treba sačekati dok se dodaju oni fazoni na rukavima sa 'FIFA fairplay' i logo od SP i bit će sve uredu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6499 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Image
Image
Image


Image
Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6500 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Image
Post Reply