Dozer wrote:Da, Fudo, sa 17 dobio sportsku stipendiju i usao u juniorsku reprezentaciju Juge. I nemoj izvrtati ono sto napisem, jer nigdje nisam napisao da je stipendija bila 2.000. Bila je oko 700 DEM, a ostalo se zaradjivalo radom. A bile su i tzv. stimulacije za osvojene medalje, sto pojedinacno, sto ekipno, i kretale su se od 50 do 200 DEM.
Haj dobro, mozda si ti i dobio neku kintu na talenat...al' ja sam poznavao more takvih koji su dobili hargiju a ne stipendiju.
Jesi ti ikad spav'o? Mislim, sport, skola, biznis sa strane, more, skijanje, koke, kafana...nema logike.
Dozer wrote:Ja sad kad bih tebi pricao koliko se tu malo trazi, jer sam u tim vodama, ti bi rekao da lazem i izmisljam...
Pa eto, zaposli se ti u microsoft kad se malo trazi, a jos si pametniji i obrazovaniji od njih.
